Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

21.12.2014 Kemer-Kumluca gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    belkide senenin son gezisi olacak bu
    1 aydır işten güçten motosiklet kullanamayıyor olmanın özlemini bu gezide attım
    antalya merkezden kumlucaya kadar 80-90 km civarı çok nefis virajların olduğu bir güzergah
    iyi seyirler

fusuy364, CEM., tanertc ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    iklim açısından çok şanslısınız. Kumluca virajları çok güzel gerçekten, hem hızlı hem de kör virajlar yok... Teşekkürler paylaşım için...

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı SilentScream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iklim açısından çok şanslısınız. Kumluca virajları çok güzel gerçekten, hem hızlı hem de kör virajlar yok... Teşekkürler paylaşım için...
    eyvallah hocam sizin paylaşımlarınızı da zevkle izliyoruz

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Virajlar süper.
    Elinize, emeğinize sağlık.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Güzel olmuş vallaha bilal bey elinize saglık keyifle izledim

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Virajlar süper.
    Elinize, emeğinize sağlık.
    teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:29 ----------

Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel olmuş vallaha bilal bey elinize saglık keyifle izledim
    teşekkür ederim cem senin gibi viraja yatamasak da kendi çapımızda birşeyler yapmaya çalıştık.
    bey mey olmuyor böyle araya resmiyet girmesin samimiyetten yanayız her daim
    CEM. bunu beğendi.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı speed_dream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:29 ----------

teşekkür ederim cem senin gibi viraja yatamasak da kendi çapımızda birşeyler yapmaya çalıştık.
    bey mey olmuyor böyle araya resmiyet girmesin samimiyetten yanayız her daim
    Estafurullah abi sizde iyisiniz kazasız belasız.. benim çekimleri bi hazırlayamadım ya ne diyim illa bir aksilik

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Güzel bir gezi olmuş. Yollarda harika. Grubun tecrübe durumunu bilemem ancak kayıt yapan arkadaşın viraj konumlamaları çok çok hatalı. Özellikle gidişli-gelişli yollarda, viraj çıkışlarında karşı şeride açılması çok tehlikeli olmuş. Ve bu birçok sefer olmuş. Naçizane fikrim; daha düşük süratlerde biraz daha fazla viraj-konumlama çalışılması yönünde.

Saygılarımla...

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı RAMİREZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel bir gezi olmuş. Yollarda harika. Grubun tecrübe durumunu bilemem ancak kayıt yapan arkadaşın viraj konumlamaları çok çok hatalı. Özellikle gidişli-gelişli yollarda, viraj çıkışlarında karşı şeride açılması çok tehlikeli olmuş. Ve bu birçok sefer olmuş. Naçizane fikrim; daha düşük süratlerde biraz daha fazla viraj-konumlama çalışılması yönünde.

Saygılarımla...
    kamera bazan bende bazan er6f olan arkadaştaydı.karşı şeride açılma olayı olmuş olabilir ama birçok sefer mi o konuda size katılmıyorum.yaptığımız yolun % 70-80 lik bölümü bölünmüş yol zaten.
    öbür yandan sürüş konusunda zaten hiçbirimizin bir iddası yok elbette hatalarımız vardır olacaktır da
    motosiklet kullanırken kendimi kayda almamın ya da gezilerde video çekmemin bir amacı da bu zaten daha sonra izleyip hatalarımız varsa bir daha tekrarlamamak
    RAMİREZ bunu beğendi.

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Alıntı speed_dream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kamera bazan bende bazan er6f olan arkadaştaydı.karşı şeride açılma olayı olmuş olabilir ama birçok sefer mi o konuda size katılmıyorum.yaptığımız yolun % 70-80 lik bölümü bölünmüş yol zaten.
    öbür yandan sürüş konusunda zaten hiçbirimizin bir iddası yok elbette hatalarımız vardır olacaktır da
    motosiklet kullanırken kendimi kayda almamın ya da gezilerde video çekmemin bir amacı da bu zaten daha sonra izleyip hatalarımız varsa bir daha tekrarlamamak
    Sakın yanlış anlaşılmasın, amacım yıkıcı eleştiri değil. Belki kameranın, yatış açınıza bağlı görüntüsü o şekilde gözükmüş olabilir. Bazen banada oluyor çünkü. Zaten hatalarınız varsa bir daha tekrarlamamak adına kontrollü olmanız ciddiyetinizi gösteriyor. Video ile ilgili tekrar teşekkür ederim. İstanbul'un keşmekeş trafiği ile başbaşayken Kumlucanın sakin yollarını izlemek keyif verdi.

Sağlıcakla..
    ...ADAMLIK, CİNSİYETLE DEĞİL ŞAHSİYETLE ALAKALIDIR...

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı RAMİREZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakın yanlış anlaşılmasın, amacım yıkıcı eleştiri değil. Belki kameranın, yatış açınıza bağlı görüntüsü o şekilde gözükmüş olabilir. Bazen banada oluyor çünkü. Zaten hatalarınız varsa bir daha tekrarlamamak adına kontrollü olmanız ciddiyetinizi gösteriyor. Video ile ilgili tekrar teşekkür ederim. İstanbul'un keşmekeş trafiği ile başbaşayken Kumlucanın sakin yollarını izlemek keyif verdi.

Sağlıcakla..
    estağfirullah sizi yanlış anlamadım...bilakis bu tarzda eleştirilere açığım...
    antalya-kemer-kumluca-demre-kaş bu güzergah gerçekten nadir güzergahlardan biridir karadeniz hariç türkiyenin hemen hemen her yerini gezmiş birisi olarak söylüyorum bunu.
    defalarca gitseniz de sıkılmadan tekrar gitmek isteyeceğiniz bir güzergahtır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)