Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

İzlerken tırsacağınız ve Keyif alacağınız bir video :D

Motovento
    REKLAM ALANI

abi ss ler sıkıntılı üzerine binipte gaza gelmeyen yok galiba neyse arkadaş iyi kullanıyor yada kötü kullanıyor deme hakkına kimse sahib değil bence, ama cok tehlikeli yada gayet sakin tehlikeye atmadan kullanıyo diyebiliriz,iyi kullanmanın ölçütü kime göre neye göre diye değişir bence...

Rabbim herkesi kazadan beladan korusun inşaallah...
    blackhhat bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Msx125 olacak gibi
    Alıntı Vintage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım bu eski kasa ZX10 , hayabusa falan değil, ne biçim SS sürücüsüsün anlamadım? Nasıl kullanılıyormuş? Bir videonu atta izleyelim. Arkadaşlar bende ilk zamanlarımda tehlikeli kullanıyordum. Sonra zamanla , arkadaşlarımı kaybettikçe farkına vardım; hata yapıyormuşum. Aman diyim daha yaşanacak çok şey var. Riske girmeyin.
    Arkadaş çok riskli , hızlı kullanıyor. Keşke pistte de böyle gitse de alkışlasak ..
    Makineye dikkat etmedim. Hayabusa dedikleri için 1300 cc olduğunu belirttim. Bunun benim cc kullanımım ile ne alakası var. Bu videodan çok daha riskli kullanan bir çok video var.Bunu yapabilecekken yapmamış olduğunu belirttim. Arkadadaştan iyi kullanamam.Ama genelde ss kullanıcıları ilk zamanlarında tehlikeli kullanmazlar.Belli bir seviyeye geldikten sonra ilk kazalarını yaparlar. Buna ikarus sendromu denir.Kısaca benim nasıl bir ss kullanıcısı olduğumu sorgulamak sana düşmez.
    I've woken now ,to find myself , in the shadows all I've created.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aga bu nedir?
    bu herifin kaçıncı videosu. bu yollarda bir hız kamerası bir radar falan yok mu yav. ehliyetinin çoktan alınmış olması lazım. hayır yani plakası olmasa zaten çeviriden çıkamazda, diğer sürücüler neden plakayı şikayet etmiyor anlamıyorum. bu ne rahatlık? bu ne dingil hayat? bu ne bohem?

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

anlamıyorum, kendi zevki uğruna trafikte başka canları hiçe sayanları.. Üstelik böyle insanlar yüzünden motosiklet kullanıcısına insanlar kötü gözle bakıyor.

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    arkadaşlar kendinizi neden yoruyorsunuz ki
    zaten 220 km/s yanından silme geçtiği bütün araç sürücülerinden olan küfürü yemiştir tahminimce
    bir de bunu bir haltmış gibi ölümüne öven tebrik eden arkadaşlara söylüyorum zamanında yayınladığım bir videomda 120 km/s hızla gidiyorum diye hız kurallarına uymadığım ve kötü örnek olduğum gerekçesiyle moderatöre şikayet edilip paylaşımım yayından kaldırılmıştı.
    birşey yanlışsa herkes için yanlıştır aynı şeyi bir yarışcı yapınca yaptığı meşru kabul edilip ayakta alkışlamak ahmaklıktan başka birşey değildir.
    biz millet olarak böyleyiz işte çifte standartı seviyoruz
    herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum
    beko12345 bunu beğendi.
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Kendi ve trafikteki diger insanlarin hayatini tehlikeye atmis, cahil herifin teki yarisci olsa ne yazar, apaci kro cahil herifler,

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Adam ne yapıyor'ki şansı yaver gitmiş

allpower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse 200
    Virajlarda yatış, gidiş, ses hepsi harika.
    buyrun izleyin. http://youtu.be/iGsTcmLG7dU

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:47 ----------

vede tırsın (((:
    geocitys ve cool113 bunu beğendiler.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Alıntı C.Kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Norick Abe Yamaha marka bir scooter ile kaza yapıp ölmüştür, buradan çıkarıyoruz'ki scooter'e binmeyin

Bu tip videoların altında hep küçük cc motoru olanlarda bi böyle polisçilik oynama hevesi - kanun yargıcı olma niyeti oluyor hep, çekemiyoruz diyin imrenerek izleyin ve geçin

Adam zaten gazlıyorsa ölümü'de - sakat kalmayı'da - param parça olmayı'da göze alıyordur merak etmeyin, haa adamın görevi oysa - parasını alıyorsa seve seve toplayacak her türlü parçayı.

4 silindir makinanın üretim amacı sadece gazlamaktır başka hiç bir şey değil, kimisi bunun hakkını verir ömür boyu gazlar kimiside kaldıramaz bir yerde patlar.

Korkmayacaksın ölümden 80 yaşımda yatakta perişan - darma dağın - tuvaletimi tutamaz halde ölümü bekleyeceğime yollarda zevk alarak ölmeyi tercih ederim

Son olarak yapılan iş tabi'ki yanlış ancak sürücü riski alıyorsa kalanlara oturup köfte ekmek yemek düşer
    bu ne cahalettir be kardeşim
    yazının sonuna kadar bile okuyamadım vede aynı zihniyet sahiblerinin yorumunda olduğu gibi.
    insallah başkasının yaşayacağı zevk için 100 lük motor kullanırken yanından birinin böyle geçmesi dileğiyle..
    belki o zaman büyür O korkuyu anlar bunun senın baktığın küçük evrenin olmadığını algılarsın
    özellikle son gaz drift yapan bir otomobil E zevk işi birde motorla kapışsınlar kime ne
    Mustafa Kemal Atatürk

arkadaş mademki profesyonel bir yarışçı, videoların pistte çekilmesi daha mantıklı olurdu.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu arkadaşa 2 yıl öce yine aynı tarz bi viedosuna yorum yapmıştım. Video yu atarken edit programından 1.1-1.2X hızlı gösterim yapmış.

Böyle yine deli 200-220 makaslar silme geçmeler ama motor fizik kanunlarına aykı bir ivme ile yön değşitiryor sağdan sola yatması viraj gidişi mantık dışı. Bilgisayar oyunu gibi bu verilen video gibi değil

Dedim videoları niye bir miktar hızlı çekim yapıyorsunuz(o zaman videolarının hepsi böyleydi), normal hızda izlemesi daha zevkli olur bir miktar gerçekçilik kaybı oluyor, kazasız belasız sürüşler...

Eleman cevap vericeğine yorumu silmiş, yalanı ortaya çıkmış çocuk gibi

Bu kadar basit kontrolden çıkmış bir egoya sahip. Üstelik 40 civarı yaşı da var. Çevresinin kurbanı birazda bu yaşta bu kafa
    ahmetunuver bunu beğendi.

altınkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben ilk bir iki dakikayı izleyip yorum yaptım sonradan azmış şimdi izleyince anladım sizi.

mbulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor...
    dk. 2.00 yi izleseniz yeterli

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    arkadaşlar otoban neden var? Ya da otobanı neden tercih ederiz? Otobanda ülkemizde hız limitleri diğer yollardan neden daha yüksekte tutulmuştur?
    Hem hızlı gitmeye ihtiyacınız (zevk veya zorunlu) vardır hem de daha az trafiğin olduğu yerlerde ilerleme ihtiyacınız vardır. Otobanda kullanılan asfalt kalitesi daha farklı yüksek süratlerde daha fazla güven ve en az sarsıntı veriyor (bu da güven vermekte).
    Madem yasak kabul ediliyor neden yüksek süratlerde giden iki teker veya dört tekerlerin ithaline sınır getirmiyorlar. Hem 10 litre yakacak hem de 200 de gidemeyecek neden bu tezat. Adam neden o kadar parayı çalınma oranı yüksek bir, iki tekere versin o halde. Satışı olmasın o halde. Yooookk. Böyle bir şey olursa devlet baba nasıl daha fazla kazanacak ha? Nasıl vatandaşı soyacak?

Videodaki trafiğin yoğunluğundan ötürü hızın çok fazla olduğunu kabul ederek onaylamıyorum. Motorun limiti 300 km hız ise, yola çıktığımızda ille de bu limitlere ulaşacağız diye bir kaidemiz olmaması gerekir, saçma da olur. Yol, görüş, hava, eğitim düzeyi, motosiklet hakimiyeti vs. uygunsa 200 km veya yukarısını aşırı görmem açıkçası. Çık otoyola ihtiyacın olan sürat neyse bas gitsin, hatta daha fazla sürat istiyorsan modifiye et motorunu kanatlar vs. havalan ses çıkaran olmaz kafa rahat uç

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)