Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

NC750X - Sabah ise gidis, aksam isden gelis :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    hergun video koyarsam fazlami gelir bilemedim toptan kanalin linkinimi versem acaba?
    kamera aldim ya bokunu cikarticam, klasik ben

2. video cok az agresif gelebilir, is cikisi malum.

iyi seyirler

gidis:

gelis:
    Sinan Aksu, ESGEL ve rs_guven bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alican1998 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık yok
    Abi öncelikle kazasız sürüşler. Yakıt tüketimi nedir acaba ve max. sürat nedir

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Aytaç bey motoru ofisin içine kadar sokuyorsun valla bravo.Ama giriş de müsait.

Yalnız sürüşünüzde dikkatim çeken araçları fazlaca sağlıyorsunuz belki her zaman gittiğiniz yol olabilir ama bakırköy nişantaşı arası e5 kullanımlarında en sağ taraflar o kadar güvenilir değil.En sağ şeritlerde genelde araçlardan çıkan cant kapakları gibi meteryaller yolun o kısmına sürüklenir veya temizlik işcileri yol tretuarlarını temizledikten sonra yolun o bölgesine çöp torbalarını yerleştirir.Sizde o esnada farkında olmadan bu tip engellere çarpabilirsiniz.

Birde korkarak sürmeyin sanki videonzda onu sezdim,kararınızı o noktaya gelmeden veren bunun için ise en önemlisi yolu okumak,hatta e5 sürerken beyaz bir münibüs soldan sağa geçti aynı şekilde sarı taksi bu esnada siz kararsız kaldınız.

Onun haricinde başarılı bir vide olmuş kamerayı daha üst bir noktaya yerleştirirseniz daha fazla alanı gösterir.
    ukiran35 bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Yanlış anlamayın ama bana göre çok riskli ve araçlar için rahatsız edici kullanıyorsunuz. Sürekli yolun en sağından gitme eğiliminiz var ve bu yüzden bir gün kaza yapabilirsiniz. Hele ilk videonun 14. dakikasında kamyonun arkasındaki gidişinizi gerginlikten izleyemedim. Soldan geçmekle sağdan geçmek arasında birinin riskli olması dışında fark yokken neden sürekli sağı tercih ediyorsunuz ?

orhanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Aytaç bey nc750x in adrenalini eksik dedik diye mi böyle adrenalinli bir video çektiniz :D
    Bu arada bende arkadaşlara katılıyorum sağdan geçme alışkanlık olmuş ama uyarıları dikkate alıp dikkat edeceğinizi düşünüyorum. Bir yandan da avrupada genelde sıkışık trafikte motor kullandığınızı düşünüp sizi anlayabiliyorum.

Motosikleti
    Alıntı Alican1998 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi öncelikle kazasız sürüşler. Yakıt tüketimi nedir acaba ve max. sürat nedir
    ben 195i gordum. 205den yukari cikabilecegini sanmiyorum. yakit tuketimi kullanim tarzina gore cok degisir.

Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aytaç bey motoru ofisin içine kadar sokuyorsun valla bravo.Ama giriş de müsait.

Yalnız sürüşünüzde dikkatim çeken araçları fazlaca sağlıyorsunuz belki her zaman gittiğiniz yol olabilir ama bakırköy nişantaşı arası e5 kullanımlarında en sağ taraflar o kadar güvenilir değil.En sağ şeritlerde genelde araçlardan çıkan cant kapakları gibi meteryaller yolun o kısmına sürüklenir veya temizlik işcileri yol tretuarlarını temizledikten sonra yolun o bölgesine çöp torbalarını yerleştirir.Sizde o esnada farkında olmadan bu tip engellere çarpabilirsiniz.

Birde korkarak sürmeyin sanki videonzda onu sezdim,kararınızı o noktaya gelmeden veren bunun için ise en önemlisi yolu okumak,hatta e5 sürerken beyaz bir münibüs soldan sağa geçti aynı şekilde sarı taksi bu esnada siz kararsız kaldınız.

Onun haricinde başarılı bir vide olmuş kamerayı daha üst bir noktaya yerleştirirseniz daha fazla alanı gösterir.
    motor disardayken icim huzursuz oluyor, calisamiyorum acikcasi. allahtan yer musait. araclari saglama aliskanligim siz soyleyene kadar dikkatimi cekmemisti, hergun sikisik trafikte emniyet seridini kullaniyorum. belkide onun vermis oldugu birseydir.
    kararsiz kaldigim anlar cok oluyor, ozellikle agresif kullanmaya calisirken. belkide sansimi cok zorlamamaliyim

kamerayi bir kademe yukari takarsam cok daha iyi oluyor gorus cok dogru, fakat ben gosterge panelini goremiyorum.

Alıntı orhanerdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aytaç bey nc750x in adrenalini eksik dedik diye mi böyle adrenalinli bir video çektiniz :D
    Bu arada bende arkadaşlara katılıyorum sağdan geçme alışkanlık olmuş ama uyarıları dikkate alıp dikkat edeceğinizi düşünüyorum. Bir yandan da avrupada genelde sıkışık trafikte motor kullandığınızı düşünüp sizi anlayabiliyorum.
    hep senin gazina geldim, al sana adrenalin insan gibi gidicem bu sabah.
    çağhan, mehmetenis, Lidyalı ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

gorefest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 Tracer
    senin gibi heyecanlı gençleri pistlerde görmek isteriz
    mehmetenis bunu beğendi.

scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    2. videoda gerçekten işten çıkıyor motor. )
    mehmetenis ve aytacaksel bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı gorefest adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin gibi heyecanlı gençleri pistlerde görmek isteriz
    Benim pistim caddeler ozgurum. Hemde bedava :p
    Isyerinde internet kesilmis elim ayagim titriyor
    gozum seyiriyor.
    mehmetenis bunu beğendi.

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Aytaç Bey sizden mümkünse 0-195 tarzı bir video da bekliyoruz.Zaten bu nc ler çıktığından beri sizden başka motorun karakterini devirini,şanzuman oranlarını bu kadar açıklayıcı bir video koyan olmamıştı.Teşekkürler.

Motosikleti
    Alıntı E-TEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aytaç Bey sizden mümkünse 0-195 tarzı bir video da bekliyoruz.Zaten bu nc ler çıktığından beri sizden başka motorun karakterini devirini,şanzuman oranlarını bu kadar açıklayıcı bir video koyan olmamıştı.Teşekkürler.
    topspeed videosu çekicem. çok yakında.
    E-TEKİN ve Ahmet Abi bunu beğendiler.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    HacıT senin 2. vitese atacak yolu olan bir işin var en azından, çok şanslısın :D

( Gerçi 2. Vites, şehir içi maksimum hız sınırının 40km/h fazlası )

Ayrıca işe gidiş sa 10:00, işten çıkış akşam 5:00, aynı işten bizde istiyoruz

Arkadaşlarıma 1.8-2000 devirden nasıl öküz gibi toplayıp asıldığını anlatıyorum, boğulur falan feşmekan diyorlardı bu videoların tam anlamıyla ispayı olmuş hemen indiriyorum

Kamerada veya anahtarlık gibi bi aksesuar var sanırım, bozuk zeminden geçerken sesi geliyor, ben bunun çözümünü ancak anahtarı tek bırakmakla bulabildim.

Keyifle takipteyiz

Motosikleti
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HacıT senin 2. vitese atacak yolu olan bir işin var en azından, çok şanslısın :D

Arkadaşlarıma 1.8-2000 devirden nasıl öküz gibi toplayıp asıldığını anlatıyorum, boğulur falan feşmekan diyorlardı bu videoların tam anlamıyla ispayı olmuş hemen indiriyorum

Kamerada veya anahtarlık gibi bi aksesuar var sanırım, bozuk zeminden geçerken sesi geliyor, ben bunun çözümünü ancak anahtarı tek bırakmakla bulabildim.

Keyifle takipteyiz
    o arkadaşına en güzel cevabı şuanda yüklüyorum. 2000 deviri geçmedim diyebilirim. ses ve görüntü olayını çözmeye çalışıcam. yükleme bitince video linkini yeni cevap olarak burdan paylaşıcam.
    yol bilgisayarından anlık tüketimi ve ortalamayı açık tuttum hatta, onuda göreceksiniz.

Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Keyifle takipteyiz
    1800-2000 devirde boğulur diyenler 12k-13k devir çeviren motorları düşünerek söylemişlerdir. Daha öncede yazdığım gibi bu motorun karakteri benzinli arabalar gibi o yüzden o devirlerde toplaması beklenen birşey. Birinci ve ikinci viteste uzun süre yol alabiliyor olmasıda ne kadar değişik devir bandı ve şanzıman oranları olduğunu gösteriyor.
    E-TEKİN bunu beğendi.

Motosikleti
    daha sakin bir sürüş. benzinciden sonra yakıt tüketimini yol bilgisayarından izleyebilirsiniz.
    hd 1080 seçerseni daha rahat gözükebilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:50 ----------

işyerinden canlı yayın deniyorum.

http://youtu.be/jK1mFKVRVXo

Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Canlı yayını izliyoruz yorumda yapıyoruz ama cevap yok :D

Motosikleti
    Canlı yayını izliyoruz yorumda yapıyoruz ama cevap yok :D
    çalışıyorum

Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Hocam gördük, nerde kaldı object oriented principles hep if else hep if else :D

Motosikleti
    Hocam gördük, nerde kaldı object oriented principles hep if else hep if else :D
    abi yemişim obcektini oryentini if else iyidir. 150k satır oldu koskoca program, hala anlamıyorum bu obcekt bilmemneyi

Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Birde editörün eskimiş sene 2014. 2008 mi 2005 mi kullanıyorsun çözemedim :D

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)