Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Bajaj Pulsar 200 NS Türkiye'deki ilk imtihanı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Ben bajaj ve heronun çinden gelen hondalardan kat kat daha kaliteli olduguna inanıyorum. 125-150 cc lerde cbf den,cb den,ace den hp ve tork olarak çok çok üstünler. Ayrıca bunlara kıyasla daha az yakıyolar. Ben karizma zmr düşünüyorumB-)
    leons bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    geçenlerde benim Apacheyi servise götürdüm orda İnazumadan bahsedince servis sahibi bu motordan bahsetti öyle inceleme-ilgilenme şansım oldu... öncelikle katalog çok kalitesiz onu görünce şüphe ile yaklaştım birde Hintli oluşu tabi... ama TVS Apache için de aynı endişeyi taşıyordum... şimdi memnunum... servis elemanı motoru incelediklerini çok beğendiklerini söyledi KTM 'ye de motor üretiyorlarmış, 7 bin lira civarında olacakmış ama bana mantıklı gelmedi 8 bini geçer diye tahmin ediyorum... 2012 aralıkta 4bin 250 ye TVS satan adam sadece karenaj değiştirip ufak 1-2 değişikle 5 binin üzerine çıktı kur farkı olmamasına rağmen yaptılar bunu...2014 TVS-YBR-CBF yaklaşık 6 bin-6500 civarı olur hatta geçer bile... bu yüzden 3 buji, enjeksiyonlu ve su soğutmalı 200 cc bir motorun 7 bine gelmesi biraz garip olur ( belki piyasaya girmek ve tutunmak için )geçen sene bu zamanlar Megelli için de benzer şeyler söyleniyordu ama fos çıktı makine... inşallah öyle olmaz ne kadar çok makine o kadar rekabet, kalite ve uygun fiyat getirir... TVS olmasa Honda, Yamaha bize bu motorları 5000-6000 civarına satar mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:26 ----------

Alıntı Arda_Karaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    napıyor bu manyak

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    kütük gibi cbf150 ye 5000TL ye şaşırmıyorsunuzda buna istenen 7000TL yemi şaşırıyorsunuz.tamam etmez ama mantıken karşılaştırın...ayrıca cbf'de hak etmiyor o parayı...
    jackonbir bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kütük gibi cbf150 ye 5000TL ye şaşırmıyorsunuzda buna istenen 7000TL yemi şaşırıyorsunuz.tamam etmez ama mantıken karşılaştırın...ayrıca cbf'de hak etmiyor o parayı...
    Ona zaten şaşırıyozda parayı verenler şaşırmıyor.Aslında biz verenlere şaşırıyoz.Sonuçta adam zorla satmıyo.
    ozrace bunu beğendi.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ona zaten şaşırıyozda parayı verenler şaşırmıyor.Aslında biz verenlere şaşırıyoz.Sonuçta adam zorla satmıyo.
    kesinlikle aynı fikirdeyim...

SENARİST - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki-Ninja 250 R
    Yeteriz dökülecek gibi duruyor

KUM_ADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    eskiden bajaj chetaklar vardı,çok sağlam vede ağırlardı.şimdi yeni çıkan modeller fena gözükmüyor.hero veya bajajı(discovery) tercih edebilirim lakin duyduğuma göre kanuniciler getiriyorlarmış bajajı.gözüm korktu,hysongu mahvettiler bunuda mahvederler diyorum.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 150
    Bugün kuralkanda motoru deneme imkanim oldu. Ilk olarak sunu soylemeliyim. Motor blogu olarak duke 200 le bire bir ayni (kardesimde Duke200 var o yuzden onuda biliyorum) . Pulsar da motor kapagi 3 buji olmasindan dolayi farkli birde Duke de çift egzantrik varmis bunda tek egzantrik varmis. Motor kesinlikle super, kullanim rahatligi, hizlanmasi vs. Malzeme kaliteside bence çok iyi. Yani 15000 Duke vermektense 7000 küsüre bu motor kesinlikle alinir. Ben cok begendim açıkçası. Birde gostergede dikkatimi cekti bugun fuarda farketmemistim. Kawasaki bajaj yaziyodu.

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    Alıntı hakanmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün kuralkanda motoru deneme imkanim oldu. Ilk olarak sunu soylemeliyim. Motor blogu olarak duke 200 le bire bir ayni (kardesimde Duke200 var o yuzden onuda biliyorum) . Pulsar da motor kapagi 3 buji olmasindan dolayi farkli birde Duke de çift egzantrik varmis bunda tek egzantrik varmis. Motor kesinlikle super, kullanim rahatligi, hizlanmasi vs. Malzeme kaliteside bence çok iyi. Yani 15000 Duke vermektense 7000 küsüre bu motor kesinlikle alinir. Ben cok begendim açıkçası. Birde gostergede dikkatimi cekti bugun fuarda farketmemistim. Kawasaki bajaj yaziyodu.
    japonya ve endonezya ya kawasaki olarak satıyorlarmış aynı motoru zaten yabancı forumlardan okuduğuma göre.bence pulsarı alanlar kesinlikle memnun kalacaklar...
    Hızın kararı perfect,fazlası past perfect tir...

Motosikleti
    Kuba Xyz-5a
    Motora şayet hayran kaldım İzmir Konak'ta satışları başlamıştır çok hevesliydim ilk başta almayı düşünenlerdendim ama fiyatı görünce soğudum motordan. Bir bunu almak var birde aynı fiyata Yzfr125 alternatif olarakta Cbr125 almak var. Düşündürücü...

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    Alıntı SyberNos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motora şayet hayran kaldım İzmir Konak'ta satışları başlamıştır çok hevesliydim ilk başta almayı düşünenlerdendim ama fiyatı görünce soğudum motordan. Bir bunu almak var birde aynı fiyata Yzfr125 alternatif olarakta Cbr125 almak var. Düşündürücü...
    hocam aynı fikirdeyim ama bu motoru alan kazanır hem alırken hem de satarken.bol miktarda hastaları çıkacaktır sen merak etme...
    Hızın kararı perfect,fazlası past perfect tir...

Motosikleti
    Yamaha XJ6-N
    Satisi basladimi?. Alan varmi?

resulyekeler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mc 150
    125 cc ye o parayı vermek bence daha can sıkıcı.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler