Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Suzuki GSXR600 k7 (0-240 , 5-4-3-2-1 :) redline)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    8-10 tane video çektik gopro + telefondan 4 tanesini atabildim şimdilik videoları düzenleyip güzel bi arşiv yapacam kısmetse

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UYrUDCTyy40

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vMApLTJU2ek

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UcNS_CKIGEQ

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Fo0uvYN0ZR8
    sifomehmet bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Arkadaş acemi gibime geldi.15-20 sn sürüyo ondanmı acaba
    MotorKafa bunu beğendi.

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Su vitesleri dusururken gozunu seveyim aragazi verde dusur.
    Sanziman acik acik kufur ediyo sana, lak lak vites dusuruyosun.
    Slipper-clutch olmayan eski bi racing e binsen coktan rahmetli olmustun.
    hkasap, M.balibey, ihakanvardal ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Türkiyede 100 ss hevelisinin 90'ı düz yolda gaz'ı köklediğinde kendisini valetino rossi sanıyor.Kullanma konusuna gelince türkiyede neden ikinci el SS alınmaz işte ispatı...
    speed_dream bunu beğendi.

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Abartıyorsunuz yahu adamın altında ss var mod egzostu var tabi ki gazı sıkacak kaldı ki boış yol düzlük,ybr değil ki fıtı fıtı gitsin.Ayrıca bunlar çıt kırıldım makinalar değil öyle 2-3 sıkmaya dağılsın 90 lı yıllarındaki eski ss makinaların dahi ciğeri hala sağlam kolay kolay öldüremezsiniz.

Buyrun izleyin ne kadar zor bu makineleri bitirmek;

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Devir kesiciye girdiğinde mi anlıyorsun vites atman gerektiğini ?
    Tüm videolarında devir kesicide atyorsun da...

Motosikleti
    S1000RR
    bi kaç yorum beni gerçekten üzdü babam ostim de 40 senedir otobüs kamyon yedek parçası satıyor ben sanayide büyüdüm ne zaman viteş değiştirmem gerektiğini bilirim o video lar keyfe keder egsoz sesi için ve motorun gidişini göstermek için çekilmiş video lar racing videosundan ne bekliyorsunuz ? 3-4 bin devir de vites değiştirip 90 la gitmemi mi video ya çekeyim senelerdir firmalar motosiklet üretiyor racing motosiklete kolay kolay hiçbirşey olmaz ha yok ben sanayi ile senden daha haşır neişirim diyen birisi varsa buyursun gelsin motoruna otobüs turbosu takacam bu videolar bi kaç motosiklet forumunda yayınlandı ve toplamda 100 ün üzerinde yorum mevcut bu sitedeki bi kaç arkadaşın anormal yorumu var neyse eleştiriye de açığız yanlışlarımız elbetteki vardır ama şu videoları izleyip zevk almaktansa bu şekilde yorumlar üzdü beni

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    gerçekten bu DAM RACİNG kullanmayı bi liyosa ve motosiklet sürmekten anlıyosa ben bu işi bırakıyorum arkadaş. bi arkadaşta sanırım kendisi sanayiden çocukluktan veya motor sürmekten bahsetmiş sanırım kusura bakmasın egsozu altından olsa onun kullandıgı makina gözümde ne olursa olsun 1 lira etmez.

o yüden yukardaki arkadaşa katılıyorum türkiyede 2. el racing alınmaz.

Motosikleti
    S1000RR
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten bu DAM RACİNG kullanmayı bi liyosa ve motosiklet sürmekten anlıyosa ben bu işi bırakıyorum arkadaş. bi arkadaşta sanırım kendisi sanayiden çocukluktan veya motor sürmekten bahsetmiş sanırım kusura bakmasın egsozu altından olsa onun kullandıgı makina gözümde ne olursa olsun 1 lira etmez.

hocam zamanında yapmak isteyip yapamayıp başkasının senin hayallerini yaptığını görmek sana bunları söyletiyor o kadar basit yorumlar yapılıyor ki inanamıyorum gerçekten 1 lira etmez diyor bu zihniyette olmanız için yaşınızın +30 olması lazım yada bi leyla ile mecnun dizisini izleyip gülmemeniz lazım tabi ki motoru temkinli sürmek lazım ama 100 le giderken hararet yapılan ve altınızda gücü hissettiğiniz bi motor varsa eğlence amaçlı tabiki basacaksınız

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    Alıntı Phoenixs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi kaç yorum beni gerçekten üzdü babam ostim de 40 senedir otobüs kamyon yedek parçası satıyor ben sanayide büyüdüm ne zaman viteş değiştirmem gerektiğini bilirim o video lar keyfe keder egsoz sesi için ve motorun gidişini göstermek için çekilmiş video lar racing videosundan ne bekliyorsunuz ? 3-4 bin devir de vites değiştirip 90 la gitmemi mi video ya çekeyim senelerdir firmalar motosiklet üretiyor racing motosiklete kolay kolay hiçbirşey olmaz ha yok ben sanayi ile senden daha haşır neişirim diyen birisi varsa buyursun gelsin motoruna otobüs turbosu takacam bu videolar bi kaç motosiklet forumunda yayınlandı ve toplamda 100 ün üzerinde yorum mevcut bu sitedeki bi kaç arkadaşın anormal yorumu var neyse eleştiriye de açığız yanlışlarımız elbetteki vardır ama şu videoları izleyip zevk almaktansa bu şekilde yorumlar üzdü beni
    zevk veren bi yanı yokki kardeş olsada güzel yorum yapsak ama cam kalitemiş hero 3 mü 2 mi ?

---------- Post added at 18:08 ---------- Previous post was at 18:05 ----------

ben basman hiç bişi demiyorum ama gerçekten motor kullanmak ustalık isteyen bişi hızı herkez yapar vites atışların çok kötü motorun devrini vermeden gazlama yapıyosun bilmiyorum alışagelmiş veya bnm kullanma tarzıma cok ters geldi merak etme racing makinaya binmemiş deilim çocukta deilim bu işe yeni başlamışda deilim ama motorun canını alıyosun racing makinya bişi olma deme racing makina naked veya enduro motora göre daha kısa ömürlüdür.o yüzden o motor seninse üzmemeye çalış satarken çok sıkıntı yaşarsın. ha bunlardan banane ayrı konu sadece ben m sana tavsiyem.
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Motosikleti
    S1000RR
    zevk veren bi yanı yokki kardeş olsada güzel yorum yapsak ama cam kalitemiş hero 3 mü 2 mi ?

---------- Post added at 18:08 ---------- Previous post was at 18:05 ----------

ben basman hiç bişi demiyorum ama gerçekten motor kullanmak ustalık isteyen bişi hızı herkez yapar vites atışların çok kötü motorun devrini vermeden gazlama yapıyosun bilmiyorum alışagelmiş veya bnm kullanma tarzıma cok ters geldi merak etme racing makinaya binmemiş deilim çocukta deilim bu işe yeni başlamışda deilim ama motorun canını alıyosun racing makinya bişi olma deme racing makina naked veya enduro motora göre daha kısa ömürlüdür.o yüzden o motor seninse üzmemeye çalış satarken çok sıkıntı yaşarsın. ha bunlardan banane ayrı konu sadece ben m sana tavsiyem.

keyfe keder çekilmiş 3-5 video zaten hocam bu devir kesiciye 10-15 defa dan fazla girmemiştir maksat egsoz sesini torku görülmesi için neyse.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı Phoenixs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Kardeşim,
    Ostimde büyüyenlere özel racing dersi vermedikleri gibi otobüs ve kamyonlarda kulanılan debriyaj ve vites kutuları motosikletten farklıdır. Arkadaşlar makinanın ömrünün uzun olması için tavsiyelerde bulunmuşlar ve maalesef haklılar vites küçültmek konusunda hiçbirşey bilmediğini video ile tescillemişsin.
    M.balibey, Zippo's ve ercan41 bunu beğendiler.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abartıyorsunuz yahu adamın altında ss var mod egzostu var tabi ki gazı sıkacak kaldı ki boış yol düzlük,ybr değil ki fıtı fıtı gitsin.Ayrıca bunlar çıt kırıldım makinalar değil öyle 2-3 sıkmaya dağılsın 90 lı yıllarındaki eski ss makinaların dahi ciğeri hala sağlam kolay kolay öldüremezsiniz.

Buyrun izleyin ne kadar zor bu makineleri bitirmek;
    50 kişi bir garibanın etrafına toplanıp, kafasını kesen terörist tiplere veya yavru kedi döven hayvanlara benzettim bu işi yapanları. Ayıptır, günahtır!

Konuyu açan arkadaş hevesle video paylaşmış, ama hatası gösterilince kabullenmekte zorlanmış. Hatanı internetten, hiç tanımadığın ve görmeyeceğin insanlardan öğrenmek iyidir.

Motosikleti
    S1000RR
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Kardeşim,
    Ostimde büyüyenlere özel racing dersi vermedikleri gibi otobüs ve kamyonlarda kulanılan debriyaj ve vites kutuları motosikletten farklıdır. Arkadaşlar makinanın ömrünün uzun olması için tavsiyelerde bulunmuşlar ve maalesef haklılar vites küçültmek konusunda hiçbirşey bilmediğini video ile tescillemişsin.
    yaw hocam ben herşeyin farkındayım motosiklet değil dünyadaki hiçbir aracı bu şekilde kullanamazsın herşeyin bi kullanım aralığı vs vardır video KEYFE KEDER ÇEKİLMİŞTİR.Bende biliyorum normal kullanırsan bakım aksatmazsan makina uzun ömürlü olur bunlar DOĞANIN KANUNU ama eğlence amaçlı çekilen bi video kesinlikle otobüs le bir tutmuyorum sadece konu hakkında bilgim var demek istedim neyse uzatmaya gerek yok konuyu

gokayugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    gopro'luk bir görüntü göremedim motora takmadınız mı kamerayı?

,,,,,,,,,,,,,,,,,,

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:36 ----------

Alıntı greyhorse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiyede 100 ss hevelisinin 90'ı düz yolda gaz'ı köklediğinde kendisini valetino rossi sanıyor.Kullanma konusuna gelince türkiyede neden ikinci el SS alınmaz işte ispatı...
    Bu yorumları gördüm dayanamadım cevap vermek için üye oldum..
    Haklısın kardeşim bencede cross'la düz yolda gazlanmaz gsxr 600 k7'yle düz yola çıkınca 3000'de vites değiştircen sağdan sağdan gitcen yavaş yavaş
    Yada caddeye girip gaz vere vere apaçilik yapıcaksın

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:38 ----------

Alınmaz değil alınAmaz ikinci el piyasası 18-25 BİN TL arası nekadara aldın bilmiyorum ama kuruşu kuruşuna çıkart kardeşim zevk işi bu makineler

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Link vermeyi bilen bir arkadas konuyu tekrar acsa ne guzel olur.

türkiyedeki %90 motorcu motora binmeden önce gidip eğitim falan alıyolar kardeşim sen almadınmı yoksa
    Deneye deneye gör motorun davranışlarını nasıl davranılması gerektiğini memur gibi sürdükten sonra git elektrikli al.Yıprat demiyorum ama kız gibide sürme.Çekemeyenleride dinleme adam düz yolda basmana laf etmiş bidahakine dağda bayırda video çek.İlerde cross scooter falan alırsan ozaman düz yollarda sıkarsın gazı

[QUOTE=apo_kalipto;3032240]Beynin 5 tane lob(bölüm) var.Ben demiyorum ki beşini kullan. Bir kısmını üye olup yazacagın cevap için kullanmışsın.Eh bir kısmınıda yazdıgımız mesaj'ı anlamaya ayırsaydın.Jimnastik mahiyetinde olurdu hem.Sonra basit ti'ye alma yöntemlerini kullanmamış olurdun.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birşey dikkatimi çektide her açtığın konuda antipati topluyorsun, ne çektin be
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)