Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

standart 2013yılı 1000 cc en hızlı motor. KAWASAKİ-BMW-DUCATİ-SUZUKİ-YAMAHA-HONDA

Motovento
    REKLAM ALANI

EN HIZLI 1000 CC
    6 marka motor ve en iyi pist pilotları ile yapılmış karşılaştırma.
    en önemli olan pilot faktörü de kaldırılmış. kura yolu ile motor seçimi. ve 300 km hızlarda düz bir yolda yapılan yarış.
    iyi seyirler.

Le défi 300 km/h moto sur Auto-Moto
    SARAN bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    Yamahacı olarak utandım Kawayada helal olsun
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

kawa bu işi bitirmiş. teknolojide son noktalar.
    ama honda niye sona kaldı ki.

Honda ve Suzuki standart egzoz, aynaları dahi üzerinde.

Fabrika verileri doğrultusunda sonuçlar çıktı ama asıl suzuki'nin ducati'yi geçmesine şaşırdım .

hakanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000A
    CBR 1000 RR zaten klasmanındaki en yavaş motor diye biliyorum. Akabinde hakimiyeti, sürüşü en kolay, en affedici olan için yine CBR 1000 RR derler.

Panigale 1199 için ise V4 makine, düşündürücü aslında, belki denge, ağırlık merkezi vs... gibi fiziki dinamiklerde üstünlüğü ve devirler arası tork dağılımı bakımından ayrı bir çeşit olabilir ama bu sürat mevzusu yine de inline-4 makinede dönüyor genelde, devirlenebilme esas olsa gerek.

Ben R1'i zaten dümdüz havalimanında gömçelemelik bir makine olarak hiç düşünmedim, R1 başka bir şey, pistlerin efsanesidir.

Kawa, Suzuki ve BMW ise bana sorarsanız kesintisiz güç, gövde gösterisi makineleri. Kawasaki zaten korkunç makineler üretiyor, ZZR 14, GTR 1400 falan nedir çözebilmek zor, adamların cadde motoru dedikleri şey Z 800 yani

Her markanın ön planda tuttuğu bir ekol var, sonuncu gelen Honda için ise bu her daim sürüş kolaylığı, daha uzun ömür, ergonomi vs... gibi görünüyor. Zaten fiyatları ve pazar payı da bunu destekler nitelikte.

Sürpriz bir sonuç yok gibi

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı hakanerdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawa, Suzuki ve BMW ise bana sorarsanız kesintisiz güç, gövde gösterisi makineleri. Kawasaki zaten korkunç makineler üretiyor, ZZR 14, GTR 1400 falan nedir çözebilmek zor, adamların cadde motoru dedikleri şey Z 800 yani
    Bu Yoruma kesnlikle Katılıyorum adamlar Sokak Motoru Diye Transformers Robotu yapmışlar resmen Ama 10 Numarada yapmışlar o Ayrı
    Sado

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Tüh Düzenleyemedim
    Sado

çocukların kawa kawa dediği gibi var. haberi çocuktan al denir.

Motosikleti
    yamaha mt-09
    Arkadaslar bunlara takılmamak lazım cunku tamamen kullanıcıya baglı iyi kalkan iyi drag yapan her zaman iyi olur

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Alıntı furkan başak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bunlara takılmamak lazım cunku tamamen kullanıcıya baglı iyi kalkan iyi drag yapan her zaman iyi olur
    Ön tekerin yer ile temasının kesilmesini engelleyen sistem(S-Ktrc) ve traction kontrol teknolojisi mevcut değilken sonucu sürücü belirliyordu,yeni teknolojiler ile birlikte işler değişti.

Gaz ve debriyajın konumu ne olursa olsun söz konusu sistemler gücün yola en verimli şekilde aktarılmasını sağlar. Özet olarak motorunuzda anti wheelie ve traction control sistemleri varsa her zaman daha iyi sonuç alırsınız.

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Acaba aprillia ktm ve MV agusta olsa sonuç nasıl olurdu?dedim ve bunu buldum

http://www.youtube.com/watch?v=Xj4RM8594Fw

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    200 bg boru değil adamın aklını alır http://www.kawasaki.com.tr/motosikle...kdetaylar.html AEA ın inceleme yapmış videosu yakında gelir bakalım nasılmış göreceğiz
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

anılbel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wolf 125/ VSTAR
    1199 : L2 superquadro- en güçlü seri üretim " çift silindir".Bu testte kaybeder, virajda kazanır .

R1 : V4 gibi çalışan 4 silindirli en enteresan motora sahip .Son hız düşük , viraj kabiliyeti crossplane crank sayesinde yuksek , pist için çok iyi .

GSXR1000: Gündelik kullanıma en uygun, gerçek japon motosikleti.S1000 RR ın fikir babası, her şekilde tatminkar performans.

CBR1000RR :Mükemmele yakin şasi ve ipek gibi çalışan klasik japon 4 silindirlisi.İngiltere deki birçok SBK testinde S1000 RR in en iyi japon alternatifi.

ZX10R : En güçlü en hızlı en teknolojik japon.

S1000RR : Müthiş mühendislik ve bolca elektronik destek ile boynuz kulağı gecti .Almanlar sonunda gerçek bir pist makinesi yaptılar.Yaşasın yeni kral !

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    agusta f4rr yoksa bu test test yerıne sayılmaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)