Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ilk motorum Yamaha XJ6, Gezi videosu yorumlarınız...

Motovento
    REKLAM ALANI
    blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    Arkadaşlar motor hayatıma direk olarak XJ6 ile başladım. 3 ayda 3200KM yaptım. Bunlar arasında balkan turuda var. Ufak bir kaza haricinde çok şükür bir şey yaşamadım. Videoyu biraz izlemenizi ve varsa hatalarım neler yorum yapmanızı istiyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=I8C58d-yV2c
    Reşit ve KAYA28 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

kamera go pro mu? Tam izleyemedim videoyu bilgisayara girince yorum yaparim

Motosikleti
    Fz6 satıldı
    İyi niyetli bir mesaj ama daha çok sürüş videosu
    Mesela Balçovadan Seferihisara diye bir başlık var o bir gezi paylaşımı gibi geliyor bana
    kolay gelsin

Motosikleti
    Alıntı rapidhacker5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet go pro

Alıntı rapidhacker5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı muhozo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi niyetli bir mesaj ama daha çok sürüş videosu
    Mesela Balçovadan Seferihisara diye bir başlık var o bir gezi paylaşımı gibi geliyor bana
    kolay gelsin
    Geziden dönerken çekilen bir video. Başlık biraz yanlış olmuş. Gezi ile alakalıda bir video var. Onuda ekleyeyim hemen.
    Gezi videosu;
    http://www.youtube.com/watch?v=S-xiF8D7gS8

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    acıkcası videoyu sonunda kadar izliemedim sıkıldım cünkü biş zaman sonra 3 aylık kullanıcıya göre cok iyi kullanıyosun biraz hızlı başlamışsın inş sonun hayır ola dikkat ettigim şey gidonu sıkı tutman ben asla sol ve sag elimi öle sarmam gidona 2 parmagımı ön fren ve devriyajda hazır tutarım bilmem belki alışkanlıktır benimki balkan turu yazmışsın ama ortada video foto yok
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    acıkcası videoyu sonunda kadar izliemedim sıkıldım cünkü biş zaman sonra 3 aylık kullanıcıya göre cok iyi kullanıyosun biraz hızlı başlamışsın inş sonun hayır ola dikkat ettigim şey gidonu sıkı tutman ben asla sol ve sag elimi öle sarmam gidona 2 parmagımı ön fren ve devriyajda hazır tutarım bilmem belki alışkanlıktır benimki balkan turu yazmışsın ama ortada video foto yok
    Sanırım bisikletten gelen bir alışkanlık. GO Pro benim değildi Balkan turu dediğim Bulgaristan üzerinden Yunanistan ve geri dönüş. Fazla içerilere girmedim. Presedür nasıl işliyor neler gerekiyor onları öğrenme amaçlı bir gezi ve motora tam anlamı ile alışmak. Fotoğraf olarak sadece yeşil sigorta var :D

besikcioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    raptor 650i
    hep usta sızsınız bırakın adam 600 cc ile başlamış aferin iyide kullanıyon kardeş mılletın agzına dolanmış aman kucuk motor al dusersın ölürsün cesaret dikkat kabiliyet sonra motorcu oldun gitti. ben tır soforluguna başlıca sene 1994 hangi firmaya gitsem yok 5 yıl tecrube yok avrupada kaybolursun. kımse almak ıstemedi işe. ama şansım yaver gitti hollada fırmasına gırdım kaybolmadımda 17 yıl oldu halen kaybolmuyorum. adam 3 ay motor surer sen 10 yıl sureersın tozu bıle olamassın eger ustaysan eleştırme bildiklerini anlat insanlar yararlansın.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı besikcioglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hep usta sızsınız bırakın adam 600 cc ile başlamış aferin iyide kullanıyon kardeş mılletın agzına dolanmış aman kucuk motor al dusersın ölürsün cesaret dikkat kabiliyet sonra motorcu oldun gitti. ben tır soforluguna başlıca sene 1994 hangi firmaya gitsem yok 5 yıl tecrube yok avrupada kaybolursun. kımse almak ıstemedi işe. ama şansım yaver gitti hollada fırmasına gırdım kaybolmadımda 17 yıl oldu halen kaybolmuyorum. adam 3 ay motor surer sen 10 yıl sureersın tozu bıle olamassın eger ustaysan eleştırme bildiklerini anlat insanlar yararlansın.
    tamam şimdi bu mesajı okuyup motor alıcak 10 kişiden 10'uda gider 600 cc alır hiçbirine de birşey olmaz.. insanları uyararak kötü birşey mi yapıyorlarda bu şekilde bir çıkışta bulunuyorsun.. nacizane tavsiyem biri motor alıcam ne alayım abi diye sorarsa ben anlamam diye cevap verin..yoksa mazallah bir kaza olur bu sefer de ben al ama dikkat et demiştim der gece de rahat birşekilde uyursunuz.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    bana göre gaz kolunu fazla mıncıklamişsin biraz viraj çalışırsan çok daha iyi olacagini düşünüyorum
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Merhabalar, aslında ilk motorumu almadan bu öğütleri bende çok duydum ama haklarıda var kimse kimsenin can ve mal güvenliğinden sorumlu olmak istemez. Ben kendime güvendim gittim aldım. 10 gün kendi kendime çalıştım ve şu anda motoruma iyicene alıştım. Bu iş birazda yetenek işi tabiki fakat riskide oldukça fazla hata affetmiyor. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana göre gaz kolunu fazla mıncıklamişsin biraz viraj çalışırsan çok daha iyi olacagini düşünüyorum
    :D Evet izleyince bende farkettim. Bu kayıt olayı güzel bir şey aslında. Yapılan hataları, tehlikeleri daha iyi görebiliyorsunuz. Teşekkür ederim yorum için.

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    xj6 hem efendi hem de agresif olan bir motordur...ybr'den sonra herkes hemen bu motoru kullanabilir...600rr gibi bir makina değildir...tavsiye ederim herkese...
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    XJ6, R6 veya CBR600 gibi motorların yanında YBR250 gibi kalır. Çok sakin karakterli bir motordur.

Motosikleti
    6000 devire kadar sakindir...sonra deliriyor,bilgilerinize...

Motosikleti
    Alıntı hocaseko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6000 devire kadar sakindir...sonra deliriyor,bilgilerinize...
    Benzinide emiyor

Motosikleti
    Bu 50th Anniversary Türkiye'ye geliyormu acaba? Fz8 çok tatlı olmuş.

Motosikleti
    XJ6 hayatımı bitirmiş bulunmaktayım.. Bilginize :p

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    Alıntı blamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    XJ6 hayatımı bitirmiş bulunmaktayım.. Bilginize :p
    Hayırdır niye

Motosikleti
    Yükseltmek için sattım hayırlısı bakalım alacaz bir şeyler. Z750r yada Fazer 8 yada uygun bir şeyler bulursam farklı modellerde olur.

Motosikleti
    daha fazla tüketim,daha fazla servis maliyeti,daha fazla mtv.....vs vs hiç gerek yoktu ama keyif ve bütçe senin

kaizeN188 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr esd
    o aynalar gökyüzüne mi bakıyor bana mı öyle geldi :D
    2011-2012 (yamaha Crypton)--( 2012-∞∞ Yamaha Ybr )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)