Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ÖNERİ

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Şu an yok 😢
    Selamün aleyküm arkadaşlar aranıza yeni katıldım.. Sizlerden bir ricam olacak. Motosiklet almayı düşünüyorum fakat hangisi iyidir sağlamdır az yakar bu konuda bilgim yok. Bu yüzden sizin gibi tecrübeli ve güzel insanların önerisini almak istedim. Bütçem 4000 tl 1.79 boy kilo 57. Şimdiden teşekkür ederim hepinize...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    başlangıç için o rakamlara cbf 150 iyi gider.forumda cbf ile ilgili başlıkları aratırsanız gerekli tüm bilgiye ulaşırsınız.az yakar,parçası ucuzdur.işletim maliyeti f/p oranı iyidir.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    honda cbf 150 iyidir
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Şu an yok 😢
    ±+++++++++ uppppppppp

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:28 ----------

Cbf 150 2. El fiyatları 5.500 den başlıyo ama çok araştırdım

Ms_TunC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    bajaj discover

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Mondial 125 Mh drift veya Zone S 180'e bakabilirsiniz

nuwanda324 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj PULSAR 200 RS
    Sıfır bajaj boxer al kafan rahat olsun. Yada ikinci el cbf150 bakabilirsin. Beğenmediysen geriye çinliler kalıyor. Çinli diyip geçme onlarında sağlam motorları var. Özellikle mondial zone s 180 iyi diyorlar.
    Umarım ekipman için ayrı para ayırmışsındır. Minimum 2000 tl ayırman lazım ekipmana. Ufak bir hesap yapıyorum. Pantolon 400. Mont 600. Kask 400. Eldiven bot 600. Üç aşağı beş yukarı bu kadar tutar. Şimdi dicekler 400 liraya kask olur mu? LS2'nin 4 yıldızlı kaskı var 400 liraya. Pek konforlu değil ama ucuz. Ayrıca bunun daha sigortası filan var. Yaşın gençse babanın üstüne filan al. O halde bile 600 lirayı gözden çıkarman lazım.

Mondial 180z one tipi ve gücü yerinde.

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    Ehliyetiniz var mı?

Motosikleti
    Şu an yok 😢
    Evet ehiliyetim mevcuttur. Sıfır almayı bende düşünüyorum ama titreşim konusu canımı sıkıyor. Bajaj amasyada yok burda hero kanuni Küba honda var hemen hemen fiyatlarıda birbirine yakın ama honda cb 125 fiyatı 5250 o fiyatada 125lik motora vermek istemiyorum.. Sahibimdene bakıyorum fiyatlar uçuk ikinci el cb 125 e bile 4700 yazmışlar valla şaşırdım ne yapacağımı

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:31 ----------

Ekipmanlar burda ucuz. Mont 250tl
    Ls2 kask 180 lira eldivenler100 tl. Bot ve pantolon sormadım hiç bilmiyorum yani onları veresiye olaralda alabilirim sorun olmaz sadece kafamı kurcalayan titreşimli motor istemiyorum

nuwanda324 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj PULSAR 200 RS
    Alıntı muromt25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet ehiliyetim mevcuttur. Sıfır almayı bende düşünüyorum ama titreşim konusu canımı sıkıyor. Bajaj amasyada yok burda hero kanuni Küba honda var hemen hemen fiyatlarıda birbirine yakın ama honda cb 125 fiyatı 5250 o fiyatada 125lik motora vermek istemiyorum.. Sahibimdene bakıyorum fiyatlar uçuk ikinci el cb 125 e bile 4700 yazmışlar valla şaşırdım ne yapacağımı

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:31 ----------

Ekipmanlar burda ucuz. Mont 250tl
    Ls2 kask 180 lira eldivenler100 tl. Bot ve pantolon sormadım hiç bilmiyorum yani onları veresiye olaralda alabilirim sorun olmaz sadece kafamı kurcalayan titreşimli motor istemiyorum
    Ekipmanlar orda ucuz değildir. Ekipman var ekipman var. Bazı kasklar var kalın bi bere taksan daha çok korur yeminle. Ucuz olsun sağlam olsun titreşimi fazla olmasın diyorsan boxer al derim. İkinci ellerine de güvenebilirsin. Evladiyelik motordur. Titreşim artçı pedlerinde çok var ama sürücüyü rahatsız edecek titreşim yok. En azından ben hissetmiyorum. 0 3500 tl İkinci el temiz 2500 tl'ye bulabilirsin. Bence ikinci el al.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)