Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Uzun (1 hafta) süre sonra Pazar günü motosikletime binme fırsatı buldum. Sanki ilk defa motosiklet sürüyormuş gibi geldi. Rumelifenerine gittim geldim. 80 km.
    Pek resim çekemedim ama paylaşmak istedim.

Shiria bunu beğendi.
    ölümün seni nerde beklediğini bilemezsin..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    handsome3272 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MFH 2010
    Yakışıklı çıkmış beyaz yanaklarda yakışmış ve ayrıcaSisler yakışmış güzel led dimi onlar
    Ne Mutlu Türküm Diyene

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Eyvallah, evet power led.
    ölümün seni nerde beklediğini bilemezsin..

SARAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 YAMAHA CRYPTON T110
    bu motor yamaha crypton u gecemez ya
    Mikuni ve Mengu16 bunu beğendiler.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    __ Crypton yarış motosikletimi, tam çıkaramadım şimdi ama CB yarış motosikleti değil onu biliyorum

__ Murat neyaptın sen ya Aydın/Nazilli li bi arkadaşım var okuldan, onun fotoğraflarındada görmüştüm burayı birde bi şelale vardı bu iki yere içim gitmişti, fırsatını bulmuşken dibine kadar gez abi
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Honda NC S
    Nice Mutlu Yıllara Beylerrrrrrrr
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Sağol ferdinandd, sana ve tüm motosiklet.net ailesine mutlu yıllar.

Motosikleti
    Honda NC S
    Arkadaşlar forumda karşılaştığım bir başlıkta, Ali arkadaşımızın Marmaris dağlarında, bazı koşullarda CB deneyimlerini gözden kaçıran CB sahipleri olabilir diye başlığımıza da ölümsüzleştirmek istedim

Benim çıkardığım sonuç : Gözümüz kapalı aldığımız CB, karburatore, akü başlarına, CDI a kadar suya yatırılsa dahi kullanıcısını hiçbirşekilde mağdur etmezken, piyasada su geçirmez diye satılan botların seçiminde daha titiz davranmamız gerektiği oldu

Fotoğrafları izlerken çok keyif duydum, canım çekmedi dersem yalan olur, emeği geçen Ali arkadaşımıza buradan teşekkür ediyorum

reverse ve mustafaferah bunu beğendiler.

Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar forumda karşılaştığım bir başlıkta, Ali arkadaşımızın Marmaris dağlarında, bazı koşullarda CB deneyimlerini gözden kaçıran CB sahipleri olabilir diye başlığımıza da ölümsüzleştirmek istedim

Benim çıkardığım sonuç : Gözümüz kapalı aldığımız CB, karburatore, akü başlarına, CDI a kadar suya yatırılsa dahi kullanıcısını hiçbirşekilde mağdur etmezken, piyasada su geçirmez diye satılan botların seçiminde daha titiz davranmamız gerektiği oldu

Fotoğrafları izlerken çok keyif duydum, canım çekmedi dersem yalan olur, emeği geçen Ali arkadaşımıza buradan teşekkür ediyorum

http://resimyukleyin.net/images/6045...9672718783.jpg
    http://resimyukleyin.net/images/1744...8509426519.jpg
    http://resimyukleyin.net/images/0241...3456065479.jpg
    http://resimyukleyin.net/images/3452...7337200058.jpg
    http://resimyukleyin.net/images/6774...9457683410.jpg
    Güzel resimler ferdinadd emeğine sağlık.avusturalya sitesine baktım cb fiyati 2490 $ bazıları atıp tutturdu yok yabanci ulkelerde 600 $ falan yok bizi kandırıyorlar yok bilmem ne.millet cbye neden cephe almış anlamıyorum

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    en ucuz honda türkiyede. Ab ülkelerinin sitelerinden fiyatları kıyaslayın.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    En ucuz honda türkiyede de, honda resmen devlete çalışıyo 100cc altı motoru hiç yok yıllardır. Activa beat bile 102 cc böyle saçmalık olmaz ya. Hondanın bi sürü 50-80cc scooter'ı var amerikada ama bize hiçbiri gelmiyo. İlla kebapçı scooterı fizy'i alıcaz.
    ReiZzZ bunu beğendi.

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorum 1500 km ye geldi, 100 km/ 1,25 litre yakıyor.. Bence süper.. Rodaj tam anlamıyla bitsin.. Daha inecek...
    Sevgiler
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

100 kmde 1.25 litre

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum 1500 km ye geldi, 100 km/ 1,25 litre yakıyor.. Bence süper.. Rodaj tam anlamıyla bitsin.. Daha inecek...
    Sevgiler
    Sanirim 400 kusur km lik bir bayir bulup indin.
    Halil Karamanoğlu ve ReiZzZ bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda NC S
    Düz yolda, düşük hızlarda bile 100km/1.66 lt yakıyor, 1.25 bencede imkansız yada Serkanın dediği gibi ekstra bi durum olabilir gerçi ozaman da daha az yakar Bi yanlış hesap var bu işte

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgiler
    yok artık imkansızın ötesinde 2,25 desen neyse gerçi benim arkadaşta kullanıyor onun ortalaması 2,7 gibi ama yukarda 1.66 diyenler var bilmiyorum pek mantıklı değil

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://resimyukleyin.net/images/6045...9672718783.jpg
    http://resimyukleyin.net/images/1744...8509426519.jpg
    http://resimyukleyin.net/images/0241...3456065479.jpg
    http://resimyukleyin.net/images/3452...7337200058.jpg
    http://resimyukleyin.net/images/6774...9457683410.jpg
    Hondaya bak memlekete ucuz cross getirmiyo millet kurye motoru alıp araziye giriyo Honda'nın pit bike'larını isteriz gelsinler

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    ferdinandd,üstad resimler süper bende dağ bayır çıktım cb ile daş gibin motor,bizim gibi kullanıcılar için ömürlük motor denebilir istersen dağ bayıra sok....

bu arada yakıt ölçümü söyleyen arkadaşlar lütfen gerçek değerleri yazın,utanmasanız benim motor benzin üretiyo diceksiniz

benim cb ile yakıt ölçümüm en az (rodajda) 2.25 en çokta 2.8 gibi değerler oldu rodajdan sonra sürekli dipgaz gittiğim için çok yakmaya başladı...

şuan cbfle 3 litre rahat yakıyorum ama sürekli yardır yardır gidiyorumbirde diz örtüleri soğuk hava (sabah ısıtma vs)...yaz gelsede 2.6 litre yakıp rahat rahat gezsek

Motosikleti
    Honda NC S
    O konuda haklısın Mengu Anket için aradıklarında 2013 - VTR 250 tekrar gelsin, zamanında ötv kurbanı oldu yavrucak dedim,

plastik grenajlı scooterları yerine Ruckus veya Zoomer X gibi modellerini getirin esas onlar taş gibi dürümcü scooteri olur dedim

Hem sağıyla soluyla oynamayada geliolar, milletimiz sever öyle şeyler dedim Ayrıca bende seviyorum Honda rüküşü, çirkin ama sevimli o zıpır

Crossu bilmiorum, izlemek güzel, beğendiğim modellerde var ama yılda en fazla üç kere dağa bayıra çıkıcam diye gider borusu gibi seleyemi oturiim şimdi, o işi gönülden seven arkadaşları izlemekle yetinicem niyeti bozmadıkça

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    uzun zamandır 20 tl yakıt alıyorum, 2 aydır hergün 20 tl alıyorum, 140 km en fazla 150 km yakıyor. 13 ile 15 kuruş arası hesap çıkıyor. birde bu motorun kornaları bazen çalıyor bazen kornaya basınca çalmadığı gibi far lambasına giden alektriği bile kasıyor, tık tık ediyor. acep kornanın birini iptal etsek düzelirmi... yarın hava filtresini değiştiricem, çok benzin kokuyor. şu an zorlamayla 108 km yapıyor, dik bir yokuşta. belki filtre değişirsem insafa gelir bu karakaçan. ne biçim bis sistem anlamadım, motoru 3 aydır deniyorum, ibre 100 e gelince kilitleniyor sanki, daha gitmiyor, çok nadiren 106-108 civarı zorla yapıyor, sizin motorlarda da böyle mi? benim motor 7200 oldu hala aynı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)