Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cb 125 e Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Alıntı cbr125cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim profil resmimdeki mont revit liteon, kask ls2Bigone, Montu 270tl ye almıştım yanlış hatırlamıyorsam Anes motordan..
    Motosiklet kırmızı, mont kırmızı siyah beyaz, kask kırmızı siyah beyaz

http://www.fc-moto.de/WebRoot/FCMoto...eon-jacket.jpg

http://www.bcmtouring.com/forum/atta...599d1314459525

Bende kask olarak ls2 celtic kırmızı-gri kaskı aldım.Gerçekten çok güzel bir kask şişirilebilen yanak pedleri ile kafaya tam oturuyor.Sadece tek kötü yanı yanak pedlerini şişirdiğinizde kask kafadan çıkmıyor
    kaskı güngör motordan aldım 225 tl ye 12 taksitle ayrıca world ile aldığımdan dolayı 2 ay taksit öteleme yaptım...

http://www.gungormotor.com/index.php...oduct&pid=1627

sizin linkte vermiş olduğunuz mont kırmızı cb 125'im ve ls2 celtic kaskım(kırmızı-gri) tam uyumu yakalar diye düşünüyorum

Cumartesi gelsende cb ya binsek
    Şeytan İcadı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CB125E
    arkadaşlar sele ile ilgili yumuşatma çalışması yapmak istiyorum, bu konuda bilgisi olan varmı ? ne yapabiliriz?

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eldiven olarak Prohel, Scoyco gibi ekonomik modellerin çoğunu denemiş biri olarak size önereceğim marka Pro-Biker.
    Ben dün Feyizoğlu'ndan gidip deneyerek aldım. Bahsettiğim modeller arasında malzeme kalitesi olarak hemen göze çarpıyor.
    Parmaklardaki o ızgara gibi kısımlar gerçekten nefes alıyor. Ancak Prohel, Scoyco gibi markalarda o ızgaraların üzeri slikonumsu bir madde ile kaplı! Sadece görüntü yani.
    Pro-Biker'ın ele oturması ve avuç içinde kenardaki koruması ile birlikte diğerlerine göre tercih edilebilecek bir ürün.
    İnternetten bulduğum bir fotosu:
    http://img842.imageshack.us/img842/3410/349n.jpg
    kesınlıkle katılıyorum bnde alıcaktımda M gıydıgımde bas parmagımın yanı bıraz bol kaldı acaba bedenlerı varmı s denemek ıstıyorum.

---------- Post added at 09:43 ---------- Previous post was at 09:23 ----------

Alıntı Mr.cihans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar 25 km oldu bnzınde takıldım 30tl almıstım suan bosla ceyrek arasında tam ortada normal mı? bıde benzın ısıgı varmı bunda? Son bır soru yedek depo ayrı mı yokda gosterge sıfıra ındımı yolda mı kalıyorum..
    ustadlar su sorumu bır yanıtlarmısınız sıze zahmet.

reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    kesınlıkle katılıyorum bnde alıcaktımda M gıydıgımde bas parmagımın yanı bıraz bol kaldı acaba bedenlerı varmı s denemek ıstıyorum.
    Birkaç beden vardı sanırım. Yalnız aradığın rengi bulabilir misin bilmiyorum. Ben şansa L beden siyahını bulup aldım. Telefonla arayıp teyit alman iyi olur bence gitmeden önce.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı CB125E adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sele ile ilgili yumuşatma çalışması yapmak istiyorum, bu konuda bilgisi olan varmı ? ne yapabiliriz?

Bence biraz bekle, mutlaka yumuşama olacaktır. Müdahale ettirip düzgün yaptıramazsan sonra motoru satarken sıkıntı yaratır.

niketnac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence biraz bekle, mutlaka yumuşama olacaktır. Müdahale ettirip düzgün yaptıramazsan sonra motoru satarken sıkıntı yaratır.
    Geçen gün motor biraz sıcakta bekledi. Koltuğunun biraz yumuşamış olduğunu gördüm.
    “Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verilecek bir cevabım var. Lakin bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye.”
    Mevlana

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı niketnac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen gün motor biraz sıcakta bekledi. Koltuğunun biraz yumuşamış olduğunu gördüm.
    Bütün yaz güneş altında bıraksan çürüyecek demekki

Motosikleti
    Honda cb125e
    motorumu sevıyorum.. Motor kullanmak mukemmel bırsey butun arabalar beklerken yan traftan gıtmek paha bıcılemez... 55km oldu yolda herkez bakıo bırbırıne ısaret edıyor yenı motor dıye cok tutucak cok....

arkadaşlar mayıs ortası gibi bende bi cb almayı planlıyorum, bu plaka ruhsat işleri çok uzun ve zormu, yapılan işlemler neler,yazılanlardan anladığım kadarıyla istanbulda 300 civarı tutacak masraflara 400-500 istiyolar bayilerde, sinir oldum, kendim yaparım en azından bi mont yada kaskın parası bi miktar çıkmış olur )

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı BoziRiK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar mayıs ortası gibi bende bi cb almayı planlıyorum, bu plaka ruhsat işleri çok uzun ve zormu, yapılan işlemler neler,yazılanlardan anladığım kadarıyla istanbulda 300 civarı tutacak masraflara 400-500 istiyolar bayilerde, sinir oldum, kendim yaparım en azından bi mont yada kaskın parası bi miktar çıkmış olur )
    Azıcık okuma yazman varsa ve sansına ıyı bır trafık subede ısını yapıcaksan hıc zorlanmansın.Ben pazartesi aksamı motoru aldım salı sbahı sıgorta kestırdım ogleden sonra gıdıp verdım bugun oglende ruhsatlarımı aldım.Islem tamamdır baska bırsey yok ...
    [B]Artisliğin sonu figüranlıktır...[/B]

Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Arkadaşlar motorumu teslim aldım. Yaklaşık 1 saat sonra paydos edip ilk sürüşümü yapmak için sabırsızlanıyorum.
    Şu anda işyerimin önünde kuzu kuzu yatıyor.

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorumu teslim aldım. Yaklaşık 1 saat sonra paydos edip ilk sürüşümü yapmak için sabırsızlanıyorum.
    Şu anda işyerimin önünde kuzu kuzu yatıyor.
    Hayırlı olsun dostum kazasız belasız ıns...
    [B]Artisliğin sonu figüranlıktır...[/B]

Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Teşekkür ederim, cümlemize kazasız belasız sürüşler...

Motosikleti
    Honda cb125e
    bu arada dun 30tl aldıgımda kırmızı bolumu azıcık gecmıstı. Bugun acemılıkten arabaya alıskanlıktan 40 dedım doldurdu motora bır bındım F harfını astı en sona dayandı... Bakalım ne zaman bıtıcek bu benzın...

niketnac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütün yaz güneş altında bıraksan çürüyecek demekki
    hemen çürümez ama belki erir 1400km oldu, koltuk biraz yumuşadı gibi aslında. Eskisi gibi rahatsızlık vermiyor. Ya da ben alıştım kabul eder oldum :D

Motosikleti
    motorumu sevıyorum.. Motor kullanmak mukemmel bırsey butun arabalar beklerken yan traftan gıtmek paha bıcılemez... 55km oldu yolda herkez bakıo bırbırıne ısaret edıyor yenı motor dıye cok tutucak cok....
    Plakasız çok gezme

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1000 km'ye ulaştım geze geze, yarın bakımını yapıp gazı açalım bakalım. 100'ü görecek mi?
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plakasız çok gezme
    dunden berı plakam takılı hos somunları tam sıkmadan acele edıp cıktım yolda az kalsın plakam dsuyormus bır somun kaybolmus plaka yamulmus ama sorun yok bugun duzelttım suan sdece eldıvenım yok... Hersey tamam bulamıom rahat edıcegım bırsey.

---------- Post added at 22:54 ---------- Previous post was at 22:52 ----------

Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000 km'ye ulaştım geze geze, yarın bakımını yapıp gazı açalım bakalım. 100'ü görecek mi?
    ruzgarsız rampa asagı top speed beklıyoruz hedef 135

bikerist116 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1989 Jawa Lazer, 2012 Honda CB125E

Evet arkadaşlar İzmir-Bayraklı'dan selamlar 35 KA 4260

Motosikleti
    Bunun lastikleri CST marka dimi ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)