Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
41. sayfa BirinciBirinci ... 31394041424351 ... SonuncuSonuncu

Asya Motor RX 250 - MotoCross - SuperMoto

Motovento
    REKLAM ALANI
    cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    hayırlı olsun allah bunun perçinlerine zeval vermesin
    rain planet bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rain planet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun allah bunun perçinlerine zeval vermesin
    amin cenkito....seninde inşallah

kazasız belasız günlerde
    cenkito ve emre aktaş bunu beğendiler.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    sagol hepimizin tekeri düz bassın herkese kazasız belasız sürüşler

spil444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rx 250
    trazma dişli ve zincir hakkında ayrıntılı bilgi verirmisin

trazma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX 250
    Lan emzik ne saniyosun kendini eskisehirdeyim ben gel tecrubeni sabitliym sana.hikaye dogrumu degilmi gorursun istersb motor ustnde sana ozel afilli bi poz verim odana asarsin Sss marka yamaha wr 450 dislisi 48 dis

Motosikleti
    rx 250
    bilgi için teşekkürler..de emzik olayını anlayamadım

Motosikleti
    RX 250
    syanur zımbırtsı konuşmuşta gereksiz ona cevap verdim spill kusura bakma.sss ,supersprox bu tarz special aletlere takılan dişliler birebir uyuyor
    spil444 bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    arkadaşlar... rx 250 de sizin trafik sigortaları kaç liradan açıldı benim baya yüksek çıktı anlamadım... birde sigorta kağıdının üstünde asya motorun rx 250 değilde...asya gy-200 yazılmış...sanırım sistemlerinde yoktu "rx 250" ..

suatt22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bari fiyartı yazsaydınya benimki210 liradan çıktı bndede gy 200 yazıor

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:31 ----------

bende anlayamadım emzik olayını zuhaaaaaaaaaaaaaa

Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    [QUOTE=suatt22;3077262]bari fiyartı yazsaydınya benimki210 liradan çıktı bndede gy 200 yazıor[COLOR="Silver"]

pardon suat...205 tl benimkide....pek farklı değiliz...

ama niye bu kadar yüksek anlamadım....bu motor için

Motosikleti
    RX 250
    bn hd sigortaya yaptırdım 160 tl eskişehirde

emzik hala gülüom kanunlar değişti için yaş kriteri var şehir kriteri vs

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    mugla fethiye de dün kipa nın orada gördüğüm RX sahibi buradan mıdır ?

Motosikleti
    RX 250
    yaşınız,ehliyetinizin yaşı,yapmış olduğunuz kazalar veya yediğiniz cezalar böyle ıvır zıvır herşeyi katıyolar şimdi işin içine bide sigortacı tanıdık değilse öpüyorlar güzelce gerçi benim sigortacı tanıdık değildi ama öpmedi sağolsun ablamız

Motosikleti
    rx 250
    benimki 85 tl ye yapılmıştı

Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    arkadaşlar bugünde bi "istanbul park"a, ordan da kadıköy ümraniye,kurtköy bir turladım...
    fazla durmadım istanbul parkda. gittiğimde yarış bitmek üzereydi.. güzel arabalar vardı..
    sonra hemen atladım motora...maksat motorla fazla vakit geçirelim, gezelim...
    bikaç resim.

cenkito ve polo34 bunu beğendiler.

ah ah ah kardeşim yarama tuz basma zaten ehliyeti bekliyorum 3.5 aydır gezemedim yatıo motor resimlerde harika çıkmış tebrikler senin motorda resmen parlıo benimki soluk duruo birde hep arkdan çekmişin yandan çeksene motor gerçektende güzel bir kez daha ispat ettin bu çanta layı nedir arkadaşlar o çantada ne var merektan çatlıcam internette izliom adamların arkasında hep çanta var neyse ehliyeti alayım zaten bütün rx cileri toplucam ilk önce bizim mahalleden şöyle bi gazlayıp geçicez sonra allah ne verdiyse ahamda buraya yazıom gelmeyene ceza yaıcam haberiniz ola az daha sabır 1.5 ay kaldı ehliyete sabır bekleyin rx ciler hayyyyyyyyyyyyyyyyrtttttttttttttttttttttt
    cenkito ve rain planet bunu beğendiler.

Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    Alıntı suatt22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah ah ah kardeşim yarama tuz basma zaten ehliyeti bekliyorum 3.5 aydır gezemedim yatıo motor resimlerde harika çıkmış tebrikler senin motorda resmen parlıo benimki soluk duruo birde hep arkdan çekmişin yandan çeksene motor gerçektende güzel bir kez daha ispat ettin bu çanta layı nedir arkadaşlar o çantada ne var merektan çatlıcam internette izliom adamların arkasında hep çanta var neyse ehliyeti alayım zaten bütün rx cileri toplucam ilk önce bizim mahalleden şöyle bi gazlayıp geçicez sonra allah ne verdiyse ahamda buraya yazıom gelmeyene ceza yaıcam haberiniz ola az daha sabır 1.5 ay kaldı ehliyete sabır bekleyin rx ciler hayyyyyyyyyyyyyyyyrtttttttttttttttttttttt
    hehe tamamdır suat:D .......abi motora case , çanta bişey takılmıyo biliyosun... bizde bikaç eşyayı malum çantalarımızla alıyoruz ,taşıyoruz...çantayla daha güzel...o günde koyacak yer yoktu motorun üstüne koydum sürekli
    hayatımda ilkdefa bu motorla kurye muamelesinden kurtuldum... eskiden ybr ile neydi....millet üstüme üstüme sürerdi trafikde sağ şeridde......şimdi trafıkde orta şeridde millete tepeden bakıyorum...benden kaçıyorlar... bide ara gazı verdimmi yeni egsozumla ehehehehgürül gürül..)) trafikde bu motorla bir kişiliğimiz var bu güzel bişey...

abi motoru daha çok sevmek istiyorsanız... motoru sürekli yıkatın ben araziye çıkmıyorum suat.. hep asfalt..uzun sürüşler...böyle daha çok seviyorum.....
    en azından haftada 1 kere de yıkatırım....sürekli temiz parlak motoru binmek gururunuzu okşicak.... milletde sürekli ibretle bakacaktır..
    buluşma olursa süper olur... bu hafta izmite gidecektim ..yorgundum... aslında şöyle epey bir uzun yol yapmak istiyorum... kısmetse...
    polo34 ve cenkito bunu beğendiler.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    çok benzer yorumları bende yapmıştım, güle güle kullanın, kullanım zorlaşsa da motorun yüksek olması ayrı bir zevk veriyor, inşallah beraber gezmek de kısmet olur ...

Alıntı rain planet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hehe tamamdır suat:D .......abi motora case , çanta bişey takılmıyo biliyosun... bizde bikaç eşyayı malum çantalarımızla alıyoruz ,taşıyoruz...çantayla daha güzel...o günde koyacak yer yoktu motorun üstüne koydum sürekli
    hayatımda ilkdefa bu motorla kurye muamelesinden kurtuldum... eskiden ybr ile neydi....millet üstüme üstüme sürerdi trafikde sağ şeridde......şimdi trafıkde orta şeridde millete tepeden bakıyorum...benden kaçıyorlar... bide ara gazı verdimmi yeni egsozumla ehehehehgürül gürül..)) trafikde bu motorla bir kişiliğimiz var bu güzel bişey...

abi motoru daha çok sevmek istiyorsanız... motoru sürekli yıkatın ben araziye çıkmıyorum suat.. hep asfalt..uzun sürüşler...böyle daha çok seviyorum.....
    en azından haftada 1 kere de yıkatırım....sürekli temiz parlak motoru binmek gururunuzu okşicak.... milletde sürekli ibretle bakacaktır..
    buluşma olursa süper olur... bu hafta izmite gidecektim ..yorgundum... aslında şöyle epey bir uzun yol yapmak istiyorum... kısmetse...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

SOFİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-R
    Cumartesi günü farkettim ki 2 tane percin atmış benim egzosda ama sanırım amortisör ile ilgili bir servislik olay olmuştu %100 ondan dolayıdır 3500 km de ilk percin problemi Ama yeni percin attırmakla düzelecegini biliyordum termal macun ve 5lik percin ile motorcuda hallettik olayı şuan gayet güzel bir sıkıntım yok çok şükür Bir kez daha söylüyorum arkadaşlar motorumuzu öldüren gerçek arka dişli 38 yerine 45 - 48 olsa tadından yenmez yurtdışına çıkacagım için bende dişliyi degiştirmeye yanaşmıyorum ama 48 dişli ile bambaşka bir şey olur sm modeline birşey diyememde cross cular bir bakının derim 48 dişliye
    Carbondioxid ve rain planet bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
41. sayfa BirinciBirinci ... 31394041424351 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)