Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
29. sayfa BirinciBirinci ... 19272829303139 ... SonuncuSonuncu

Asya Motor RX 250 - MotoCross - SuperMoto

Motovento
    REKLAM ALANI
    SOFİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-R
    50cc o müthiş dediğin motor Motoru ne amaçla kullanacagına baglı ama bence sm modeli cross una göre daha tatmin edicidir bende cross var yol performansı harika ama üst düzey bir cross deneyimi için yetersiz haliyle. Asla bayılmıyor dagda bayırda ama tutup sizi uçurmuyor. SM modeli yol motoru oldugundan tavsiye ederim bence iş yapar tatmin eder.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L
    Uzun zamandır kimse fotoğraf yüklemiyor bari ben yükleyeyim.

captaincenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250
    Arkadaslar RX250 almayı dusunuyorum.Eski biniciler acaba hic sorun yasadımı teknik olarak ve eger varsa kronik bir sorunu varmı motorun?Tavsiye ediyormusunuz.su sogutmalı olmasının ne avantajı var?

cevap verenlere simdiden tesekkürler

Motosikleti
    Kawasaki Kle 500
    DOstum benm fotoarı ye çalıysun=)

suatt22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar almak isteyen warsa gitsin bir yerde görsün kesinlikle fotoğraflardakınden çok farklı duruyor mükemmel bir alet çok aero dinamik görüntüsü war işçiligi hiç fena durmuyor
    yarın bir tane alıyorum hayırlısıysa

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:52 ----------

alın bir supermoto video

captaincenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250
    Merhaba nerden alıyorsun motoru sıfır sanırım kaç liraya alacaksın?Bende düşünüyorum ama araştırdınmı 1 seneyi doldurmadan dağılmasın.Sadece km göstergesi 218 tl çünkü

Dostum herşeyin bir riski var bir şeyleri göze almadan hiç birşey olmuyor elbette araştırdım lap diye almıyorum ama sorun çıkaracağını sanmıyor motorda önemli olan motor bloğuyla
    şasesidir bunlar bir şey olamdımı korkma ben biraz kullanayım sana görüşlerimi söylerim ama biraz sabret

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:16 ----------

sana başka motor söyleyeyim apache XZ250RM Cross ON buda harika bir moto ama fiyatı 8000 8500 olması lazım tam bir canavar bunada bak

http://www.apachi.com.tr/TR/products...m-cross-onroad

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Bende incelemk için Adana bayilerine baktım ama hiç birinde yok şöyle bir alıcı gözüyle bakacaktım belki oğluma alırdım kendisine süpriz yapmış olurdum
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    2 . Eli kaça bulabilirim 3000 tl ye bulabilirmiyim bu modelden ?

Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 . Eli kaça bulabilirim 3000 tl ye bulabilirmiyim bu modelden ?
    Sahibinden.com da 3250 tl ye vardı 1 hafta içinde satıldı. Şu an 2. elde en ucuzu 4250 tl

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Bnde uzun zmndir takip ediyorum bu motoru ve bu sayfayi. Mondial xtreme vardi bnde sattim. Gcen gun evkurda bktim rx cross modeline. Mondial max gbi cok yuksek ve hayvani duruyor ehehe.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:28 ----------

Yalniz cikarip 6 lira bu motora vrmk her babanin harci degil. Cidden dusunulmesi ve arastirilmasi grek. O yuzden acele etmiyorum. Bildigim kdariylada bu sene hic yeni cinli model cikmadi. Neyse hyirlisi..

Motosikleti
    KTM 450 EXC-R
    Geçtiğimiz haftasonu motorun 1000km deki ilk yag değişimini yaptırdım. Ve ertesi gün motoru dağda yan yatırdım elcik korumasının yanı sıra motorun yan yattığı sağ taraftaki radyatör e baskı olmuş sert düşmesine rağmen radyatörün sabitlendiği çıkıntısı biraz yamulmuş onuda düzelttim tekrar onun dışında sticker biraz soyulmuş. Motorun düştügü zemin yumuşak olması nedeniyle ayaklık ve gidon topraga saplandı dolayısıyla 3 - 5 cm topraga saplandıgından radyatöre yük bindi ve bu sonuç ortaya çıktı. Aynı olay asfaltta yada biraz daha sert bir toprakta olsaydı asla böyle bir sorun yaşanmazdı gidonun dönme açısı maksimum kırık olsa bile radyatör yinede düşmelerde darbe almıyor (taşa yada toprak çıkıntısına deng gelmez ise). Onun dışında zincir muhafazası kırıldı bugune kadar başkada bir sorun yaşamadım.

Formda ve facebook sayfasında bir sorunumu paylaşmıştım bir arkadaşta bendede aynı sorun var demişti. Sorun şu bazen motor gaz yemiyor boğuluyor boşta bile tıkanıyor. Bunu neden yaptıgını bulamamıştık başta ama sebebi Depoda unutulan plastik küçük talaşlar motorun imalatı sırasında kalmış sanırım. Bu talaşlar standart benzin filitresinden kolayca gecip daha derinlere inerek motorun benzinle ilişkisini kopartıyor yanı tıkıyor. Motorlar cross olduugundan genelde titreşim sayesinde bu talaşlar yer degiştiriyor ve herzaman tıkalı kalmıyor yani sizde tıkandıgını hiç düşünmüyorsunuz tabi bende ama sorun buymuş şuan sorun %100 çözüldü Bu sounu yaşayanlar önce depolarını tamamen temizletsinlet sonra karbiratör ü temizletsinler sonrada standart gelen filitreyi başka bir kagıt filitre ile değiştirsinler sıkıntı yok yola devam
    Onurkahraman bunu beğendi.

Bu akşam makine geliyor hayırlısıysa supermoto modeli
    makseli bunu beğendi.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı suatt22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu akşam makine geliyor hayırlısıysa supermoto modeli
    hayırlı olsun

foto bekliyoruz. Mümkünse kurulum sırasında yanında bulunun derim. her bir civatayı kontrol edin ;)

Motosikleti
    Kawasaki Kle 500
    Alıntı SOFİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçtiğimiz haftasonu motorun 1000km deki ilk yag değişimini yaptırdım. Ve ertesi gün motoru dağda yan yatırdım elcik korumasının yanı sıra motorun yan yattığı sağ taraftaki radyatör e baskı olmuş sert düşmesine rağmen radyatörün sabitlendiği çıkıntısı biraz yamulmuş onuda düzelttim tekrar onun dışında sticker biraz soyulmuş. Motorun düştügü zemin yumuşak olması nedeniyle ayaklık ve gidon topraga saplandı dolayısıyla 3 - 5 cm topraga saplandıgından radyatöre yük bindi ve bu sonuç ortaya çıktı. Aynı olay asfaltta yada biraz daha sert bir toprakta olsaydı asla böyle bir sorun yaşanmazdı gidonun dönme açısı maksimum kırık olsa bile radyatör yinede düşmelerde darbe almıyor (taşa yada toprak çıkıntısına deng gelmez ise). Onun dışında zincir muhafazası kırıldı bugune kadar başkada bir sorun yaşamadım.

Formda ve facebook sayfasında bir sorunumu paylaşmıştım bir arkadaşta bendede aynı sorun var demişti. Sorun şu bazen motor gaz yemiyor boğuluyor boşta bile tıkanıyor. Bunu neden yaptıgını bulamamıştık başta ama sebebi Depoda unutulan plastik küçük talaşlar motorun imalatı sırasında kalmış sanırım. Bu talaşlar standart benzin filitresinden kolayca gecip daha derinlere inerek motorun benzinle ilişkisini kopartıyor yanı tıkıyor. Motorlar cross olduugundan genelde titreşim sayesinde bu talaşlar yer degiştiriyor ve herzaman tıkalı kalmıyor yani sizde tıkandıgını hiç düşünmüyorsunuz tabi bende ama sorun buymuş şuan sorun %100 çözüldü Bu sounu yaşayanlar önce depolarını tamamen temizletsinlet sonra karbiratör ü temizletsinler sonrada standart gelen filitreyi başka bir kagıt filitre ile değiştirsinler sıkıntı yok yola devam
    O sorunlu bendim dostum=)) bende 3-5 gün önce depo, filtreler ve karbüratru temizledm mükemmel oldu=)) çok şükür memnunum motorumdan boğulma hırlama horlama hiç bişeyciği kalmadı=))

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:30 ----------

inanırmısın bilmem ama depo karbrtr ve filtreleri temizledim.. motor 100 km'de 2,76 lt ,,
    1 km'de tam 13 krş yaktı =))) ... rx kullanıcılarııı, alın ele anahtarları söküp temizleyin motorU=))

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    ER 6 yazdım ama belli olmaz SuperMoto motorunu takas edecek var mı ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8813278/detay/

Motosikleti
    KTM 450 EXC-R
    Bence normal kullanıcılar fazla kurcalamayın motorun karbiratörü kolay ulaşılabilir bir yerde degil japon gibi saklamışlar motorun yarısını söktük motorcuda ulaşmak için :D Bence aynı problemi yaşayan kesinlikle temizletsin sorunun %100 çözümü buymuş meğer :D

Motosikleti
    Kawasaki Kle 500
    Dostum bi 400- 600 lük süpermoto desen belki de burda naked'la süpermoto takas etcek adam yoktur ya =)) tadını alan binmez naked'a

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı Onurkahraman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tadını alan binmez naked'a
    çok merak ediyom, 3 yıldır commuter-naked biniyorum. sıkıldım artık. çapır-supersport tarz harici hepsini denemek yaşamak istiyorum

Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Bu mtora nasil biniyorsunuz kuzum. Mondial maxi yuksek bilirdim. Bgun tkrar evkura gidip mtorun ustune ciktim. Ama iki ayagimin ucu bile degmeyecekti nerdeyse. Hemde boyum 180. Afedersiniz ama b.kunu cikarmislar. Snucta insan evladi binecek buna. Orjinal hali ile rhatca bnmek icin en az 190 boy lazim adama

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:08 ----------

Ama ck sevdim motorun tipini. parasini denklestrmk zor olcak braz. Az para degil. Simdiden su kdr dha kat onu al yada bu kdr dha kat araba al yorumlari almaya bsladim ble.

REKLAM ALANI
29. sayfa BirinciBirinci ... 19272829303139 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)