Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
32. sayfa BirinciBirinci ... 223031323334 ... SonuncuSonuncu

kymco venox 250

Motovento
    REKLAM ALANI
    crysis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    venox 250
    Herkese selam.Siteye yeni uye oldum.ve yeniden venox almaya niyetlendim motorla alakali bilge veren herkese cok tesekkur ediyorum...kazasiz belasiz zevkli suruşler.Bu arada izmirdeki venox kullanicilari ile de iletisim kurmak isterim.Birbirimize tecrubelerimizle yardımcısı olabiliriz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ufukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco venox
    hoşgeldin sefalar getirdin, keyifli sürüşler diliyorum
    crysis bunu beğendi.

Motosikleti
    kymco venox
    iyi akşamlar herkese. epeydir giremiyordum nete nasılsınız yeni yılınızı da şimdiden kutluyorum yakıt konusunda bir paylaşım yapıcaktım. 290 km sonunda yakıt aldım 53 lira aldı 15 gün önce 0.1827 gibi bişey çıkıyor. hesap. kış şartları hergün jikle çekili çalışıp bir kaç kilometre öyle gidildiğini de unutmayın. paylaşmak istedim sizlerin motorların yakışı nasıl. ama 2 ay oldu alalı motoru silah gibi çok memnunun hava filtresini söküp temizledim yağı değişdirdim bir iki sağını solunu sökünce gördüm ki motor kalite ya benim bundan önce iki hondam vardır cbe125e ve cbr250r kalite olarak aynı diyebilirim almak isteyenlere tavsiye ederim bu arada iyi akşamlar

Motosikleti
    kymco venox
    sabit 120 km ile seyrettiğim zaman 27.5 krş yakıyor, fakat benim eksozlar açık olduğu için maliyet artıyor artçıyla beraber 150 kg olduğumuzu da hesaba katarsak böyle bir sonuç çıkıyor yeni yılınız mutlu ve huzurlu olsun
    crysis bunu beğendi.

Motosikleti
    venox 250
    Herkese sağlıklı kazasız mutlu ve huzurlu seneler diliyorum.Venoxumu geçen hafta aldım.gerçekten çok mükemmel bi makine insana yolda iken çok ciddi güven veriyor.Tek sıkıntı kış şartları okadar olacak tabi.Ve almayı düşünen arkadaşlarada şiddetle tavsiye ediyorum.Herkese kazasız belasız hayırlı sürüşler.
    ufukk bunu beğendi.

Motosikleti
    kymco venox
    hayırlı olsun hocam güle güle kullan izmir de satan bir arkadaş vardı onun motorunu mu aldın ve ne kadara aldın öğrenebilir miyim son piyasası hakkında da bilgi olur bize kaç model ayrıca

Motosikleti
    venox 250
    Herkese selam aldigim motor 2007 model 16000 km de 5750 ye aldim sagolsun satan arkadas baya yardimci oldu.makinasi cok iyi durumda km de orjinal oynama yada tel sokme yok bu yuzden baya sansliyim.Ama lastik istiyor hala orjinal lastikleri var uzerinde dis durumu cok iyi ama malum baya sert kaymaya musait neticede can tasiyoruz.lastik sparisi verildi ufak tefek isleride var asagi yukari 1500-2000 tl arasi harcama yaparak sezona hazir bakimli makine haline getirmeyi dusunuyorum.Ayrica simdiden bir kac musteri cikti bile bu haliyle 7500 u gordu ama rabbim sattirmasin insallah.resimleri ve canlisi arasinda muthis fark var dusunen arkadaslara tavsiyem dusunmeyin temizi cikarsa alin.simdilik herkese hayirli aksamlar kazasiz belasiz...

Motosikleti
    kymco venox
    güle güle kullan piyasada az bulunan bir makina olması sebebiyle dikkatleri çok çekiyor
    Türkiyeye gelmediği için piyasası ucuz kanaatimce temizi bulunursa kaçırılmayacak bir makina

herkese selam bende bir venox lu olmak üzereyim 2006 model 17 000 km de temiz bir motora ne kadar verilir ve alırken nelere dikkat etmeliyiz motor mugla da orada gösterebileceğim ve de güvenebileceğim bir yer var mı bilmiyorum ben hatay dayım yani mesafede pek yakın değil ki lütfen herkesten yorum bekliyorum özelliklede ufuk senden yorum istiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:04 ----------

ilan sahibinden de oradan bakabilirsiniz mugla göcek te

Motosikleti
    kymco venox
    Alıntı nipozdna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selam bende bir venox lu olmak üzereyim 2006 model 17 000 km de temiz bir motora ne kadar verilir ve alırken nelere dikkat etmeliyiz motor mugla da orada gösterebileceğim ve de güvenebileceğim bir yer var mı bilmiyorum ben hatay dayım yani mesafede pek yakın değil ki lütfen herkesten yorum bekliyorum özelliklede ufuk senden yorum istiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:04 ----------

ilan sahibinden de oradan bakabilirsiniz mugla göcek te
    merhaba hocam ; ilana baktım iki foto var ve detay olarak bir şey söyleyemiyorum, ilk gözüme çarpan tabi ki de fabrikasyon maxxis lastikler en iyi ihtimal ile 2006 nın lastiği olsa, 8 senelik lastik ve kafadan 1000 tl masrafın var ikinci küçük detay sağ tarafta nikelaj küçük bir kapak var o düşmüş gerçi 3 dolar civarı bir şey, koruma demirleri var, fakat eksoz tarafı koruması kelepçeyle şasiye montajlanmış görüntü hoş değil şahsi fikrim. İki fotodan bunları görebildim, genel görüntü olarak orjinallik bozulmamış gibi,tabiki dış görünüş kadar iç güzelliği önemli, makinası nasıl durumda onu iyi bilmek lazım.motorun üzerindeki civata başlarını kontrol et anahtar değmiş mi,sesini dinle amortisörlerine bak, genel olarak çalışmayan aksamı varmı far korna vs. yanında ustanla git, laf karmaşasında o da motoru incelesin şasi, motor no, vuruk kırık vs.... malum motor fiyatları yükseldi , venoxlar da yükselmiş, fakat kardeş bunun lastiği bitmiş 1000tl masrafı var şöyle böyle diye 6000tl ye çekersen al derim

inflore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco venox 250
    Merhaba arkadaşlar yeni bir motosiklet tutkunu ve venox sahibi olarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Az masraflı da olsa aldığıma pişman olmayacağımı düşündüğüm bir makine. Herkese kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim =)

Motosikleti
    kymco venox
    Alıntı inflore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar yeni bir motosiklet tutkunu ve venox sahibi olarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Az masraflı da olsa aldığıma pişman olmayacağımı düşündüğüm bir makine. Herkese kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim =)
    Hoş geldin hayırlı uğurlu olsun

inflore motordan bize biraz bahsedebilirmisin mümkünse model km fiyat ve ne gibi masrafları oldu

Motosikleti
    venox 250
    Herkese iyi akşamlar öncelikle yeni motor alan arkadaşa hayırlısı olsun diyorum.bende izmirdeyim ve müsait olursan görüşmek isterim.Birde nipozdna arkadaşım bende lastikleri yeni değiştirdim bilgin olması acısından döviz fiyatları arttığı için kimse lastik satmak istemiyor ayrıca bizim makinelere 80 yanak lastik olunduğu için piyasada çok zor o yüzden 90 yanak lastik hem ekonomik hemde motorun görselini olumlu yonde etkiliyor ben yeni taktırdım 800 tl ye mal oldu dunlop marka montaj dahil.motoru alırsan ona göre pazarlığını yaparsın.bir de Ufuk çok haklı makinasına cok iyi baktır ben o hatayı yaptım dışı neysede makina arızalı ise yarası buyuk oluyor hem parça geç geliyor hemde cok pahalı Allah'tan verilmiş sadakam varmış da motoru geriverebildim bu arada öncam taktırıp aynaları değiştirdim cok yakışıklı oldu en kısa sürede fotoları paylaşacağım.kazasız belanız sürüşler herkese

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:10 ----------

Bu arada face de VENOX CLUB TÜRKİYE adlı bi grup kurdum katılmak isteyen arkadaşları beklerim daha hızlı iletişim Halinde olacağımızı düşünüyorum herkese iyi geceler.

inflore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco venox 250
    Alıntı nipozdna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inflore motordan bize biraz bahsedebilirmisin mümkünse model km fiyat ve ne gibi masrafları oldu
    2006 model 40000 km de kazasız az masraflı bir motor. 4200 tl ye aldım fakat masraflarıyla beraber 5000 tl civarını bulacak. Yedek parçası sadece orjinal bulunabildiği için biraz pahalıya geliyor. Ben 2 tane ön sinyal, 1 tane sol arka kromajlı parça bir tane de yan plastik parça istedim, işçiliğiyle beraber 500 tl gibi bi fiyat çıktı. Motorun döşemesi değişecek. Bunun dışında bir sorunu yok. Tanıdık 2 tane ustaya gösterdim motoru ve dişli takımı gayet güzel dediler. Üzmeyecek başlangıç için ideal 4 - 5 sene kullanabilirsin dediler. Yağışlar yüzünden pek kullanamıyorum. Kullandıkça daha detaylı bilgiler paylaşabilirim. Fakat ilk izlenimim, ağır, oturaklı gösterişli dengeli bir makina.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:49 ----------

Alıntı ufukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoş geldin hayırlı uğurlu olsun
    Teşekkür ederim =)

ummagumma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    venox 250
    merhablar arkadaslar ,aranıza yenı katıldım,venoxumla 25bın km tecrubem var herhangi bir konuda danısmak isteyen olursa yardım edebilirim,istanbul fatih eyup cıvarlarındayım ,parca,servıs usta konusunda fikir alısvrısı yapabılırız , kac kısıyız bu arada venox kullanıcıları olarak tahmini sayı soyleyebılecek var mı ?
    hakayd bunu beğendi.

chocokerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Venox 250
    Merhaba arkadaşlar canavar satılığa çıktı... yaklaşık 4 senedir beni hiç üzmedi ama babasının artık daha güçlü birşeylerle takılma vakti geldi... alttaki linkten Venox'umu görebilirsiniz...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kymco-satilik-venox-250-153208167/detay/

Motosikleti
    kymco venox
    merhaba arkadaşlar lastik konusunda sorularım var. bende hala eski maxsiss lastikler var üretim tarihi 2007 nin 4. haftası artık değişmesi gerekli tavsiyeniz nedir. bunlar epey sertleşti ve yıprandı 20000 km de olmasına rağmen (motorlar için 30000 km diyorlar kullanım ömürlerine)yumuşak bir lastik istiyorum tutunması iyi olsun. yatışlarda korkmadan istediğim gibi viraja girebileyim artık

Motosikleti
    kymco venox
    Alıntı venoxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar lastik konusunda sorularım var. bende hala eski maxsiss lastikler var üretim tarihi 2007 nin 4. haftası artık değişmesi gerekli tavsiyeniz nedir. bunlar epey sertleşti ve yıprandı 20000 km de olmasına rağmen (motorlar için 30000 km diyorlar kullanım ömürlerine)yumuşak bir lastik istiyorum tutunması iyi olsun. yatışlarda korkmadan istediğim gibi viraja girebileyim artık
    ebat olarak sadece metzeler uyumlu, michelin , avon , bridgestone gibi markaları düşünüyorsanız yanak ölçüleri bir kademe daha büyük olarak alacaksınız, ben fabrika değerlerine bağlı kalmak adına metzeler aldım, fiyatı 1000 tl idi şimdi malum dolar yükseldi güncel fiyatı bilmiyorum
    meteler ile michelin aynı fiyattaydı, avon 200 tl daha ucuzdu, 800 ü vermişken 1000 tl yide veririm dedim metzelerde karar kıldım

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Bu makinenin neden sıfırı yok gv 250 ye rakip olacak en güçlü makineleden biri

REKLAM ALANI
32. sayfa BirinciBirinci ... 223031323334 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler