Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    Atalım tabikide gününü tarihini belirleyin arka arka ya atalım evet sonuç sızdırma yok yarın muayene'ye gidecek geçecekmi bakalım sonucu merakla bekliyorum..
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Mail atmaya gerek yok bence kaliteli motor üreten Honda bu konuda gereğini zaten yapar, sorun Türkiyede bu motoru pazarlayanlarda mail atılacaksa Honda uluslararası yetkililerine atılmalı

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    ben hondaya mail attım konuyu anlattım bukadar satan bir cup modelinin orjinal ebadı neden yok dedim motorun sürüş dinamiğini giometrisini alt üst ederek canımızı neden tehlikeye attıklarını sordum cevap geleceğini sanıyorum duyarsız kalınacak bi konu değil yoksa innovayı yeni kasayla değiştirmekten vazgeçicem lastik yüzünden....

audiophile34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar yokmu İstanbul / pendik ve civarı innovacılar? bide eksoz yada modifiye yapan arkadaşlar varsa anadolu yakasında özelden mesaj atmalarını rica ediyorum.

arkadaslar lastik konusundaki sıkıntılarınızı tahmin edebiliyorum.ilk lastik degişiminde 2 sene önce bende servisinden orjınal lastiklerini elmek istedigimde olmadıgı söylenmişti sora arkaya ırc taktım hiç memnun kalmadım önceden patlamayan lastik bu degişimden sora 2-3 sefer patladı,kayma da cabası 1 sene sora servise gittigimde orjinal lastikleri yine sordum ve sipariş verelim dediler nasıl dedim daha önce yokdu,servis artık lastikleride getirtmeye baslamış öyle olunca hemen ön ve arka lastigi degiştirdim.yükseliş honda motor 0 232 339 06 85-373 70 70
    umarım sorunlarınız hallolur kargoyladda temin ettirebilirsiniz diye düsünüyorum konusmakda fayda var...

audiophile34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    S.a arkadaşlar kendi motoruma taktırdığım yedek parçalardan biraz bahsedeyim fiyat olarak bilgimiz olsun. 54 TL. Dış lastik, (Duro) 14 TL. ayna, fren demiri (levye) 4 TL. Ön far grenajı 53 TL. Ön çamurluğun ön tarafı (boyalı olan kısım) 45 TL. Arka jant (göbek ve teller ile bilrlikte) 135 TL. Sadece jant (arka) 35 TL. Taktırması 50 TL. Sadece jant telinin tanesi 10 TL. Dolayısıyla göbekle beraber almak çok daha mantıklı ön far komple 55 TL. Kappa case 35 Lt. sıfır 80 Euro Case lere göre demir Innova nın orj. 150 TL. Sorduklarım bu kadar arkadaşlar umarım işinize yarar.

motor yağı

arkadaşlar selam ben ilk defa buradan yazıyorum bende de 2007 bir innova var fakat ben aldığımdan beri her 1500km de bir yağ değiştiriyordum .sadece motoru korumak amaçlı olarak. fakat gecanlerde 2000 km sonra yağı değiştirdim ve baktımki içersinde 150 gr yağ ancak kalmış .şimdi servis bakım programında her 4000km de bir yağ değiştirr diyor eğer ben o kadar bekleseydim motor sarmıştı .bu problemi başka bir form sayfasında innovacı bir arkadaşda dile getirmiş ve innovanın 1500 de bir yağ istediğini belirtmişti .şimdi benim öğrenmek istediğim sizin motorlarda da bu problem varmı yoksa benim motorda bir arızamı var yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler bu arada motor 23000 km de

selam

biraz önce yazmışdım bir problem daha var benim bu motorun arka lastiği devamlı patlıyor daha önce bu problemle karşılaşan varmı karşılaştı iseniz nasıl bir çözüm buldunuz.tek kişi sürerken problem yok ama 2 kişi binersek ve birisi biraz ağırsa kesinlikle arka teker patlıyo bunda yaşadığım yerin yollarınında cok etkisi varsorun cözülürmü teşekkürler ama bu kadarı normal değil dublex teker taktırsak

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    Yakında Honda innova iR çıkacak oda honda civic ile kafa kafaya olacak
    bu fiyatlar ne eyy Honda!..

bilirsiniz hani halk deyimi vardır honda hakkında gülüp geçilen, işte yazayım
    "Alırsan Honda...Pantolonda kalmaz, donda"
    [B]Düş peşindeysen, [U]DÜŞ PEŞİME[/U][/B] :bounce:

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı habora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selam ben ilk defa buradan yazıyorum bende de 2007 bir innova var fakat ben aldığımdan beri her 1500km de bir yağ değiştiriyordum .sadece motoru korumak amaçlı olarak. fakat gecanlerde 2000 km sonra yağı değiştirdim ve baktımki içersinde 150 gr yağ ancak kalmış .şimdi servis bakım programında her 4000km de bir yağ değiştirr diyor eğer ben o kadar bekleseydim motor sarmıştı .bu problemi başka bir form sayfasında innovacı bir arkadaşda dile getirmiş ve innovanın 1500 de bir yağ istediğini belirtmişti .şimdi benim öğrenmek istediğim sizin motorlarda da bu problem varmı yoksa benim motorda bir arızamı var yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler bu arada motor 23000 km de
    innovalar yatık makinalardır yani boxer tarzı yani yağ eksiltir ama senin problemin servisin madeni yağ koymasıyla alakalı kullandıgın yağ kesinlikle sentetik değil hangi yağı koydugunu açıklarsan daha kapsamlı bilgi verebiliriz..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:19 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:18 PM ----------

Alıntı ercaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakında Honda innova iR çıkacak oda honda civic ile kafa kafaya olacak
    bu fiyatlar ne eyy Honda!..

bilirsiniz hani halk deyimi vardır honda hakkında gülüp geçilen, işte yazayım
    "Alırsan Honda...Pantolonda kalmaz, donda"
    ercan helal sana ancak bukadar iyi açıklanabilir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:21 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:19 PM ----------

biraz önce yazmışdım bir problem daha var benim bu motorun arka lastiği devamlı patlıyor daha önce bu problemle karşılaşan varmı karşılaştı iseniz nasıl bir çözüm buldunuz.tek kişi sürerken problem yok ama 2 kişi binersek ve birisi biraz ağırsa kesinlikle arka teker patlıyo bunda yaşadığım yerin yollarınında cok etkisi varsorun cözülürmü teşekkürler ama bu kadarı normal değil dublex teker taktırsak
    lastik için yapıcak bişiy yok malesef dubless uygulaması standart dışı bi uygulama bence oynatma...arka dış lastiğinide biraz daha dişli bi model seç..

teşekkürler ercan

arkadaşım teşekkür ederim bu bilgiler için kullandığım yağ costrol 20 50 yaşadığım yer kuşadası yani iklimi biraz sıcak yağ eksiltmesi normalse problem yok zaten devamlı kontrol ediyorum ama bu lastik patlamasını kontrol edemiyorum sadece bu gün iki kere patladı ve gercekden bu sorunu cözmeliyim yoksa motor 10 numara daha hiç arıza yapmadım.ama bu lastik patlaması gercekden cok can sıkıcı

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    arkadaşım teşekkür ederim bu bilgiler için kullandığım yağ costrol 20 50 yaşadığım yer kuşadası yani iklimi biraz sıcak yağ eksiltmesi normalse problem yok zaten devamlı kontrol ediyorum ama bu lastik patlamasını kontrol edemiyorum sadece bu gün iki kere patladı ve gercekden bu sorunu cözmeliyim yoksa motor 10 numara daha hiç arıza yapmadım.ama bu lastik patlaması gercekden cok can sıkıcı
    20 50 yi sakın bidaha koyma uzak dur o kamyon yağından bence kullanma madeni ve özelliği olmayan bir yağ koyduğun,mümkünse 15 50 sentetik kullan eksiltme duracak göreceksin bence senin jantta problem var bidaha patlarsa çemberde çapak olup olmadığını kontrol et..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:36 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:32 PM ----------

Arkadaşlar bide hondaya attığım mailden malesef hiçbir cevap gelmedi lastik konusunda honda meseleyi çözmeli onlar nekadar cevap vermesede bu satırları okuyorlar sayın yetkililer lütfen bu konuyu çözün yoksa son hondam olacak!!!!!

teşekkür

yarın hemen yağı değiştiriyorum dün cant elden gecti gevşeklikler sıkıldı ve dediğin gibi kalın dişli bir lastik takıldı bakalım zaman gösterecek ama yağı kesin değiştireceğim cok sağol verdiğin bilgiler için. bu arada senin motor innovamı ve kac binde teşekkür

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    ve sonunda gördüm yeni innova'yı harika ötesi bişey yaa anlatılmaz yaşanır 5 lirayla 110 km gitmiş ölçmüşler ah ah iki milyar verseler bnmkine hemen satışını yapar onu alırdım..!
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    yarın hemen yağı değiştiriyorum dün cant elden gecti gevşeklikler sıkıldı ve dediğin gibi kalın dişli bir lastik takıldı bakalım zaman gösterecek ama yağı kesin değiştireceğim cok sağol verdiğin bilgiler için. bu arada senin motor innovamı ve kac binde teşekkür
    iyi yapmışsın yağıda en kısa zamanda değiştir benim motor innova 2007 2008 trafiğe çıkışlı 11500 km de

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:33 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:32 PM ----------

Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ve sonunda gördüm yeni innova'yı harika ötesi bişey yaa anlatılmaz yaşanır 5 lirayla 110 km gitmiş ölçmüşler ah ah iki milyar verseler bnmkine hemen satışını yapar onu alırdım..!
    cevran kredi açarsan alırız birer tane

yakıt olarak bayada iiyimiş,,
    bugün öglen yemege gelirken tam yokusdan asagı sallancam kenarda duran bir motorun üzerinde birisi yanındada bi arkdası vardı seslendiler döndüm yanlarına eleman motorun modelini sordu,satarmısın dedi öyle bi niyetim olmadıgını söyledim sora altındaki motor (mz kros tipi su sogutmalımış) degişelim dedi 6,500 müş güya piyasası bende sen onu sat kendine temiz bi tane innova al dedim,sora yine belirtti satarsan haberimiz olsun...
    herseye ragmen enjeksiyonsuzda olsa gaye güzel bi makinamız var

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    slm arkadaşlar bayadır uzak kaldım nasılsınız?
    inanın bi çok motor aldım sattım hiçbirini aramadım ama honda cuplarımı çok aradım cuparın kıymetini bilin
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

merhaba satoyama hosgeldin
    alırsın bi innova devam edersin kaldıgın yerden...

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı emrekrbrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakıt olarak bayada iiyimiş,,
    bugün öglen yemege gelirken tam yokusdan asagı sallancam kenarda duran bir motorun üzerinde birisi yanındada bi arkdası vardı seslendiler döndüm yanlarına eleman motorun modelini sordu,satarmısın dedi öyle bi niyetim olmadıgını söyledim sora altındaki motor (mz kros tipi su sogutmalımış) degişelim dedi 6,500 müş güya piyasası bende sen onu sat kendine temiz bi tane innova al dedim,sora yine belirtti satarsan haberimiz olsun...
    herseye ragmen enjeksiyonsuzda olsa gaye güzel bi makinamız var
    hekes hayran bu aletlere

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:01 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:00 AM ----------

Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar bayadır uzak kaldım nasılsınız?
    inanın bi çok motor aldım sattım hiçbirini aramadım ama honda cuplarımı çok aradım cuparın kıymetini bilin
    ooo mustafa nerdesin kanki sen al bi innova gel artık şuraya yavv bıraktın topiği yazmayı bak ben cbf sattım hala yazıyorum orayada

ilhan007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 '08
    şaka maka her gelen geçen soruyor satılık mı diye...bende diyorum 2.800 ver senin olsun diyorum. pes ediyor zaten

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler