Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    sağol aykan finikede olduğıum için antalya merkezde değilim burada orjinal bujisi yok başka markaların var bildigim kadarıyla antalyaya gitmek lazım buji için anca öyle...
    4 Teker bedeni, 2 Teker Ruhunu taşır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    arkadaşlar 1,5 - 2 aydır foruma uğrayamıyorum...öncelikle özür dilemek isterdim ama dilemiyorum nedenine gelirsek : 2 ayda sadece 8 sayfa yazılmış hemde bu kadar gündemde olay varken ötv sidir 125i sidir vs. vs. neyse öss yaklaşıyo ara ara uğramaya çalışırım...kendinize ve innovalarınıza iyi bakın...

125i ile ilgili gelişme varsa lütfen söyleyin...
    [B]Düş peşindeysen, [U]DÜŞ PEŞİME[/U][/B] :bounce:

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı ercaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 1,5 - 2 aydır foruma uğrayamıyorum...öncelikle özür dilemek isterdim ama dilemiyorum nedenine gelirsek : 2 ayda sadece 8 sayfa yazılmış hemde bu kadar gündemde olay varken ötv sidir 125i sidir vs. vs. neyse öss yaklaşıyo ara ara uğramaya çalışırım...kendinize ve innovalarınıza iyi bakın...

125i ile ilgili gelişme varsa lütfen söyleyin...
    şu anda bi gelişme yok sakın diğer üyeler gibi sende ugramadığın için 8 sayfa yazı yazılmış olmasın

Motosikleti
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu anda bi gelişme yok sakın diğer üyeler gibi sende ugramadığın için 8 sayfa yazı yazılmış olmasın
    sana katılıyorum aykan epeydir konuya uğrayan yok konu başlayalı epey zaman olmuş çok az sayfa mevcut ya innova konusuna uğrayan arkadaşların sayısı az yada forumda ki diğer konulardaki üye sayısı fazla 300-400 v.s sayfa konuşulmuş tartışılmış v.s v.s

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    yaw benmki km'de yeni bi ölçüm yapaymda şu sıralar çok yaktığı kesin neden derseniz eskiden 5 lira ile 77 80 km giden motor 60 65 e geriledi canımı sıkar oldu yağının değişme vaktide geldi
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

Cevran Abi, yağ da etkiler, tıkalı hava filtresi de, lastik havası da. Bujini de kontrol ettir

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı Knight_eagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana katılıyorum aykan epeydir konuya uğrayan yok konu başlayalı epey zaman olmuş çok az sayfa mevcut ya innova konusuna uğrayan arkadaşların sayısı az yada forumda ki diğer konulardaki üye sayısı fazla 300-400 v.s sayfa konuşulmuş tartışılmış v.s v.s
    ben sana şukadarını diyim millet makinadan anlamıyor gösteriş merakı var herkesteama bilseler cupların kıymetini özellikle innovaların sağlamlığını daha çok ilgi çeker bu topik onlara göre bizim araçlar bisiklet gibi......
    ama surada olan herkes biliyorki alakası yok .... 130 km hızı gören km de70/80kr yakan ve bide şehir içinde bukadar kıvrak olabilen sağlam bir motor gösteremez kimse bana göstersede yalan söyler olsun biz böyle iyiyiz

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    ben sana şukadarını diyim millet makinadan anlamıyor gösteriş merakı var herkesteama bilseler cupların kıymetini özellikle innovaların sağlamlığını daha çok ilgi çeker bu topik onlara göre bizim araçlar bisiklet gibi......
    ama surada olan herkes biliyorki alakası yok .... 130 km hızı gören km de70/80kr yakan ve bide şehir içinde bukadar kıvrak olabilen sağlam bir motor gösteremez kimse bana göstersede yalan söyler olsun biz böyle iyiyiz
    evet aykan sana katılıyorum ama her motorcunun hayalidir büyük motorlar onlarıda anlıyorum
    [B]Düş peşindeysen, [U]DÜŞ PEŞİME[/U][/B] :bounce:

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı ercaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet aykan sana katılıyorum ama her motorcunun hayalidir büyük motorlar onlarıda anlıyorum
    büyük motor alsamda bu motoru satıp taki enjeksiyonlusu gelene kadar şehir içinde başka motor düşünmem.....

Keşke İnnova alsaydım demeye başladım, bıktım Cgl ile 5 vites zırt bırt vites değiştirmekten, vitesler çok çabuk bitiyor

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke İnnova alsaydım demeye başladım, bıktım Cgl ile 5 vites zırt bırt vites değiştirmekten, vitesler çok çabuk bitiyor
    kendin kaşındınneyse iyidir cgl

kendin kaşındınneyse iyidir cgl
    Suç kimin kaşınması gereken Honda Türkiye bir getiremedi en tutulan modelini ben ne yapayım

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suç kimin kaşınması gereken Honda Türkiye bir getiremedi en tutulan modelini ben ne yapayım
    heheya sorma sinir oldum beklemekten bende ama innova innovadır diyoruz işte gıcık honda

heheya sorma sinir oldum beklemekten bende ama innova innovadır diyoruz işte gıcık honda
    Ben yeni innova için eski innova hatta C90 satanlara karşıyım, hepsi de keyif makineleri, karbüratörlü ile enjeksiyonlu arasında bu hacimde farklı bir özellik beklemeyin. Yakıt bile başabaş gidiyor.

http://www.spritmonitor.de/en/overvi...ll_models.html

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    evet aynen öle ben dedim zaten enjeksiyon hikaye diye sadece zamana ayak uydurmakla ilgili fark elbette olacaktır ama ne yakıyoki motor zaten santilitrelerle ifade edilen farklar için bu motordan vazgeçilirmi.

Motosikleti
    haklısın aykan biz böyle iyiyiz ne demek istediğimi anladınız işi olan sorunu olan arkadaşlar işleri olduğunda da değilde her zaman burada olsalar demek istedim Ben innovamı aldığım günden itibaren bakıp takip ettiğim bir konu

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    haklısın aykan biz böyle iyiyiz ne demek istediğimi anladınız işi olan sorunu olan arkadaşlar işleri olduğunda da değilde her zaman burada olsalar demek istedim Ben innovamı aldığım günden itibaren bakıp takip ettiğim bir konu
    neyse arkadaşlar sorun diğil ben motorumdan çok menunum hiçbir motordan kalmadığım kadar forever innova...
    bugün yağ değiştirdim ve inanılmaz bir farka şahit oldum petrol ofisine tesadüfen ugramıştım orada 10/40 sentetik modelini gördüm ve 10tl hemen aldım ve koydum motora valla çokda memnun kaldım castrolden artısı bile oldu vites geçişleri düzeldi dahada yumuşak hale geldi ve aynı şekilde çekişdede hiçbir kayıp olmadı yabancı markalara tonla para ödemektense yerli malını tercih ederim hemde yarı fiyatına...aşşagıda gri olanı 10/40 koydum süpermiş!

motordelisi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache Rtr 150
    beyler!güzel bi video koysanızda bizde innovanın neler yapabildiğini görsek::nede olsa motor sahibi sizlersinizgözümüz gönlümüz açılsın

Motosikleti
    Hey millet nerelerdesiniz ? 2 gündür kimseden ses çıkmıyor.
    İnnova'da kullanmak için kask almak istiyorum.Motorumu aldığım zaman ucuz bir kask almıştım fakat sadece görüntüden ibaret o kadar, Fiyat olarak max 120-150 TL olabilir.Sağlam fullface dediğiniz kapalı kask olarak ne önerirsiniz sizler hangi marka ve modelleri kullanıyorsunuz ?

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Hey millet nerelerdesiniz ? 2 gündür kimseden ses çıkmıyor.
    İnnova'da kullanmak için kask almak istiyorum.Motorumu aldığım zaman ucuz bir kask almıştım fakat sadece görüntüden ibaret o kadar, Fiyat olarak max 120-150 TL olabilir.Sağlam fullface dediğiniz kapalı kask olarak ne önerirsiniz sizler hangi marka ve modelleri kullanıyorsunuz ?
    ls2 carton bak dostum sağlam bişiy..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler