Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Aykan ..

Msn ' ye girmiyorsun be dostum !

izzet_karaca@hotmail.com ..

Ekle ya ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motordelisi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache Rtr 150
    hangisi daha sağlam ybr mi innova mı herkes kendi motorum güzel diyor bi yardım edin artı ve eksi yönleri neler???

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı motordelisi_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangisi daha sağlam ybr mi innova mı herkes kendi motorum güzel diyor bi yardım edin artı ve eksi yönleri neler???
    sağlamlık arıyosan innova ama ybrde çabuk dökülmez.....

Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    herkese merhaba innovam 3100 km ye geldi motor ne zaman açılacak anlamadım gitti doğrusu.... 4.vitese atıyorum 100km ye kadar güzel ondan sonra 105i nadir görüyorum 1-2-3. viteslerde cok güzel hızlanıyor.Motorda mı bir problem var acaba yorumlarınızı bekliyorum.

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı Knight_eagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba innovam 3100 km ye geldi motor ne zaman açılacak anlamadım gitti doğrusu.... 4.vitese atıyorum 100km ye kadar güzel ondan sonra 105i nadir görüyorum 1-2-3. viteslerde cok güzel hızlanıyor.Motorda mı bir problem var acaba yorumlarınızı bekliyorum.
    dostum ben su an 5500 deyim motor düzde en fazla 110 görüyor senin motorunda bi problem yok yokuş aşşagı yer yer 120 125 görür ama bu hızlar bizim innovalar için tehlikeli eger, deseydin motor 90 km yi geçmiyor ozaman bi problem var derdim ama normal .

Motosikleti
    ---------->>>>> YaKıNDa BüYüTüCez Motoyuu inş : )
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum ben su an 5500 deyim motor düzde en fazla 110 görüyor senin motorunda bi problem yok yokuş aşşagı yer yer 120 125 görür ama bu hızlar bizim innovalar tehlikeli eger deseydin motor 90 km yi geçmiyor ozaman bi problem var derdim ama normal .
    bende ınnova kullanıyorum we motor 130 goruyo arkadasımda 135 gormus tabıı ruzgara karsı gıtmessen eger ruzgara karsı gıdersen 4 vıtesı sayma cunku motor cok hafıf we sallanıyor yanı tek kısı bı yere gıtmek akıl ısı degıl..sadece sehır ıcı...innova saglamlıgına bısey dıyemem allah war cok saglam.
    SuSKuNLuGuMuZ KoRKuMuZDaN DeiL ASaLeTiMiSDeN !!!!!

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Kısa bi hatırlatma;

ilk model olan c50.

[/

daha sonra c70 üretildi...

c90 üretidi şu an bende bulunmakta olan bu motorlar dünyanın en sağlam cup modelleri..

bu makineylede uzun süre çit sürmüş olmalılar....

buda 3 yıl önceki wave modeli çin yapımı ancak baya sağlam bi makina onuda kullandım ve çok memnun kaldım..

devrimin son modeli innova....

buda yurt dışında üretilen enjeksiyonlu model tr ye gelme ihtimali çok düşük..

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    aykan ;

Dostum çok sinirliyim .. YBR'ciler Innova'ya hantal diyorlar ..

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aykan ;

Dostum çok sinirliyim .. YBR'ciler Innova'ya hantal diyorlar ..
    bırak desinler;

o diyenler için 12000 km den fazla ybr kullandım motor ilk önce debriyajını erken yedi normal kullanım şartlarında sonra krank bilye sorunu yarattı düzde 100 km yi geçmek neredeyse imkansızdı motor okadar hantalki gitmiyordu valla ister inansınlar ister inanmasınlar sattım hondaya döndüm cbf 150 aldım biliyorsun daha sonra onuda sattım yıllardır kullandıgım c90 modelinin bi üst versiyonu olan innovayı aldım inanılmaz memnunum bugune dek hiçbir ybr yanıma yaklasamadı kapışması bedava son olarak.

Motosikleti
    *SHELBY* 125_KT
    arkadaşalr hazır böle bilgili arkadaşları buşmuşken..

yeni motor alıcam ama mondial fln...

scooter kullıorum onu satıcam vitesli hiç kullanmadım 125 uag(debriyajlı) istiyorum 125 güçlü olduğundan ama bi yandanda cup istiyorum fiyatlar aynı neden hangisini tercih edersiniz.. araarında yakıt farkı olurmu benim scooter 3 litreyle 60 en fazla 70 km gidiyo

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    1965 50cc cup

Alıntı shelbycobra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşalr hazır böle bilgili arkadaşları buşmuşken..

yeni motor alıcam ama mondial fln...

scooter kullıorum onu satıcam vitesli hiç kullanmadım 125 uag(debriyajlı) istiyorum 125 güçlü olduğundan ama bi yandanda cup istiyorum fiyatlar aynı neden hangisini tercih edersiniz.. araarında yakıt farkı olurmu benim scooter 3 litreyle 60 en fazla 70 km gidiyo
    yakıt ekonomi pratiklik istiyorsan cup bi model tercih et.

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    aykan ;

Dostum YBR'ciler buraya gelmeye korkuyorlar .. bir zahmet YBR topicine bir cevap versen ..

Bu arada msn adresin neden kapalı !

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    innova'ile ybr'mi ybr innova'yı daha birinci viteste tokatlar evet savaş başladı ..aman ybr'ci arkadaşlar beni burada yalnız bırakmayın destek bekliyorum..

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    ferotr ;

Dostum burada videoları konuştur istersen ..

2.vites 50'den 95'e uzatıyorum .. kapışmak istersen beklerim ..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ferotr ;

Dostum burada videoları konuştur istersen ..

2.vites 50'den 95'e uzatıyorum .. kapışmak istersen beklerim ..
    güzel açılmış innova ybr'yi geçer..şaka bir yana daha bu güne kadar ybr'ile 100'km süratı geçemedim itiraf ediyorum... ybr'em 17000'km'de..

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    ferotr ;

Bizde bunu anlatmaya çalışıyorduk ..

Benim Innova şuan düzde 120'ye oturuyor ..

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    şimdi yaptgımız tartışma biraz gereksiz gibi geliyor bana biz burda kimin kimi tokatladıgını değilde işlevsellik ve fonksiyonellikten bahsetsek daha iyi olacak,

bende ybr kullandım bya uzun süre 0 km 2006 da aldım buda motorum,
    genel olarak memnundum ama uzun yıllar honda kullandıktan sonra gerçekten ybr ye bir türlü alışamadım dediğim gibi motorum 100 km yi hiç bizaman geçemedi makinanın sesi hep huzursuz geldi bana balataları erken yiyip 10000 de krank arızası yapınca sattım en çok sevmediğim özelliği bir eşya koyacak gözünün dahi olmamasıydı innovada su an bu var inanılmaz işe yarıyor innova daha seri hızlanıyor son sürate çok güzel ulaşıyor ve manevra kabiliyeti ybr den daha iyi işçilik kaliteyi saymıyorum bile fren parçaları bile nıssın nıssın cbf 600 dede kullanılıyor 1000 dede parça kalitesi üst seviyede anlıyacagınız benim tercihim herzaman hondadan yana olacak.

buda şimdiki innovam..

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Aykan , dostum çok iyi konuşmuşsun tebrikler ..

Bende YBR kullandım kesinlikle ama kesinlikle Innova YBR'den daha iyi ..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    ybr'nin bazı yönleri çok iyi mesela!!sağlamlığı..17000'km'deyim.. bu güne kadar (2005 model)debriyaj balatası bile değişmedi''bırakın debriyajı sinyal ampülü bile patlamadı.. sadece bir defa subap ayarı yapıldı okadar..haa!!şunada açıklık getireyim sürat meraklısı bir insan'da değilim..ama ybr '100'km'hızı geçmiyor..eminim parmağımı basarım hatta en azından benimki öyle..diğer ybr'ci arkadaşlar yanlış anlamasın..ben memnunum ybr'den zaten memnun olmasam satardım..hepinize selamlar..

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr'nin bazı yönleri çok iyi mesela!!sağlamlığı..17000'km'deyim.. bu güne kadar (2005 model)debriyaj balatası bile değişmedi''bırakın debriyajı sinyal ampülü bile patlamadı.. sadece bir defa subap ayarı yapıldı okadar..haa!!şunada açıklık getireyim sürat meraklısı bir insan'da değilim..ama ybr '100'km'hızı geçmiyor..eminim parmağımı basarım hatta en azından benimki öyle..diğer ybr'ci arkadaşlar yanlış anlamasın..ben memnunum ybr'den zaten memnun olmasam satardım..hepinize selamlar..
    İşte bu tarafsız ve gerçekci bi yorum olmuş teşekkürler; yanılmıyorsam 2005 modeller 12,5 hp'ydi değilmi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler