Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Phantom 180 kullanıcıları / Bilgi paylaşım başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Silindir Hacmi: 175 cm3
    Motor: Tek Silindir 4 Zamanlı
    Silindir Çapı ve Strok: 62 x 57.9 mm
    Sıkıştırma Oranı: 9,0:1
    Soğutma Sistemi: Hava soğutmalı
    Maksimum Güç: 12.92 HP 8000 d/d
    Aktarma: Zincir
    Şanzıman: 5 Vites
    Ateşleme: CDI
    Çalıştırma: Elektrik / Pedal
    Uzunluk: 2045
    Genişlik: 795
    Yükseklik: 1090
    Aks Arası: 1380
    Sele Yüksekliği: 800
    Yüksüz Ağırlık: 130
    Yakıt Tankı: 17,0 Litre
    Ön Süspansiyon: Teleskopik
    Arka Süspansiyon: Helezonik yaylı tek amortisör
    Ön Fren: Disk
    Arka Fren: Disk
    Ön Lastik: 110/70-17 Tubeless
    Arka Lastik: 130/70-17 Tubeless

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Bu motordan almış bir Allah'ın kulu yok mudur :D
    Şunun tablosunu birisi Allah Rızası için çalışırken çekip yayınlayabilir mi ?
    Bizim burda bayilerde yok. Motoru merak ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence millet kanuni diye köşe bucak kaçıyor bu motordan

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    http://umglobal.com/es/index.php/sport/xtreet
    Alın size motorun asıl kaynağı verileri vs. Kuba fastwind 200R yi getirtti satamadı. Kanuni xtreet getirdi. Yani aynı... laciverti.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    O kadar yerden yere vurdunuz ki, bir kişi bile çıkıp aldım diyecek cesareti kendisinde bulamıyor.
    Memlekette bir tane bile satmadı mı acaba :D , Bayiye soruyorum elinizde var mı gelip görmek istiyorum diye.
    bayi bana pahalı motor olduğu için alan olmuyor. kapora bırak getirteyim diyor. Komedi dükkanından daha komik bir olay
    Şaka bir yana kanuni kullanıcısı olarak şaşırdım kaldım bu olaya, yanlış şeritte gitmişiz :(
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar yerden yere vurdunuz ki, bir kişi bile çıkıp aldım diyecek cesareti kendisinde bulamıyor.
    Memlekette bir tane bile satmadı mı acaba :D , Bayiye soruyorum elinizde var mı gelip görmek istiyorum diye.
    bayi bana pahalı motor olduğu için alan olmuyor. kapora bırak getirteyim diyor. Komedi dükkanından daha komik bir olay
    Şaka bir yana kanuni kullanıcısı olarak şaşırdım kaldım bu olaya, yanlış şeritte gitmişiz :(
    Tolgacım imza sirkülünde yazmışşın'' HIZINIZLA DEĞİL, DİKKATİNİZLE FARK EDİLİN.'' diye. Bu motorda aynen böyle bişey. Görüntü var tamamda üzerindeki motor bunu gölgede bırakıyor.

---------- Post added at 16:54 ---------- Previous post was at 16:49 ----------

Yanlış anlama sakın. Bendeki Fastwind 200R de aynı. Görüntü güzel motor eski sistem. Olmuyormu motor bukasaya, oluyor ama bu fiyata olmuyor. Bendeki196cc itecekli. Buda 180cc itecekli.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Hocam benim altıma 1000cc de versem ben yola göre giderim.
    Asfalt ağladı be derken anamızı ağlatmayalım. :D , Kendine güvenen basar, bizde o yürek yok, tavuk yüreği var bizde :D

xtreet de kanuni den farklı değil, ben bu satış ve reklam işini kime yaptırıyorlar çok merak ediyorum.
    Kesin A2 ehliyeti olmayan biridir. Bir kullanıcı en çok göstergeye bakar, çeksene şunun açık kapalı halini, bir görselliğini görelim.

---------- Post added at 17:15 ---------- Previous post was at 16:58 ----------

Um xtreet den yola çıkarak muradıma erdim. Teşekkür ederim Search16

Benim gibi merak edenlere de janjanlı bir reklam vereyim. :D

[IMG][/IMG]

http://www.youtube.com/watch?v=oj-LrbYCnk8

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    göstergeyi bile çalmışlar türkiyeye gelmeyen yamaha fazer 150 nin ibresi km saati :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Mondi_Zc150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Phantom 180
    Bu gün itibariyle bir adet kanuni phantoım 180 sipariş vermiş bulunmatkayım. Plaka fiyatı dahil toplam 5.100 Liraya maloldu bana ... Bir hafta içinde geleceği söyleniyor . İnşallah düşündüğüm gibi olur Motoru bir kere dahi görmedim. sadece fotoğraflarına bakıp karar verdim... Gelimce tüm izlenimlerimi sizlere aktarırım ..
    saygılar

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    hayırlısı olsun fotoları bekliyoruz motor gelince
    ne imzası beaaa

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    Alıntı Mondi_Zc150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gün itibariyle bir adet kanuni phantoım 180 sipariş vermiş bulunmatkayım. Plaka fiyatı dahil toplam 5.100 Liraya maloldu bana ... Bir hafta içinde geleceği söyleniyor . İnşallah düşündüğüm gibi olur Motoru bir kere dahi görmedim. sadece fotoğraflarına bakıp karar verdim... Gelimce tüm izlenimlerimi sizlere aktarırım ..
    saygılar
    reis hayırlı olsun tipii gercekten çok güzel..
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    saygılar
    hayırlı olsun gelince ilk izlenimlerinizi bekliyoruz alanyada mı aldınız izmirde mi motoru
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Kanuni Phantom 180
    Alıntı BROICER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun fotoları bekliyoruz motor gelince
    teşekür ederim . inşallah gelir gelmez hem videosunu çekerim hemde fotoğraflarını . gözlemlerimide tek tek yazarım.

Motosikleti
    Kanuni Phantom 180
    evet arkadaşlar sonunda beklediğim Kanuni Phantom 180 Motorsikletim gelmiş bulunmaktadır. Siyah beyaz rengini aldım. Motor baya heybetli birşey. çok dikkat çekici. Yakıt tankı baya kaslı. Motorun arka tekeri gayet tatmin edici .Kuyruk ince geldiği için tekerleği ortaya çıkarmış. Daha fazla yol katetmediğim için gidişi hakkında birşey yazamıyorum. Şunu söyleyebilirim ama . Gayet seri bir motor. Ses tek silindir için tatmin edici. Zaten Naked olduğu için öyle abartı bir ses aramıyorsunuz. En güzel yanıda bu olsa gerek. . Fotoğraflarını çektikten sonra atarım. Şimdi benzinliğe gidip depoyu fulleyim
    Kanuni81 bunu beğendi.

evet arkadaşlar sonunda beklediğim Kanuni Phantom 180 Motorsikletim gelmiş bulunmaktadır. Siyah beyaz rengini aldım. Motor baya heybetli birşey. çok dikkat çekici. Yakıt tankı baya kaslı. Motorun arka tekeri gayet tatmin edici .Kuyruk ince geldiği için tekerleği ortaya çıkarmış. Daha fazla yol katetmediğim için gidişi hakkında birşey yazamıyorum. Şunu söyleyebilirim ama . Gayet seri bir motor. Ses tek silindir için tatmin edici. Zaten Naked olduğu için öyle abartı bir ses aramıyorsunuz. En güzel yanıda bu olsa gerek. . Fotoğraflarını çektikten sonra atarım. Şimdi benzinliğe gidip depoyu fulleyim
    Hayırlı olsun böyle olmaz en kısa zamanda resim isteriz

Motosikleti
    Kanuni Phantom 180
    buda benim Phantom

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Hayırlı olsun.İlerleyen zamanlarda yakıt,hız,vites geçişleri vs. bilgilenridirsen sevinirim.Güle güle kullan arkadaşım

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    ne imzası beaaa

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı BROICER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görünmüyo fotoğraflar...
    Hayırlısı olsun

ssczus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba, güle güle kullanın. Merak ettiğim, titreşim var mı motorda?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)