Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Phantom 180 kullanıcıları / Bilgi paylaşım başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kanuni Phantom 180
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.İlerleyen zamanlarda yakıt,hız,vites geçişleri vs. bilgilenridirsen sevinirim.Güle güle kullan arkadaşım
    eyvallah teşekür ederim . galiba antalyada bu motoru kullanan ilk ben oldum tabi elimden geldiğince size bilgi aktarırım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eralpt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motosiklet, kamp, bilgisayar
    Valla gercekten çok guzel duruyor.. Ayrıca yakından gormedim ama baya da kaliteli işçilik var gibi gorunuyor. Sele altı eksoz falan çok hoş..

Titreşim ne alemde acaba?

Bir de takıldığım iki nokta var,

- gerçekten itecekli bir motor mu var bu aracın üzerinde öyle birşey yazmışlar önceki sayfada :S
    - Arkaya çanta demiri nasıl takılacak acaba? Çantasız motor olmaz ki :((
    Eralp TEREM
    motogiyim.com
    motoregitim.com

Ya şu motoru kullanıpta bilgileri paylaşacak kimse yokmu ? sürati nedir, titreşim nasıldır. torku ne alemde.. lütfenn

Motosikleti
    Kanuni Phantom 180
    Alıntı BROICER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görünmüyo fotoğraflar...
    FOTOĞRAFLAR açık görünüyor.bilgisayarından kaynaklanabilir ..

---------- Post added at 14:32 ---------- Previous post was at 14:28 ----------

Alıntı eralpt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla gercekten çok guzel duruyor.. Ayrıca yakından gormedim ama baya da kaliteli işçilik var gibi gorunuyor. Sele altı eksoz falan çok hoş..

Titreşim ne alemde acaba?

Bir de takıldığım iki nokta var,

- gerçekten itecekli bir motor mu var bu aracın üzerinde öyle birşey yazmışlar önceki sayfada :S
    - Arkaya çanta demiri nasıl takılacak acaba? Çantasız motor olmaz ki :((
    evet motor gayet başarılı yapılmış . gören herkez soruyor nedir bu diye kanunide maşallah motorun benzin deposunu reklam alanı olarak kullanmış. komple kanuni yazılarını kaldırcam. titreşim fazla yok bana göre. motor gayet kaliteli. ama işte plastik aksamıda çok. Örneğin yanda gördüğün örgülü demir görünümündeki bölümler hep plastik. Oda olsun o kadar . Ben bu motora çanta takmam tüm spor görünümünü boza

---------- Post added at 14:34 ---------- Previous post was at 14:32 ----------

Alıntı gussel54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya şu motoru kullanıpta bilgileri paylaşacak kimse yokmu ? sürati nedir, titreşim nasıldır. torku ne alemde.. lütfenn
    paylaşıyoruz yazılanları okumuyorsun galiba sürati nedir diye birşey şu an söz konusu değil. Kimse rodajını tamamlamadan motorun son hızını görmek istemez sonra orası burası bozuluyor markaya eleştiriler başlıyor. laf olsun diye okumadan yazıyorsun bence ..

---------- Post added at 14:48 ---------- Previous post was at 14:34 ----------

Alıntı ssczus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, güle güle kullanın. Merak ettiğim, titreşim var mı motorda?
    teşekür ederim .. Biraz var ama çok önemli değil benim için ço krahatsız etmiyor açıkcası .

ssczus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mondi_Zc150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Örneğin yanda gördüğün örgülü demir görünümündeki bölümler hep plastik.
    tam da tahmin ettiğim şeydi.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    hayırlı olsun kardeş güle güle kullan alanyadasın gördüğüm kadarı ile gezersen pazarları bizim grup var gezebiliriz gezi olunca :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Kanuni Phantom 180
    Alıntı ssczus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam da tahmin ettiğim şeydi.
    eee ne kadar ekmek o kadar köfte )

---------- Post added at 15:47 ---------- Previous post was at 15:27 ----------

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kardeş güle güle kullan alanyadasın gördüğüm kadarı ile gezersen pazarları bizim grup var gezebiliriz gezi olunca :D
    eyvallah teşekür ederim. aynen alanyadayım, işler yüzünden pek gezilere katılma fırsatım olmuyor. Ancak geceleri çıkıyorum dışarı . inş fırsatım olurda katılırım bende.

Motosikleti
    eee ne kadar ekmek o kadar köfte )

---------- Post added at 15:47 ---------- Previous post was at 15:27 ----------

eyvallah teşekür ederim. aynen alanyadayım, işler yüzünden pek gezilere katılma fırsatım olmuyor. Ancak geceleri çıkıyorum dışarı . inş fırsatım olurda katılırım bende.
    tamam kardeş sana özelden atarım faceyi oradan bakarsın inş.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    motor çok güzel duruyor
    senin de belirttiğin gibi altındakinin kanuni olduğunu bilerek güzelce rodajını yaparsan
    agresif kullanım yerine zorlamadan sakin kullanırsan inş.sana uzun yıllar hizmet eder.
    hayırlı uğurlu olsun
    harley is making love with davidson

Motosikleti
    Kanuni Phantom 180
    Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor çok güzel duruyor
    senin de belirttiğin gibi altındakinin kanuni olduğunu bilerek güzelce rodajını yaparsan
    agresif kullanım yerine zorlamadan sakin kullanırsan inş.sana uzun yıllar hizmet eder.
    hayırlı uğurlu olsun
    eyvallah teşekür ederim. Kesinlikle katılıyorum ...
    yarın falan daha açıklayıcı bir video eklerim . hem alacak ve görmeyen arkadaşlar fikir sahibi olur. Bütün ayrıntıları çekerim.

kardeş video veya foto yüklerken sende üzerinde olursan kalıp olarak tam görsek olurmu ?

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    yolcu tutunma demirleri bizim gt lere olmazmıki ??
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    eyvallah teşekür ederim. Kesinlikle katılıyorum ...
    yarın falan daha açıklayıcı bir video eklerim . hem alacak ve görmeyen arkadaşlar fikir sahibi olur. Bütün ayrıntıları çekerim.
    Hocam video ne oldu merakla bekliyoruz.. Özellikle göstergeleri merak ediyorum bir de motorun motor kısmının sesini..
    Bir de o.celi mesajda yazmıştım a gözden kacmis sanırım.
    Bu motorun motoru itecekli mı yoksa üstten eksantrikli mı? Bi yerde itecekli diye okudum inanamadım da..

Motosikleti
    Hocam video ne oldu merakla bekliyoruz.. Özellikle göstergeleri merak ediyorum bir de motorun motor kısmının sesini..
    Bir de o.celi mesajda yazmıştım a gözden kacmis sanırım.
    Bu motorun motoru itecekli mı yoksa üstten eksantrikli mı? Bi yerde itecekli diye okudum inanamadım da..
    abi motor kısmı itecekli bende zaten ona sinir oldum yaptın güzel bir motor dışında bakınca süper görünüyor e motorunuda üstden eksantrikli yap değil mi bence yanlış olmuş bu yüzden sevmedim

Motosikleti
    Valla ayıp yaaa... Motorun her tarafı 21. Yüzyıl çizgisi taşırken git 1950 lerin teknolojisi itecekli motor koy.. Dayaklik bunlar valla.. Üstelik ellerinde üstten eksantrikli motor olduğuna da eminim buna koyacak... Kesin elinde kalan itecekli motorlari bitirmek amaçlı yapılmış birşey..

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Valla ayıp yaaa... Motorun her tarafı 21. Yüzyıl çizgisi taşırken git 1950 lerin teknolojisi itecekli motor koy.. Dayaklik bunlar valla.. Üstelik ellerinde üstten eksantrikli motor olduğuna da eminim buna koyacak... Kesin elinde kalan itecekli motorlari bitirmek amaçlı yapılmış birşey..
    Bitirmek diye birşey yokki sürekli üretiliyor. Tercih meselesi adam her tür motoru üretir almak isteyen hangisini tak derse onu takar.
    Yine de hoş bir motor olmuş, fiyatı 4 bin lira olsaydı peynir ekmek gibi satardı. O fiyata da rahat kâr ederdi kanuni.

Motosikleti
    O zaman dayaklik olan kanuni.. Onlar bu şekilde istemiş olabilirler.. bunu anlamak için aynı kasa başka marka olanları araştırmalı yurtdisindan onların üzerindeki motor nasıl diye.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bu kasada fazla marka yok, bildiğim kadarıyla sadece um motor üretiyor bu motoru. Model adı Xtreet 180/200/250. Sadece 250'lik modelde 233 cc üstten egzantrikli motor var ama, sonuçta bu çin malı adama üstten egzantrikli 200cc motor tak desen ondan takar.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    göstergeler güneşte bisüre kalınca solucak gibi duruyor, çok kalitesiz geldi.

ssczus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)