Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 X-treme Max Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial x-treme max
    Stop lambasinin camını nerden bulabilirim ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı odulaydogdu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Stop lambasinin camını nerden bulabilirim ?
    sadece camı bulman cok zor, komple almalısın
    yasin ysn bunu beğendi.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Motosikleti
    mondial x-treme max
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece camı bulman cok zor, komple almalısın
    Cok tesekkurler internetten alcaz ozaman tavsiye edebilecegin bi site varmi ?

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı odulaydogdu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok tesekkurler internetten alcaz ozaman tavsiye edebilecegin bi site varmi ?
    motokacar.com a bakabilirsin
    ama önce telefon edip stokta olup olmadıgını sormalısın
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

ilkadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme Max 210
    Selam Millet,

Hatırlarsanız yazmıştım, motorum 1,2. viteste ses yapıyordu. Geçen hafta Cenkito ile baktık ses debriyajdan geliyor.
    Motoru servise götürdüm açtılar, debriyaj rulmanları dağılmış, henüz şanzımana ve dişlilere bakılmadı.
    Bunun için Servis garantiye yazmadı, bende müşteri hizmetlerini aradım anlattım 3.500 kmde motorun bilyalarını dağıtması mümkün değil, ağustos ayında başımdan geçen olayı anlattım, zincir gerginliğinden dolayı ön dişli pulu kırıldı ve yolda kaldım. şimdi de bu arızaların zincir gerginliğinden kaynaklandığını iddia ediyorum ancak servis alakasız olduğunu söylüyor. Herneyse müşteri hizmetleri geri döndü bayi ile görüşmüşler, rulmanların kullanıcı hatasından dolayı kaynaklandığını ve garanti kapsamında değişmeyeceğini söylediler, üstelik şanzımana bakılmadı birde o taraf var...
    Müşteri hizm. servise gitmemi ve iki tarafı da dinlemek istediğini söylüyor.

Sizlerinde fikirlerini almak isterim. Gelişmelerden haberdar edeceğim.
    cenkito ve serdar8787 bunu beğendiler.

bekotr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme Max 150, Snappy 100
    3200 kmdeki motorum bakımdan geleli 400 km sonra yolda giderken ilk vites geçmemeye çok sert olmaya başladı. Daha sonra aynı gün içerisinde giderken motordan dişlinin boşa dönme sesi geldi 3. Vitese taktıktan hemen sonra motor gacurt etti ve stop etti arka tekerim kitlendi refleksle debriyajı tuttum düşmedim, servisi aradım bulunduğum mevki çok uzak dedi yollamadılar çekici , motoruda orda bırakmaya gönlüm el vermedi ittim bi 12 km kadar kimse durmadı yardıma... neyse motor şimdi çalışmıyor marşa basınca tak ediyor, kopçağa basmak istesemde aşşa inmiyor kopçak motor silindir piston gitti büyük ihtimalle eğer öyleyse 56lık silindirimi 65 likle değiştirsem sıkıntı olur mu?

Motosikleti
    Xtreme Max 210
    Yoğun ısrarlarım sonucu servis sorunu garantiye yazdı, birkaç saat sonra müşteri hizmetleri aradı biraz ilgili görünüyolar yada öyle izlenim veriyorlar, umarım garanti sorunu karşılar. Yalnız baya kavga ettim müşteri hizmetleriyle, dava açacağımı söyledim. önümüzdeki hafta netleşir dediler haberleri bekliyorum.

Selamlar.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı bekotr2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3200 kmdeki motorum bakımdan geleli 400 km sonra yolda giderken ilk vites geçmemeye çok sert olmaya başladı. Daha sonra aynı gün içerisinde giderken motordan dişlinin boşa dönme sesi geldi 3. Vitese taktıktan hemen sonra motor gacurt etti ve stop etti arka tekerim kitlendi refleksle debriyajı tuttum düşmedim, servisi aradım bulunduğum mevki çok uzak dedi yollamadılar çekici , motoruda orda bırakmaya gönlüm el vermedi ittim bi 12 km kadar kimse durmadı yardıma... neyse motor şimdi çalışmıyor marşa basınca tak ediyor, kopçağa basmak istesemde aşşa inmiyor kopçak motor silindir piston gitti büyük ihtimalle eğer öyleyse 56lık silindirimi 65 likle değiştirsem sıkıntı olur mu?
    orjınali 62 zaten, baska sorun yoksa 65,5 mm takmanda sıkıntı olmaz
    ama kartelin parca vs düştüyse ilerde sıkıntı cıkartabilir.

Alıntı ilkadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yoğun ısrarlarım sonucu servis sorunu garantiye yazdı, birkaç saat sonra müşteri hizmetleri aradı biraz ilgili görünüyolar yada öyle izlenim veriyorlar, umarım garanti sorunu karşılar. Yalnız baya kavga ettim müşteri hizmetleriyle, dava açacağımı söyledim. önümüzdeki hafta netleşir dediler haberleri bekliyorum.

Selamlar.
    Adem insallah seni fazla ugrastırmazlar

arkadaslar elimde xtreme max ın bir adet sıfır komple arka jantı vardır.servis fiyatı 275 tl.isteyene 200 liraya veririm.burada bulunsun
    yasin ysn bunu beğendi.

Motosikleti
    kros extreme
    Garanti den yapmazlarsa ben motorumu garantiden çıkartırım kendim yapar bakımı binerim ama mondial almam ve kimseyede tavsiye etmem,bakımlar Zaman'ında oluyorsa yapmak zorunda kaşe var imza var Ada'mın übünü sıkarlar walla

merhaba arkadaşlar nasipse a1 ehliyetiyle aranıza katılacağım x-treme max ile. şu saçma 125cc sınırından dolayı sizce ehliyet cezası yermiyim yoksa göz yummalık bi durum oluşurmu ruhsat ehliyet konturolü yaparken uyuşmadığını anlarlarmı polis beyler?

Motosikleti
    kros extreme
    Anlamaz olurmu adamlar akşama kadar neler görüyordur.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Arkadasim
    karin tokluguna gel, gerisi benden dedim daha ne istiyorsun? daha ne deyim sana
    ilkadam bunu beğendi.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

Motosikleti
    Honda Activa S 125
    Merhaba arkadaşlar.Ben tercihimi Lifan dan yana kullandım ve x-plore 200 aldım. Bu motor için forumda aktif bir konu olmadığı için sizlerden yardım istiyorum:

Motoru arazide değil, asfaltta kullanmayı düşünüyorum. Sizlerden lastik tavsiyesi istiyorum. Arka 4.10 18 ön 2.75 21 ebatlarına karşılık hangi ebatlarda lastik almalıyım.
    Marka tercihim (çok pahalı olmamak şartıyla) ne olmalı? Şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    kros extreme
    Metzeler lastik al bence hamuru süper bir lastik ben hala dişli lastikle devam ıslakta çok dikkat et bu arada hayırlı olsun

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Volteria adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı şeyi yazmak için girdim foruma.

Aynen sanki daha yumuşak bir amortisör takımım vardı 6 ayda nerdeyse takoz oldu ? ne yapacağız ? sorun nedir ?
    Kış geldi hava soğudu, amortisör yağı da sıcaklıktan ötürü daha az akışkan oldu. Bence bundan ötürü. Biraz kullandığın zaman amortisör yağı ısınacak ve amortisör yumuşayacaktır.

Motosikleti
    Xtreme Max 210
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadasim
    karin tokluguna gel, gerisi benden dedim daha ne istiyorsun? daha ne deyim sana
    Büyüksünnnn
    şu motoru bi hallediyim Adana caddelerinde üstüne yatıp gazlayasım var
    cenkito bunu beğendi.

dalangıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Arkadaşlar merhaba umarım iyisinizdir, Size bi sorum var şuan karabatağın üstünde sava mc24 (120/80/18) lastikler var sorum şu 130/80/18 arka lastik taksam sıkıntı olur mu?birde sipariş verdim arka dişliyi 45 yapıcam ama ön dişliyi değiştirmeyi düşünmüyorum durum bu şimdiden teşekkürler cevap için

Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L
    Debriyaj sertliğine çözüm. Şiringa ile debriyaj telinin, içine makine yağı enjekte ediyoruz.
    cenkito, ilkadam ve Tolga Can bunu beğendiler.

dalangıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Cem beey telefon numaranızdan ulaşamıyorum facebookta da göremedim buralardaysan el ediver
    yasin ysn bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)