Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 X-treme Max Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Şu an yapayalnız :(
    Selam herkese. An itibariyle A2 ehliyet sınavını geçmiş bulunmaktayım. Hafta içi ehliyeti alıp hafta sonu da arka çamurluğu taktırıp yollara koyulacağım. Acayip heyecanlıyım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    drumstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xtreme max "250"
    Selam canlar kış tatili için kıbrıstan döndüm. İnsan motorunu özlüyormuş cidden. 4 aya aradan sonra bile bana mısın demeden çalışması beni çok şaşırttı. 250cc olarak biniyorum hala bir sorun yok. Ama biraz daha kuvvetli bir debriyaj olsa daha iyi olabilir. Motorum şuan malum sitede. Yeni extreme sporlara yelken açtım onun için bütçe ayarlamam gerekiyor. Buraların da canlı olması hoşuma gitti görüşürüz
    AttilaXtreme ve uday.31 bunu beğendiler.

İbrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sizede selamlar
    Bende önce yarım yamalak bir temizlik yaptım, ardından zinciri yağladım kuruduktan sonra biraz çuv çuv çuv ve o güzel sesi ısıtıp lastiklere hava vurmaya gittim. biraz sürdüm(önce 11 sonra 6km :D) özlem giderdik
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    servis kagitlari duruyorsa kasade yoksa sorun degil
    aslinda bilg, sistemlerine kayitli zaten aklinda kalacagina yolun dusunce imzalat olsun bitsin
    km olayida onemli degil, kafana takma
    ben sadece ilk bakima gidip sonrasini bosverdigimden garantiyle hic isim olmadi
    servis kağıdı? :D yağımı değiştirdiler garanti belgemi uzatmam üzerine kaşe vuruldu başka birşey yok
    öyle bir ara imzalatacağım teşekkürler

bu arada 2 mi 3 mü ne oldu artçılar sallayıp duruyor, umarım büyük bir deprem olmaz motoru çıkartmak sıkıntı :D

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    :D Foto atiyimmi foto ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:14 ----------

attım bile

ozgranl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf SB250
    Uzun süredir forumu aktif olarak kullanamıyorum. Dersler bir yandan,işler bir yandan derken uzak kaldım okuyamadığım yerlere baştan bir göz gezdirdim. Bu zaman zarfında çok güzel fotoğraflar çekilmiş herkes kazasız,belasız ve sorunsuz uzun yıllar kullanır inşallah. Bu arada ben Max'ı çok yakın bir arkadışıma satmış bulunmaktayım ama her an gidip bayiden bir Max edinebilirim
    AttilaXtreme ve Parliament bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kesinlikle maxı seç. Açtığım konudada dediğim gibi son 4-5 fgundur full duşuyorum motoru debiriyorum yine çalışıyor :D
    muhammetcon bunu beğendi.
    Adalet yok,eşitlik yalan. Hepimiz insanız ulan!! |Ne kadar yükselsende hayat 180' & Saygım kadar kinim de var

Motosikleti
    Sym Wolf SB250
    Alıntı CompanERROR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle maxı seç. Açtığım konudada dediğim gibi son 4-5 fgundur full duşuyorum motoru debiriyorum yine çalışıyor :D
    Bende Max varken arazide düşüp kalktıktan sonra tek marşta çalışan motordu kendisi,trafik sıkışık olduğu zamanlarda kaldırımlardan az atlayıp-zıplamadık,yolda da bırakmadı sağolsun şimdi alan arkadaşım keyifle biner umarım. Ben ise güzel bir abiden Cbf alıyorum artık arkadaşın maxını arada kaçırır buraya fotoğraf atarım
    CompanERROR bunu beğendi.
    XV

Motosikleti
    Ben yeni hatırladım. Bu son duşuşlerimden önce tekerle oynamıştık yanlış değilsem on 29 arkaya 31 hava basmıştık normalde kaç olması lazım ? Ayak bileğimi incittim son duşuşte. Dizlik olmasa baya zarar gorursun sanırım.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı CompanERROR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yeni hatýrladým. Bu son duþuþlerimden önce tekerle oynamýþtýk yanlýþ deðilsem on 29 arkaya 31 hava basmýþtýk normalde kaç olmasý lazým ? Ayak bileðimi incittim son duþuþte. Dizlik olmasa baya zarar gorursun sanýrým.
    cok gecmis olsun
    bence kaygan zeminde
    onu 25-26 ya
    arkayida 27-28 e dusurt

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    attila abiye misafir perverliğinden dolayı cok teseekür ederim.
    gene 1-2 günlük bir istanbul kaçamagı yaptım,
    attila abinin de yanına ugradım.
    cok memnun kaldım artık her geldiğime yanındayım attila abim
    spookslam, AttilaXtreme ve CompanERROR bunu beğendiler.

dalangıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Selamlar Arkadaşlar uzun zamandır yazamadım forum yine güzelleşmiş bu sabah İstanbula döndüm hemen hayvanı bakıma aldım vidalarını sıktım, zinciri temizleyip yağladım hazır başlamışken daha önceye nazaran daha çok söktüm orasını burasını yağ değişimi yapmayıda deneyeceğim sonra gittim casati boya alıp grenajlari söktüm mat siyah yaptım güzel oluyor böyle yap boz

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:53 ----------

Arkadaşlar İstanbul da yan çanta taşıyıcı demiri yaptıran oldu mu acaba eğer varsa bana bi telefon numarası yazsanız harika olur, blogdaki numarası yazan şahsı aradım ama bana alakası olmadığını söyledi :/
    spookslam ve AttilaXtreme bunu beğendiler.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    @dalangıç
    vidaları sıktım demişsin aman millet yanlıs anlar, o kadarda her zaman gevseyen dökülen bir motor değil yani max,
    eminim kontrol etmişsindir.
    bence blog daki numarayı yada yapan sahsı atila abiye sorman lazım.
    AttilaXtreme bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    sıktım dediğim öyle bir iki tane boş aldım yani tabiki max sağlam motor aradım zaten doğruladım kişiyi sonra aradım adamı alakam yok dedi belki bıraktı bu işleri bilmiyorum...

s.a abiler sizlere motorla ilgili birşeyler sormak istiyorum :D ilk önce artı ve eksi yönleri nelerdir birde bu motor karbüratörlümü yoksa enjeksiyonlumu kronık sorunları varmı simdiden teşekkür ederim :D

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı MONSTER37 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a abiler sizlere motorla ilgili birşeyler sormak istiyorum :D ilk önce artı ve eksi yönleri nelerdir birde bu motor karbüratörlümü yoksa enjeksiyonlumu kronık sorunları varmı simdiden teşekkür ederim :D
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html

Motosikleti
    Şu an yapayalnız :(
    Herkese merhaba,

Sonunda ehliyetimi aldım ve İzmir'de Bostanlı-Mavişehir civarında 50 kilometrelik bir tura çıktım. Çok keyifliydi. Yalnız aklıma takılan bir şey var size danışmak istedim. Vites küçülttüğümde hafif gaz verirken debriyajı yavaşça bırakıp gazı artırınca vites tam o sırada geçiyormuş gibi "tak" diye bir şey atıyor. Endişe etmedim değil. Bunun sebebi zincirin gerginliği olabilir mi? Teşekkür ederim şimdiden.

Foruma bir göz attım da bu motordan pek şikayet yok sanırım.

Boyum posum pek yetmiyor bu tip motorlar için, alçaltabilir imkanı var mı? Alçalırsa mekanik olsun vize alma filan olsun sıkıntı yaşar mıyım?

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı ülgenhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Foruma bir göz attım da bu motordan pek şikayet yok sanırım.

Boyum posum pek yetmiyor bu tip motorlar için, alçaltabilir imkanı var mı? Alçalırsa mekanik olsun vize alma filan olsun sıkıntı yaşar mıyım?
    vizede sorun yasamazsınız
    daha iyi bakın foruma aklınızdaki cevapları bulursunuz
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    İzmit'te 70 liraya orijinal ibareli arka çanta demiri buldum resimlerini falan yolladılar gayet şık görünüyor birde siyah alüminyum çanta bulursam zevkime göre süper olacak şubatta yollara düşerim yine.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:03 ----------

Birde arkadaşlar bu Türkiye turing'in düzenlediği seminere gidecek olan var mı? katılacak maxci varsa haberleşelim görüşelim bir takım sosyal hareketler yapalım

Motosikleti
    Sym Wolf SB250
    Alıntı dalangıç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmit'te 70 liraya orijinal ibareli arka çanta demiri buldum resimlerini falan yolladılar gayet şık görünüyor birde siyah alüminyum çanta bulursam zevkime göre süper olacak şubatta yollara düşerim yine.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:03 ----------

Birde arkadaşlar bu Türkiye turing'in düzenlediği seminere gidecek olan var mı? katılacak maxci varsa haberleşelim görüşelim bir takım sosyal hareketler yapalım
    Acaba resimleri buraya koyma şansınız var mıdır ? Merak ettim de
    XV

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)