Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 X-treme Max Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Hani fotolar, Sen gez bir de bizi meraktan çatlat. olmadı centiko, 3-5 resim koyuverde görelim. 10 üzerinden puanlama yapalım geziye.
    Tadı tuzu kalmıyor bu sayfanın, gezi ne üzerine, kim tertipledi, hiç dedikodu yok sizde byeaaaaaa
    cenkito ve tolga 48 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAX
    cumartesi günkü gezimizden birkaç kare paylaşmak istedim. Karadeniz teknik üniversitesi tıp fakültesi 1. geleneksel(?) motorsiklet festivalinin ilkini gerçekleştirdik. sis dağı 2200 metreye bir chopper, bir race, bir scooter, bir motoran 250 lik cross bir de tabii ki karaoğlan. güzel bi gezi ufak bi kaza. yüksek bi yerden çakıldım yere far karinajı bağlantı yerlerinden kırıldı. bide gidon yüklenmeye bağlı epeyi bir yamuldu. gösterge paneli de hasar gördü. ama herşeye rağmen zevkliydi. yaşasın motor sürmek.[IMG][/IMG]

Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir.Anonim

rain planet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    çok güzel gezi olmuş bende giresun - göreleliyim sis dağı bize çok yakın hey gidi memleketim heyy özledim)

birgün benimde motorumla oraları gezme şansım olur inşalah ki çok istiyorum..
    ibrahimuney, forzaBJK ve tolga 48 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı ibrahimuney adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yüksek bi yerden çakıldım yere far karinajı bağlantı yerlerinden kırıldı. bide gidon yüklenmeye bağlı epeyi bir yamuldu. gösterge paneli de hasar gördü. ama herşeye rağmen zevkliydi. yaşasın motor sürmek.
    ibrahim senin motoru 2. parçalayışın galiba, yanlış hatırlamıyorsam. Redbull Xfighter izledikten sonra mı yola çıkıyorsun ne yapıyorsun
    Neyse Allah beterinden korusun. Kross bu heyecan istiyorsan risk alacaksın. Risk dediysemde takla atmaya sakın kalkma
    Valla gezi güzel olmuş, Şehrin dışında olmak benim çok hoşuma gidiyor. Hatta şehri kuş bakışı izlemek daha da hoşuma gidiyor.
    İnşallah haftasonu bende böyle manzara izlemeye bir yerlere gidebilirim.
    cenkito, ibrahimuney ve tolga 48 bunu beğendiler.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    takla atanlar arasında benide unutmayın
    tepe cıkısında motorum sahlanıp güvercin taklası atmıstı
    bende de gidon ve ön fren maneti rahmetli olmustu

tolgacan ne yazıkki hafta sonundan resim yok ama baska sefer insallah
    tolga 48 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    tamam öyle olsun. Şu takla olayını bi ben beceremedim. çok mu yeteneksizim motorumu çok seviyorum anlamadım. Cross aldık kırıp dökmeye korkuyoruz
    Şu sayısalı tutturayım ilk günü hakanın uçuş rekorunu kırıp motoru parçalamak olacak

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    uçmak kolay iş tolgacan mühim olan inebilmek
    Satharian, Tolga Can ve tolga 48 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uçmak kolay iş tolgacan mühim olan inebilmek
    Ben paraşüt ile atlarım. Gerisini motor düşünsün
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAX
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ibrahim senin motoru 2. parçalayışın galiba, yanlış hatırlamıyorsam. Redbull Xfighter izledikten sonra mı yola çıkıyorsun ne yapıyorsun
    Neyse Allah beterinden korusun. Kross bu heyecan istiyorsan risk alacaksın. Risk dediysemde takla atmaya sakın kalkma
    Valla gezi güzel olmuş, Şehrin dışında olmak benim çok hoşuma gidiyor. Hatta şehri kuş bakışı izlemek daha da hoşuma gidiyor.
    İnşallah haftasonu bende böyle manzara izlemeye bir yerlere gidebilirim.
    aynen öyle 2. kazam ama bundan zevk aldım desem yalan olmaz herhalde ayağa kalkarken gülüyordum çünkü. hani derler ya üç kuruşa beş köfte diye, bizimkide de bu cross zevkine bu risk te olacak.
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir.Anonim

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Herhalde canım, riski göze alarak eğleneceksin. Normal sürene zaten bir şey olmaz. Macera arayını bulur genelde
    Valla bende 3-4 yan yatma haricinde bir şey yok. Bir tek füzeden ayrı modül olarak kendimi atmışlığım var. Onunda bedeli benim vücuda yansıdı
    En kaliteli düşüş yavaş olarak yan yatma bana göre, senin gibi düşsem ne ağıt yakarım belli değil. uzaktan gören çocuğu ölmüş galiba der, o şekil yani
    ibrahimuney, cenkito ve tolga 48 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Bu haftaiçi gitme ihtimali olan karakızımın son kez fotosunu buraya koymak istiyorum. Ya kocaya kaçacak ya benle yaşayacak.

Buda yeni kask kameram, Cem sanada böyle bir şey lazım
    ibrahimuney, cenkito, Satharian ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    evet arkadaslar modifiye olayını ilerlettim, güç arttırımından sonra ön arka dişli değişimi yapmıstım ama memnun kalmamıstım, piyasadaki dişliler ya küçük geldi yada büyük oldu
    istediğim oranı bir türlü yakalayamamıstım. bu sefer aktarmayla oynadım,orjınal krank debriyaj tası ile krank dişlileri 74-18 idi.
    ben onları 70-21 ile değiştim ve motor baya uzamaya basladı, bayılmada yapmıyor. arazi ve son sürat izlenimlerimi denedikten sonra tekrar burada sizlerle paylasırım.

yag pompası değişmedim. bunları set halinde aldım fakat orjınal yag pompamı kullandım

Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu haftaiçi gitme ihtimali olan karakızımın son kez fotosunu buraya koymak istiyorum. Ya kocaya kaçacak ya benle yaşayacak.
    http://o1305.hizliresim.com/19/p/n9w14.jpg

Buda yeni kask kameram, Cem sanada böyle bir şey lazım
    http://l1305.hizliresim.com/19/p/n9vzc.jpg
    tolgacan cok güzel ama biraz yorar beni, ağır bişeye benziyor. biliyorsunuz ben ihtiyarım size göre yas 30 u gecti nede olsa
    tolga 48 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Sen 30 için emeklilik düşünüyorsan. Benim helvayı kavurmaya başla derim.
    yeni sistemin yorumlarını da sabırsızlıkla bekliyorum.

ocalh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x-treme max 150
    Arkadaşlar tekrardan merhabalar gezileriniz ve faliyetleriniz güzel.

max ımı alıp yaptığım masraflarla bana maliyeti 4250 tl
    cbr 125 ile takasa girdim üzerine 500 tl verdim
    cbr 125 i sattım salı günü 2750 tl ye yani max ı 2250 tl ye vermiş oldum )):
    dün de yamaha ybr esd aldım 3450 tl ye 2011 model motorsiklet mükemmel diyebileceğim konforda ve serilikte 125 cc olmasına rağmen

bu da demek oluyorki max ile ybr ye gelene kadar ortalama 3000 tl parayı heba etmiş oldum ama ): bu benim için büyük bir kayıp ama ybr bu farkı kısa sürede bana amorti ettireceğine inanıyorum

değiştirme sebebim ise max bana masraflı olmaya başladığı için değiştirme kararı almıştım arkadaşlar neyse bundan sonra ybr ile poz veririm size burada (:
    cenkito, rain planet ve tolga 48 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Hakan parayı düşünmemeye çalış , Cbr, Maxi de denemiş oldun. O gözle bak
    Valla ben daha motoru değiştirmedim ama 3.000 TL harcadım. Gelde çık işin içinden, en çok zararı ben ettim herhalde.
    Bugün kendime izin verdim. Sıcağın altında max ile merkezde bi ileri bi geri gezdim durdum. Bugün beyaz led sinyal alacaktım üşendim.
    Pazar günü alıp takacağım. hem ince hemde yanışı hoşuma gitti. Ön ve arka sinyaller bir olsun.
    cenkito, rain planet ve tolga 48 bunu beğendiler.

[IMG][/IMG] böle bi makinamı alalım en sonunda
    cenkito ve Tolga Can bunu beğendiler.

rain planet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    Alıntı ocalh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar tekrardan merhabalar gezileriniz ve faliyetleriniz güzel.

max ımı alıp yaptığım masraflarla bana maliyeti 4250 tl
    cbr 125 ile takasa girdim üzerine 500 tl verdim
    cbr 125 i sattım salı günü 2750 tl ye yani max ı 2250 tl ye vermiş oldum )):
    dün de yamaha ybr esd aldım 3450 tl ye 2011 model motorsiklet mükemmel diyebileceğim konforda ve serilikte 125 cc olmasına rağmen

bu da demek oluyorki max ile ybr ye gelene kadar ortalama 3000 tl parayı heba etmiş oldum ama ): bu benim için büyük bir kayıp ama ybr bu farkı kısa sürede bana amorti ettireceğine inanıyorum

değiştirme sebebim ise max bana masraflı olmaya başladığı için değiştirme kararı almıştım arkadaşlar neyse bundan sonra ybr ile poz veririm size burada (:

ybr bu farkı sana çok çok kısa sürede amorti ettirir merak etme hakan ...sağlam .. az yakan ... ki bence dünyanın en konforlu titreşimsiz 5 vitesli 125 motoru:D .. kim ne derse desin..
    cenkito, tolga 48 ve Tolga Can bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı rain planet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr bu farkı sana çok çok kısa sürede amorti ettirir merak etme hakan ...sağlam .. az yakan ... ki bence dünyanın en konforlu titreşimsiz 5 vitesli 125 motoru:D .. kim ne derse desin..
    Her motorun kendine göre güzelliği var. Ybr ile maxi bir tutmak gereksiz.
    Ybr dereden geçerken ortada mola verir. Motor hastanesine kadar ittire ittire götürürsün. Hafif çamurlu kaygan zeminde 360 döner.
    Max uzun yolda yorar. titretir ama doğa da zincirlerini kırar. Saldırgan olur. Her motor kendi kulvarında güzel. Motorunuz ne olursa olsun. yolunuz açık olsun.
    cenkito, tolga 48, rain planet ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    dün hakanın ybr sini de denedim gayet güzel,rahat,titrek değil,cooook sessiz ama benim modifiye motor daha sert ve kuvvetli geldi bana, gaz verince hoplayamıyor max gibi.
    Motorunuz ne olursa olsun. yolunuz açık olsun.

hava durumu gibi olmus tolgacan

---------- Post added at 09:46 ---------- Previous post was at 09:43 ----------

valla millet max, cbf e göre cok yakar az kacar, ybr ye göre titrer öksürür ...vs vs ama ben imkanım olsa bu aleti asla satmam o kadar memnunum yani,
    sorunsuz, gücü yeterli, hatta fazlası var benimkinde, yakısıklı yol tanımaz yola bagımlı kalmaz asfalttada iyi gider , vede coook ucuz daha iyisi şamda kayısı

ocalh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x-treme max 150
    Arkadaşlarım hani max tanda çok memnundum biliyorsunuz ama satma nedenim farklıydı motordan şikayetçi değilmid yani
    hanımdan şikayetçiydim (:
    şimdiki motorumu çok beğendi hatta akşama beni gezdir dedi çoook şaşırdım, o kadar sevdi ybr esd yi, benimde çok hoşuma gitti bu durum

rain arkadaşımızında dediği gibi 15 bin km kadar binebilirsem sabredip kendini amorti eder yakıttan
    Cem arkadaşımız bindi ybr me ve hantal gözü ile baktı ama kalkışlarda arkamda kaldı sebebi ise çok sessiz olduğu için ne hızla gittiğini anlamıyorsun motorda (:

Genel itibari ile ybr esd den çoooook memnunum arkadaşlar
    cenkito, Tolga Can, tolga 48 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)