Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 X-treme Max Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı tcs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler bende bugün itibariyle xtrem max sahibi oldum . 3400 e aldım bulunduğum ilçede ilk alan benim sanırım :D motorun görüntüsü süper gerçekten yanlız benzin ibresi yok motorda o kötü ama tavsiye ederim performansıda kullandıkça görecez artık .

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:32 ----------

Beyler bide bu motorun en çok hoşuma giden tarafı trafikte giderken tepeden bakıyon yüksek olduğu için cross kullanmak keyifli gerçekten
    hayırlı ugurlu olsun
    braingulp bunu beğendi.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı buralpdi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin
    Sağolasın teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:43 ----------

Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı ugurlu olsun
    eyvallah sağol

sanırım benim klometre fazladan yazıyor

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı tcs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım benim klometre fazladan yazıyor
    sana bunu düşündüren ne oldu? bende ön frenden pek memnun degilim daha iyi olabilirdi
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

gps ile ölçtüm sıkıntı yok epeydir motor kullanmıyodum sanırım km ler fazla geldi

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    yakıt miktarını merak edenler için km'de 18kuruş,
    100 km / Litre olarak ise 3.8 litre tamamı sehir içi, asırı dur kalk trafikte
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakıt miktarını merak edenler için km'de 18kuruş,
    100 km / Litre olarak ise 3.8 litre tamamı sehir içi, asırı dur kalk trafikte
    Uzun yolda yakacağı değer nedir? 3,8lt fazla geldi.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

merhabalar.. bir eski bir otomobil tutkunu, daha bisikletten başka 2 teker kullanmayan biri olarak dün karar verdim ve bugün motor aldım mondial xtream max. vites bile atmayı bilmiyorum ama içimden bir his zevkli bir motor olduğunu söylüyor bakalım bu arada aldığım fiyat plaka ruhsat ötv muayane kask alarm dahil 3.500 umarım değer

selam arkadşlar bende bu mototru kafaya taktım ancak marka benı bıraz urkutuyor sız ne dersınız bu konu hakkında
    cenkıto sen ne doyorsun bu motor için

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı MotoGT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun yolda yakacağı değer nedir? 3,8lt fazla geldi.
    tahminimce cok rahat 3 litre hatta daha da aşağı inecektir, devirli kullanım ve aşırı dur kalklı trafikte 3.8 degerini ölçtüm

Alıntı mtht1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar.. bir eski bir otomobil tutkunu, daha bisikletten başka 2 teker kullanmayan biri olarak dün karar verdim ve bugün motor aldım mondial xtream max. vites bile atmayı bilmiyorum ama içimden bir his zevkli bir motor olduğunu söylüyor bakalım bu arada aldığım fiyat plaka ruhsat ötv muayane kask alarm dahil 3.500 umarım değer
    zevkli olmasına cok zevkli fakat cok da yüksek bir motor, kontrolüde bence yükseklikten dolayı biraz zor, yan rüzgardan cok etkileniyor, trafiğe cıkmadan önce motor kullanmayı iyice ögrenmenizi tavsiye ederim,

motora ölmek için değil yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Alıntı erkantrk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadşlar bende bu mototru kafaya taktım ancak marka benı bıraz urkutuyor sız ne dersınız bu konu hakkında
    cenkıto sen ne doyorsun bu motor için
    benim kişişel görüşüm şahane bir motor, 3500 tl civarı fiyatlarda sıfır alınabilecek en iyi cross bence, mondial olayına gelince: her servis birbirinden farklı, ilgi ve bilgi birikimi en iyi olanı seçmek kullanıcıya kalıyor, doğru secim yapıldıktan sonra mondial markası ürününün arkasında olan bir firma
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

cenkita tavsiyelerine teşekkür ederım bencede o para için iyi bir motor almak ıstıyorum gercekten benzın göstergesı yok onu nasıl hal edıyorsun başka ne gibi eksiler var sürüş rahatsız edıyormu bellı km den sonra

resulyekeler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mc 150
    mondialden aradılar x treme cros hakkında ne düşünüyorsunuz dediler,150 cc omotora göre AZ DEDİM,uzun yola gidilmez dedim,değerlendiricez dediler,hakikaten motor çok hoş gselesi geniş ve rahat,ama gel görki uzun yol için en az 250 cc side çıksa güzel olurdu.

uzun yolda bencede yorar bu motor onun dışında varmı sence eksi yönleri bende almayı dusunuyorum yardımcı olursan sewınırım

teşekkür ederim cenkito. çok haklısınız çok yüksek dur kalk problem yaratıyor. ilk defa bugün kullandım 260km kadar. vites olayınıda çözdüm düşünen arkadaşlara söylüyorum. motor çok yüksek bence boyunuzun en az 175cm olması gerekmekte:( cenkito kesinlikle doğru söylüyor rüzgar çok ama çok sarsıyor. plastik aksam kaliteli değil. hız kadranından başka ibre yok. motor yeni diye belki ama benzin kokusu üstüme sindi. vitesde debriyajda çok stop etmekte. yolda nekadar çamur var kıyafetinizin üstünde:D ama gösteriş ve ses mükemmel. unutmamak lazım ne kadar para o kadar kalite.

saol dostum ben bır turlu karar weremıyorum alsammı almasammı acaba tipi gerçekten cok guzel ama 3500 lıraya ancak o kadar motor alınır pişmanlık varmı pekı dostum

stop etme olayı ben hiç yaşamadım ne debriyaj yaptığımda nede vitesdeyken

dostum sence nasıl bır motor bu yardımcı olursanız sewınırım yarın almayı dusunuyorum da neler dunuyosanız yazarmısınız lutfen

hocam düşün bi 3500 lira 2. el ne alırsın yahut bildik biri olmazsa 2. el alınırmı. bu paraya en güzel motorlardan biri bence. dediğim gibi eksi yanları var. ama prof.lar için eksi. bak bügünde gidip cross kask aldım cross mont aldım. motorcular dahi öye bakıyorlar ki herkes geçerken sanki bende hayabusa varmış gibime geliyor. pişman olacağını sanmıyorum. iyi bir ustayla 300 350 liraya ilerleyen zamanlarda 250cc yaptırmak iyi karbratör almak bence mümkün.

saol arkadasım dogru dıosun valla senin boyun kac uzun boylumusun bende cok begendım tıpl olarak bence çinliler arasında en iyi motor bu kaç km yaptın su ana kadar

Alıntı erkantrk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum sence nasıl bır motor bu yardımcı olursanız sewınırım yarın almayı dusunuyorum da neler dunuyosanız yazarmısınız lutfen
    Valla arkadaşım ben ybr alıcaktım bu motorun görüntüsü beni çok etkiledi ve aldım ben motorda görüntüye çok önem veriyorum kaliteli ama tipsiz motor almam (ybr için söylemiyorum kesinlikle yanlış anlaşılmasın) ben arazide kullanmayacam şehir içinde kullanacam .plastik aksamı bana göre çok kaliteli değil ama kötüde değil titreşim yok onu söyleyebilirim. trafikte sürmesi çok keyifli yüksek olduğu için eğer arazide kullanmayacam dağa tepeye vurmam diyosan al derim .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)