Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    piriyatel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 - 10 Nisan'da GT250R
    Formu okuyan yok sanırım
    Aşkım Sadece Motorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TEFLON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250R
    kimse forumu okumuyo heralde. neyani şimdi herkes pesmi etti ?
    arkadaşlar yapmayın bence motor bukadarda kötü değil.
    yaşam, yaşanmakta olan her anın dokusundadır, ve ona ileriki bi noktadan dönüp bakıldığında ise, herşey için artık çok geçtir.

Motosikleti
    peugeot cobra,kanuni racer
    Alıntı TEFLON adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimse forumu okumuyo heralde. neyani şimdi herkes pesmi etti ?
    arkadaşlar yapmayın bence motor bukadarda kötü değil.
    önceden baya yazısıyoduk.herkes sattı galiba motorlarını. sattıktan sonra da kimse bişey yazmıyo.

blade7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer repsol
    yok ya millet hevesini aldı bıraktı

Motosikleti
    Cbr125R
    arkadaslar elinizi vijdanınıza koyarak biz yeni kullanıcılara yol göstermek adına bu soruma cevap verin...edenide yazarsanız sevinirim.

3000 YTL niz var bu rakkamı biraz daha asabiliyorsunuz asagıdakilerden hangisini alırdınız neden?

A)YBR 125 B)CBR 150 C)RACE 200 D)PARA BİRİKTİRMEYE DEVAM

ÖSS GİBİ OLDU AMA İDARE EDİN...

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    prenskaan küçük bir araştırma yaptım YBR 125 yeni başlayanlar ve motoru uzun süre kullanacaklar için iyi bir tercih olarak görünüyor. ek olarak motocar 200 de balansör sistem kullandığı için vibrasyonsuz. fakat racer 200 ü üreten firmanın üretimi olduğu için o model için çekincem çok. kymco CK 125 de kötü bir model sayılmaz. fakat motoru sadece 80 - 90 km hızlarda zevk için kullanacaksan YBR 125 bence en iyi model
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Motosikleti
    Cbr125R
    sence uzun yol yapabilirmiyim?örnegin izmir?bide parca fiyatları yakıt servis vs ile ilgili bilgin varmı

By üNaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA TİTAN(sınıfında tek)
    valla bnce racerı bırakın ben titanla gecıyorum hatta fark bıle atıyorum.paranız varsa ya ybr yada cbr alın.racer 200 luk motoruna aldanmayın.kazasız belaasız cezasız surusler

Motosikleti
    kanuni yeni model arayışında umarım racer 200 modeli için müşterilerin görüşlerine değer verip yeni modelde değişikliklere giderler.
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Sevgili Prenskaan;
    Bende 1 ay önce racer vardı.Açıkçası alırken çok mutluydum birde satarken.Kullanırken beni tatmin etmedi ve 200cc lik performans yok alette.Neye göre değerlendiriyorsun dersen.Bende şu an 150cc. lik Kymco Stryker var alet enduro olmasına rağmen canavar gibi.İvmelenmesi torku falan gayet iyidir.200cc lik kanuniden sonra sanki cc. yükseltmişim gibi geldi oysaki cc. küçülttüm.Elimi vcdanıma koyarak söylersem.Ybr veya kymco ck125.Bu aletler hız aleti değildir ancak emin ol çok ufak oynamalarla bu aletleri 130 km/h hız yaptıranlar var.Sağlamlık ve marka güvencesi olarakta gayet sağlamdır.Sıkıldın ybr. i satmak istiyorsun 2 günde satarsın.Ben racer için 1,5 ilanar ıvır zıvır ve birde güzel zarar ettim.Bir motoru alırken 2. piyasasını iyi araştır bence.
    Racerda balancer varmış.Heralde benimkinde yoktu bilemiyorum çünkü balancer lı hali buysa bide onsuz heralde iç organlarım yer değiştirirdi.Bende sana tavsiye temiz bir ikinci el cbr 125 veya ybr yada kymco ck125 bu aletlere verdiğin para hem racerla hemen hemen aynı yada ucuz (cbr 125 3600ytl temiz ilanlarını sahibinden.com da gördüm) hem kullanırken kafan rahat olur.Hemde satarken çok rahat satarsın.

piriyatel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 - 10 Nisan'da GT250R
    superzzt dostuma katılıyorum ben halla racer 200 kullanıyorum ama tabi motorum satılık satamadığımdan dolayı kullanıyorum gerçi simdilik satmak istemiyorum yaz geliyor bence aklınızdan racer200 çıkartın valla o tarz bişey arıyorsan biraz gösterişli olsun diyorsan 2. el cbr125 bulursun temiz bitane sorunsuz kullan veya arkadaşlar ben hem gezmek hemde kurye gibilerden kullanmak istiyorum diyorsan YBR sana göre uzunn zaman sorunsuz kulllanırsın Sonuçta 2 side honda acemiliğini üstünden atınca GT250r al paşalar gibi 200km gösteriyorlar çip değişince :D
    Aşkım Sadece Motorum

Arkadaşlar ya 125 cc bir motorla 200 cc bir motoru karşılaştırmak doğru olmaz.
    125 cc motordan en fazla ne beklenebilir ki.(Tavuk ne ki budu ne olsun)
    Bence karşılaştırma yaparken aynı segmentteki ürünlerin karşılaştırılması gerekir.
    Bakımları yapıldığı sürece cbr 125 te Kanuni Racer 200 de kullanılabilecek motorlar..
    Herkese ve her görüşe saygılar...

BLOODMN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ RACER 200
    İşte sorun orada ya, kullanılabilecek motor olduğu konusunda fazla yorum yok da, ikinci eli sağlam, çabuk ve zarar etmeden satılabilecek motor olduğu doğru değil.
    [COLOR="Red"][B][FONT="Garamond"]BLOODMN[/FONT][/B][/COLOR]

Arkadaşlar garanti şartlarını Sanayi veTicaret bakanlığı belirliyor.
    Debriyaj balatası Bmw de bile garantiye girmez.
    Ben olayın abartıldığı düşünüyorum. Kullanıcı hatası hiç bir markada garantiye girmez. Servisler adam gibi iş yapmyorsa yetkili birilerine şikayet etmek lazım.
    Herkese ve her görüşe saygılar..

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Şu anda ana sayfada,kanuni ile ilgili 7 tane mesaj var.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Motosikleti
    satunemir_34 eğer kanuni yetkilisi ise bi zahmet imza kısmına yaz da biz de fikrimizi söyleyelim. kanuninin getirmekle hata yaptığı bir modeldi. kabul edilsin artık. 150 cc diğer çin racerleri bile daha tipli ve performanslı. gerçi sen bilince anlıyorsun. değerler senin için fasafiso. fasafiso kelimesi geçmişden bir şeyler çağrıştırıyor lakin politikaya girmeyim

X_CANNERY_X - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aroraKS-200 chopper
    zamanında doğru secim yapmak gerekirdi neyse allah kolaylık versin

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Bide aynı Çin mallarını emsallerinde olan Çİn mallarını ki kendiside montajı Türkiyemde olan Çİn malıdır ; motorları atıyorum 2000 ytl lık motoru 3000 e 3200 e satmasına ne demelı tam kazıkkkkk
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    mondial 250mct
    benımde bunun gıbı bır olay basıma gelmıstı ama arksında durdum olayı kovaldım resmı ve hukukı olrak ugrstım.. ben haklı bulundum ve o markanın o bolgedekı servısı ıptal oldu yanı burya yazarak bırsey degısmez..

ayrıca benım arkdsımda kanunı kulnacısı onun sorununda ne kadar ugrstıklarını ne kadar cabaladıklarına ben sahıdım bence bıraz abartıyrosun veya hakını yanlıs kısılerde arıyorsun tum sıkayetlerını resmı olarak kanıtla ve kanunı ara bır yetkılıyı telfona cagır ve herseyı anlat bence mutlaka ılgıleneckler...

xardias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer
    uzun zamandır girmiyorum internete ; neler olmuş burda.Kanuni düşmanlığı almış başını gitmiş.Herkes kötü diyorda tam olarak niye kötü dediklerini kendileride bilmiyor gibi geldi bana.Elimizi vicdanımıza koyalım , racer hernekadar görünüşü ile bir yarış motosikletini andırsada değil.sadece iri cüssesi ile gösterişi var.Hız yapmaz çünkü 200 cc.Siz alıyorsunuz artık ben bunla uçarım . nasıl hava atarımmı diyorsunuz.Gidip 600cc lik moto alıcaksınız ozaman.racer zaten 3000ytl ne bekliyorsunuz ki.
    Alalı 3 ay oldu 2300 km yol yaptım pazartesi ikinci rutin kontrolüne girecek.
    Şu ana kadar motor ile yaşadığım sorunlar
    -egzostan bir tıngırdama sesi geliyordu. ,garanti çercevesi 4 gün sonra yeni egzos takıldı
    -ikinci vites e geçtiğimde 2. vites ışığı yanmıyor yada yanıp sönüyordu , vites müşürümüdür nedir bir zımbırtı bozukmuş garantiden geldi bakımla birlikte oda değişecek.
    başkada hiçbir sorunum olmadı.
    okuluma gidiyorum geliyorum.Canım sıkıldımı atlıyor geziyorum.
    Daha dün arkadaşımla beraber şanlıurfadan sular altındaki halfetiye geziye gittik.inanılmaz derecede eğlenceli idi. 7000rpm devir ile gidip geldim (ki bu 90-95km hız hıyapıyor), toplam 280 km tuttu 20ytl kadar benzin yaktı.
    gezi başından sonuna kadar süper eğlenceli ve rahat geçti , hem ben hem artçım için.
    siz ne yaptınız.Şehir içinde son surat gidip motoru bağıttırıp millete artistik taslamak dışında
    Bilmiyorum siz motosikletinizden ne bekliyorsunuz Ama ben sürerken büyük zevk alıyorum
    Birazda yapıcı olalım , varsa sorununuz yazın tartışıp konuşalım
    olmıyacaksanız milletin canını sıkmayın yorum yapmayın

bunlarda geziden birkaç foto

ilk durağımız bilecikteki tsrihi bir çeşmeden.söylentilere göre kaynağı balıklı göldeki sudan geliyormuş

Halfeti girişindeki inanılmaz dağ manzarası

suların altında evler rahatlıkla görülebiliyor

çoğu evler terkedilmiş

bu evin sahibini jandarma vurmuş muhabbet ettim yan kamşusu amcada jandarmayı vurmuş

son birkez seyir tepesinden halfetiye bakıyoruz

ve arkadaşım mehmet
    ohhh my god please send me azrael in a woman; while i die , i want to fucking with her

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler