Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Son dönemde Kanuni bana pek race gibi görünmemeye başladı, bence güzel durmuş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    çok kötü olmuş be abi direk çıkar

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    hiç düşünme tak ilk sende olsun arkası gelir ileride bir touring alırsın yabancılık çekmezsin ve bu arada çantalar çok hoşuma gitti kaybetme bende senden aynısını isteyeceğim
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

gokhan1507 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Alacağım İnşalah Bir Tane
    merhaba arkadaşlar..

ben motor almayı düşünüyorum..

ilk önce honda cbr 125 e baktım biraz pahalı geldi.

sonra yamaha ybr ye baktım benim aradığım karaktede bir motor değil..

en son kanuniye bakıyorum fakat kanuni racer lar hakkında hiç bir bilgim yok..

Ne kadar yakıt tükettiğini 100 km de ortalama ve çıkardığı arızalar var mı varsa neler öğrenebilirsem çok mutlu olacağım..

şimdiden yardımda bulunanlara teşekkürler ediyorum..

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    herkese selam.
    sahibinden comdaki bi ilanda racer 200 satan bi arkadaş racing tipi direksiyon taktım demiş ve foto da koymuş.
    böyle bi modifiye nasıl olur bilgisi olan varsa sevinirim...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    gökhan1507 arkadaşım kanuni racer 100 km ye 2,9 litre benzin yakıyor şu ana kadar ufak tefek arızalar dışında kimsenin bi problemi yok en cok problemde zincirin gevşeyip demire degmesiyle cıkan ses başkada bi problem yok gerci zincirede farklı farklı cözümler bulup yapıyorlar

lewoonline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer 200 repsol
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç düşünme tak ilk sende olsun arkası gelir ileride bir touring alırsın yabancılık çekmezsin ve bu arada çantalar çok hoşuma gitti kaybetme bende senden aynısını isteyeceğim
    tabı nedemek zaten bayramda izmir ve aydına bı yolculuk planım var mutlaka goruselım
    [B][COLOR="Red"]HER DÖRT TEKER VE YUKARISI BİRER TEHLİKE UNSURUDUR:pr: [/COLOR][/B]5562:P

gökhan32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125

valllahi senin motorun süper

NicemaN senin işin iş ne güzel motorun var süper bende alcam 5 aya kalmaz aynı seninkinden ama 2 el bulabilirsem

gokhan1507 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Alacağım İnşalah Bir Tane
    saol titanxxx

piriyatel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 - 10 Nisan'da GT250R
    Arkadaşlar Motorumu birazdaha değiştirdim geçen ay kaza yapmıştım sağ sol ön granajlar sinyallerin önünden kırıldı ayna dipleri kırıldı :( servislekonustum sağ sol granaj 220ytl + ayna 25ytl fiyat çekti bende bizim buradaki boyacıya getirdim bana orjinal gibi yapttı birazdarenklerde oynama yaptık besela benim motor repsol on camın oradaki koyu mavilik siyah sinyallerin oraları kan kırmızı oldu toplam maliyeti 60 ytl yaptı ve 10 numara oldu benim motor baya değişti şimdide satıyorum :( GPR125R veya GT250R alacam hadi hayırlısı Diyorum
    Aşkım Sadece Motorum

gazkesmes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer 200
    sevgili piriyatel arkadaşım motorun son hailini fotosunu yollayabilirmisin bide nekadara maal oldu sana bende seninki gibi yapıcam fkt tekirdağda doru dürüst tmirci yok bana ulaşırsan seinirim msn adresim yellowcanary_59@hotmail.com şimdiden teşekkür ediyorum saygılarıma
    [COLOR="Red"][/COLOR]Hatalı sollama yapma ailene acı haber yollama.
    Hatalıysam orhan babayı ara.!
    Hatasız kul olmaz.!

Motosikleti
    piriyatel arkadasım motorun son resmini buraya koyda bakalım nasıl olmuş merak ettik şimdi valla

Motosikleti

Ejderham :)

Manzaraya bakın yaws

Sizde bence Lastikleri beyaza boyayın çok güzel duruyor ozaman makina Motor biraz kirli yamur vardı sabah sildim motoru ama lastikler kirli kaldı beyaz beyaz güzel görünüyor 7.ytl lastik kalemi burada biçok motoru boyadı halla var içinde

Zİncir sesini bende böğle kestim herkez bir çare bulmuş ama en az benimkinin maliyeti heralde

Kırmızı Bölüm kople sürtünmeden kırılmıştı ayna dibide aynı o şekil kırıktı

Ve Buda benim Sizin için manzaralı biyere gittim foto çekecek kimse yoktu yere koydum makineyi öyle çekti
    Aşkım Sadece Motorum

Motosikleti
    piriyatel güzel olmuş arkadaşım bu arada sen kac sürat gördün bu motorda en son kac gidiyor? bide ön kaldırmışın resminde gözüküyor nasıl yapıyosun ben hic denemedim motorda bi degişiklik yaptıktan sonramı kalkdırdın önünü ? normal şartlarda kalkmaz diyolarda

Motosikleti
    ön kaldırmak çok kolay ama kaz kontrolün altında olması lazım yoksa arka çamurluğu kırarsın yapman gereken 1. videste çok yavaşla sanki duracak gibi dahasonra 7-8 bin devre çıkar aragazı muhabeti 7 bin devirde debriyajı bırak yavaş yavaş değil birden bırak zaten ufak ufak denemeler yaparsın olayı çözersin pratik meselesi motorla en fazla 135 gördüm birazdaha zorlasam 140 görür yapman gereken Dişli + zinciri değiştirmek ve devre kesiciyi iptal ettirmek benim motor 3000km geçtikten sonra açılmaya başladı ilk fotoğraflar 57. sayfada var oradan bakabilirsin
    Aşkım Sadece Motorum

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    piriyatel,
    motorun çok güzel güle güle kullan
    bu arada 57. sayfadaki resimlere baktım
    ankara yenimahalledeki hobi bahçeleri mi orası acaba ?
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Sağol Yok Ben şilede oturuyorum şilede çektirdim o resimleride
    Aşkım Sadece Motorum

Motosikleti
    sagol piriyatel

arkadaşlar bide egzoz modifiyesi yapan varmı aranızda eger yaptıysanız şöyle bi kaydedinde dinleyelim nasıl olmuş ben yapacam ama önce bi duyayım sesi güzel cıkıyormu? benim ustaya kalsa hemen boşaltacakta egzozu ben istemiyorum modifiyeli sesi duymadan olmaz yaptırmam diyorum

gazkesmes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer 200
    piriyatel arkadaşım motorun çok güzel olmuş güle güle kullan ama kasa yapmana gerçekten çok üzüldüm..
    tekrartekrar geçmiş olsun ama her işte bir ayır vardır o kırmızıya boyaddııın yer güzel olmuş düşmesedin belki bu kadar güzel durmıycaktı dimi:D:D:D:D:D
    [COLOR="Red"][/COLOR]Hatalı sollama yapma ailene acı haber yollama.
    Hatalıysam orhan babayı ara.!
    Hatasız kul olmaz.!

Motosikleti
    Alıntı titanxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sagol piriyatel

arkadaşlar bide egzoz modifiyesi yapan varmı aranızda eger yaptıysanız şöyle bi kaydedinde dinleyelim nasıl olmuş ben yapacam ama önce bi duyayım sesi güzel cıkıyormu? benim ustaya kalsa hemen boşaltacakta egzozu ben istemiyorum modifiyeli sesi duymadan olmaz yaptırmam diyorum
    Ben 2 ay evel bir firmayla konustum 300YTL takıyorlardı tabi montajlı fiyatı o forumdada konuşmuştuk bu konuyu Başka bir arkadaşta racer200 türündeki motorlar için egzoz üretecek bir firma demişti biraz bekleyin diye halla bekliyoruz egzozla birlikte sesi heralde suankinden dahada doyurucu çıkacağından eminim ben motoru satacağım için fazla masraf yapmak istemiyorum Yoksa piston gömlek değiştirecektim 301cc yükseltecektim egzoz filam güzel olurdu racer200 lükten çıkacaktı motor neyse Egzozu sakın boşaltma çekişten düşüyor motor yakıtında artar haberin olsun

gazkesmes
    piriyatel arkadaşım motorun çok güzel olmuş güle güle kullan ama kasa yapmana gerçekten çok üzüldüm..
    tekrartekrar geçmiş olsun ama her işte bir ayır vardır o kırmızıya boyaddııın yer güzel olmuş düşmesedin belki bu kadar güzel durmıycaktı dimi:D:D:D:D:D
    Sağol Dostum Aman diyorum düşmanımın başına gelmesin motora tesisatlı binin eldiven ve dizlik olmasaydı ellerim dizlerim parçalanacaktı çöpe gitti 2 side o derece yani Tecrübe edindik bugun kaskı boyatıyorum ve ön çamurluğuda siyaha boyatıyorum ya buarada motor üzerinde sadece benmi oynama yapıyorum yaws başka uğrasan yokmu ¿
    Aşkım Sadece Motorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler