Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki Gw250
    @aymer19 Hakan abi Cinden sticker vs aliyorsan (özellikle tank pad gidon pad ve diger karbon stickerlar) ben de sana hesap numarası ve kargo parası gondereyim bana da al. Cinden alisveristen pek anlamıyorum :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hayırlı olsun allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin inazuma doğru tercih en iyisini yapmışsınız.

Motosikleti
    Africa Twin DCT, Yamaha Vmax 1200, Versys x300
    Gidon pad bakayım, haber veririm.

Motosikleti
    Suzuki Gw250
    Depo kapagi pad de çok güzel oluyor hakan abi nette o varsa ona da bak :D , alinmasin kimse ama bazı benzinci kardeşlerimiz cikartirken dokunduruyor ciziveriyor. Mesela benim depo etrafındaki gümüş bölgede 2 çizik var.

sozerten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki INAZUMA '14
    merhaba 10.000 bakımını yaptıran var mı aramızda? kaça mal oluyor neler değişiyor?

Motosikleti

bu padden 4 adet sipariş verdim, epoxy kaplı ve carbon. bazıları direk folyo etiket satıyor onlardan değil. 15 güne gelme ihtimali yüksek.Barış arkadaşım alırsa diğer 2 sini isteyenlere verebilirim.
    diğerlerine bu gelince bakarız artık. çokta güvenemiyorum açıkçası. ama önceki geldi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:47 ----------

http://www.hizliresimyukle.com/images/2015/08/01/carbon.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:50 ----------

https://img.alicdn.com/bao/uploaded/i3/TB1Szq0HVXXXXa3XFXXXXXXXXXX_!!0-item_pic.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:55 ----------

resim olayını beceremedim sanırım. :(

Motosikleti
    Suzuki INAZUMA '14
    Alıntı aymer19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.hizliresimyukle.com/image/02r

bu padden 4 adet sipariş verdim, epoxy kaplı ve carbon. bazıları direk folyo etiket satıyor onlardan değil. 15 güne gelme ihtimali yüksek.Barış arkadaşım alırsa diğer 2 sini isteyenlere verebilirim.
    diğerlerine bu gelince bakarız artık. çokta güvenemiyorum açıkçası. ama önceki geldi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:47 ----------

http://www.hizliresimyukle.com/images/2015/08/01/carbon.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:50 ----------

https://img.alicdn.com/bao/uploaded/i3/TB1Szq0HVXXXXa3XFXXXXXXXXXX_!!0-item_pic.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:55 ----------

resim olayını beceremedim sanırım. :(
    merhaba gidon pad'in alışveriş linkini atar mısın?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    forumda tnt250 kullanan bir arkadaş inazumadan kaliteli olduğunu bahsetti siz nedersiniz tntyle kıyas etmek bile yanlış.

Motosikleti
    Suzuki INAZUMA '14
    Alıntı ninja h2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumda tnt250 kullanan bir arkadaş inazumadan kaliteli olduğunu bahsetti siz nedersiniz tntyle kıyas etmek bile yanlış.
    abi bu ne böyle kavgaya adam toplar gibi :D
    dyavol-77 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Kavgaya adam toplamıyoruz kıyaslama yapmış inazumadan iyi diyor kullanıcıları olarak siz nedersiniz fikir ve düşüncelerinizi almak istemiştim.

rodaj olduğundan 75-80 kmyi geçemedim heralde ondan öyle oldu. benzini koyduktan sonra km göstergesine baktım da 450 yazıyodu valla.

Motosikleti
    MT-07
    Hani şu 1 yıl önceden benelli artık türkiyede diye reklam yapıpta 1 yıl boyunca internet sitesini bile faaliyete geçiremeyen benellimi? Hani şu çinli olupta italyan diye kaktırılmaya çalışan benelli mi ? Hani şu sahibinden.com da sadece 2 adet ikinci eli olan benelli mi ? Güldürmeyin adamı bütününe tek tek bakın farklı modellerdeki izlleri görürsünüz çakma bir motor, etkileyici tek şey ön amortisör ve arka amortisör gerisi tırt hani fiyat 9.500 felan olsaa neyse
    dyavol-77 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bende görüşlerine katılmıyorum o arkadaşın ama nedense kendi motoru diye herhalde yere göğe sığdıramıyor.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Bende görüşlerine katılmıyorum o arkadaşın ama nedense kendi motoru diye herhalde yere göğe sığdıramıyor.
    Adam Duke 390'a kalitesiz ve gitmiyor dedi yaw-daha konuşmaya gerek var mı?...
    ninja h2 bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bende anlamadım gitti şu arkadaşı bütün motorlar kötü herhalde bir onunki iyi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Arkadaşım Inazuma ve diğer tüm motorlara dörtlü flşaörler çakarlar vs yapıyor bilginize..kendiside MT den..xj6 kullanır..Cemalettin Emin Gerçek...bizden yani...Cemo Garaj diye aratabilirsiniz...

https://www.facebook.com/cemogaraj/videos/vb.827937797320465/852886898158888/?type=2&theater¬if_t=video_reply

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım Inazuma ve diğer tüm motorlara dörtlü flşaörler çakarlar vs yapıyor bilginize..kendiside MT den..xj6 kullanır..Cemalettin Emin Gerçek...bizden yani...Cemo Garaj diye aratabilirsiniz...

https://www.facebook.com/cemogaraj/videos/vb.827937797320465/852886898158888/?type=2&theater¬if_t=video_reply
    orada NC 700 S mi yazıyor
    mete_han bunu beğendi.
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    Suzuki Gw250
    Teşekkür ederim hakan abi gelince ben hesaba havale eder alirim Depo kapagi ve normal tank pad yok muydu abi ? Yoksa ben suzuki tr ye soguslenerek alacağım çizik gözüme takılıyor hep :( tank pad bulunur da depo kapagi çevresi olsa çok iyi olurdu.

Motosikleti
    Var, hem depo kapağı hemde tank için. Ama onlar başka satıcıdan olacağı için extra kargo talep edecekler. Uzun hikâye, çinilerle anlaşmak zor. Az sabır, bunlar gelsin akabinde onada bakarız. Bu gidon pad trde kaç para tam bilmiyorum ama sanırım 25-30 dolar. 25 TL den sahibindene koyacağım.

Ayrton_SENNA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Bizim motorda çift egzos bulunmasından dolayı zincir yağlamak ve özellikle temizlemek zor olmuyormu?

Geçen gün zinciri iç tarafından yağladım (sehpa yok), baya zor oldu egzosun arkasından zincire ulaşmak. Bunun bir de temizlenmesi gerekecek 1000 km sonra. Sehpa bile olsa çok zor olacak. Bu işi nasıl yapıyorsunuz?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)