Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    İnazuma
    motoseyyah arkadaş öncelikle zahmetlerin için eline sağlık
    mademki denedin bana da bir cevap verebilirsin diye düşünüyorum. benim boy 165. acaba sorun yaşar mıyım? ayrıca iki yıldır crypton kullanıyorum toplam 2000 km yaptım. daha önce ise herhangi bir deneyimim yok. sence bu tecrübe inazuma'ya geçebilmek için yeterli olur mu? tşk...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı DayDreamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ünal Beye motosikleti paylaştığı ,size de bilgi paylaştığınız için teşekkürler. Fiyatın aşağı çekilmesi için gösterdiğiniz çaba umarım sonuç verir. Fiyat iyiydi ama psikolojik sınırı zorladılar.
    Ben teşekkür ederim ...fiyat keşke daha uygun olsa da isteyen herkes alabilse.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:18 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet serdar abi sonunda bebeğine kavuştun demek..
    1- motor harika duruyor
    2- sana çok yakışmış..
    3- anladığım kadarı ile kendini bulmuşsun..

motorun geldiği zaman sana uzun kmler diliyorum.. zaten seni bildiğim için 10 yıl sonrada motor bayiden çıkmış gibi durur..
    ybr 250 50,000 km buna şahit motordur..

suzuki yapmış abi.. harika motor.. kalite akıyor vallahi..
    Teşekkürler Koray... Motor kalite akıyor ama görüntü biraz demode gibi geldi

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:23 ----------

1- motor harika duruyor
    2- sana çok yakışmış..

motorun geldiği zaman sana uzun kmler diliyorum.. zaten seni bildiğim için 10 yıl sonrada motor bayiden çıkmış gibi durur..

Alıntı Halil Karamanoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu fotolar çok iyi geldi motosikleti daha yakından görme fırsatı verdi hepimize, teşekkürler emeğinize. çok kaliteli görünüyor artı 250likten daha büyük bi motor havası var ideal motosiklet ölçü ve kalitesine haiz gibi duruyor. önümüzdeki dönem için düşünebileceğim tek motosiklet. cb yi satmam diyordum ama bunun için satarım
    bu motosikleti alacak olanlara da tavsiyem bi mal satın alırken araba olsun motor olsun ya da ne bileyim ev olur 3e 5e bakılmaz bence geniş gönüllü olmak lazım. bayilere motosikletler gelince gideriz artık kaç para ise anlaşır, alır çıkarız. fiyat politikası, satış hileleri filan bunlar satıcıların, bu işi ticaretini yapacak adamların işi bence.. kullanıcı parayı verir düdüğü çalar.
    Koray kardeş sen bu makineden vazgeçme en çok sana üzüldüm zaten delikanlı adamsın 1000TL yi her zaman kazanırsın ama bu makineyi kaçırırsan aklın kalır ona da paha biçilemez.
    Beklentilerinize karşılık veriyorsa alınabilecek bir alet

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:25 ----------

1- motor harika duruyor
    2- sana çok yakışmış..

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SUZUKİ nin 250cc deki temsilcisi

ZAMAZUMA 250

Yaw cidden bu zam meselesine çok gülüyorum.

Fiyatları ayda gezen suzuki Türkiye Honda cbr250'nin 10.000 bin altı fiyatıyla çok yüksek satışlar yakaladığını görünce Heveslenip hımm işin büyüsü burda herald dedi ve çok afedersiniz 9.800 fiyat sıçtı ortaya Sonra geçmişi belli olan firma dayanamadı ve Maskeyi çıkardı ve altından bizim bildiğimiz suzuki türkiye çıktı

Sonrada biz fiyat stratejisi olarak hata yaptık kabul ediyoruzda yok 10.500 den çıkarsaydık böyle olmazdıda bilmemne
    Fiyat politikasında klasik Türkiye suzuki çuvallaması

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:27 ----------

1- motor harika duruyor
    2- sana çok yakışmış..

halilcim kaçırılan bişey yok.. arkadaşlar alsın kullansın, biraz km yapsın motor tutulsun bizde tabiki alırız..
    inşallah allahtan tek temennim ybr 250 veya vtr 250 gibi sonu olmasın.. yoksa bu ülkeye japonlar 250 cc segmentinde motor sokmaz..
    yamaha ve honda bu ülkeden iyi ekmek yer ama malum modeller ortada...
    forum sitelerinde daha öncede yazmıştım..
    yamaha mail attım.. fz250 neden ülkemizde yok gelecek mi diye bi şeyler karaladım..
    gelen cevap: bu motor türkiye ekonomisine uygun değil.. satışlar istenilen düzeyde olmayacağı için yamaha japonya bu modeli türkiyeye satmak istemiyor..
    olay budur..

http://i46.tinypic.com/2njh4rm.jpg
    Fazer 250... daha modern ve asabi duruşlu .50.000 km ye yakın kullandım yine gelse yine alırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:29 ----------

1- motor harika duruyor
    2- sana çok yakışmış..

Alıntı DayDreamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnazumadan daha spor durduğu kesin. Uygun olmayan ekonomi işi gerçek galiba. 125cc ve 250cc şahane modeller var , hiçbiri Türkiye de yok. Galiba bizim millet ya ucuz kurye motoru alıyor yada 500cc ve üstü. Yeni başlayanlara hiç heyecan verici alternatif yok.
    Katılıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:32 ----------

1- motor harika duruyor
    2- sana çok yakışmış..

Alıntı bortchu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoseyyah arkadaş öncelikle zahmetlerin için eline sağlık
    mademki denedin bana da bir cevap verebilirsin diye düşünüyorum. benim boy 165. acaba sorun yaşar mıyım? ayrıca iki yıldır crypton kullanıyorum toplam 2000 km yaptım. daha önce ise herhangi bir deneyimim yok. sence bu tecrübe inazuma'ya geçebilmek için yeterli olur mu? tşk...
    0.78 cm sele yüksekliğiyle oldukça alçak, 1.65 boy ile sıkıntı çekileceğini sanmıyorum.

Biraz görüntüye değinmek isterim.Sanki 10-15 yıl öncenin çizgileri var bana göre motorun en büyük handikaplarından biri bu,ön tarafa uzay kafa koymakla bu iş bitmiyor. Agresif ve atak görünümden uzak bir duruşu var. Kilosunun verdiği duruma bağlı olarak diğer aynı segmentlere göre daha oturaklı ama daha ağır bir kalkışını sezinledim. Buna karşın titreşim hemen hemen hiç yok.Egzozlar da bana göre daha şık olabilirdi.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Distribütör vs hikaye bu motoru binmek için alacak adam 12de olsa alır 500-1000 liraya bakmaz. Ama ben cc büyültürüm diyen adam almaz al sat yapmaz. Zaten alıp uzun süre kullanan 250cc kullancısı ulkemizde olmadıgından ve avrupadaki gibi kademeli ehliyet olmadığından bu tarz 250cc motor gelmiyor gelmezde. Vtr250 geldi sonunu gördük bir kaç ay önce honda servsinde rektefiye için gelen vtr250 sahibine 6bin tl masraf çıktı şimdi bu ülkede böyle bir ekonomide kim bu motora biner kimse ozaman neden honda suzuki vs motor getirsin getirmez. Bu ülkede 5000 liraya commutere biniliyoruz hala neyi tartışıyosunuz. Nasıl ekonomimizde orta sınıf diye bir şey kalmadıysa motordada öyle ya alt sınıf commutere binersin yada üst enaz 500cc çift silindir motora binersin. Burada sabaha kadarda tartışsak bu ülkeye istenilen fiyat aralığında şu denilen psikolojik 10bine kadar kaliteli uzun ömürlü motor gelmez.....
    K o r @ y, darpgen ve gogucu bunu beğendiler.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Serdar abi paylaşımların için teşekkürler çok güzel olmuş, havaların güzel olduğu bir gün Ayhan abi ile birlikte gelicez o zaman daha detaylı denersin motoru. Bugün hava güzeldi ya dayanamadım iş yerine motorla gittim(40 km ) gelirken biraz zorladım motoru 11000 devire çıkardım anlık olarak 151 gördüm, şu rodajını bi tamamlasam rahatlıycam

yaw motor cok demode duruyor. bir naked havasi kesinlikle yok. pizaci motorunun gelismis gibi. fotolardan gorduklerimi soyluyorum. su an kawasaki ile aralarinda ciddi bir fiyat farki da yok. bu motoru almak icin ne nedenimiz labilir. ben su an tip olarak en cok sym wolf 250 ni yi begeniyorum. ama cift piston motor biraz tip dersen adres kawasaki oluyor. keske suzukinin biraz tipi duzgun olsaymis.

V@R@D£R0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nx4 Falcon
    biz neden böyleyizki?
    önce gelmez denildi kötülendi
    sonra tipine çamur atıldı
    en sonda da fiyatına
    siz şöyle övüyodunuz bakın şimdi fiyatına diye kötülemeye devam.
    motosikletin fiyatı yükseldi distribütör zam koydu diye motosiklet kalitesiz mi oldu yani?
    bu motosikleti bu tipiyle bu farı, egsozu, çamurluğu bu fiyatı ile beğenip para sayan kişiler var
    sen beğenmeyebilirsin beğenmedim diye fikrini belirt ama beğenen kişiye saygı duy
    motosikleti kötülemenin manası ne?
    bu motosikletinde kalitesini yollar km ler belirleyecek...
    ben bu motosikletten almadım kaporada yatırmadım sadece merakımdan topiği takib ediyorum bu fikre vardım.
    suzuki firması distribütörü hiç birimizin babasının oğlu degil.
    hepimiz motosiklete gönül vermiş kişileriz.bu karalamanın manası ne acaba???

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bu motora mobilet dendi, pizzacı motorunun gelişmiş hali dendi. bakalım daha neler göreceğiz
    braingulp bunu beğendi.

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    adam kısaca bu paraya bu motor alınmaz diyo. sende anlamamışa yatıp pardon desin diye pisikolojik baskılı bi yazı yazıyosun. haklılığınıda kısa örneklerle ispatlamaya çalışmışsın.
    kim aldıysa aldı napalım. alana hayırlı olsun. belki uygun fiyatlı olsa bende alırdım ama herkez beyenmek zorunda değil.

braingulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Su an yok, en son gsx600f (katana)idi
    cok komik ya, bende "jawa 2013 te motor yapsa boyle olurdu " diye bi laf etmistim , hakkaten motorda bi still yok, belli bi gruba dahil edemedim ben.
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motora mobilet dendi, pizzacı motorunun gelişmiş hali dendi. bakalım daha neler göreceğiz

V@R@D£R0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nx4 Falcon
    anlamamışa yatmadım kimse pardon desin diye bişey yazmadım bende senin dediğini dedim zaten herkes beğenmeyebilir
    zaten herkes beğense sorun var demektir
    ben herkes beğensin demedim hepimiz biraz daha saygılı olalım manasında yazmıstım yanlış anlaşıldı isem pardon

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Bence on nomero motor!! Görüntüsü olsun (ön çamurluk haricinde) teknolojisi olsun 250 cc bir makine için oldukça yeterli ve tatminkar.. Fiyat? 1000 lira için değermi birbirimizi kırmaya
    V@R@D£R0 ve Dachota bunu beğendiler.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    eyyy suzuki türkiye temsilcisi adam olun lan... getirin şu motoru ... heryeriniz ayrı oynuyo.. dansöz herifler... kaç ay oldu bee... ocak sonunda gelmezse gemi battı mı diyeceksiniz ...

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    eyyy suzuki türkiye temsilcisi adam olun lan... getirin şu motoru ... heryeriniz ayrı oynuyo.. dansöz herifler... kaç ay oldu bee... ocak sonunda gelmezse gemi battı mı diyeceksiniz ...
    cbf 500 ne oldu ..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

burda marka veya model fan ligi yapmiyoruz. 250 cc de en mantikli dogu baslangic motorunu ariyoruz.

düzgünbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varvarvar
    Bir motoru başarılı yapan bence tipi değildir,eğer öyle olsaydı en fazla satılan marka kavasaki olurdu bu ülkede,
    başarı motorun Gücüdür,ogüçten verdiği torktur,en önemliside yolarda giderken yakıt olarak bizim birtafımıza nekadar kaçırdığıdır,
    sonrasında yedekparça fiyatlarıdır,bence burada tartışılması gereken öncelik motorun fiyatından önce yedekparça fiyatları ne olacaktır?
    tamam 1000 tl zam oldu evet pahalıcana motor,e peki bunu pahalıcana alıp daha sonra parçalara ne vereceğiz diye düşünmek gerekir,
    bence zaman içinde bu motoru başarılı yada başarısız yapacak olan ileriki zamanlarda göreceğimiz parça fiyatları olacaktır.

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Bu motor DL-650 v- Strom gibi piyasaya girerse, her anlamda, ikinci el piyasası, yedek parça ve aksesuarın bol olması, motorun piyasada çok olması anlamında, kesin alırdım. Ama şu anda talip olmak için halen erken olduğunu düşünüyorum. Tabiki satın alan, kapora veren, motorunu bekleyen arkadaşlara saygım sonsuzdur, şahsi fikrimi yazmak istedim sadece.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı düzgünbaba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir motoru başarılı yapan bence tipi değildir,eğer öyle olsaydı en fazla satılan marka kavasaki olurdu bu ülkede,
    başarı motorun Gücüdür,ogüçten verdiği torktur,en önemliside yolarda giderken yakıt olarak bizim birtafımıza nekadar kaçırdığıdır,
    sonrasında yedekparça fiyatlarıdır,bence burada tartışılması gereken öncelik motorun fiyatından önce yedekparça fiyatları ne olacaktır?
    tamam 1000 tl zam oldu evet pahalıcana motor,e peki bunu pahalıcana alıp daha sonra parçalara ne vereceğiz diye düşünmek gerekir,
    bence zaman içinde bu motoru başarılı yada başarısız yapacak olan ileriki zamanlarda göreceğimiz parça fiyatları olacaktır.
    bana göre yanlış düşünce..
    pahalı yedek parça motorun başarılı olup olmayacağı anlamına gelmez..
    Evet suzuki pahalı bir marka ve yedek parçaları pahalı..
    motor seçimi yaparken; sağlamlık, yedek parça bolluğu, servis ve uzun ömürlülük aranır...
    Herşeyin bir bedeli olduğu gibi, suzukiye binmeninde bir bedeli vardır.Sonuç olarak herkes suzukiye binmediğine
    göre ,tüm motosiklet severlerin bütçesine uygun farklı marka ve tarzda motorlar mevcut..saygılar

düzgünbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varvarvar
    Biz ne dedik??yada nasıl anlaşıldık?
    bahsettiğim başarı ticari olan başarıdır,vtr 250 de olamadığı gibi.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    inazuma almayı düşünenler bana sorarlarsa yedek parçayı o kadar kafaya takmasınlar şu an kullandığım ybr 250 nin zincir dişli seti orjinal motorum 49.100 kmde.. debriyaj balatasıda orjinal hadi o kullanımla alakalı olabilir..kaza yapmadıkça ihtiyacınız olmayacak bilee
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

bu arada inazumaya yapilan zam japon yenindeki ani artistan dolayi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)