Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    neyse konu kapandığına göre inazumaya geri dönebiliriz reyizler nedir son haberler? en son 10 tane geldi satıldı hemen diyolardı yok mu hiç mt den satın alan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    gereksiz yere forum kirlenmesin.. sedat da adem de iyi insanlardır.. sanırım 2 si arasında bir yanlış anlaşılma oldu....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neyse konu kapandığına göre inazumaya geri dönebiliriz reyizler nedir son haberler? en son 10 tane geldi satıldı hemen diyolardı yok mu hiç mt den satın alan
    Mt den satın alan olsa hemen paylaşırdı heralde.. Demekki bizim köyden çıkmadı

Motosikleti
    suzuki gladius
    MCN dergisinden ilk sürüş ile izlenim:

http://www.motorcyclenews.com/MCN/Ne...50-first-ride/

Özetle: sürüş kolaylığı, yol tutuş, malzeme ve üretim kalitesi beğenilmiş. Beygir gücünün az olduğu söylenmekte fakat bunun suzuki tarafından torku ve
    devir esnekliğini sağlamak için özellikle yapıldığı söylenmekte.

Motosikleti
    CB650F
    Bence bu motor alınmalı ama gri rengi daha kalıplı durabileceğini düşünüyorum siyah ve kırmızı pek hoş bulmadım :(

7g24s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Jetmax 250
    Suzuki Türkiye'ye aşağıdaki mesajı gönderdim:

"Merhaba. Motosiklet.net sitesi üyesiyim. Inazuma'nın gelmesini sabırsızlıkla bekleyenlerdenim. Forum sitemizde http://www.motosiklet.net/forum/moto...250-cc-31.html adresinde bir başlık açıldı ve 31 sayfa yorum mevcut. Birçok arkadaş heyecanla bekliyor. Ancak motosiklet konusunda bir takım spekülasyonlar da mevcut. "1985 model motor teknolojisini kullanılıyormuş" şeklinde bir yorum yapıldı ve kafalar biraz karıştı. Konu hakkında teknik bilgilendirme yapmanız mümkün müdür? Bu arada İzmir Fuarında ilk defa bir motosiklet standı olacağı söylendi. Inazuma'yı bu standada görmek isteriz. İyi günler, iyi çalışmalar..."

Onlar da bana aşağıdaki mesajla cevap yolladılar:

"
    Suzuki markasının küresel ve yerel internet siteleri haricindeki kaynaklardan gelen bilgilere itibar etmemenizi rica ederiz.

İlgili sitede “ateshpoyfan” rumuzlu kullanıcının ilettikleri gerçekle ilgisiz olduğu gibi amacını da aşan yöndedir. Site yetkililerine de ulaşmaya çalışıyoruz.

Suzuki Inazuma250 yeni nesil 250cc’ lik paralel çift silindirli ve elektronik yakıt enjeksiyon sistemine sahip bir makinedir. Oldukça başarılı, canlı, devirli olan bu makineyi biz de yakından takip etmekteyiz. Bu sene Eylül ayı gibi Avrupa ülkeleri ile eş zamanlı tanıtım ve satışı planlanan bu modelimizden ilk partide 30 adede yakın gelecektir. Yetkili satıcılarımız siparişlerini oluşturmaktadırlar. Devamında oldukça ciddi adetler planlandığından bizim için ve ülkemiz piyasası için önemli bir modeldir.

Türkiye’ deki 250cc sınıfında gerek tasarımı gerekse teknik özellikleri açısından direkt rakibi şimdilik olmayan bir model olduğundan büyük ilgi çektiğini biz de görmekteyiz.
    Suzuki’ nin 1985 değil fakat 1990’lı yıllardan 2000’li yıllara kadar Japon iç piyasası için ürettiği Inazuma isimli çok başarılı bir modeli vardı. O makine ise 250cc olmakla birlikte sıralı düz-4 silindirli 18000 devir çeviren teknoloji harikası bir motosikletti. Fakat 4 silindir 250’ler pahalı makineler olduğundan ve sadece Japon iç piyasasında satıldığından hiçbir Japon markası için iç pazarda hemen hemen artık hiç üretimi kalmamıştır. Fakat Inazuma başarılı bir şöhrete sahip olduğundan bu isim yeni model için hiç tereddütsüz gündeme alınmıştır.

İzmir Fuarı ve diğer fuarlar için çalışmalarımız devam etmektedir. Biz de Inazuma için çok heyecanlıyız.

İlginize teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Suzuki Otomobil Paz. ve Tic. A.Ş.
    Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü
    +90 262 648 00 00
    www.suzuki.com.tr
    "
    yasin_942, badircik, Adem Balkan ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    ilk defa bir firma yetkilisinden bu denli bilgi dolu ve cana yakın bir cevap gördüm, bravo suzuki, umarım bu yüksek talebi kötüye kullanıp büyük zamlara girişmessin

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Benimde attığım mail in cevabı geldi arkadaşlar... Ne zaman gelecek kaç adet gelecek gibisinden bişeyler karalamıştım.. Buyrun ,

Merhaba,

Inazuma Eylül ayında satışa sunulacak. Ancak bu yıl sınırlı sayıda satış yapılabiliyor.

şimdiden bayilerle iletişime geçmenizde fayda var.

Saygılarımla,

Eren Yüksel

Motosiklet Pazarlama ve Satış Koordinatörü

Suzuki Türkiye

From: koray_kucukkocaoglu@hotmail.com [mailto:koray_kucukkocaoglu@hotmail.com]
    Sent: Saturday, August 04, 2012 7:50 PM
    To: EREN R. YÜKSEL
    Subject: Ýletiþim Formu / Genel Ýletiþim/Koray Küçükkocaoðlu
    Adem Balkan bunu beğendi.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    bana 15 inde ilk parti geliyo dediler yani hemen hemen haftaya sayılır..gidip bakıcam inceleyeceğim sahipleri benden önce davranıp almadan tabi..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana 15 inde ilk parti geliyo dediler yani hemen hemen haftaya sayılır..gidip bakıcam inceleyeceğim sahipleri benden önce davranıp almadan tabi..
    kanka ilk etapta bunlar sayılı yollayıp ,sonradan siparişlere bakarak ınazumayı piyasaya sürecekler.. alanada satanada hayırlı olsun.. yamaha ya mail attım fazer 250 için

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka ilk etapta bunlar sayılı yollayıp ,sonradan siparişlere bakarak ınazumayı piyasaya sürecekler.. alanada satanada hayırlı olsun.. yamaha ya mail attım fazer 250 için
    mt-03 ile inazuma ararsında kararsızım ama bi yanım yakıtı az olsun tr yi gez diyo bi yandan büyük olsun az gezersin diyor bilemedim şimdi..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    mt-03 ile inazuma ararsında kararsızım ama bi yanım yakıtı az olsun tr yi gez diyo bi yandan büyük olsun az gezersin diyor bilemedim şimdi..
    Benzin sarfiyatını düşünüyorsanız zaten(benim gibi) sizin alıcağınız motor 250 cc dir.Hiç boşuna debelenmeyin.200 km yol yapıp 10-12lt benzin ybr den sonra adama evlat acısı gibi koyar.
    Adem Balkan ve erimozel bunu beğendiler.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    sedatım mt 3 hiç düşünme,
    nedenlerine gelince... Piyasaya ilk çıktığında bir arkadaş almıştı inceleme ve onu dinleme fırsatı bulmuştum..
    1- motor çok toklu, tek silindir oluşu seni kandırmasın benzini içiyor.. Lastik top gibi zıplıyo, gaza bas ben uçacam diyo..
    2- üretimi durdu..
    3- piyasada çok kalmadığı için bana göre yedek parça sıkıntısı var.

senin alacağın motor ınazuma.. torkuda hızıda yeter.. zaten kalitesine diyecek yok.. türkiyeyi mi gezeceksin dünyayı mı gezeceksinbu motorla
    geze geze keyifle sürersin..

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    suzukı tutup fahiş fiyat isteyecek bu motora herkes afallayacak temiz bi 2.el er6n parası verdikten sonra ne avantajı kalacak 250lik inazuma almanın

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ilk gelen parti 9800 tl... Pİyasa tutarsa 1 yıl içinde gemiciklere yardım kampanyası başlar

Motosikleti
    İnazumayı bu fiyattan almak isteyen yılbaşına kadar alır ,sonra da yeni sezonda 11000 e alanları alaycı bir gülüşle seyrederBu hep böyle olmuştur.
    Adem Balkan ve c90 bunu beğendiler.

Motosikleti
    sanırım halen inazuma alan, gören, binen yok.gözümüz yollarda kaldı arkadaş

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    gelsin yaw şu makine....
    badircik bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    dün sordum kızıktoprak bayisine 15 eylül dediler. ya sabır arkadaşlar.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alıcan galiba abi bu motoru

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)