Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    -ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bütün firmalar düşmüş bi maliyet derdine sanki sattıkları motorlardan milyon dolarlar kar eden onlar değil
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet beyler fırından yeni çıkan haberler.....

Suzuki GW250 debuted at this year’s China International Motorcycle Trade Exhibition in the city of Chongqing. The GW250 is a 250cm3 road bike that Suzuki developed to be its flagship model in China, where more and more people are getting enthusiastic about motorcycles as the economy continues to grow. The GW250 is produced in China and it will be launched in Japan at the 2011 Tokyo Auto show. Well we can on ...

Çeviri :

Suzuki GW250 Chongqing kentinde bu yıl Çin Uluslararası Motosiklet Fuarı giriş yaptı.GW250 Suzuki ekonominin büyümeye devam ettiği için daha fazla insan, motosiklet konusunda hevesli alıyorsanız Çin kendi amiral gemisi modeli olarak geliştirilen bir 250cm3 yol bisikleti olduğunu.GW250 Çin'de üretilen ve 2011 Tokyo Auto Show'da Japonya'da piyasaya sunulacak.

Hade dağılın tükanın önünü kapamayın
    Koray mal benim elimde olmadığından sana soruyorum
    benim sendeki armut odununu diyorum
    ortadan ikiye bölsek,
    boy olarak çinlilere uyarmı?
    len forumu ne edecen asıl sopalık olanlar bu herifler be .

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray mal benim elimde olmadığından sana soruyorum
    benim sendeki armut odununu diyorum
    ortadan ikiye bölsek,
    boy olarak çinlilere uyarmı?
    len forumu ne edecen asıl sopalık olanlar bu herifler be .
    Abi sen büyük oynuyosun, valahi sopa falan kalmaz bunlara.. Hangi birinin sırtına vuracan...
    Heryerde aynı tip aynı boy adam.. tımarhanelik oluruz vallahi

---------- Post added 03-08-2012 at 00:08 ---------- Previous post was 02-08-2012 at 23:56 ----------

Inazumayı yapacak olan ÇEKİKLER

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı c90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya hu nasıl bir şey bu
    motorsiklet tarzı bir kişilik tarzıdır
    İnazuma Naked
    Ninja R
    yani
    benim tarzım oldum olası Naked veya Comuterdir
    şimdi arkadaşlar ninjayı görünce hooop ninja şimdi honda değişik fark yaratan Classic çıkarsa hooop classic mi ? olcak
    hay red
    naked ve racing arasında dağlar kadar fark olduğunu düşünmüyorum.

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    naked ve racing arasında dağlar kadar fark olduğunu düşünmüyorum.
    evet doğru söylediniz c3nk bey kardeşim
    dağlar kadar değil dünyalar kadar
    1-çıplak-karenaj
    2-drive şanzuman-speed şanzuman
    3-dik oturma konumu-öne kambur oturma
    4-rüzgardan kaçmak için şekilden şekile girersin-yatman yeterli
    sonra bir ss ile şehir içinde dolaşmanın pek ala nasıl bir şey olduğunu bilirsiniz hatta şehirler arasında bir felaket
    Naket candır vur dağa bayıra alsana enduru,çek asvalta eh orta karardan da iyi br ss
    hadi bana eyvellah
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    evet doğru söylediniz c3nk bey kardeşim
    dağlar kadar değil dünyalar kadar
    1-çıplak-karenaj
    2-drive şanzuman-speed şanzuman
    3-dik oturma konumu-öne kambur oturma
    4-rüzgardan kaçmak için şekilden şekile girersin-yatman yeterli
    sonra bir ss ile şehir içinde dolaşmanın pek ala nasıl bir şey olduğunu bilirsiniz hatta şehirler arasında bir felaket
    Naket candır vur dağa bayıra alsana enduru,çek asvalta eh orta karardan da iyi br ss
    hadi bana eyvellah
    tabi bu karşılaştırmanız zx-10r gibi 1000rr gibi veyahut r1 gibi saf kan ss ler için geçerli değil mi? sport touring havasındaki 250cc ninja için değil ;)

bana göre bir naked ve r serisi sport touring modellerin kıyaslaması, bir naked-scooter ve bir naked-chopper kıyaslaması kadar uçuk olmadığı gibi 250 sınıfında yeterince masum duruyor, yani inazumayı beğenen biri yeni ninjayıda gayet beğenebilir ve alıp binmek isteyebilir, sonuçta iki motorda şehirlerarası keyifli yolculuklar için gayet uygun, şehir içinde de inazuma çok rahatken ninjanın bi sürücüyü illalah ettirebilecek kadar sıkıntı yaratacağını sanmıyorum.
    Shrieker ve algilama bunu beğendiler.

cb600 f naked oluyo da cbr 600f nasıl ss oluyo tek fark grenaj onun dışında z750 r da bir ss dir benim için

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cb600 f naked oluyo da cbr 600f nasıl ss oluyo tek fark grenaj onun dışında z750 r da bir ss dir benim için
    motor verilerine ve oturuş şekline (600f çok yatık olmasa da dik bir oturuşa sahip değil), direksiyonuna bakman yeterli. cbr 600f tam ss değil zaten.

z750r ss midir? sürdün mü ki?

barkın bayoğlu (altınelbiseli adam) Z 750 R incelemesi:

http://www.youtube.com/watch?v=IFW6rsjUl6E
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor verilerine ve oturuş şekline (600f çok yatık olmasa da dik bir oturuşa sahip değil), direksiyonuna bakman yeterli. cbr 600f tam ss değil zaten.

z750r ss midir? sürdün mü ki?

barkın bayoğlu (altınelbiseli adam) Z 750 R incelemesi:

http://www.youtube.com/watch?v=IFW6rsjUl6E
    cbr 600f nasıl tam ss değil anlamadım illa ss olması için rahatsız bir oturuş pozisyonu mu olması gerekir. birincisi z750 r benim gözümde bir ss dir.(ki yakından görüp sahibiyle konuşmuşluğum vardır) neden diye soracak olursanız o gücü ve o torku adamlar niye motora koymuşlar. gaz tepkisini niye hassas yapmışlar. ikincisi 'siz' her iki motoru da uzun süre sürdünüzmü ki? üçüncüsü aea nın 14 bölümü ve bunlara artı olarak piston programını da hatmettim zaten ayrıca anlamıyorum bir motorun ss sınıfına girmesi için illa rahatsız bir oturuş pozisyonu ve full grenaj mı olması gerekir. bu 2 şey olmadı mı bir motor ss olamaz mı? mesela suzuki nin de çıkardığı gsr 750a bir naked olabilir ama cbr 600f gibi güçlüdür.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ss motoru torku ve hp ı olması yada arka lastiğinin 180 olması önemli değil.Ayrodinamik yapısı ss le alakası olmuyan bir yapı.Rüzgarı yaramıyorsunuz yani yüksek hızları unutun,viraj alamazsınız çünkü çok dik oturuyorsunuz.Ve motor sslere göre yüksekte kalıyor.Yani ssle alakası sadece güçlü motoru.600f ise eski zaman ss idir.Yeni nesille alakası yoktur.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    alıntı yapmıyorum ama 33 ü sayfadada taşlanmışız yahu? Sağlık olsun diyelim.

Alıntı maymunzamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ss motoru torku ve hp ı olması yada arka lastiğinin 180 olması önemli değil.Ayrodinamik yapısı ss le alakası olmuyan bir yapı.Rüzgarı yaramıyorsunuz yani yüksek hızları unutun,viraj alamazsınız çünkü çok dik oturuyorsunuz.Ve motor sslere göre yüksekte kalıyor.Yani ssle alakası sadece güçlü motoru.600f ise eski zaman ss idir.Yeni nesille alakası yoktur.
    esli zaman ss i diye birşey yoktur bunu biliyosunuz heralde atıyorum 2005 r6 da bir ss dir 2012 r6 da. motor tork ve arka lastiğin 180 olması tabikide önemli adam akıllı motoru olmayan ss mi olur. 180 v.b gibi lastikler görüntü için değildir zaten. yol tutuş, viraj ve hızla yakından alakası vardır

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorsiklet sadece motor hacmi ile ss yada r rr olur
    şanzuman şasi dişli bunlar çoook fark eder bi ss aynı marka aynı hacim motorları bilmeseniz bile şöyle bir üstünkörü bakın bakalım ne olacak
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

motorsiklet sadece motor hacmi ile ss yada r rr olur
    şanzuman şasi dişli bunlar çoook fark eder bi ss aynı marka aynı hacim motorları bilmeseniz bile şöyle bir üstünkörü bakın bakalım ne olacak
    dediklerinizi pek anlamadım biraz açarmısınız yazdığınız 2 cümle birbiriyle çakışıyo sanki.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bundan sonra burada takılıyorum.. bizim topiği titanları koruma ve yaşatma derneği gibi oldu.. Ybr yi beğenmeyipte ybr topiğinden çıkmayan adamların evi oldu...gereksiz bi ton saçmalığın paylaşıldığı tam bir apaçi topiği oldu..Önceden millet ybr ye 4 lü nasıl yaparım sis taksam güzel dururmu diye yazardı..Gelen 150 cc yapmak için sorular soruyor yorumlar alıyor..Biz nerde hata yaptık haddinden fazla mı ilgilendik
    dayanamıyorum yazacam. Sedat altında inzumamı var? Bu sayfada ne işin var o zaman? Ybr sayfan senin olsun. Tepe tepe kullan. Zaten babanın malıya. Bayrak dik otur ybr topiğine. zaten forma 3 günde bir, bazen haftada bir giriyosun. Adam akıllı paylaşımını yahut arkadaşlara yardımınıda pek görmedim. Burda atıp tutuyosun. Kendimizide sana zorla beğendirmek zorunda değiliz vesselam.
    kanmix_x bunu beğendi.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dayanamıyorum yazacam. Sedat altında inzumamı var? Bu sayfada ne işin var o zaman? Ybr sayfan senin olsun. Tepe tepe kullan. Zaten babanın malıya. Bayrak dik otur ybr topiğine. zaten forma 3 günde bir, bazen haftada bir giriyosun. Adam akıllı paylaşımını yahut arkadaşlara yardımınıda pek görmedim. Burda atıp tutuyosun. Kendimizide sana zorla beğendirmek zorunda değiliz vesselam.
    Senin ybr filon mu varda topikte yatıp kalkıyorsun güzel kardeşim yazmamyım istediğini yapsın diyorum ama kusura bakma kaşınıyorsun.. benim foruma girmediğim gün yok her gün sürekli online im ama malesef ybr topiğie artık yazacak birşey bulamıyorum sayende apaçi topiğine döndü.. en basit adamın deb. balatası bitmiş adama piston sekman silindiri değiştir vs ezberden sıralıyorsun ve ben boş adam değilim diyorsun..bu arada motoruda 150 cc yap falan gibi saçma sapan önerilerde bulunuyorsun.. eski sayfalara bi göz at bakalım...
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Dostlar bırakın birbirinizi yemeyi.. Gerek yok bunlar fani konular.. Site yöneticileri forumu gayet anlaşılır bir şekilde konulara bölmüşler. Her bölünen konunun da kriterleri var.
    Konu dışı , Mt video , Honda cbf 150 kullanıcıları vs... Şuan yapılan gibi; Gw 250 Inazuma topiğini tabiri caizse msn ye çevirirsek hiçbir mt üyesi bu motor hakkında bilgi alamaz. Eğer katı
    olmak gerekirse hiç bir vatandaş kimsenin geyik muhabbetlerini okumak zorunda değil. Sözüm meclisten dışarı ama ybr topiğide amacının dışına çıkmış bulunmakta. Çok değil bir kaç gün önce
    ''artık buraya yazacak bişey bulamıyorum'' demiştim, ve arkasından hemen sol gözüme yumruk yedim. Biraz mantıklı düşünürsek ; topikler amacının dışına çıkmamalı. Son söz olarak aslında
    kendi üyelerimiz topikleri amacının dışında kullandığı için böyle oluyor.

---------- Post added at 20:51 ---------- Previous post was at 20:28 ----------

Yabancı motosiklet paylaşım sitelerinde GW 250 nin, fazer 250 ye çok iyi bir rakip olduğunu ve japonların bu motorları saatte 80 km hızlarda kullanmaya yönelik yaptıklarını konuşuyorlar. Hint motorlarının ise hıza dayalı ama bi o kadar da ömür olarak düşük olduğu yönünde bilgiler okuyorum.
    Demekki Japon motorları hintlileri mi kendilerine kıyas alıyorlar anlamadım....

kıyaslanan motorlar ; ınazuma ,fz 250, tvs 250 cc taurus ve pulsar 250 diye gidiyor... Ama en çok fz 250 ile rekabetteler.. bizim ybr mi cbf mi gibi bişey

sedat_57 ve Aykut009 bunu beğendiler.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    bana kalırsa her halukarda inazuma ama fazer 250 de fena değil yani tek silindir sanırsam..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Fiyat belli mi ? Yada tahminen

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin ybr filon mu varda topikte yatıp kalkıyorsun güzel kardeşim yazmamyım istediğini yapsın diyorum ama kusura bakma kaşınıyorsun.. benim foruma girmediğim gün yok her gün sürekli online im ama malesef ybr topiğie artık yazacak birşey bulamıyorum sayende apaçi topiğine döndü.. en basit adamın deb. balatası bitmiş adama piston sekman silindiri değiştir vs ezberden sıralıyorsun ve ben boş adam değilim diyorsun..bu arada motoruda 150 cc yap falan gibi saçma sapan önerilerde bulunuyorsun.. eski sayfalara bi göz at bakalım...
    bana arkadaşlar ybr yi 150 cc yapın. Kaldırır. Yazdığım bi msj ı bul göster bana vallahi mt ye bidaha girmiyeceğim. Nerenle okuyosun yazdıklarımı? Allah aşkına kime önermişım ybr sayfasında 150 lik yaptırın diye? Resmen iftira atıyosun ve senin gibi bi adama iyi yakısıyor yalancılık, iftira atmak. Bana 1 adet bul ve ispatla yalancı olmadığını. Hodri meydan. Ybr topiğinde bekliyorum. Öyle bi mesajımı bulamazsan bidaha gözüme gözükme mt de. İSPATLAAA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)