Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ne arkadaş tipi resmen ybr 125 az daha kalıplısı çift silindir 250cc olanı başka bi artı göremiyorum ben taş çatlasa 7 binden yukarı etmez bu motor
    7000 tlye çift silindir 250cc 0 makine veren bir firma var mı ülkemizde ?
    ne imzası beaaa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BROICER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7000 tlye çift silindir 250cc 0 makine veren bir firma var mı ülkemizde ?
    Elbette yok cbr 250 9 binse grenajları çıkarın kafadan 8 bin kalıyor eh görünüm ve tip olarak da zayıf (resmen commuter) tipi var taş çatlasın 7,5 fazlası benim gözümde etmez he tipi cidden güzel olur yada nebileyim abs gibi donanımlarla gelir ozaman 8 bin 8,5 istesinler ama tutupda bu motora 15 bin isterlerse kimse dönüp bakmaz (şahsen ben bakmam) siz olsanız bakarmısınız?

afatsum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek silindir daelim'e ya da cbr'a binmem ben. 250 cc.de olması gereken 2 silindirdir. çünkü 4 silindirde alet gereğinden ağır ve pahalı; tek silindirde ise güçsüz oluyor. bu makine dolarla getirtilirse fiyatı uygun olur, ayrıca yandan bakınca B-king'e benziyor. bence çirkin değil...
    honda cbr 250r 26 küsür beygir suzuki inazuma 250 çift silindir oda 24-28 arası yazıyor

Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    tabiki de bakılmaz 10bin tl den yukarısına ama sym sb250 bile 10bin küsür iken bu makine 7-8bin fiyat aralığından da satılmaz bence tabii ki bu yazdıklarımız bu makinenin ülkemize gelirse geçerli olacak
    ne imzası beaaa

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Sizin Suzuki Türkiye'nin fiyat politikasından haberiniz yok galiba. 25 bin TL'den aşağı motor satmıyorlar (tabi hala alan varsa). Bunun da fiyatı 15 binden TL'den aşağı olmaz. Suzuki'de amaç motor satmak değil adam kazıklamak. Bir zamanlar Honda yapardı bunu ama şimdiyse en iyi fiyatlar Honda'da.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Üzerimize ince bişeyler alıp hafif Öne eğildik bekliyoruz

Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    tövbe tövbee ))
    ne imzası beaaa

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayıp Suzukiye be

tvs apaçhe reklamı gibi utanmadan 4 silindir motor sesi ile resmi reklamını yayınlıyorlar

Ben hiç beğenmedim gibi tipini. 250cc ye kadar olan müşteriler resmen mal yerine koyuluyor yada koyun bilmiyorum hangisi.

Suzuki türkiye zaten çıldırmış fiyat konusunda bekleyen olurmu bunu bu şartlarda bilmiyorum.

Bide koreli Daelim in var 250 si. Yamaha XJ-6F kıvamında touring bi görüntüsü var. Hyosung 250 ile ortak olabilir motor ve yürüyen aksamları

http://www.youtube.com/watch?v=Jc7Cr...eature=related

Haysong reyiz den daha iri ön kafa ve göüs bölümü. TR de tutar bu
    DAELİM koreli değil Avusturalyalı imiş Alet güzele benziyor ama tek silindirli olması dezavantaj...

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tabiki de bakılmaz 10bin tl den yukarısına ama sym sb250 bile 10bin küsür iken bu makine 7-8bin fiyat aralığından da satılmaz bence tabii ki bu yazdıklarımız bu makinenin ülkemize gelirse geçerli olacak
    Valla hocam sym de ayrı dalga millet grenajlı motora 9 bin istiyor sym grenajsız neysiz kuru motora 10 bin istiyor tamam bende naked seviyorum ama 10 verecek kadar gözümü karartmadım doğrusu

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    ben bu konuyu 8aralik tarihinde acmistim

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post2513452

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Honda cbr 250 : 9.250

SYM sb250 : 10.250

Dünyada Sym İmaj ve fiyatlandırmada Hondadan daha üst segmente de bizmi bilmiyoruz? SYM TRnin politikası biri bizi gözetliyorun(bbg) kodlaması gibi ama son harfi değişik : bbS Evet resmen böyle...

SYM den mi Baz almak lazım fiyatı acaba japon muadili Hondadanmı SYM nin satışları bu kazık fiyat anlayışından dolayı yerlerde. Bi tek çok özel bi motora biniyoruz diye kendini kandırabilen GTS 250 nin özel müşterisi var

Biri fuarda SYM nin bomba fiyatları olacağını söylemişti. Bende böyle bişey yani normal fiyatlar bekliyorum acıkçası.

Gerçi HD200 ve Joyride 200 de fiyatlar 1000 lira düştü 6400 e 6800 oldu 2011 modeller içinde. 6900'a italyan ve daha güçlü Scarabeo varken kim alır HD200 ve kime hitab eder orası mechul

Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DAELİM koreli değil Avusturalyalı imiş Alet güzele benziyor ama tek silindirli olması dezavantaj...
    Firma satıldımı acep biz yıllardı kore diye duyuyoruz be biliyoruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:33 ----------

Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bu konuyu 8aralik tarihinde acmistim

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post2513452
    Motoun dizaynı çok kötü değilmiş biraz hakkını yemişiz ama bence görüntüyü kutaran motor bloğundan çıkan çift egzoz monifoltu ve çift tüp. Bide çıplak çift silindir blok. Bunları çıkartınca çok sıradan kalıyor yine.

Aslında bu motoru kullanan bi CBR ve Ninja 250 muadili çıkarsa pazardan yeterince müşteri kapar. Ama görünürde kolay yolu seçip çift silindir naked segmentide at oynatıcaklar ve daha çok rekabetin olduğu SS'e girmicekler

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Çok güzelmiş. Teknik verileride alsak Kürşat Bey
    Karşılaştırma yapardık burada.
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    şekil güzel

TahirBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125 olacak.
    Hoş motor.Fiyatı güzel olursa tutulabilir.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    fiyat olarak Honda CBR250den dusuk fiyatli olacagi belirtildi, teknik verilerine henuz denk gelmedim arastirmama ragmen, mart ayinda fuarda gorecegimizi dusunuyorum.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...Ama görünürde kolay yolu seçip çift silindir naked segmentide at oynatıcaklar ve daha çok rekabetin olduğu SS'e girmicekler
    Söylediklerin çok güzel, iyi diyon da, Allah aşkına bizim ülkemizde 250cc segmenti mi var ki "250cc tek silindir" "250cc çift silindir" segmenti olsun. Hemde naked / SS felan...

Bütçesi kısıtlı olan insanların makul motorlar (100~250cc) arasında debelenip durduğu bir segment var benim bildiğim(bizim ülkemizde). Bakma sen burada dönen "yok çift silindirliyse alırım, tek silindirliyse fena yaparım..." muhabbetlerine. Herşeyi sadece ve sadece fiyat belirler. İnsanlara 250cc altında performansına ve sağlamlığına göre uygun fiyatta ne sunarsan sun tutulur. İster tek silindir olsun ister çift, ister su soğutmalı yada yağ, isterse 6 vites yerine 5 vites olsun hiç farketmez. Millet ilk önce fiyatına bakıyor. Eh malum sınırlı sayıda ürün olunca da fiyatı uygun olanını seçiyorlar istemeye istemeye. Yoksa gönül ister ki... neler neler

Uzun lafın kısası Suzukinin at, katır yada deve koşturabilmesi için tek yapması gereken uygun fiyattan piyasa girmek. Bak gör o zaman herkesin nasıl dibi düşecek bu motora. Şimdi atıp tutan çok olur.

Tabi suzuki öyle bişey yapmayacak orası ayrı
    #sürenadam

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Marka ismi Suzuki....
    Kıyasladığınız markalar Sym,hyosung,daelim (adını bugün duydum )
    Düşüncem şudurki;bu sayılanların hiçbiri mühendislik ve teknik açıdan kalite açısından suzukiyle kıyaslanacak markalar değil...Adı suzuki ise fiyatıda yüksek olur,biz vitrinlerde yada yollarda görürüz...

Ama ben makinanın tasarımını,tipini,çift silindirini çok beğendim

TahirBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125 olacak.
    Fiyatı 9-10 bin arası olsa güzel olur.Bakalım..

Motosikleti
    R25
    benim anlamadığım konu yanlış anlamayın ukalalık yapmıyorum ama bu motoru üretenler cbr250den daha düşük fiyata piyasaya sunucaz mı diyorlar.. nerden biliyoruz cbr250den daha düşük olacağını?
    tabi daha düşük olursa ben bu motoru alırım orası ayrı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)