Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mz Etz 150 ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    sıradışıbiri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150ı
    Değerli arkadaşlar,
    Forumlarda gördüğüm kadarıyla yeni başlayıp uzun vadede motoruna binecekler için Çin malları tavsiye edilmemiş.Ama Honda Yamaha gibi düşük cc ler bile pek revaçta.Yeni motor alacak ve deneyimsiz birine siz uzun süredir motora binen arkadaşlar hangisini tavsiye edersiniz Etz 150 mi, 251 mi?
    Bazı arkadaşlar Mz lerin 251 'inde ısrarlı yorumlarınızı bekliyorum saygılar.

yokmu hiç Mz ci.bu kadar kullanıcısı varken pes

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    arkadaşım benım babamın ılk motoru 1993 model mz etz 150 idi cok kullandım 14 yıl oldu hala dagılmadı(ee nede olsa MZ) üzerinde 150 sürat wardı 140 goruyordu 100kmde 3litre gibi şeyler yakıyordu bence etz 150 al 251ler çok yakar benım sana tavsiyem mz etz150 dir saygılarımla.

kentacdis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    coming soon
    merak ettigim sorular var
    bunlar diger mz lere göre çok mu az sattı da ortalarda yok pek..?
    bg ve tork gücü kaç acaba

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    251 ben de kullandım.Arkadaşımda vardı.Yakıt fazla ama çok hızlı bi alet.Oturuş pozisyonu olarak fln rahat bi motor değil.Çok sağlam olduğunu biliyorum ikisininde.İlk motorunuz olucaksa 150 cc lık daha uygun.251 fazla gelebilir.Hemde çok yakar.Herkeze Saygılar

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    arkadasım.eger 150 lik mz alırsan elinde kalır.son sahibi sen olursun.150 lik mz in parcaları yok ve stabil olarak platin ayarını bozuyor.zaten bildiğim kadarıyla şarj ve platin sorunları yüzünden tutunmadı.yanlış bilmiyorsam 1989 dan 1994 yılına kadar almanydan geldi o mz ler.ama ben sana 251 yada 301 mz al derim.al böyle bir makina ve sürüş keyfine doy.güç konfor ve sağlamlık.üçü bir arada.........

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasım.eger 150 lik mz alırsan elinde kalır.son sahibi sen olursun.150 lik mz in parcaları yok ve stabil olarak platin ayarını bozuyor.zaten bildiğim kadarıyla şarj ve platin sorunları yüzünden tutunmadı.yanlış bilmiyorsam 1989 dan 1994 yılına kadar almanydan geldi o mz ler.ama ben sana 251 yada 301 mz al derim.al böyle bir makina ve sürüş keyfine doy.güç konfor ve sağlamlık.üçü bir arada.........
    sana katılmıyorum

Motosikleti
    mz 150 cc
    sıradışı biri bende bi tane 251 lik bi tanede 150 lik mz var ikiside farklı motorlar ek farkları 251 lik çok daha güçlü ve suratli ama 150 lik ten çok daha fazla yakıyor yakıtı önemli değil diyosan 251 lik tavsiye ederim ... benden bu kadar ...

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    mzden korktugum kadar 600RR dan korkmam burda bi abide var rölentide çalişirken bile gidon nasil titriyor korkuyuorum
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Asil.KurT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1992 MZ - Skygo 125 - LifanTay100cc - Arora Verano
    Bendede mz 150 var 90 model halen evde ama darmadağın ben dağıttım yeniden toplıcam çok farklı bi tutkudur MZ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)