Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Mondial 100 SFC Snappy x Kullanıcıları / Bilgi paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vibrasyonda bi değişiklik yoktur sonuçta mekanik aksamda ki tek değişiklik sadece renk gerisi hep aynı mondiali bilen bilir nasıl titreşim olduğunu 10 numara vibrasyon devam yani bu cub ların balanslı olanıda var fakat biz onlara binecek kadar değerli bi tüketici olamadık ithal edenlerin gözünde o yüzden getirmiyorlar
    hocam öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız inşallah bir sorun cıkmaz gerçi motora iyi baktıgında hiç bir sorun vercegini zannetmiyorum..
    Motorun gelince bi ss atarsın artık
    Ben hala kararsızım mfh mi sfc mi
    sfcnin tek kararsız kaldıgım yanı ön frenin disk olmaması onuda bizim arkadaşın 125lik mondiali var kampana 2 frende yokuştan inerken birden 2 telide kopmuş allah korumuş vallahi, vites düşürürerek zor durmuşş. O yüzden biraz tedirginlik var bende ama eminim pişman olmazsın tekrardan hayırlı olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    vibrasyon aynıysa bu motora binilmez arkadaş..
    adamda ne ayak bırakıyor ne mide...
    biraz daha sıkışın ikinci el bir japon alın derim ben..

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı siyahkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız inşallah bir sorun cıkmaz gerçi motora iyi baktıgında hiç bir sorun vercegini zannetmiyorum..
    Motorun gelince bi ss atarsın artık
    Ben hala kararsızım mfh mi sfc mi
    sfcnin tek kararsız kaldıgım yanı ön frenin disk olmaması onuda bizim arkadaşın 125lik mondiali var kampana 2 frende yokuştan inerken birden 2 telide kopmuş allah korumuş vallahi, vites düşürürerek zor durmuşş. O yüzden biraz tedirginlik var bende ama eminim pişman olmazsın tekrardan hayırlı olsun
    hocam ben motosiklet almıyorum sadece arkadaşa fikir verdim bence 100 cc motosiklette disk o kadar faydalı olmaz sanki kaç kere ön fren kullanacaksın ki sen sfc den şaşma bırak ön fren kampana olsun
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    yok işin diğer yüzü öyle değil..plastik ve işçilik kalitesindeki farkı çok ama çok bariz görebiliyorsun snapyy de..kesinlikle yanılırsınız gidip canlı görmediyseniz emin olun..mfh ile kesinlikle kıyaslamayın bile..titreşim konusunda da ilk 500 km ye kadar rodaj kullanımında sıkıntı yaratmasa da vardı,ama 2 gün önce 500 km bakımını yaptık,yalan değil neredeyse 70-80 km ye kadar titreşimi ybr ile aynı..inanın bunu test ettiğimiz için söylüyorum..benım ustamda da ybr var değişerek bindik ve titreşim yok neredeyse abi bunda oldu cevabı..yani kısaca kullandığım için söylemiyorum,yanlış anlaşılmasın ukh yada mfh ile aralarında inanın dünya kadar fark var..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:14 ----------

unnamed

kesinlikle aynı değil...vibrasyon ilk 500 km ye kadar rodaj kullanımında hissediliyordu..şu an inanın mfh yada ukh nin yarısı kadar yok titreşim..

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam ben motosiklet almıyorum sadece arkadaşa fikir verdim bence 100 cc motosiklette disk o kadar faydalı olmaz sanki kaç kere ön fren kullanacaksın ki sen sfc den şaşma bırak ön fren kampana olsun
    hocam kusura bakmayın yanlıs alıntı yapmısım, zuroha ''siparişi az önce verdim MHF de karar kıldım bu 2 arkadaş MOTOKO ve SİYAHKAN kanıma girdiler vala bişi olursa bulurum sizi :=)))'' yazmıstı bende ona hitafen yazmıştım. yanlışlık olduysa affola tekrardan kusura bakma

Arkadaşlar sizinde yan ayaklık direk kapanıyormu,yoksa takılı kalıyorumu ??Bendekini açıyorum motoru koyuyorum,az bişey oynadığı zmn direk kapanıyo ayaklık anlamadım gitti Tera Online Gold Tera Items Tera Account

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı yaufent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sizinde yan ayaklık direk kapanıyormu,yoksa takılı kalıyorumu ??Bendekini açıyorum motoru koyuyorum,az bişey oynadığı zmn direk kapanıyo ayaklık anlamadım gitti Tera Online Gold Tera Items Tera Account

yok hayır kapanmaması lazım bir sıkıntı var o işte..göster servise ihmal etme

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    uzaktan bakınca güzel ama sonuçta mondial... ilerleyen günlerdeki performansını merakla takip ediyorum....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    motoran torro 100 cuP
    arkadaşlar bide şöyle bi sorun var ben bu motoru alıyorum ama eve nasıl getireceğimi bilmiyorum işin garip yanı bu hiç kullanmadım böyle bi motor yarı otomatik nasıl vites değişecek bunda :=)))

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    ramço evet ilk izlenim olarak mfh ve diğerlerinden çok çok iyi..bakalım 560 km oldu şimdilik sorunsuz ve iyi gidiyoruz..az yakıyor rodajda olmasına ragmen,500 bakımından sonra cok değişti sesi gidişi vites değişimleri..bakalım sağlamlık konusunda zamanla yazacağım buraya ;)

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzaktan bakınca güzel ama sonuçta mondial... ilerleyen günlerdeki performansını merakla takip ediyorum....
    yani ramço hemen çamur at oluyor mu şimdi mondial gibi köklü bir markaya kötü motosiklet üretiyor ima sında bulunmak çok ayıp çoookkkk
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    KUBA - RAINBOW-100 CUB
    UKH em var, tam 11.100 km'de, titreşim yok denecek kadar az ( hissedilmiyor bile) , düzgün rodaj yaptım ve acayip iyi fırlıyor, düzenli zincirini yağlıyorum ve 1-2 küçük değişiklikten başka hiçbiryerine dokunmadım , şıkır şıkır tıkır tıkır çalışıyor, gören 2 senelik olduğuna inanamıyor. Çinliler sağolsun varolsun sayelerinde bu güzel motorları gerçekten komik rakamlara alabiliyoruz. Yeni gelen Çin mallarında bariz bir kalite artışı var. Şu anda 150 lik bile alacak olsam Japonlara o kadar para kesinlikle vermezdim.
    Motosiklet = Özgürlük

Motosikleti
    motoran torro 100 cuP
    zincir için herhangi bir yağmı kullanılıyor???

Motosikleti
    KUBA - RAINBOW-100 CUB
    Zincir için makine yağı kullanıyorum. Şu bakkallarda satılanlardan. Ara ara yağlıyorum çok iyi oluyor.
    Motosiklet = Özgürlük

alpay95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Motor AS125T
    peki 500 bakımında neler yaptınız yardımcı olursanız sevinirim bende bu motosikletten almak istiyorumda
    Bir Gün 4 Teker İstersem Gider Bir Motosiklet Daha Alırım!

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Arkadaşlar bu belki çok tuhaf gelecek ama motorumu satışa çıkartıyorum ) uzun zamandır beklemiş olduğumuz bir zeytinlik arsamız vardı satıta olan,ve dün itibari ile satılmış bulunuyor..hep istediğim motor hyosung xrx125 süper moto için de bana gün doğdu,çünkü 2500TL para geçecek 1 hafta içinde elime(ancak bu kadar kopartabildim) kısacası daha 1 aylık olan 860 km deki snapyy mi satıp süpermoto mu almak istiyorum..500 km bakımında mobil1 tam sentetik yağ kullandım,ilk bakımı beklemeden NGK buji taktım biliyorsunuz zaten çogunuz..rodajı çok sağlıklı ve özen göstererek yaptım ve hala yapıyorum..daha plakasını bile çıkartmadım ki bu alacak arkadaş için daha iyi olacaktır.özelden msj atabilirsiniz yada 05327071302 den ulaşabilirsiniz..taksitle 1750 TL ye almıştım,1500 TL ye nakit vereceğim..

Motosikleti
    motoran torro 100 cuP
    bu motoru alacak arkadaşlar kaçırmayın derim ben 0 siparişi verdim 15 gün oldu ay sonunda gelecek diyolar beklemeden bu motoru alabilirsiniz fiyat gayet güzel...

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    zuroha tşk ederim..evet gerçekten çok çok itina gösteriyorum her parçasına..kefil olurum alacak arkadaşa da..

Motosikleti
    motoran torro 100 cuP
    ben sıfır siparişi verdiğime pişmanım eğer yakın olsaydın alırdım motoru

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    inan ki çok sevip memnun kalmıştım snapyy den..hem malzeme kalitesinden hem sessizliğinden ve gidişinden..ama kısmet işte bir anda elime nakit geçince değer kaybetmeden satmak niyetine girdim..alacak arkadaş çok güzel ve iyi bakılmış bir snapyy sahibi olacak kefil olurum her türlü..hyosung uzun zamandır istediğim bir motor..ama olurda paramı denkleştiremezsem yine cub alırım yakıtı ve sorunsuzluğu sebebi ile..ama almışken de muhtemelen 2011 crypton olur bu..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)