Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

KTM DUKE 125 Kullanıcıları Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar bende duke kullanıcısıyım.3hafta oldu alalı rodajı 750-1000km ye kadar yapıyoruz.ilk 250 km ye kadar 4000devirigeçmemek lazımmış.sonrasında yavaş yavaş arttırabiliyoruz.benım 400 km oldu ve gidişimde ciddi farklar var.spormoto nun tavsiye ettiği bir ktm ustasıyla tanıştım.usta 1000km de bakıma gidince mutlaka maps yüklet dedi.maps dediği motorun beynine yeni yazılım yükleniyor dolayısıyla 105 km civarlarında gaz kesme olayı 150 ye cıkıyormuş dediğine göre.bunların dışında kullanımı sehir içersinde cok keyifli.hafıf ve dengeli.viraja güzel giriyo.frenleri bence dengi gibi görülen ama arada uçurum olan cbr 125 den çok daha sağlam.ancak teksorunu bütün duke kullananlara söylüyorum.arka fren pedalına gözünüz gibi bakın.3gün önce yagmurda ayagım kaydı ve malesef motoru yana bırakmak zorunda kaldım.fren pedalının yayını tutan alüminyum parça çok zayıf.pedal biraz terse çalışsın hemen kırılıyor.ilk başta sorun olmaz diyorsunuz ama zamanla hidrolikte sorun çıkartık ciddi masrafa yol açabilir.eger başınıza böle bir şey gelirse sakın servisi aramyın direk parça değişimine yönlendiriyor.onun yerine benim bulduğum ktm ustası parçayı söküp orjinalinden daha sağlam halde kaynaklayıp boyasını yapıyor.sorunsuz sıkıntısız sıfır gibi kullanmanızı saglıyor.benım 3haftada edindiğim izlenimler bunlar.şimdi sabırsızlıkla egzoz unu bekliyorum.bu arada facebooktada ktm duke 125 turkiye isimli bir sayfa var orayada sizleri davet ediyorum.organizasyonlar düzenliyelim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    anaaaa taklidim cikmis forumda (:
    Syanur ve gs500inanc bunu beğendiler.

duke 125 sahipleri sizi ve bu motoru begenen herkesi facebook sayfamıza bekliyoruz.sayfada begenen sayımız artıkca paylaşımlar ve organizasyon,tanışma toplantılarımızda yogunlaşıcaktır.herkese iyi geceler....

https://www.facebook.com/pages/KTM-D...47283061957680

DaBEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke... bide 250 cc ögrenci akbili..
    lucass dostum bu sabah arka fren olayını okudum ve öglen motorun yagına suyuna bakıp temizlemyi düşünürken calısmayan motor sağa düşüp arka fren pedali kırıldı.. cidden sinirim bozuldu ve gülmeye başladım.. ktm den beklenilmicek sekilde zayıf bi parça..

Çok uzun zamandır türkiyeye gelsin diye dua ettiğim makine en sonunda türkiye'de bir kaç aya kadar bende aranıza katılacağım ... İlk vitesli motorum olacak ... İçimdeki heyecanı anlatamam büyük bir aşk ... X-Max yada selefinde bir maxi scooter almayı düşünüyordum Naked ve Endurolar'da boyum 1.70 olduğu için sıkıntı yaşarım diye uzak duruyordum ... Bu motor boyuma posuma göre bir motor olacak sanırım ... Yaş 29'a geldi ... Fazlada yaşlanmadan extreme bişeyler peşine düşmek lazım ... Tarzı tam istediğim bir motor ... Yakıtıda oldukça ekonomikmiş ... Tek çekindiğim nokta Antalya'da KTM servisi varmıdır bilmiyorum ... Özellikle Kemer ve Alanya'da KTM Motocrosscular görüyorum bir sürü mutlaka bu çevrede servis vardır diye düşünüyorum bilgisi olan varsa ve yardımcı olabilirse çok sevinirim ... Herkese Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin ...

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar ne kadara aldınız motorları?

Ulgio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alla ktm nin sayfasında 10120 TL yazıyor inanılmaz pahalı geldi bana.8500-9000 normalde 10000 lira üstü çok pahalı...

Merhaba Lucass, KTM ustasından bahsetmişsin, iyi midir ? Hala devam ediyor musun adama ? Rica etsem bilgilerini paylaşır mısın ? tabii senin için mahsuru olmazsa, ben de yeni Duke aldım, forumları araştırırken gönderini buldum, o açıdan ;) ilgin için sağol arkadaşım ;)

Motosikleti
    KTM 125 DUKE
    Baya bir zaman geçmiş, ben de dün aldım ve katıldım. Bu ustanın adı yeri nedir acilen uğramak istiyorum.

ktm 200 ile ilgili bilgisi olan varmı

Motosikleti
    KTM 125 DUKE
    1000 euro daha pahalı, 11 beygir fazlası var. Ön disk çok az daha büyük. Onun dışında herşey 125 ile aynı.

Motosikleti
    henüz yok
    Merhaba arkadaşlar,

Merak ettiğim bir konu var. Bu motorun sadece turuncu ağırlı rengini mi getiriyorlar? Diğer mor çizgili siyah modelden getirmiyorlar mı? Diğer renk kombinasyonundan hiç görmedim.

Motosikleti
    KTM 125 DUKE
    2 renk var. Turuncu ve gri... Mor çizgili olan stiker setini gri olana uygulayabiliyorsunuz.

Motosikleti
    henüz yok
    Alıntı rottice adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 renk var. Turuncu ve gri... Mor çizgili olan stiker setini gri olana uygulayabiliyorsunuz.
    Teşekkür ederim. Birde bu sticker setini ülkemizde bulabiliyor muyuz? Yoksa yurtdışından mı sipariş vermek gerekir?

Motosikleti
    KTM 125 DUKE
    Var burada, 61 euro fiyatı.

Motosikleti
    henüz yok
    Var burada, 61 euro fiyatı.
    Tekrar teşekkür ederim cevap ve bilgilendirme için. Ben açıkcası o siyah mor çizgili modeli ayrı bir model olarak satıyorlar sanmıştım. Sticker setini alsak tek başımıza uygulayabilir miyiz? Yoksa usta birine veya direkt bu alanda çalışan bir ustaya mı yaptırmak lazım?

Motosikleti
    KTM 125 DUKE
    Ben tek başıma uyguladım hiç sorun yaşatmadı. Sadece biraz sabır gerekiyor o kadar

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Cbr 250 kullanmaktayım ama bu motorun götüntüsüne tam anlamıyla aşığım keşke aynı görüntüde 250'liği olsa düşünmeden takasa girerdim.

Motosikleti
    KTM 125 DUKE
    200 lük 1 haftaya çıkıyor. 26 beygir.

Motosikleti
    -
    200 lük 1 haftaya çıkıyor. 26 beygir.
    ama 135 te takılı kalıyor

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)