Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kymco People's

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba.Ben ehliyetimi seneye alacağım.Aklımda bazı motor seçenekleri var ama bu model çok hoşuma gitti.Acaba içi de dışı kadar güzel mi?Kymco nun kaliteli bir marka olduğunu okumuştum.Ayrıca bu motor ilk başlayanlar için uygunmudur?Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Ölçüler 2010 x 720 x 1300
    Ağırlık (kg) 116
    Motor Tipi 4 zamanlı
    Soğutma Sistemi Hava
    Şanzıman CVT
    Motor Hacmi (cm³) 163
    Ateşleme Tipi CDI
    Yakıt Kapasitesi 6,8
    Yağ Kapasitesi 0,9
    Sele Yüksekliği 800
    Max. Güç (Hp/d/d) 12 / 7500
    Max. Tork (Nm/d/d) 12.2 / 6500
    Frenler Ön / Arka Disk / Kampana
    Tekerlek Ölçüsü Ön 100 / 80 - 16
    Tekerlek Ölçüsü Arka 120 / 80 - 16

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bu motor gerçekten güzel yeni başlamak içinde uygun sonuçta scooter kısa veya uzun gezilere gidilebilir umarım alırsın.Kymco scooterda gerçekten kaliteli istersen aşağıdaki konuyu gözden geçir bir abinin people'sı var ve sürekli gezi fotolarını koyuyor;

http://www.motosiklet.net/forum/moto...et-mekani.html

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    dostum seneye kafanda ne tilkiler dolaşır sen önce ehliyeti al...şehirdışı performansını pek bilmiyorum ama sen kararını vermişsin sanırım
    [B]Düş peşindeysen, [U]DÜŞ PEŞİME[/U][/B] :bounce:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    kaliteli olduğu zaten herkesce bilinir özellikle scooter'da bir numara diyebiliriz

Alıntı ercaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum seneye kafanda ne tilkiler dolaşır sen önce ehliyeti al...şehirdışı performansını pek bilmiyorum ama sen kararını vermişsin sanırım
    Doğru diyorsun sadece şunu istoyrum derken o gidiyor dünyada kadar model düşünüyorsun aç gözlü oluyorsun.

Motosikleti
    Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    scooter'da bir numara
    neeee

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    sorunsuz yıllarca binersin ...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    neeee
    arkadaşım sana neeee dedittirecek ne yazmışım açıklarsan sevinirim bir numara yazdığım kelimeden bahsediyorsan eğer sonundaki yazmış olduğum diyebiliriz kelimesini dikkate almanı isterim...saygılar

Motosikleti
    dostum kusura bakma görmemişim ama ben onuda diyemem
    dylan psi150 bence bu sınıfın öne çıkan modelleri

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    dostum kusura bakma görmemişim ama ben onuda diyemem
    dylan psi150 bence bu sınıfın öne çıkan modelleri
    dylan süper motosiklettir ama!! kymco scooter'ların sağlam olduğunu bildiğim için ben o kelimeyi kullandım yoksa kymco ve honda'dan daha iyi scooter'larda var ..

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kymcocuların sohbet mekanı topiğinden istemediğin kadar bilgi sahibi olabilirsin...

Agiliy city de şık ve ucuz bi alternatif olabilir. 125 cc olduguna bakma performansı ona yakındır..

Motosikleti
    Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dylan süper motosiklettir ama!! kymco scooter'ların sağlam olduğunu bildiğim için ben o kelimeyi kullandım yoksa kymco ve honda'dan daha iyi scooter'larda var ..
    tabi bunlar "ne kadar para o kadar köfte" ile bağlantılı

dostum sen önce ehliyeti al seneye bakalım ne olucak halimiz

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Bu sitedeki en faal Kymco People S 200 kullanıcısı olarak diyebilirimki dört dörtlük bir scooter. Hız sensörlü farlar, ledli stop ve sinyaller, digital odometre ve tripmetre sayacı ve saat, analog km. ve benzin sayacı, giderken rüzgarın kesilmesini sağlayan kısa rüzgarlık, (alyen civatayla çok güzel monte edilmiş) ön torpido gözü,sele altı bagajda cep telefonu soketi, 16 inç jantlar,tubeless Kenda lastikler, iki kişinin rahatça gitmesini sağlayan sele, artçının ayağını koyabilmesi için açılır kapanır ayaklık, her geçen km.de motor açıldıkça daha az benzin yakıyor tüketim düşüyor. vs. Vallahi ben çok memnunum tek canımı sıkan (sanırım dolara endeksli olarak) peşpeşe gelen zamlar oldu. Bu modelle ilgili sorularınız olursa cevaplamaya hazırım. İşte siteye üye olalı henüz 2.5 ay olmasına rağmen yapmış olduğum gezilerden birkaç kare fotoğraf;

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.Doğru söylüyorsunuz insan çok aç gözlü oluyor Motor gerçekten pahalı diğer schooterlere göre ama daha kaliteli olduğu kesin.Bütçeyi zorlamaya çalışıcam.İnşallah alırım.Motorunuz da çok güzel uzun geziler yapılabiliniyorsa daha ne olsun.

Uzun geziler yapılır ama hava soğutmalı olduğu için sıcak havalarda belirli aralarla molalar vermek daha iyi olur.

sudabatmayanadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK
    toraman kardeş benim scooter,bildigin gibi kymco movie 125 lik ben geçen sene onla istanbuldan çanak kale asosa gidip geldim, bu motordan çok çok memnunum. gerçi ben motorumu 2. ci el aldım ama kendim serviste ne lazımsa sıfır gibi yapın talimatı verdim. sagolsun aydın usta gerekeni yaptı, şu an sıfır gibi bakımlı temiz hatta servisteki aydın usta bile söyle söyler senin gibi tiitz bakanını hiç görmedim der, ben aydın ustaya daha önce temiz people düşerse alacagımı veya takas edeceğimi söylemiştim,aydın usta geçen bayram benim motoru peşin paraya çok iyi rakam ile vermemi söyledi hatta istersen hemen kaporasını alayım satayım dedi ,bende ona bana hazır people bulduysan olur dedim, fakat peopel bulamadıgı için ben satmaktan vaz geçtim, zira ben motorsuz kalmak istemiyorum, bu yüzden temiz gene 200 people arıyorum takas etmek isteyen olursa, üstünün farkı peşin olarak verilir yanlız temiz olmak kaydıyla selamlar,,,,
    MOTOSİKLETSİZ İNSAN ÖZGÜR DEĞİLDİR

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Alıntı android adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.Doğru söylüyorsunuz insan çok aç gözlü oluyor Motor gerçekten pahalı diğer schooterlere göre ama daha kaliteli olduğu kesin.Bütçeyi zorlamaya çalışıcam.İnşallah alırım.Motorunuz da çok güzel uzun geziler yapılabiliniyorsa daha ne olsun.
    android arkadaşım bu model hem güç olarak hemde fiyat olarak orta sınıf bir scooterdir. Yani ne çok ucuz nede çok pahalı.Diyebilirimki motosikletin kendisi fotoğraflardan da güzel. Kullanmaya başladığın zaman kalitesini anlıyorsun zaten.

Alıntı G.BEREKET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun geziler yapılır ama hava soğutmalı olduğu için sıcak havalarda belirli aralarla molalar vermek daha iyi olur.
    Henüz çok uzun bir gezi yapmadım ama tabiki öyle bir yolculukta su soğutmalıda olsa molalar gerekir.

Alıntı sudabatmayanadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    toraman kardeş benim scooter,bildigin gibi kymco movie 125 lik ben geçen sene onla istanbuldan çanak kale asosa gidip geldim, bu motordan çok çok memnunum. gerçi ben motorumu 2. ci el aldım ama kendim serviste ne lazımsa sıfır gibi yapın talimatı verdim. sagolsun aydın usta gerekeni yaptı, şu an sıfır gibi bakımlı temiz hatta servisteki aydın usta bile söyle söyler senin gibi tiitz bakanını hiç görmedim der, ben aydın ustaya daha önce temiz people düşerse alacagımı veya takas edeceğimi söylemiştim,aydın usta geçen bayram benim motoru peşin paraya çok iyi rakam ile vermemi söyledi hatta istersen hemen kaporasını alayım satayım dedi ,bende ona bana hazır people bulduysan olur dedim, fakat peopel bulamadıgı için ben satmaktan vaz geçtim, zira ben motorsuz kalmak istemiyorum, bu yüzden temiz gene 200 people arıyorum takas etmek isteyen olursa, üstünün farkı peşin olarak verilir yanlız temiz olmak kaydıyla selamlar,,,,
    Üstadım inşallah sende People S 200 e kavuşursun.

Motosikleti
    Ybr 125
    Hekese selamlar..

Toraman abi bahsettiğin gibi resimlerden bile oldukça kaliteli duruyor.
    Benim de merak ettiğim sele altının yarım kaskı alıp alamadıgı? ( tabiyki yanına eldiven ve mont vs.. beraber...) birde frenlemesinin nasıl oldugu bunu arka fren disk olmadıgı için soruyorum? Kymco sohbetlerinden takip ettiğim bir cok modeldeki orjinal lastik memnuniyetsizliği people s de de var mı acaba?

cevaplara simdiden tesekkurler...

alp_toker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility City,TVS Apache,Next Yamaha Xmax 250
    iki fren disk istiyosan agility city yi düşün arkadaşım...küçük lastikli scooter lar bozuk yolda sorun oluyomuş,ama people ın 16 lık jantları süper bence keyifli sürüş imkanı sağlıyo...city de 16 jant...
    %80 Loading ... 2016 Yamaha Xmax 250

Motosikleti
    Ybr 125
    alp ben dylan la people arasında zaten bir kararsızlık yasıyorum bir 3. hiç karıstırmasak daha iyi olur

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)