Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Agility City 200i Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Triumph Street Triple
    ToLGa_09 agility de artçı için iyi değil diyorlar sele, hafif yatık olduğu için kayıyormuş arttçı
    artçılşı denemedik daha o yüzden birşey diyemiyeceğim ama yakında yeni resimler paylaşağım ve ne yazıkki onlarda like 125 artık olmayacak

F54 keşke bu kymco 200 cc dediği modelleri 200 cc yapsa bence daha çok ürün satar böyle 200 yazıp 163 cc satması biraz abez kaçıyor görüntüye kaliteye birşey demek ayıp olur fakat motorlar biraz güçsüz bence 200 cc ye göre
    dostum haklısın 200 cc olsa hiç fena olmazdı ama bu sanırım 200 cc olayında bir gelenek aprilla scarabeo da 200 diyor ama oda 180cc yani elin italyuanı yaptıysa yatvanlısı hayli hayli yapar. yinede enjeksiyonlu olması bence avantaj

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keşke bu kymco 200 cc dediği modelleri 200 cc yapsa bence daha çok ürün satar böyle 200 yazıp 163 cc satması biraz abez kaçıyor görüntüye kaliteye birşey demek ayıp olur fakat motorlar biraz güçsüz bence 200 cc ye göre
    haklısın ama kymco nun(scoter) kalite olarak fazlası var eksiği de var ama göze batacak kadar değil. motorsikletleri-cup larını bilmiyorum kymcoların.
    enjeksiyonlu 125 liğe göre daha az akıyor

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    evet son 5 gün.. motoru aldık.. sandık kırmaya gidicez.. arkadaşlar.. çok uygun fiyata anlaştıgım agility 200i modeli cumartesi günü kısmet olursa teslim alıcam .. ayrıntıları rodaj zamannı hepsini aktarıcam..

agility almak isteyen arkadaşlarıma yardımcı olurum bana ulaşmaları yeterli
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet son 5 gün.. motoru aldık.. sandık kırmaya gidicez.. arkadaşlar.. çok uygun fiyata anlaştıgım agility 200i modeli cumartesi günü kısmet olursa teslim alıcam .. ayrıntıları rodaj zamannı hepsini aktarıcam..

agility almak isteyen arkadaşlarıma yardımcı olurum bana ulaşmaları yeterli
    bende dün like 125 imi sattım ve 20 dk sonra agility city 200i mi aldım. aküsünü doldurduktan sonra calıstırdık. ılk marş gibisi yok. suan 2.5 km de
    probability:bounce:

Motosikleti
    Triumph Street Triple
    ooh ooh çoğalıyoruz. alan arkadaşlara hayırlı olsun. Bende plaka işlerini daha yeni bitirdim yoğunluktan uğraşamamıştım.

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Alıntı the_doberman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende dün like 125 imi sattım ve 20 dk sonra agility city 200i mi aldım. aküsünü doldurduktan sonra calıstırdık. ılk marş gibisi yok. suan 2.5 km de
    nice 2.5 kmlere
    Allah kazasız belasız sürüş nasip eylesin

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun güle güle kullan. Like daha estetik ama City daha işlevsel.. Önemli olan işlevi sanırım

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    hayırlı olsun hani foto yokmu?
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güle güle kullan. Like daha estetik ama City daha işlevsel.. Önemli olan işlevi sanırım

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    Alıntı ToLGa_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nice 2.5 kmlere
    Allah kazasız belasız sürüş nasip eylesin
    Çok teşekkür ederim.hepimiz keyfini sürerim kaza bela uzak dursun bizden.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:04 ----------

hayırlı olsun hani foto yokmu?
    Yoğunluktan binemedim bile sadece bayiden eve getirdim garajda duruyor suan. En kısa zamanda paylaşacağım fotografları dostum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:07 ----------

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki sene like 125 kullandıktan sonra arkadasım sayesinde deneme fırsatım oldu ve agilitycity nin üzerinden iner inmez satmaya karar verdim. 3 gün icinde satıp bunu aldım. Like hakkını hayatta yemem ama ilk izlenimim olarak agility büyük tekerlekleri sayesinde büyük konfor sağladığı like göre.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Çok teşekkür ederim.hepimiz keyfini sürerim kaza bela uzak dursun bizden.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:04 ----------

Yoğunluktan binemedim bile sadece bayiden eve getirdim garajda duruyor suan. En kısa zamanda paylaşacağım fotografları dostum.
    amma heyecan vardır şimdi sende bende plaka beklerken öyle olmuştum 2 gün garajda bekledi içim içime sığmıyordu sonunda doya doya gezdim sende birkaç günü kadar gezmeye başlarsın umarım
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    amma heyecan vardır şimdi sende bende plaka beklerken öyle olmuştum 2 gün garajda bekledi içim içime sığmıyordu sonunda doya doya gezdim sende birkaç günü kadar gezmeye başlarsın umarım
    Aynen dostum. Benim basıma like da gelmişti bu durum. Plakayı beklemedik baya bir gezmiştim. bu seferde aynı durum olacak gibi gözüküyor

sudabatmayanadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK

kymcoların hepsi çok güzel ve kalite

ben hepsine bindim, peoples 200i diyer 200i lerden farkı daha kısa devirde torkunun yükselmesi diyer 200 lere göre daha hızlı olması ben hepsini deneyerek bu farkı gördüm. yanlız dink 200i hepsinden daha suratli ve çekişlidir....ayrıca benim scooter 100km de uzun yolda 2.8 litre benzin yakıyor, şuan 1700 km deyim.
    MOTOSİKLETSİZ İNSAN ÖZGÜR DEĞİLDİR

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı sudabatmayanadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hepsine bindim, peoples 200i diyer 200i lerden farkı daha kısa devirde torkunun yükselmesi diyer 200 lere göre daha hızlı olması ben hepsini deneyerek bu farkı gördüm. yanlız dink 200i hepsinden daha suratli ve çekişlidir....ayrıca benim scooter 100km de uzun yolda 2.8 litre benzin yakıyor, şuan 1700 km deyim.
    Bende karbüratörlü model var. Ben de çok memnunum.
    Benim gözümde people uzun yolda kullanılıcak en ufak şehir içinde kullanılıcak en büyük scooter dır. Muhteşem manevrası ve frenleri beni her zaman şaşırtıyor.
    Arka fren kampana olmasına rağmen durma mesafesine bazen kendim bile inanamıyorum.
    Geçende bir arkadaşım geziye çıktı (ben pek benzin hesaplamamda : ) 3.7 litre ile 140 km yol yaptı.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim gözümde people uzun yolda kullanılıcak en ufak şehir içinde kullanılıcak en büyük scooter dır. Muhteşem manevrası ve frenleri beni her zaman şaşırtıyor.
    Arka fren kampana olmasına rağmen durma mesafesine bazen kendim bile inanamıyorum.
    Geçende bir arkadaşım geziye çıktı (ben pek benzin hesaplamamda : ) 3.7 litre ile 140 km yol yaptı.
    daha rodajda oldugumuz ıcın sapkadan ne cıkacak bılemıyorum. rodaj bıttıkten sonra hersey bellı olur.

Motosikleti
    Triumph Street Triple
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bende marşa bastım kuşadasından narlıdereye getirdim motoru, sahilden gümüldür seferihisar yolunu takip ettik bol virajlı inişli çıkışlı tipik ege yolu 110km de 3 lt kadar benzin tüketmiştik. rodajda olduğu için 60 ı geçmediğimi ama inişli çıkışlı ve bol virajlı olduğu için sürekli yavaşlayıp hızlandığımızı söyleyebirim.

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    arkadaşlar.. sıcak havalarda yeni olan su sogutmasız motorlarınızı rodaj bitene kadar gündüz kullanmamanızı tavsiye edereim...
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    arkadaşlar.. sıcak havalarda yeni olan su sogutmasız motorlarınızı rodaj bitene kadar gündüz kullanmamanızı tavsiye edereim...
    havalar saolsun bızım ıcın avantaj saglıyor. sabah ıse gıderken aksamda donerken serıne denk gelıyorum hep. onerın ıcın tesekkurler

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sağol jesse bilgiler için. Sonra yanlış rodaj yapan ve önemsemeden basıp son sürate çıkanlar iki kişi binip rampalarda canını cıkaranlar benim motorum neden bi depoyla 110 km yi geçmiyo demesin(söz meclisren dışarı tabi)

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    800 km yeni sayılır mı?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)