Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Yamaha Crypton 2011 Bilgi Paylaşım

Motovento
    REKLAM ALANI
    ARçİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha crypton/Honda cbf150
    tayfungun45 teşekkürler 3190 motor ruhsat sigorta 400 tl tuttu, 3250 dedi 3190 aldım. yakında 2014 fiyatları açıklanır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    İlk Çıkan Crypton'lar Karbüratörlümüy'dü ? 2013 ve 2014'leri Ben Enjeksiyonlu Diye Biliyorum, Enjeksiyonlu Motor Karbüratörlüden Daha Az Yakar ve Daha Güçlüdür

tayfungun45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BS6 Dominar 400 UG
    ilk çıkanlar karbüratörlüydü şimdikilerde karbüratorlü kardeşim ayrıca yakıt ne yakıyoki daha az yaksın
    sbr bunu beğendi.

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Alıntı tayfungun45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk çıkanlar karbüratörlüydü şimdikilerde karbüratorlü kardeşim ayrıca yakıt ne yakıyoki daha az yaksın
    Anladım, Harbiden Ne Yakıyor Bu Motorlar Yamaha Servisinde 1 Litre İle 40 Km Gibi Enteresan Duyumlar Aldım.

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Enteresan değil gerçekten 1lt ile kullanıma göre minimum 40km yapabiliyor. Sitesinde evet enj. Lütfen yazıyor ama karburatör lu.bende alacağım gittim bayi de baktım özellikle. Fuarı bekliyorum, 2.motor olarak alacağım inşallah.

Motosikleti
    BS6 Dominar 400 UG
    potenza fuarı bekleme bence fiyatlar uçacak 2014 modellerde .bende fuardan sonra alabilecem ama 2013 modeeli olursa alabilirim anca.

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    arkadaşlar bu rüzgarlık motorun üzerinde varmı, yoksa sonradan aksesuar olarakmı alıyoruz?

http://camgoz.com.tr/asp/product/2044/CRYPTON-RUZGARLIK-DIS-KAPAK-KIRMIZI

Motosikleti
    Motorun üstünde var onlar yedek parça.

Motosikleti
    Alıntı ARçİL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun üstünde var onlar yedek parça.
    hocam son durum nedir, motordan memnunmusun. yakıt ve son sürat ne durumda test etme şansın oldumu? birde 2014 model cryptonların 2013 lerden farkı olacakmı yani beklesekmi yoksa fiyat çok artmadan almak dahamı avantajlı acaba?

Motosikleti
    daha 350 km son hız 100-110 km olur daha rodaj dönemi diye o kadar basmıyorum. (Yakıt 2.20 lt +-)yakıyor şuan memnunum yol tutuşu güzel malzemeleri kaliteli

Motosikleti
    BS6 Dominar 400 UG
    yamaha yeni modellerde 100 lira fiyat farkı koyarak şaşırttı 2014 leri 3290 tl ye satmayı planlıyolar güzel..

Motosikleti
    fotoğraf nasıl yüklüyoruz. 1000 km bakımında konulan yağ hakkında bilgisi var mı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:16 ----------

100 km 2,36 lt sizin ölçümler kaç motor rodajda 750 km
    tayfungun45 bunu beğendi.

Motosikleti
    BS6 Dominar 400 UG
    hızlıresim.coma girip resmi yüklüyon ordan sana verdiği linki buraya yapıştırınca resim çıkıyo arçil.
    ARçİL bunu beğendi.

Motosikleti
    sagol tşkler tayfungun45

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:52 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:58 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:02 ----------

tayfungun45, twona ve y.akan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bende 2013 model kırmızı bir Crypton alarak aranıza katıldım arkadaşlar. Fotoğraflar pek yakında. Motorla ilgili birkaç sorum olacak. Vites araları çok kısa olsuğu için ön dişliyi 15 den 16 ya yüksltmeyi düşünüyorum ön dişliyi değiştiren oldumu? Gösterge panelinin ışığı çok az ve yetersiz aydınlatmayı güçlendirmenin bir yolu varmı?
    esc bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Bende 2000 modeli var. 14 senedir bizde. Gösterge panelinin üst camı çıkıp gösterge ampulü değişebiliyor ancak ben gerek duymadım. Yeni kasalarda baya değişiklik yapıldı. Üst cam sökülüyor mu bilmiyorum. Anladığım kadarıyla aydınlatma yeni kasalarda yetersiz kalıyor. Üst camı çıkıyorsa aydınlatma ampulünü paralel bağlayarak çiftleyebilirsin hatta içine komple led şerit de yerleştirebilirsin. Üst cam çıkmıyorsa sanayiye git mutlaka bir çözümü vardır.
    Bu arada söylemeden edemeyeceğim. Yeni kasalarda baya çakallık yapmış Yamaha amca. Yan sehpa yok mesela, eskilerde vardı. Ayrıca ön far takımı hiç hoşuma gitmedi. Sinyallerden biri kırılsa komple ön far takımı değişmesi gerek gibi duruyor. Önceden Çinliler Yamaha'yı taklit ederdi. Şimdi Yamaha Çinlileri taklit ediyor.
    twona bunu beğendi.
    LİVE TO RİDE, RİDE TO LİVE!

Motosikleti
    arkadaşlar 2013 crypton sahibiyim. motorda titreşimden şikayetciyim. motoru alırken ve araştırdığımda titreşim yok denmişti hatta elektirikli bisiklet kadar titreşimsiz yazan bile olmuş fakat hissedilir ölçüde titreşim var. acaba sorun benim motordamı yoksa bu son kasalarda titreşim mevcutmu acaba? duruma göre servisle görüşüp bir çare arıyacağım bu titreşim olayına...

kırsehır_onr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı twona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 2013 crypton sahibiyim. motorda titreşimden şikayetciyim. motoru alırken ve araştırdığımda titreşim yok denmişti hatta elektirikli bisiklet kadar titreşimsiz yazan bile olmuş fakat hissedilir ölçüde titreşim var. acaba sorun benim motordamı yoksa bu son kasalarda titreşim mevcutmu acaba? duruma göre servisle görüşüp bir çare arıyacağım bu titreşim olayına...
    bende 1 aya kadar almayı planlıyodum bu titreşim olayını söylemeniz iyi oldu eger yeni kasalarada var ise honda winggoya yönelecegim

Motosikleti
    twona arkadaşlar 2013 crypton sahibiyim. motorda titreşimden şikayetciyim. motoru alırken ve araştırdığımda titreşim yok denmişti hatta elektirikli bisiklet kadar titreşimsiz yazan bile olmuş fakat hissedilir ölçüde titreşim var. acaba sorun benim motordamı yoksa bu son kasalarda titreşim mevcutmu acaba? duruma göre servisle görüşüp bir çare arıyacağım bu titreşim olayına...

Çinli motorlardaki titreşim bunlarda yok şuan 880 km motorla ufak gezilere çıktım hız 100 km aşırı dik bayırlarda hız 80 km. 100 km sonrasını zorlanmaz,gösterge normal gece benim için bir sıkıntı yok.

kırsehır_onr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ARçİL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    twona arkadaşlar 2013 crypton sahibiyim. motorda titreşimden şikayetciyim. motoru alırken ve araştırdığımda titreşim yok denmişti hatta elektirikli bisiklet kadar titreşimsiz yazan bile olmuş fakat hissedilir ölçüde titreşim var. acaba sorun benim motordamı yoksa bu son kasalarda titreşim mevcutmu acaba? duruma göre servisle görüşüp bir çare arıyacağım bu titreşim olayına...

Çinli motorlardaki titreşim bunlarda yok şuan 880 km motorla ufak gezilere çıktım hız 100 km aşırı dik bayırlarda hız 80 km. 100 km sonrasını zorlanmaz,gösterge normal gece benim için bir sıkıntı yok.
    yani sizin motorda titreşim yokmu

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler