Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha FZ6 - Fazer Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    fotoğraf verip almayı düşünenler heyecanlandırmayın arkadaş kış ortası

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotoğraf verip almayı düşünenler heyecanlandırmayın arkadaş kış ortası
    Ya sorma erro M5 dedi grenaj dedi hep alacağım şeyleri saydı. yoshi egsozu da var, (Bende de yoshi olunca) dedim egsozla görüntü de uyuyor mu.. Allahım neler düşünmüşüm hemen Bizde de var başkasınınkine sulanıyoruz, Allah ıslah etsin bizi

ayhan2190 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer,kanuni phantom,armode mc300
    tabı kı hocam ama suan ben adanadayım bı haftalıgına geldım,motor ıstanbulda onumuzdekı hafta ıns ıstanbulada daha detaylı foto koya bılırızım sımdılık bı ıkıtane yuklicem.

http://imageshack.us/photo/my-images/809/imag0374k.jpg/

Uploaded with ImageShack.us

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Allah nazardan saklasın.. Gri şasi siyah jant siyah grenaj. Farklı bir hava katmış Artı, düşündüğüm sinyali de almış ama önde de olması lazımdı o sinyalden. Yani ben öyle düşünüyorum..

Grenajları yurt dışından mı getirtmiş ki, bilgin var mı..

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    hayırlı olsun yeni motorunuz
    Bu arada bende 22000 km de 2005 model bir fazer buldum givi koruma demiri givi çanta ve bağlantı aparatı var
    kazası değişeni yok ancak lastiklerinin bi 6 7 ay sonra değişmesi gerekebilir
    böyle bir motora ne kadar vermeliyim en fazla

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı mkaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun yeni motorunuz
    Bu arada bende 22000 km de 2005 model bir fazer buldum givi koruma demiri givi çanta ve bağlantı aparatı var
    kazası değişeni yok ancak lastiklerinin bi 6 7 ay sonra değişmesi gerekebilir
    böyle bir motora ne kadar vermeliyim en fazla
    2005 ve 22000'de.. Ben baya bi düşünürdüm hocam bu model yılı ve bu km'yi... Ama km garanti doğruysa, fiyat 11000-11500 olabilir kanımca..

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya sorma erro M5 dedi grenaj dedi hep alacağım şeyleri saydı. yoshi egsozu da var, (Bende de yoshi olunca) dedim egsozla görüntü de uyuyor mu.. Allahım neler düşünmüşüm hemen Bizde de var başkasınınkine sulanıyoruz, Allah ıslah etsin bizi
    seninki de iş yani...

allah kaza bela vermesin inşallah fiyat olarak da iyi..gerçi full grenaj çok sevmesem de aslında fena durmuyo gibi geldi gözüme...

Motosikleti
    arkadaslar motorun satısını aldım daha yıkatamadan foto cektırıp kapalı garaja koydum ucaga bındım, yanı bende daha şöle doya doya bınemedım bu foto ıle avutuom kendımı
    evet grenajlar abd den gelmiş 800 dolar cıvarındaymıs, aslında cok tatlı bi göruntu var ama foto yu alel acele cetıgımızden pek hatlarını göstermedı, yanı aslında bende illakı grenaj olsun demiodum ama alırken şöle bı baktım motoru oldugundan daha heybetli gösleriyor bide karın bölgesinde hatların devamı şeklinde devam ediyor yanı sonradan takılmış ımajı vermıyor o bakımdan iyi duruyorbıde arkada katlanır plakalık var, yanı 2007 model 25000 orjınal km ve bnunlarıda dusununce bıde bakımları falan daha yenı yapılmış nısbeten uydun diye dusunuyorum fiyatını.yanı ustaya falan gösterdım servıse de götrudum km orjınal dedıler. herkese cok tesekkur edıyorum, yanlız yanlara koruma takozu takmak ıstıyorum bakalım napcaz onu

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    seninki de iş yani...

allah kaza bela vermesin inşallah fiyat olarak da iyi..gerçi full grenaj çok sevmesem de aslında fena durmuyo gibi geldi gözüme...
    Sahibinden'de "elma şekeri" yaz, çıkan fazerı incele... grenaj için daha güzel bir örnek olamaz

Alıntı ayhan2190 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar motorun satısını aldım daha yıkatamadan foto cektırıp kapalı garaja koydum ucaga bındım, yanı bende daha şöle doya doya bınemedım bu foto ıle avutuom kendımı
    Anladım, senin için de kötü olmuş yav, neyse geç olsun güç olmasın yine fotoları bekliyoruz hocam karakaçana kavuştuğun zaman

Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    Bende arkadaşa ısrarla bunu sordum zaten. nasıl bu kadar az bunun km si diye arkadaşın 2 adet motoru var biri scooter fazer ı sadece uzun yolda kullandım dedi şehir içinde honda todayi var resimde de gördüm kendim. Zaten fiyat olarak ta 12000 tl istiyor . bu yüzden diğerlerine göre biraz pahalı yazdım dedi motor resimlerde gerçekten diri ama canlı görmedim tabi
    sahibinden deki ilanlarda çoğu motorun km si 40000km ve üzeri çok yüksek km olsun da istemiyorum açıkçası

Motosikleti
    tracer 900
    Sahibinden'de "elma şekeri" yaz, çıkan fazerı incele... grenaj için daha güzel bir örnek olamaz
    eleman tam uyacak adı bulmuş ama karlık eklenen şahin gibi geliyo gözüme...yani modern çizgilerini yok edip eski kasalara doğru götürüyo gibi bi izlenimim var...

Motosikleti
    evet hocam, en kısa sürede şöle pro makıne ile iyi bi çekimle koycam fotoları acıkcası söz böyle dem vurunca bende merak ettım nasıl duruyor diye , bu arada eksoz dusunun arkadaslar varsa yoshi y tavsiye edebilirim es gercekten cok ıyı yanı bunu şuna dayanarak dıorum 4-5 tane farklı eksozlu fazer dınledım en güzel doldun ve tiz ses,i bu eksoz verioyor fazerde bence nacizane

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Bende arkadaşa ısrarla bunu sordum zaten. nasıl bu kadar az bunun km si diye arkadaşın 2 adet motoru var biri scooter fazer ı sadece uzun yolda kullandım dedi şehir içinde honda todayi var resimde de gördüm kendim. Zaten fiyat olarak ta 12000 tl istiyor . bu yüzden diğerlerine göre biraz pahalı yazdım dedi motor resimlerde gerçekten diri ama canlı görmedim tabi
    sahibinden deki ilanlarda çoğu motorun km si 40000km ve üzeri çok yüksek km olsun da istemiyorum açıkçası
    inandırıcı olan veya garanti inandığın en ufak km'ye yanaş o zaman hocam bu konuda haklısın tabi, yüksek devirli bir makine ve yüksek km insanı ürkütür. Fakat kullanıcının üzmeden kullandığı bir yüksek km de, övünç kaynağı olabiliyor bir açıdan da ne de olsa uzun yol makinesi

Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    inandırıcı olan veya garanti inandığın en ufak km'ye yanaş o zaman hocam bu konuda haklısın tabi, yüksek devirli bir makine ve yüksek km insanı ürkütür. Fakat kullanıcının üzmeden kullandığı bir yüksek km de, övünç kaynağı olabiliyor bir açıdan da ne de olsa uzun yol makinesi
    ilgine teşekkürler cihan. Aslında km takıntım yok ama bi kaç tane yüksek km li fazer bakmaya gittim motorlar bildiğin turşu olmuşlardı. Alacağım motor aynı tekteker ramçonun rengi ve özelliklerinde eğer dediği gibi km orjinal ve kazası yoksa 500 tl fazlaya bakmayacağım önemli olan içimin rahat etmesi.
    cihan54 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    eleman tam uyacak adı bulmuş ama karlık eklenen şahin gibi geliyo gözüme...yani modern çizgilerini yok edip eski kasalara doğru götürüyo gibi bi izlenimim var...
    O da var tabi, zevk meselesi de işin içine girince bazı duygulara gem vurulabiliyor bir roadster makineye grenaj giydirmekten bahsediyoruz, sen de haklısın haliyle

evet hocam, en kısa sürede şöle pro makıne ile iyi bi çekimle koycam fotoları acıkcası söz böyle dem vurunca bende merak ettım nasıl duruyor diye , bu arada eksoz dusunun arkadaslar varsa yoshi y tavsiye edebilirim es gercekten cok ıyı yanı bunu şuna dayanarak dıorum 4-5 tane farklı eksozlu fazer dınledım en güzel doldun ve tiz ses,i bu eksoz verioyor fazerde bence nacizane
    Dediğin gibi hocam. ben de Fazer'ı almadan ve aldıktan sonra baya bi araştırdım dinledim ettim.. Fazer'da two bro, yoshi ve devil ilk sıraları tutuyor. Bunların arasında da işin içine zevk meselesi giriyor Bende de yoshi var ve maşallah diyorum oğluma... Bazı devirler arası tarif edemeyeceğin güzellikte bir ses alıyorsun.. F16 gibisinden Sanırım 3. ve 4. vitesin 8000-10000 rpm aralığında...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:30 ----------

ilgine teşekkürler cihan. Aslında km takıntım yok ama bi kaç tane yüksek km li fazer bakmaya gittim motorlar bildiğin turşu olmuşlardı. Alacağım motor aynı tekteker ramçonun rengi ve özelliklerinde eğer dediği gibi km orjinal ve kazası yoksa 500 tl fazlaya bakmayacağım önemli olan içimin rahat etmesi.
    Zaten herşeyden önce içine sinmesi önemli.. yoksa isterse sahibi hohlayarak temizlemiş olsun motoru
    ayhan2190 bunu beğendi.

Motosikleti
    hocam km bi noktaya kadar önemli fakat, ben suan kı motorumu almadan önce bı fazer baktım km sı 12000 de 2004 model sahıbıyle servıse gittik, ustaya gösterdım ,usta km sı orjınal dedı ama motorda yag sızıntısı var dedı,sahıbı motoru aşırı yavas kullandıgı ıcın contalardan yag sızıntısı olmus, sağ sol motor kapakları şişmeden dolayı vida yataklarını yemıs ve üzerine helecon attırmıs yanı vida yatagına bı nevı tamır görmus, illa km düsüş demek bence sağlıklı olacagı anlamına gelmıo makıen belkı 40 000 dedır ama sahıbı bakımı yapmıştır,motoru devrınde kullanmıstır vs vs , bence içine siniyorsa hem bı ustaya göster hemde ayrıca bı servıse göster bence yanı ben öyle yaptım bı sorun cıkmadı
    cihan54 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    hocam km bi noktaya kadar önemli fakat, ben suan kı motorumu almadan önce bı fazer baktım km sı 12000 de 2004 model sahıbıyle servıse gittik, ustaya gösterdım ,usta km sı orjınal dedı ama motorda yag sızıntısı var dedı,sahıbı motoru aşırı yavas kullandıgı ıcın contalardan yag sızıntısı olmus, sağ sol motor kapakları şişmeden dolayı vida yataklarını yemıs ve üzerine helecon attırmıs yanı vida yatagına bı nevı tamır görmus, illa km düsüş demek bence sağlıklı olacagı anlamına gelmıo makıen belkı 40 000 dedır ama sahıbı bakımı yapmıştır,motoru devrınde kullanmıstır vs vs , bence içine siniyorsa hem bı ustaya göster hemde ayrıca bı servıse göster bence yanı ben öyle yaptım bı sorun cıkmadı
    evet çok haklısınız bu konuda dediğiniz gibi olan olaylar var. Tabiki de sonuçta 11 12 bin tl para vereceğiz yoldan bulmadığımız düşünülürse ciddi araştırıp göstermek gerekli
    umarım gönlüme göre bir fazer bulurum. Bu arada motorunuz hayırlı olsun çiçek gibi maaşallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:50 ----------

O da var tabi, zevk meselesi de işin içine girince bazı duygulara gem vurulabiliyor bir roadster makineye grenaj giydirmekten bahsediyoruz, sen de haklısın haliyle

Dediğin gibi hocam. ben de Fazer'ı almadan ve aldıktan sonra baya bi araştırdım dinledim ettim.. Fazer'da two bro, yoshi ve devil ilk sıraları tutuyor. Bunların arasında da işin içine zevk meselesi giriyor Bende de yoshi var ve maşallah diyorum oğluma... Bazı devirler arası tarif edemeyeceğin güzellikte bir ses alıyorsun.. F16 gibisinden Sanırım 3. ve 4. vitesin 8000-10000 rpm aralığında...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:30 ----------

Zaten herşeyden önce içine sinmesi önemli.. yoksa isterse sahibi hohlayarak temizlemiş olsun motoru
    ben bu hatayı bir kez yaptım sandero stepway yerine düz sandero almıştım 3000 tl fark için içimde ukte kaldı
    ayhan2190 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    ben bu hatayı bir kez yaptım sandero stepway yerine düz sandero almıştım 3000 tl fark için içimde ukte kaldı
    Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer, sanırım sen de çiçek gibi bi Fazer'a konacaksın
    mkaptan bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900
    ustalar ya da servis net bir şekilde söyleyebiliyo mu kilometre süşmüş veya şu sıkıntısı var diye...istanbul, izmir, antlaya, ankara, konya, eskişehir den alınacak motorlar için söylüyorum....

Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    aslında fazer maceram yaklaşık 2 aydır başladı herzaman gözümde olan bir makina idi ancak. Hem biraz korktuğumdan hemde maddi imkansızlıklardan zor bir makina idi benim için. Ancak 5000 km cbf150 ve bilimumu scooterlarda yaklaşık 30000 km tecrübeden sonra tam cbr250 almaya karar vermiştim ki gördükten ve test ettikten sonra cbf150 den az biraz farklı olacağını, bu yüzden bir üst segmente geçmemin daha iyi olacağını düşündüm.Arkadaşlar sizlerden ricam eğer fazerını satmak isteyen bir tanıdığınız olursa ve bu motor alınacak motor diyebiliyorsanız bana önerin lütfen hepinize çok teşekkürler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler