Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Siyah&Beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250
    Merhaba arkadaslar. Bu aksam trafikte motor giderken 2-3 defa kendiliginden stop etti. Mars dugmesine basar basmaz tekrar calisti her seferinde. Ilk kalkistan bir 10 dk icince oldu bunlar. Sonra bir sorun yasamadim. Soguk havadan olabilir mi ya da baska bir sorunu olabilir mi ne dersiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-fotograf-kamera-video-kamera-sj4000-action-cam-sj-4000-185235557/detay/

Motosikleti
    Honda CBR500 R
    Alıntı mmt_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wallah şöyle bir izahat yapayım bilen biliyor 250 cc ye kadar olan motorlarla 250 cc üstü olan motorlar arasında ciddi bir ötv farkı var o yüzden bir kaç parası çok olan arkadaş dışında 300 cc motorun pek bir esprisi yok az bir performans artışı için 300 lük motora fiyatı 16-17 bin bile verecek adam için artı 2000 tl ye bir sürü 600 cc 4 silindir motor tercihi var piyasada. o yüzden cbr250 piyasası etkilenmez bu durumdan ama 500 lük çift silindir bi cbr piyasalardaki dengeleri alt üst eder. şahsen ben daha 2 gün oldu cbr250 alalı ben bile anında satışa koyar alırım bi 500 lük. ama ortada dolaşan bir söylenti var honda türkiye de eşşek değildir 300 cc bir motoru bu ötv dilimine getirmez eğer getiriyorsa düşük ötv deki alt sınır 250 cc den 300 cc ye çıkacak söylentisi doğru çıkacak demektir oda 300 cc cbr 12-13 binden satılır demekki biz cbr250 ciler battık demektir.

ne yazarmışım arkadaş arkadaşlar cbr250 ikinci elinden şikayetçiydim biliyorsunuz sonunda canıma tak etti 11-12 yazılan rakamlar bende cbr500R aldım ama ruhum 250r hala o yüzden buraya yazdım. bu arada çok ilginç yol maceralarımda oldu inşallah şu yorgunluğumu atayım motorumun resimleriyle birlikte paylaşırım

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam hayırlı olsun.. Ama yolda ninja 300'e denk gelme 300 cc'leri eleştirmişsin ama ninja 300 içinden geçiyor cbr500'ün bilgin olsun..

Hocam 500r hayırlı olsun. Ben de 250r bakarken 500 denk geldi öyle almıştım. Ninja 300 ile karşılaştırmak istemem, 2si de güzel motor bence. 500r tip olarak daha çok hoşuma gidiyor ama benim İçinden geçer derken son hızı kastediyorsanız çok anlamı yok bana göre, ilk hızlanma ve konfor daha önemli...

Motosikleti
    KZGN
    Alıntı ogaakkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyiki değiştirmişim lastiği rossi ile street arasında maddiyat harici ciddi bir fark olmayacak. İyi ki değiştirdim dedim çünkü son 1 haftadar işe motorum ile gidiyorum. yağmur çamur demeden Maşallah sorunsuz gidip geliyorum. İstikamet Bdüzü - Şişli. Hatta altımda takım elbisem üstümde koruma giysilerim insanlar inanmıyor motor ile gidip geldiğime..
    Adınıza sevindim...
    Bende düşünuyorum ama bakalim...
    Takım elbiseyi nasil koruyabiliyorsunuz bu arada dikkatimi çekti de?
    Bahsi geçmiş biraz fikir verebilir misiniz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:36 ----------

Merhaba arkadaşlar.
    Henüz arastırmaya firsatım olmadi ama gopro diye bir cihaz varmis galibag video kaydi yapiyormush birazda tuzluymush kulaktan dolma bilgiler bu yonde ama stabil calisan ve dayanikli olduguda.eklendi duyduklarima...
    Şimdi bilen kullanan arkadaslara sorum şu bu cihaz timelapse cekim yapıyor mudur?

Motosikleti
    Honda CBR500 R
    öncelikle teşekkür ederim.

Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hayırlı olsun.. Ama yolda ninja 300'e denk gelme 300 cc'leri eleştirmişsin ama ninja 300 içinden geçiyor cbr500'ün bilgin olsun..
    mesele birinin içinden içinden geçmekse bu biride bensem eminim bunu burdaki bir çok usta arkadaşlarım motorun hakkını sonuna kadar verebilen kişiler bunu pek rahat cbr250 ile de gerçekleştirebilir hatta küba çita vs gibi birçok çılgın motor kullanıcılarımız hepimizin içinden geçebilir kawasaki ye bile gerek yok şaka bir yana ben bu makinayı kimsenin içinden geçmek için almadım aslında dediğim gibi temiz uygun bir cbr250 ile anlaşsaydım oda bana çok rahat yeterliydi. ama dediğim gibi ekstra bir silindir ve fazladan 20 beygir tüketimi bu kadar az etkileyerek sunulunca hayır diyemedim. biraz aldığın motoru niye aldığını bileceksin yoksa elbet üzüldüğün bir kaç nokta çıkıyor. evet cbr250 den sonra cbr500 denilince millet cbr250 nin 2 katı birşey bekliyor 2 katı ses 2 katı hızlanma 2 katı son sürat ama öyle değil işte. öyle olmayınca da millet dumur oluyor. ben motorumu genelde şehirler arası kullanıyorum hafta sonları otobanda şehir içi ayrı spacy 110 um var zaten. ki otobanda bile ortalama 100-110 en fazla 120 giden bir insanım. e o hızda da otobanda da çeşit çeşit durumlarla karşılaşıyorsun benim motordan beklentim bu durumlarda hızlıca kaçabilmesi ki cbr250 imde gayet bunu beceriyordu cbr500 biraz daha rahat o konuda ve yine tüketim konusu cbr250 den aşağı kalır yanı yok mesela yeni yoldan geldim çok ayrıntılıtı hesap yapamadım hesaplar yazarım ama kış günü çok soğuk ve rüzgarlı hava üstünde kat kat giyinmiş resmen paraşüt misali ben olduğum ve sürekli hızlanıp yavaşladığım bir türlü sabit gidemediğim halde 20 kuruşu geçmedi. buda benim için yeterli zaten

Motosikleti
    Honda CBR250R - HRC " ÇALINDI "
    Arkadaşlar herkese selam motorum çalıntıdır.. Gözünüze çarpan bi durum olursa motorda tek farklı şey ön ve arka lastiklerdeki subab kapakları aliminyum kapaktır. Onun dışında motor zaten sıfır..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...86383994/detay
    https://www.facebook.com/shares/view...=story_reshare
    Hayatta zarar etmeyeceğiniz tek şey, hayallerinizin peşinden koşmak..

Merhaba arkadaslar yenı uye ve yenı bır cbr250 kullanıcısı olmak uzereyım 4 yıllık bı scooter gecmısım var daha once hıc vıteslı motor kullanmadım bu konuda son derece acemıyım cbr hakkında tum yorumları okumaya calısıyorum herkes lastıklerin kotulugunden bahsedıyor daha once hıc vıteslı tecrubem olmadıgını da dusunursek sız bana neler onerebılırsınız sımdıden tesekkur ettım

maydin02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    Alıntı melihbebek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar yenı uye ve yenı bır cbr250 kullanıcısı olmak uzereyım 4 yıllık bı scooter gecmısım var daha once hıc vıteslı motor kullanmadım bu konuda son derece acemıyım cbr hakkında tum yorumları okumaya calısıyorum herkes lastıklerin kotulugunden bahsedıyor daha once hıc vıteslı tecrubem olmadıgını da dusunursek sız bana neler onerebılırsınız sımdıden tesekkur ettım
    fırsat buldukça trafiğe kapalı bir alanda debriyaj, vites fren senkronizasyonu çalışın. çalışırken gidebileceğiniz en yavaş hızla gidin ayağınızı yere koymamaya çalışın. viteslerin yerini pekiştirin. 1 ile 2 arasında boş var. sıralama: 1-N-2-3-4-5-6 altın elbiseli adamın videolarını izleyin. korumalarınızı giymeden motorun üzerine çıkmayın.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Şu motorlara topcaase takmayın Allah aşkına
    adam repsole top case takmış gidiyor onumde
    Siyah&Beyaz, qezgin, ogaakkaya ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

94CanRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu motorlara topcaase takmayın Allah aşkına
    adam repsole top case takmış gidiyor onumde
    aynen ya tamam ss değil başlangıç motoru şöyle böyle ama topcase de hiç olmuyor be hiç
    Siyah&Beyaz bunu beğendi.
    ''Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin.'' #99 JL

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Arkadaşlar biyeybaraküs den haberi olan varmı nezamandir yorum yaparken görmedim tanıyan varmı

bugun bır kawasakı bayıle konustum 2015 model nınja gelıyormus 1 hafta sonra ınternette ve kawasakı net sıtesınde bır bılgı yok fıyatı 12 500 lıra hemen hemen cbr ıle aynı ozellıklere sahıp ama fıyatı neden bın lıra dusuk anlamıs degılım su ana kadar cbr kafasındayım ama suan fıkırlerım bıraz degıstı

007semihbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bugun bır kawasakı bayıle konustum 2015 model nınja gelıyormus 1 hafta sonra ınternette ve kawasakı net sıtesınde bır bılgı yok fıyatı 12 500 lıra hemen hemen cbr ıle aynı ozellıklere sahıp ama fıyatı neden bın lıra dusuk anlamıs degılım su ana kadar cbr kafasındayım ama suan fıkırlerım bıraz degıstı
    Ben onu bizzat kawasaki türkiyeye yani z-moto'ya mail atarak sordum bir iki hafta falan oldu... Kawasaki ninja 250 sl modeli iki hafta içerisinde sınırlı sayıda satışa sunulacak dediler. Teknik özellikler hemen hemen cbr250 ile aynı fiyat konusu henüz belli olmadı geldiğinde belirlenir demişlerdi. Ama görünüş olarak beni pek tatmin etmedi ninja 300 kasasında getirseler 15000 bile vermeye razıydım :D Şubat ayına kadar ellerinde sınırlı sayıda bulunacakmış. Kapora verenlere gelenlerden birini ayırabileceklermiş aynen böyle söylediler

Motosikleti
    Cbf150
    Yakışmıyor, ama büyük ihtiyaç, uzun yolda

Tardigrat bunu beğendi.

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Yan çantamı
    <birdaha düşünün

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı Volkan Serezli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yan çantamı
    http://www.youtube.com/watch?v=e05ayLVTOoM<birdaha düşünün
    Fena olmuş ya
    No matter how bad your day is

Your bike will always make you feel better.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 007semihbond adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben onu bizzat kawasaki türkiyeye yani z-moto'ya mail atarak sordum bir iki hafta falan oldu... Kawasaki ninja 250 sl modeli iki hafta içerisinde sınırlı sayıda satışa sunulacak dediler. Teknik özellikler hemen hemen cbr250 ile aynı fiyat konusu henüz belli olmadı geldiğinde belirlenir demişlerdi. Ama görünüş olarak beni pek tatmin etmedi ninja 300 kasasında getirseler 15000 bile vermeye razıydım :D Şubat ayına kadar ellerinde sınırlı sayıda bulunacakmış. Kapora verenlere gelenlerden birini ayırabileceklermiş aynen böyle söylediler
    Eğer bahsettiğiniz model şu model ise https://www.kawasaki-cp.khi.co.jp/mc...bx250ab_e.html Zmoto kapısında beklemeye başlardım yatağımı döşeğimi alıp param olsaydı Görünüş olarak beni baya cezbetti

ogaakkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-09 TRACER
    Alıntı kahve adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adınıza sevindim...
    Bende düşünuyorum ama bakalim...
    Takım elbiseyi nasil koruyabiliyorsunuz bu arada dikkatimi çekti de?
    Bahsi geçmiş biraz fikir verebilir misiniz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:36 ----------

Merhaba arkadaşlar.
    Henüz arastırmaya firsatım olmadi ama gopro diye bir cihaz varmis galibag video kaydi yapiyormush birazda tuzluymush kulaktan dolma bilgiler bu yonde ama stabil calisan ve dayanikli olduguda.eklendi duyduklarima...
    Şimdi bilen kullanan arkadaslara sorum şu bu cihaz timelapse cekim yapıyor mudur?
    Ben revit marka pantolonumu bedenim M olmasına rağmen xl aldım. Takım elbesenin paçalarını çorap içine sıkıştırıp üstüne geçiriyorum. Takım elbisenin ceketini ve ayakkabılarımı sırt çantasına koyuyorum. böylelikte hiçbir kırışma olmuyor. Tabi kırışma haricinde üşümüyorsun ve ıslanmıyorsunda

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:27 ----------

Alıntı BOZKAPLAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese selam motorum çalıntıdır.. Gözünüze çarpan bi durum olursa motorda tek farklı şey ön ve arka lastiklerdeki subab kapakları aliminyum kapaktır. Onun dışında motor zaten sıfır..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...86383994/detay
    https://www.facebook.com/shares/view...=story_reshare
    Büyük geçmiş olsun. İmkanın, gücün ve çevren varsa çıkmacıları araştır. Benim üst komşumun CBF 150 motorunu çaldılar, adam gitti bir günde buldu. silah, bıcak, tehdit derken 250tl ye geri aldı moturunu.
    kahve ve BOZKAPLAN bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler