Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorum sahibinden.com'da ilandadır.. İlgilenen olursa ulaşabilirler.. ;)
    182374614 ilan numarasıdır.. Pazarlık payım var.. Bizden biri olursa daha da güzellik yaparım.. ;)
    3200 km'de bakım olayları geçmiş sayfalarda mevcut.. İlan açıklamasında da yazıyor.. bilginiz olsun..
    Baskan sen bu motoru niye istanbulda satmiyon? alirdim valla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    black-man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Arkadaşlar motorum sahibinden.com'da ilandadır.. İlgilenen olursa ulaşabilirler.. ;)
    182374614 ilan numarasıdır.. Pazarlık payım var.. Bizden biri olursa daha da güzellik yaparım.. ;)
    3200 km'de bakım olayları geçmiş sayfalarda mevcut.. İlan açıklamasında da yazıyor.. bilginiz olsun..
    Kesin ninja aklını çeldi senin ne diyelim hayırlı satışlar.

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ninja aklımı hep çelen bi makinaydı ama bu sefer ninja almak için satmıyorum.. seneye yaza kadar başka tarz ve yüksek cc bi motor düşünüyorum.. Ayrıca bi iş düşüncem var hem onu gerçekleştiricem nasipse.. Elimde nakit param olmuş olur diye düşünüyorum..

Zaten cumartesi günü Samsun'a gidiyorum.. Motoru dükkanda üzeri örtül bi şekilde bir kaç ay satılana kadar bekler..
    Bu arada depoyu full gırtlağa kadar doldurup, sehpaya kaldırıp ön tekerin altınada tahta koysam öyle 3-4 ay kadar beklese bişe olmaz sanıyorum.. Nem rutubet falan hiç bişe yok.. Dükkan içinde durucak bi sıkıntı olur mu ? Nasıl bekletebiliriz fikirlerinizi alayım

zsturkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Gel motorsuzda olsan yine gel :D motoru yatırcaksan aynen dediklerini yap yanlız depoyu fullemeye gerek yok gibi sakıncası var mı bilmiyorum ama benzinin genleşme ucma gibi reakstonları oluyo 2litre benzin koy dursun :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:03 ----------

birde aküyü sök 4 ay yatıcaksa :D

Beni böyle güzel çağırdıktan sonra gelirim tabi kardeşim.. o zaman aynen dediğin gibi yapıyorum.. Aküyü söküyorum.. Depo dolu zaten.. arka tekeri sehpaya kaldırırım.. Ön tarafın şastik altınada tahta koyarım tamamdır.. ;) satılana kadar yatsın dükkanda.. hem km yapmamış olur.. Satılmazsada alırım Samsun'a getiririm duruma göre..

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-cbr-250-akrapovic-egzoz-183979589/detay/

arkadaşlar ihtiyaçtan satıyorum

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı Volkan Serezli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-cbr-250-akrapovic-egzoz-183979589/detay/

arkadaşlar ihtiyaçtan satıyorum
    motosiklete bi artısı var mı ses dışında?

Motosikleti
    Beni böyle güzel çağırdıktan sonra gelirim tabi kardeşim.. o zaman aynen dediğin gibi yapıyorum.. Aküyü söküyorum.. Depo dolu zaten.. arka tekeri sehpaya kaldırırım.. Ön tarafın şastik altınada tahta koyarım tamamdır.. ;) satılana kadar yatsın dükkanda.. hem km yapmamış olur.. Satılmazsada alırım Samsun'a getiririm duruma göre..
    mitokondri Samsun'a ne için geliyorsun acaba. Ben şu an Samsundayım.

Hocam olursa bi iş planım var.. Gezmek içinde geliyorum diyelim.. Ama artık Samsun'da durucak gibiyim..
    Nasipse cumartesi günü orada olurum.. Haberleşelim görüşme imkanımız olursa oturur laflarız.. Samet bizi misafir eder diye düşünüyorum..

Motosikleti
    peki görüşmek üzere o zaman. işlerini hallettikten sonra görüşelim. benim numara 0532 6344552. Adım Süleyman

zsturkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Hocam olursa bi iş planım var.. Gezmek içinde geliyorum diyelim.. Ama artık Samsun'da durucak gibiyim..
    Nasipse cumartesi günü orada olurum.. Haberleşelim görüşme imkanımız olursa oturur laflarız.. Samet bizi misafir eder diye düşünüyorum..
    Ederiz tabi elimizden gönlümüzden geldiği kadarıyla

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:54 ----------

Alıntı sdirer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki görüşmek üzere o zaman. işlerini hallettikten sonra görüşelim. benim numara 0532 6344552. Adım Süleyman
    Görüşürüz inşallah ben samsun dayım sürekli

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:59 ----------

Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akrapovic i bilmiyorum ama bnde tiger tri800 var üst devirlerde canlanma var katalizör olmadiği için alt devirler sıkıstırma olmadığından biraz zayıf cok fark olmuyo gidişte tamamen psikolojik K&N kutu içi hava filtresi felan olunca fark oluyormuş diye okumuştum. Bunlarin sonucunda sibop ayari gerekir diyolar, servise sormuştum daha yeni motor getek yok ayara demişlerdi.

Tam performans için bence;
    - egzoz
    - hava filtresi
    - power commander

Motoru açmadan yapılabilecek soft işlemler haa degermi 3-5 bg için 2000 lira çok

[QUOTE=zsturkmen;3468697]Ederiz tabi elimizden gönlümüzden geldiği kadarıyla [COLOR="Silver"]

Eyv. kardeşim ondan şüphem yok çok şükür.. Bakalım cumartesi öğlen gibi orada olurum inş. görüşürüz..

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:02 ----------

Alıntı sdirer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam kayıt ettim numarasını Whatsapp kullanmıyosunuz sanırım dönüş yapıcaktım.. Cumartesi günü duruma göre haberleşiriz..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:04 ----------

Evet arkadaşlar haftalık zincir temizliğimi yapıp, pasta cila ve hızlı cila uygulamamı yapıp Samsun'a gelmeden önce işlerimi halledip motorumu temizledim.. Artık kirlenmemesi için kullanmayacağım.. Yarın zinciri yağlayıp yerine yerleştireceğim ve 3-4 aylık bir yatış süresi olacak.. Bildiğiniz gibi motorum ilandadır satılırsa da alan tertemiz alıp biner artık..

Resim ekleyelim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:36 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...82374614/detay

Arkadaşlar ilan linkidir.. İlgilenen olursa dönüş yapabilir..
    Hayallerime Sürüyorum.

ogaakkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-09 TRACER
    Alıntı kahve adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Michelin pilot street`ini inceliyorum...
    iyiki değiştirmişim lastiği rossi ile street arasında maddiyat harici ciddi bir fark olmayacak. İyi ki değiştirdim dedim çünkü son 1 haftadar işe motorum ile gidiyorum. yağmur çamur demeden Maşallah sorunsuz gidip geliyorum. İstikamet Bdüzü - Şişli. Hatta altımda takım elbisem üstümde koruma giysilerim insanlar inanmıyor motor ile gidip geldiğime..

Evet arkadaşlar motorumu kaldırdım.. Üzerini örtüp sehpaya aldım.. Ön tekerin altınada tahta koydum.. Aküyü sökmedim.. Hafta bir kez 8-10 dk çalıştırılacak.. Böylelikle motorumdan biraz uzak kalıcak gibiyim..

Samet kardeşim çayı koy geliyorum..

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artısı kalkışlarda motor serileşti
    160 tan sonrasını motorda denemiyorum
    ama performansta bir artış var
    db killer da var zaten taktığınızda orijinal sesinden birazcık daha fazla ses veriyor

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar akü ,statör, konjoktör hakkında bilgisi olan kullanıcılarından yorum bekliyorum. Duymayanlar da bir zahmet okusun. Ben yandım siz yanmayın ;

http://www.motosiklet.net/forum/mt-atolye-teknik-servis/138264-cbr-250-stator-arizasi-ve-parcanin-fiyati.html#post3469789

enzo1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mmt_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu arkadaşlar nedir bu 2. el cbr250 piyasasının durumu yani ne bileyim bir önceki kasa sıfırı en pahalı zamanında 12 olan motora 1 sene 2 sene binip 11-13 arası fiyat yazmak nasıl bir mantıkdır ben çözemiyorum. en son 2013 modele 13400 yazan gördüm yuh dedim yani. hayır peynir ekmek gibi satılsa yine anlarım aylarca satılmayan motora normal bakın normal fiyat veriyorsun adın ölücü oluyor. o iş öyleyse 1 senede 20.000 km binmiş gözümde 8 etmeyen piyasada 9 etmeyen motora 12 yazana ne denmeli onu çözemiyorum oda ölü diriltici yada heralde en yakını şark kurnazı. hayır adam almıştır motoru garajda saklamıştır 3-5 binden fazla km yapmamıştır çizik yoktur 11 yazsın anlarım 10500 e alınır o motor ama yani 12 ye al 10-15 bin km bin üstüne kaza yap yatır kaldır motoru sonra 11.250 yaz bak bak 11 bile değil 11.250 250 si pazarlık payı. bilmiyorum arkadaşlar en temizi dahi olsa sıfırı 12 ye satılmış bir motoru siz kaç lira için 2. el alırdınız bir sorayım dedim.
    Bizim milletimiz için 2. elin malı değer kaybetmez, tam tersi artar. Serbest ekonomide bir vasıtanın kontağına anahtarı taktığın andan itibaren en az %10 olmak üzere piyasa şartlarına ve 2. el giderine göre %10-20 arası değerini kaybeder ama gel de anlat. Adam alıyor biniyor biniyor, dediğiniz gibi yatırıp kaldırıyor ondan sonra "sıfır motor" piyasa fiyatının 250 lira altına satmak istiyor... Ben bir aşama daha ilerisi olarak 300-400 km binip sıfır fiyatından 500 TL daha pahalıya satmaya çalışanı bile gördüm geçen yıl bu motorda (beyimizin totosu seleye oturdu ya motorun değeri arttı...)

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    9000 km de bi cbr var arkadaş satıyor oda 2. el almıştı az kullanılmış depoda sadece bi gocuk var alınır mi sizce ben arkadasa güveniyorum o yüzden sıkıntı yok yoksa sıfır pulsar var aklımda ?

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    [IMG][/IMG]
    ogaakkaya bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı ENİGMA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9000 km de bi cbr var arkadaş satıyor oda 2. el almıştı az kullanılmış depoda sadece bi gocuk var alınır mi sizce ben arkadasa güveniyorum o yüzden sıkıntı yok yoksa sıfır pulsar var aklımda ?

Merhaba depo oldukça pahalı alırken bunuda göz önünde bulundurun onarımıda pahalı olacaktır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler