Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    http://www.motosikletim.com.tr/urun/akrapovic-honda-cbr-250r-titanyum-egzoz.aspx
    Sizce alınırmı bu aralar baya taktım kafaya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bence fiyatı çok iyi bile sayılabilir. Egzoz alacaksan akrapovic zaten tek geçerim.
    wolrath bunu beğendi.

..Carmentality.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbr 600 f fren sisteminde , ön arka birbiri ile etkileşimli olarak yani ön fren sıkıldığında bi ölçü arka frenide kullanıyor.
    Bu özellik cbr 250 de var mı ?

Yok, c-abs'li modelleri Türkiye'ye getirmiyorlar.
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bu arada kaza geçiren arkadasa büyük geçmiş olsun forumu pek sık takip edemediğim için şimdi gördüm.Allah acil şifalar versin.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    __ Kelleden ciddi bir operasyon geçirdim ( yinede keyfi diyelim ), kasksız hayatta markete bile gitmem zaten, bu yüzden 10-15 gün CBR' ıma binemiycem, şimdiden çok özledim veledi ya,

sizleri çok çok iyi anlayabiliyorum beyler, motosikletine binemeyecek olan arkadaşlara büyük geçmiş olsun tekrardan

__ Linkteki Akrapovic iyiymiş, sanırım sadece susuturucu dimi

eser8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pezevenq gitmiyoduda. duruyordu yol kenarından birden en sağda durarken en sol şerite daldı işte. yolun ortasına paralel geldi. adaletini .... böle Tr'nın. Asli kusurlu benı yazmıslar neymiş Orta şeritten gidmemem lazımmıs. hadi ben sucluyum. o pezeveng yolun ortasında napıodu ?
    n'apıyordu bilemem tabi ama önünde giden three-colour cbr250r çok tırsmış seni virajdan sonra ardında göremeyince onu biliyorum..

arka çanta 40 lt shad aldım. demiri özel olarak yaptı tamponcu. yan çantalar + arka çanta ile görüntüler;

ayrıca branda aldım xl. çanta ile birlikte arka tekerin bir kısmı hariç komple kapatıyor. kışa hazırlıklar tamam

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı ybalci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka çanta 40 lt shad aldım. demiri özel olarak yaptı tamponcu. yan çantalar + arka çanta ile görüntüler
    Ben CBR 250' ye çantayı aşırı yakıştıran biri olarak (özellikle siyah renge ) gayet beğendim

Özellikle Shad bomba durmuş Softlarda gayet güzel duruyor ama bana nedense güvenilir gelmiyorlar, içine değerli bişey konulamaz ya sanırım bu yüzden

Genel olarak fıstık gibi bir sport-touring ruhuna bürünmüş

Bende sadece yan çanta istiyorum ama Givi Asia sitesindeki yan çanta bağlantı aparatları ortalıkta yok, nasıl çözerim hala bilemiyorum

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    __ Kelleden ciddi bir operasyon geçirdim ( yinede keyfi diyelim ), kasksız hayatta markete bile gitmem zaten, bu yüzden 10-15 gün CBR' ıma binemiycem, şimdiden çok özledim veledi ya,

sizleri çok çok iyi anlayabiliyorum beyler, motosikletine binemeyecek olan arkadaşlara büyük geçmiş olsun tekrardan

__ Linkteki Akrapovic iyiymiş, sanırım sadece susuturucu dimi
    Bayisine gidip bir soracağım pazartesi gunu

theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    topcasesiz olmuyor..depoüstü çanta da şart

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Depo ustunde mıknatısların olduğu yer zamanla aşınıyor malesef.

Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben CBR 250' ye çantayı aşırı yakıştıran biri olarak (özellikle siyah renge ) gayet beğendim

Özellikle Shad bomba durmuş Softlarda gayet güzel duruyor ama bana nedense güvenilir gelmiyorlar, içine değerli bişey konulamaz ya sanırım bu yüzden

Genel olarak fıstık gibi bir sport-touring ruhuna bürünmüş

Bende sadece yan çanta istiyorum ama Givi Asia sitesindeki yan çanta bağlantı aparatları ortalıkta yok, nasıl çözerim hala bilemiyorum
    valla benim çanta aparatını 80 TL ye yaptı kaportacı. resmen tasarım yaptı adam yan çantalar da sallanmasın diye onları da tutacak şekilde. sağlam bir kaportacıya yaptırabilirsin yan çanta aparatı. takacağın çantaları önceden alman kaportacının ona özel aparat hazırlamasını sağlar. gözümün önünde profilleri eğerek, kaynatarak ve boyayarak aparat yaptı adam. sadece aparatın da resmini çekerim bir ara.

Motosikleti
    Honda
    uzay boşluğunda yapmış 199 u.Ama beyaz 2012 cbr 250 ler sağlam kaçıyormuş 2013 lerde işyok.. :D
    theplatoon bunu beğendi.

theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KNC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzay boşluğunda yapmış 199 u.Ama beyaz 2012 cbr 250 ler sağlam kaçıyormuş 2013 lerde işyok.. :D
    :D:D..ortamın sürtünme katsayısı sıfır..

araniza yeni katildim bi soru sormak istiyorum etkinlik olarak anadolu yakasi icinde bulusma tarzi seyler oluyomu ?

psychocake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bu sabah klasik işe gitmek için otoparka indiğimde resmen çıldırdım... anahtar kontağa zorlayarak giriyor, hatta o kadar zorluyor ki elimde kalıcak diye korkuyorum çıkartırken.. Bi ara durdum baktım doğru motoramı binmeye uğraşıyorum diye... Muhtemelen birileri kurcaladı motoru durduk yere olacak birşey değil bu.. Kapalı otoparkta diye alarmlı disk kilidini takmıyordum ama neymiş 24 saat güvenlikde olsa takıcakmışım... Aman dikkat beyler..
    ybalci bunu beğendi.

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    ozzm, MrMaydec ve MK34 bunu beğendiler.

jakiyamayess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r
    Evet beyler o kadar masraf ettim ama karşılığını aldım diyebilirim. Diablo rosso 2 lastikler, 24bin bakımı, zincir dişli seti değişimi sonrasında araç adeta sıfırlandı. 1.400 TL'ye yakın masraf ettim. 24 bin km yi devirenler eğer benim gibi zincire çok iyi bakamadıysanız zincir dişli setini değiştirmenizi tavsiye ediyorum.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı psychocake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sabah klasik işe gitmek için otoparka indiğimde resmen çıldırdım... anahtar kontağa zorlayarak giriyor, hatta o kadar zorluyor ki elimde kalıcak diye korkuyorum çıkartırken.. Bi ara durdum baktım doğru motoramı binmeye uğraşıyorum diye... Muhtemelen birileri kurcaladı motoru durduk yere olacak birşey değil bu.. Kapalı otoparkta diye alarmlı disk kilidini takmıyordum ama neymiş 24 saat güvenlikde olsa takıcakmışım... Aman dikkat beyler..
    Kontak biraz hassas sanırım... Bende sıkıntı yok henüz ama sizin gibi sıkıntı yaşayan arkadaşlar az değildi. Eğer kontak bu kadar hassas ise son anahtarı çıkardığınızda bir şeyler olmuş olabilir.. (Çok mu iyimserim? )
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler