Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    abicim çocuk bunu paylaşmış bi de
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

tecrübeli tecrübesiz hepimize ders olsun bu olaylar,buradaki her arkadaşı sağ salim görmek isterim her zaman...
    barodi bunu beğendi.
    ASPANDA BÜRKÜT, JERDE KÖKBÖRÜ BOL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    b.dog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Allah mekanını cennet etsin. Yakınlarına sevenlerine baş sağlığı dilemekten başka elden ne gelir. Umarım aldığımız son kötü haber bu olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:22 ----------

Bugün konşuk a gittim. 2013 model cbr bekleyenler için kötü bir haberim var. Son gelen gemide türkiye için sadece 70 adet siyah cbr 250 r varmış. (her bayiye 1 adet)
    Yani kaparo yatırıp sözleşme yapmadıysanız yeni makineler haziran ortası ancak gelir. Konşuk a gelen motor benim. Almay düşünenler bütün bayileri arayıp ilk motor için anlaşmaya çalışsınlar.
    Bekleyenlere duyurulur....

erdem_cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f 5i
    Kocaeli haldizlarda da yok bilginize.
    siz biyerlere gitmek için arabanıza binersiniz, biz ise motorumuza binmek için biyerlere gideriz... E.C.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    arkadasımıza allahtan rahmet dılıyorum.
    kask :(
    ben 5 ıle gıderken bıle ölüyordum az daha , ınsanlar trafıkte neye guvenır , nasıl dolasır bu kadar futursuzca - kasksız aklım almıyor.bıldıgın bır nevı ıstanbul trafıgınde ıntıhar edıyorz zaten her motora bındıgımızde,ölüp ölmeyecegımızı bıraz da bız karar verıyoruz bence.burada & dısarıda bırcok arkadasım surus stılımı elestırır.ama maalesef guzel ulkemde boyle bu ısler.3km otesını gormen lazım,serıt bos dıye basmaman lazım sagında - solunda araba varsa,duran arabaları her daım kapısı acılcakmıs gıbı gecmen lazım vs.ben korkagım arkadas.lutfen sız de korkak olun.kotu gozukse de herseyınızı , tum korumalarınızı takın gozunuzu seveyım.

Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    106 derece çok sıcak olmuş
    75 uzunyol.(ısındıktan sonra daha azını gormedım hıc en soguk havalarda bıle.)
    85 cıvarı dur - kalk.
    105 cıvarı cadde gıbı ıgrenc trafıklerde.

106'dan fazlasını ıstesen de goremıyorsun.fan hayvan gıbı basıyor cunku

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    bende çok üzüldüm allah rahmet eylesin yakınlarına baş sağlığı sabır metanet versin.
    iş çıkışı olivumun orda kırmızıda bekliyoruz neyse yeşil yandı ben sağ şeritteyim diğer öküz sol şeritte baktım sola sinyal veriyo tali yola döncek be şerefsizin oğlu madem sola sinyal veriyon altındaki araba kamyon değil minibus deyil otomobil; neden benim şeridime kırarak dönuyon öküzoglu ökuz insan bi bakar sağ şerit boşmu diye hızımda 60km felan bu mal aniden geniş kavisle döncekya ben hızımı dahada artırdım çünkü o hızla ani fren yapsam ya motor kitlencek arabaya çarpacak duracak kaza gelcek ben 2nci yolu seçtim ve çok güzel bir slalom ile arabayı sollayıverdim. orda dikkat etmesem eğitim özel eğitim almış olmasam halim nice olurdu o yüzden eğitim eğitim eğitim napolyon para para para diyor ben eğitim diyorum

Uploaded with ImageShack.us

alttaki de dün istoç çevre yoluna doğru ilerlerken ben zaten en sağ şeritin sol tarafına yakın bir mesafede ilerlerken bi baktım benle aynı şeritte giden bir öküz aynı şeridi ortak kullanıyoruz hadi yanımdaki motosiklet olsa kullan diyicem. be öküzoğluöküz sen arabasın benmotosikletim diye küçüğüm yer kaplamıyorum diye yan sağ tarafıma bitip benim yolumu katledip hayatımı riske neden sokuyorsun şerefsizin oğlu dimi? en sağ şeritte bile güven yok dikkat edin kendinizi rahat sanmayın.

Uploaded with ImageShack.us
    alttaki videoda tıpkı dün yaşadığım olaya benziyor izleyin
    http://www.youtube.com/watch?v=zYA8G...ature=youtu.be

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:04 ----------

bu arada 1000 bakımından sonra yağ yağ filtresi değişti zincir temizlendi gerginlik ayarı yapıldı lastikler kontrol edildi. makina sanki değişti.sanki aslana döndü ani hızlanmalar rahat vites geçisi çok yumuşadı vites geçişleri .
    ayrıca 70 km felan yol yaptığımda motor sanki acayip yanık kokusu gibi bişey vardı bakımdan sonra makinada koku kalmadı. canavar gibi oldu maşallah motul koydurdum yağı .sanki yenilenmiş gibi oldu ilginç bir his yaşıyorum sizdede oldumu böyle şeyler?

S.Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Simsiyah CBF 150
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne fıtılı yahu? o kadar kucuk delıgı buyutmeye gerek var mı?
    soguk yama ıs gorur.aman ha.yepyenı lastıge yazık olur fıtılle.
    Barış Bey dibine kadar haklısın,aman arkadaşlar küçük deliklerde sakın fitil yaptırmayın.İki tekere biniyoruz.Araba değil bu.Canınızdan olmayın.

Flash_9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    ömer kardeşimize allahtan rahmet ve yakınlarına başsağlıgı, sabır dliliyorum :(

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Allah rahmet eylesin ya kötü oldum görünce
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi

bugün 23 nisan törenlerine katılmak için motorumla bir köy okulunu ziyaret ettim..pek fazla fotoğraf çekemedim..gezi niteliği taşımıyor ama yine de paylaşayım.
    herkesin bayramını kutluyorum..
    tugfox, seigen, kakare ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Youtube: YOL AVCISI

theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı PatientZer0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.Görüntü nefis oldu diyorsan fotoğraf paylaşacaksın kuru kuru olmuyor
    İnşaallah dostum..fırsat bulursam yükleyeceğim foto..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:32 ----------

fulledim depoyu..300 km gibi tek dişe düştü..bence giderdi daha ama kısa süre sonra benzinliğe saptım..şaşırtıcı bir yakıt tüketimi var..şu durumda ybr 125 imden daha az yakıyor..üstelik de rodaj döneminde..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:36 ----------

arkadaşlar yıkarken,temizlerken neye dikkat edelim..tazyikli suyla falan bol köpüklü yıkasak bişey olur mu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:38 ----------

motor freni yapmak çok zevkli oluyor bu arada

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:42 ----------

Ömer kardeşimize Allah'tan rahmet,yakınlarına sabır diliyorum..çok üzüldüm

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:44 ----------

cbr 250 r den sonra ybr 125 im bisiklet gibi geliyor bana

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    evet sonunda bu pazartesi motoru büyük bir aksilik çıkmazsa Bursaya götürüyorum

Biletimi aldım '' Yenikapı-Mudanya'' ...
    bu feribotları daha önce kullanan var mı? dikkat etmem gereken şunu yap mutlaka dediğiniz bişeyler falan tecrübelere ihtiyacım var YİNEEE
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

Motosikleti
    CB650F
    Bende geçen cbr 125r de kumlu zemine gelip kayıp düştüm 20 km hızdaydım motor sağ tarafa yattı eğer kaskım montum olmsaydı ciddi bir sakatlık geçire bilirdim direk olarak kafamı yere çarptım :(

mümkünse parmaksız eldiven kullanmayın çünkü refleks olarak ilk önce elinizi koyuyorsunuz yere

theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    özellikle çakıla ve mucurlu yollara dikkat edin arkadaşlar

Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Bu gece 30/1B maddeden abart egzoz var diye ceza yedim istanbul bagdat caddesinde.. 2 polis geleni geceni aldi, benimkini baglamadi ama 1 haftaa orjinali taktir ve trafik subeden dusurt kendini dediler.

Susturucuyu cikarmistim onun icin itiraz etmedim ama benim anlamadigim orjinali haricinde takili olan ixil marka egzozun da susturucusuyla desi kontrolu yaptiginda bile siniri asmamasi lazim ki poliste zaten desimetre yok, neyle olcum yapacak?

Artik o zaman ixil yatacak evde, orjinal egzozla mi dolasacagiz istanbul'da?

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Alıntı kakare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet sonunda bu pazartesi motoru büyük bir aksilik çıkmazsa Bursaya götürüyorum

Biletimi aldım '' Yenikapı-Mudanya'' ...
    bu feribotları daha önce kullanan var mı? dikkat etmem gereken şunu yap mutlaka dediğiniz bişeyler falan tecrübelere ihtiyacım var YİNEEE
    Motoru feribotta olabildiğince sola yatır. Bir de duvar kenarına koy dostum. Dalgalanmada sağa yatan motorlar var dikkat et. Fuara giderken arkadaşa söylemesem motoru belki düşebilirdi Kask,canta,vs varsa hepsini yanına al yukarıya çıkıp oturacaksan.
    kakare bunu beğendi.
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı Ufuk İnkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru feribotta olabildiğince sola yatır. Bir de duvar kenarına koy dostum. Dalgalanmada sağa yatan motorlar var dikkat et. Fuara giderken arkadaşa söylemesem motoru belki düşebilirdi Kask,canta,vs varsa hepsini yanına al yukarıya çıkıp oturacaksan.
    çook sağol ufuk ;) nasıl bir ortama sokucam motoru onuda bilmiyom ama hatırlıcam bunu ona göre davranıcam
    Ufuk İnkaya bunu beğendi.
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Feribotun sol tarafına yanaş ayaklığı aç dıreksıyonu sola kır
    bu şekilde dalgada sarsıntıda motor yan yatmaz
    motordaki bütün ekipmanlarını al
    kakare bunu beğendi.

herkese selamlar
    cbr250'imle daha 100 km yapmısken sakız adası tatilinde kle500 ile 500 km yaptm 4 gunde. bakalım kle500'den sonra motorum nasıl gelecek. buyuk olasılık oturus pozisyonunu bayaa yadırgıcam
    bu arada buyuk motor gercekten cok zorlayıcı ozellikle dusuk hizlarda kontrol acisindan

Dezinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12' Honda CBF 1000FA
    Dün 310 km'de benzin göstergesi yanıp sönmeye başladı. Yanıp sönmeye başlayınca yedek depoya geçiyor ve yedek depo 1.4lt idi değil mi arkadaşlar, yanlış mı hatırlıyorum ?
    Yeni alan arkadaşlar, sizlerdeki veriler nasıldı?
    Kimilerinin terapiye ihtiyacı olabilir, benimse motorsikletim var..

cotonak28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    burgman 200
    benim motor 547 km2. depoyu doldurdum 53+49 tl benzin almışım.
    çokmu yakıyor ne.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler