Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dumenist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9000 de anes motor a giderken 170 le gittim donuste 130 la tekrar geri donup gitmiyo dedim havalardan dedi ne alakaysa
    İstanbul gibi yerde imkanın çok olmalı..farklı honda servislerine gitmelisin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    i.canver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    arkadaşlar 2011 cbr 125r motorumu sattım bu gece ayvalıktan otobüsle istanbula geliyorum sabah mutluhan hondadan 2013 cbr 250yi teslim alıcam başka hiç bir yerde motor kalmamış 2 ay süre veriyorlar + zam geliyormuş 10500-10700 civarı fiyat olabilirmiş.

erdem_cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f 5i
    Arkadaslar kocaeli outlet center karsisinda haldizlar honda plaza motor servis satis ve yedek parca olayina 22nisan gunu basliyo ilk musterleridebenim. 1000km rodaj ve genel bakim icin gidicem. Goruslerimi yine paylasirim yarin aksam
    siz biyerlere gitmek için arabanıza binersiniz, biz ise motorumuza binmek için biyerlere gideriz... E.C.

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    Aslında küçük motor düşünüyordum ama artık tak etti canıma bu modeli alsam ikinci el 8000 liraya civarına yaz sonu kaça satabilirim hemen satılabilir mi? 3 aylık motor lazım bana kışın dışarıda bırakamam.

PatientZer0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    Hayırlı olsun.Görüntü nefis oldu diyorsan fotoğraf paylaşacaksın kuru kuru olmuyor
    Alıntı theplatoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oğun iş temposu ve olumsuz hava şartları nedeniyle yaklaşık iki haftadır ertelediğim
    motoruma kavuşmayı,perşembe günü gerçekleştirdim..antalya ataberk honda bayiine gösterdikleri ilgi
    için çok teşekkürler..gürol bey ,mehmet ali bey ve tüm çalışanlarına çok teşekkürler ilgi ve yardımları için..
    perşembe günü antalya dan burdura doğru,siyah renk cbr250r almış ıspartalı bi arkadaşla birlikte yola çıktık..
    rodaj olduğu için 80 km hızın üstüne çıkmadık..2-3 yıldır ybr 125 kullanmış biri olarak bu yolculukta o kadar fark gözledim ki..
    çok konforlu,çok atik,dikkat çekici,yoltutuşu harika,çıktığım rampayı hissettirmeyen,rahat sollama yapılabilinen ve daha pek çok şey..
    aynaların konumu da nefisti,geniş ve rahat bi görüş açısı sunuyordu.hızı yükseltmek istedim bi defa ve 120 nasıl çıktığını anlamadım bile karşıdan esen
    kuvvetli rüzgara rağmen..soğuk havaya rağmen yolun nasıl bittiğini anlamadım..antalya dan ybr 125 le yola çıksam o yol bitmezdi..
    anes motordan arka çanta bağlantı demiri taktık ve shad 45 çantayla birlikte görüntüsü nefis oldu.düşük hızlarda bile gitmek çok keyifliydi

dumenist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava filtresinin önünde kağıt yada naylon kalmış olabilir bidaha söküp hava filtresini kontrol et hem sen erken değişmişsin ben 12 bin km de Aneste değiştim.
    bagaja koyduğum ıslak mendiller nasıl olduysa hava filtresine gitmiş ve ayrıca akünün kağıtlarıda suda ıslanıp parçalanmıs buda doğal olarak filtreyi doldurmus. onun için yenisi takıldı zaten...

enzo1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pompei adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında küçük motor düşünüyordum ama artık tak etti canıma bu modeli alsam ikinci el 8000 liraya civarına yaz sonu kaça satabilirim hemen satılabilir mi? 3 aylık motor lazım bana kışın dışarıda bırakamam.
    Pahalı zamanda alıp ucuz zamanda satmayı düşünüyorsunuz, zarar etmeyi göze alıyorsanız hemen satılır problem olmaz, ama yazın aldığınız fiyatın baya altına vermek zorunda kalırsınız

dumenist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava filtresinin önünde kağıt yada naylon kalmış olabilir bidaha söküp hava filtresini kontrol et hem sen erken değişmişsin ben 12 bin km de Aneste değiştim.
    bagaja koyduğum ıslak mendiller nasıl olduysa hava filtresine gitmiş ve ayrıca akünün kağıtlarıda suda ıslanıp parçalanmıs buda doğal olarak filtreyi doldurmus. onun için yenisi takıldı zaten...

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı dumenist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilginç umarım sorun çözülür bi daha servise git diyeceğim ama sen gittim falan dersin şimdi

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    hani titresimden sıkayet edıyoruz ya... mt-03 ' e bı bının... tıtresımı hıssedın dıyorum sadece :D

tıtresımden anahtarı bozmuş,topcase baglantılarını koparmıs alet.varın gerısını sız dusunun eheha
    viper17 bunu beğendi.

Cts günü bende cbr 250 aldim umarim keyifli bir yaz geciririm
    KeaSH-07, deep_far ve Volkan Serezli bunu beğendiler.

deep_far - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx150 2015 Siyah
    arkdaşlar merhaba

arka tekerime çivi battı kilometre 260 dayken içim adeta gitti sanki ben delindim

arka tekerin havası 15 psı kadar düşmüş 30 psı ya çıkartırm izmirden karaburna gidip geldim 200 km eklendi

bi hafta geçti tekrardan karaburna gitmem gerekiyordu atladım motora gene gittim geldim 200 km daha

gelişte kontrol ettim 20 psı a düşmüş tekrardan 30 psı yaptım kapadım motoru

km 670 di

ne yapmam nasıl yaptırmam gerekir 1 aylık motor

1.serivis yapar mı ?
    2. içine sıvı doldurup tamir mi eedilmeli?
    3.arka teker çıkıp yama mı yapılmalı?
    4. gidip yeni bi lastik almalı mı ? ( para yok : ( )

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hani titresimden sıkayet edıyoruz ya... mt-03 ' e bı bının... tıtresımı hıssedın dıyorum sadece :D

tıtresımden anahtarı bozmuş,topcase baglantılarını koparmıs alet.varın gerısını sız dusunun eheha
    ama soyle de bı artısı var :D
    2000devırde bıle whoarrr yapıp tekere kalkabılır.o denlı torklu,son suratı 170 olan psıkopat bı alet.
    tam sehırıcı eglencesı,tabı dev gibi gidonu minubus aynalarına carpmazsanız :D

---------- Post added at 20:53 ---------- Previous post was at 20:51 ----------

Alıntı deep_far adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkdaşlar merhaba

arka tekerime çivi battı kilometre 260 dayken içim adeta gitti sanki ben delindim

arka tekerin havası 15 psı kadar düşmüş 30 psı ya çıkartırm izmirden karaburna gidip geldim 200 km eklendi

bi hafta geçti tekrardan karaburna gitmem gerekiyordu atladım motora gene gittim geldim 200 km daha

km 670 di

1.serivis yapar mı ?
    uzun sure sonunda sadece 10psı hava kacıyorsa cok ufak bı delık var.bende de vardı soguk yama ıle hallettırdım.10-15 lıraya ısınız gorulur.cok da uzun surmez.hıc oyle ıcıne sıvı sıkmayı vs yı aklınızdan gecırmeyın

*sankı ben delındım ne demek kardesım :D hey allahım.ıyı guldurdun aksam aksam :D
    avcagatay bunu beğendi.

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    Alıntı deep_far adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkdaşlar merhaba

km 670 di

1.serivis yapar mı ?
    dıstan 5 içten 10 tlye yapıyorla fitili üzülecek bi durum yok ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:00 ----------

özlemişim karakızımı , malum kol kırık binemiyorum.arakadasıma rica ettim kendi motorumla gezdirdi
    tosun arkadasın fotosunuda cektim.

aman dikkatli binin ben motorda kırılmadı ama bütün herşeyi alt üst etti kolun kırılması
    ... buda kolu kırık ben
    avcagatay bunu beğendi.
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

Motosikleti
    pani / 3colore
    ne fıtılı yahu? o kadar kucuk delıgı buyutmeye gerek var mı?
    soguk yama ıs gorur.aman ha.yepyenı lastıge yazık olur fıtılle.

imza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 ybr 125 & 2014 ybr 125
    çok ince patlaklarda fitile gerek yok elbette, ancaaak uzun yollar ve yüksek hızlar sözkonusuysa en sağlıklısı fitil.

rummenigge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt-07
    Fren maneti çok mu kıvrık bana mı öyle geldi?
    Orjinal mi bunlar?

Alıntı KeaSH-07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dıstan 5 içten 10 tlye yapıyorla fitili üzülecek bi durum yok ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:00 ----------

özlemişim karakızımı , malum kol kırık binemiyorum.arakadasıma rica ettim kendi motorumla gezdirdi
    tosun arkadasın fotosunuda cektim.
    https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...93509415_n.jpg
    aman dikkatli binin ben motorda kırılmadı ama bütün herşeyi alt üst etti kolun kırılması
    ... buda kolu kırık ben
    https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...86227855_n.jpg

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    Alıntı rummenigge adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fren maneti çok mu kıvrık bana mı öyle geldi?
    Orjinal mi bunlar?
    .....orjinal..............
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

erdem_cengiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f 5i
    evet fazla olmuş
    siz biyerlere gitmek için arabanıza binersiniz, biz ise motorumuza binmek için biyerlere gideriz... E.C.

rummenigge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt-07
    Alıntı KeaSH-07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .....orjinal..............
    Demek ki ben çok dikkat etmemişim
    Ya da cep telefonundan bakıyorum diye öyle geldi!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler