Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı kakare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sadece bacaklar belli olmuş :D
    ütüyle cektım

detaylı resımlerı - hd cekımlerı koymayayım. sıte amacını asmasın haha

Alıntı tuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi buralarda olmana çok sevindim zira dün yüklediğim resimleri daha bugün beğendin merak ettim yemin ediyorum nerde wolraht (woltran değil) barış abimiz nerelerde diye
    ben hep buralardayım ama pek ses etmıyorum dun gece atasehırde actıondaydık.daha ısınma turlarım.bıraz daha alısınca guzel vıdeolar koyacagım buraya

bu arada wolraht da degıl wolrath :D

---------- Post added at 00:49 ---------- Previous post was at 00:47 ----------

Alıntı avcagatay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yine beceremedin
    yazmakta zorluk cekenler , dırek avatarın ustunden ctrl-c sonra ctrl-v yapın panpalar :D hehe
    tuc bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    Güzel pazarlar iyi istirahatler arkadaşlar. Dün yine ani bir kararla güzel bir gezi yaptım çok fotoğraf çekemedim soğuktan. Buralarda motosiklet turu yapmak isteyen arkadaşlarım olursa tek tavsiyem: Daha sıkı giyinin

Rotam : Sarıkamış - Pasinler (Kaplıca - Kale - Köz Döner 3K ) Dönüşte Pasinler - Kars orduevi (Gece eğlencesi) bu sabah Sarıkamış (nöbette yetiştim )

Motorun durumu : depo full iken yola çıktım dediğim rota 350 km'den biraz fazla şu an benzin tek çubuk yanıp sönmekte (bu motosiklet resmen kokluyor).Motoru alalı bir hafta oldu 2 gün çıkardım garajdan ve 100 liralık benzin aldım ve tam 725 km yol yapmışım.

İşte bir kaç resim

Yola çıkmadan hazırlık sıcaklık 1 derece, hissedilen sıcaklık -5

Pasinler belediye kaplıcası tavsiye edilir ucuz ve güzel

Aras nehri kıyısı müthiş bir manzarası var.

Daha çok resim atmak isterdim ama kendi resmimi çektirecek birini bile bulamadım buralarda. Gezi için gelmek isterseniz buralara beklerim.

Saygılarımla.
    avcagatay, kakare, wolrath ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Çoğunluğun yaptığı şey daima yanlıştır.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Alıntı RuzgarSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çağdaş goproyla çekim yaptı ama resim huyumuz yok aslında çok güzel manzaralar vardı yeni yeni bahar geliyor heryer yemyeşil ama durma huyumuz yok 41 dakikada şilede kahvaltıya oturduk sonra kandıra da mola verdik kahve içtik bide son çıkışta mehmetçik vakfında çay kahve içip döndük güzeldi videoyu belki Çağdaş yükler
    dün saat 2 gibi mehmetcık vakfında duran 2 cbr sızden mıydı
    duke ıle yanastık benzın almaya orda gordum

---------- Post added at 11:38 ---------- Previous post was at 11:36 ----------

karsta yedek subaylık nasıl gidiyor
    349dan benim arkadaslar geldi oraya sizin yanınıza
    RuzgarSA bunu beğendi.

Bizdik , ben de duke'un yanından geçerken baktım biraz , 150/60 teker olduğunu bilmiyordum, baya kalın arka tekeri varmış beğendim.
    brooklynnn bunu beğendi.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    içeri benzin için döndüğümde gidiyordunuz gitmeseydiniz gelecektim yanınıza
    neyse nasip değilmiş
    arka teker 160-60-17
    seigen bunu beğendi.

Felsefeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fiyatı 10.300 olmuş arkadaşlar.
    En bağışlanamaz yanın bu işte;gücün var ve hükmetmek istemiyorsun!(Friedrich Nietzsche)

Motosikleti
    pani / 3colore
    :D

Gnuk, avcagatay ve enzo1903 bunu beğendiler.

tuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Barış abi (Wolrath) nedir bu senin isminden çektiğim her defasında yanlış yazıyorum hiçbirinde de tutturamıyorum sanki inatla yanlış söylemeye çalışıyormuşum gibi

Flash_9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    tüm cbr 250r kullanıcılarına selam olsun.
    aranızda yeni katılıyorum arkadaşlar ay sonu motoruma kavuşuyorum kaporamı verdim motoru ankara honda boradan sipariş verdim, sabırsızlıkla gelmesini bekliyorum kendisin il motorum olcak.
    ve şimdilik AGV K-3 series mat siyah kask ve richa montumu aldım yavaş yavaş ekipmanıda topluyorum eldiven ve ayakkabıda tavsiyeniz var ise sevinirim. bu arada hondamın rengi beyaz.

10.300 olmuş fiyat diyorum şeyine takan yok! Fiyatın artmasının nedeni nedir? ABS'li model mi geldi acaba?
    En bağışlanamaz yanın bu işte;gücün var ve hükmetmek istemiyorsun!(Friedrich Nietzsche)

enzo1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Felsefeci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10.300 olmuş fiyat diyorum şeyine takan yok! Fiyatın artmasının nedeni nedir? ABS'li model mi geldi acaba?
    Tam altınızdaki mesajda güzel resimli bir yanıt gelmiş "Günaydın" şeklinde.

Hiçbir fark yok, aynı motor, 2013 model, yeni sezona yeni fiyat...

Motosikleti
    honda cbr 250 r
    emsallerine gore gayet uygun fıyatı genede hyosung 10600 nın nnja 250 5500 avro nınja 300 abslı 7000 dıgerı 6500 yani hesap ortada

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    yanlış hatırlamıyosam nisan başında zaten 10.300 oldu, yani çoğu insan biliyodur durumu...
    abs'li modelde gelmedi.. fiyatın artış nedeni herhangi bir değişiklikten değil, yeni model oluşu ve fiyatlar genel seviyesiyle alakalı bir durum...
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

Dezinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12' Honda CBF 1000FA
    Arkadaşlar motorumu dün aldım ve iki günde 60km yol yaptım. Çok güzel bir deneyim gerçekten, çok sevdim aleti

[IMG][/IMG]
    kakare, KeaSH-07, wolrath ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı Dezinho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorumu dün aldım ve iki günde 60km yol yaptım. Çok güzel bir deneyim gerçekten, çok sevdim aleti

http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...wd.jpg</a></a>
    hayırlı uğurlu olsun
    keşke resmi düzeltip yükleseydiniz kafam ağrıdı yan bakmaktan
    wolrath ve Dezinho bunu beğendiler.
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Sene 2013 olunca fiyata 10.300 oldu. 2014 te 10.400 olabilir abs falanda yok renk değişti sadece. Cbr zaten en ucuzu değilmiydi? sym wolf gibi bir motor 10372tl iken hyo ha keza öyle ninjayı söylemeye gerek yok... yine normal fiyat. Motor almanın en güzel tarihi aralık bayi bayi dolaşıcaksın yıl sonu hesaplar kapatılırken, satış kotasını doldurması gereken bayiden çok güzel fiyatlara motor alınabiliyor hele 600cc ve üstü makina alıcaksanız tadından yenmiyor ama artık sezon çoktan açıldı nakitte verseniz fiyatta en fazla 50-100lira indirim yaparlar 20liralık tank ped verirler okadar.
    wolrath, enzo1903 ve PatientZer0 bunu beğendiler.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    pani / 3colore
    arkadasım gunaydın yazdık ya :D

bayag oldu zam geleli

abslı gelmedı sımdıye kadar hıc.

Alıntı tuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barış abi (Wolrath) nedir bu senin isminden çektiğim her defasında yanlış yazıyorum hiçbirinde de tutturamıyorum sanki inatla yanlış söylemeye çalışıyormuşum gibi
    o benım yanlıslıgım panpa ısmımı de kullanabılırsın yahu. nıckı bosver
    kakare ve tuc bunu beğendiler.

Hımm gerçekten bana Günaydın o zaman Peki dostlar ben nasipse Haziran-Temmuz gibi CBR alacağım. Çıplak Motor+Gerekli alım belgeleri,ruhsat,plaka vs ücretleri+3-5 aksesuar(Karenajlar için koruma, Tank ped vs gibi) Korumalıklar hariç tüm bunlar bana ne kadara patlar? 11.000 e halledebilirmiyim?

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    irc lastikler demi sorun var bendemi bilemiyorum.40km hızla giderken bile kitleniyor ön ve arka lastikler sizdede böyle sorun oluyormu giderek artan basınçla ön ve arka freni eşit zamanla sıkıyorum. bazen basıncı arttırdığım zaman lastikler kitlenip kayıyor 2 defa çarpcaktım nerdeyse önümdeki arabaya arkadan. yüksek hızlarda frenleme yaparken kitlenme yapması açıkcası tedirgin ediyor beni .1 aylık irc lastik bu kadar dandikmi? hemen değiştirimmi sizce diablo rosso 2 mi almalıyım?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:47 ----------

Alıntı Dezinho adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...wd.jpg</a></a>
    hayırlı olsın birader kazasız belasız sürüşler sana ve hepimize
    Dezinho bunu beğendi.

Sürekli kitleniyorsa en kısa zamanda fren çalışması yap bence. Frenleri artan kuvvette kilitlemeyecek kadar sık, giderek fren mesafesini azaltacak şekilde tekrar et. Bir de kuvvetli sıkıyorsan, parmak sayısını azaltmayı dene, 4 yerine 2 mesela. Maneti hangi şekilde kontrollü sıkabildiğini gör. Lastik değiştirmenin bu konuda hiçbir faydası olmaz.
    barodi, erays ve KeaSH-07 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler