Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    Alıntı marefb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın motorcular klubü sarıyerde toplanıyormuş 100 kadar yada fazla motorcu gidiyormuş.Varmı burdan gidecek olan oraya ?
    3 - 4 kişi kadar varız önceki sayfalarda konuşuldu
    İkincilik kaybedenler içindir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    Alıntı HaydarBıçak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 - 4 kişi kadar varız önceki sayfalarda konuşuldu
    Aynen haydar okumuştum aslında hatta ordan haberim olmuştu =)) Kafam gitti valla

Bende gelicem %90 ihtimal bakalım iftardan sonra

Emrevrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Alıntı marefb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın motorcular klubü sarıyerde toplanıyormuş 100 kadar yada fazla motorcu gidiyormuş.Varmı burdan gidecek olan oraya ?
    Bende Gidiyorum Honda Cbr 250 34 JA 2754

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    bugün farkettimki o 5bin devirde çıkan ses bende de çıkmaya başladı..motorum 2500km de..5bin-5.500 devir arası çıkıyor..kaskız kullanımda duyuluyor..
    Youtube: YOL AVCISI

Bizim motorların fotoları güzel çıkmış Cenk kardeşim..Elinize sağlık..

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün farkettimki o 5bin devirde çıkan ses bende de çıkmaya başladı..motorum 2500km de..5bin-5.500 devir arası çıkıyor..kaskız kullanımda duyuluyor..
    Bu ses zararı olan bir şey mi yoksa sadece zararsız bir ses mi?
    Bu konu aydınlandı mı?
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Emrevrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bidaha Götürürmüyüm Bilmiyorum zaten, Yanı Başımda Yetkili Servis var Yeniköy Honda Pazarbaşı orda yaptırırım artık.. Birde Kendim Yapmak İstersem Nasıl temizlemem lazım..
    dostum bauhauslarda var castrol zincir temizleme spreyi 18 tl falan ondan alıyosun motoru ayaklıga alıyosun ve zincir dönerken ortalama 2 tur atması yeterli sıkıyosun direk, 10 dakika falan bekle üstündeki tüm pis yağ ve kalıntılar akıyor daha sonra da zincir yağını sıkıyosun oluyo bitiyo, zincir yagını sirinevlerdeki hudson deri'den aldım würth marka çok kaliteli kuru zincir yağı diğer yağlar gibi akışkan değil sprey sıkıyosun sanki zincir yağsız gibi duruyo ama sıçrama yok en güzeli o onunda fiyatı 40 tl ;)

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    Anadolu yakasından geleceğiz bizde arkadaşla.

blow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    Beyler kaporamızı da bıraktık. Sanırım bayram sonrası CBR250R'ıma kavuşacağım bende. Siyah renk kalmadığını söylediler. Bende farklı bir yerden siparişimi verdim. Hayırlısı ile kara şovalyemi bekliyorum :D

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o ses benim kasklı kullanımlarda dahi duyuluyodu...şimdi en son ne zaman duyduğumu hatırlamıyorum...bi ara kesildi mi acaba derken nadiren geliyodu ses...

Alıntı spawn1984 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bauhauslarda var castrol zincir temizleme spreyi 18 tl falan ondan alıyosun motoru ayaklıga alıyosun ve zincir dönerken ortalama 2 tur atması yeterli sıkıyosun direk, 10 dakika falan bekle üstündeki tüm pis yağ ve kalıntılar akıyor daha sonra da zincir yağını sıkıyosun oluyo bitiyo, zincir yagını sirinevlerdeki hudson deri'den aldım würth marka çok kaliteli kuru zincir yağı diğer yağlar gibi akışkan değil sprey sıkıyosun sanki zincir yağsız gibi duruyo ama sıçrama yok en güzeli o onunda fiyatı 40 tl ;)
    18 lira çok fazla zincir temizleme spreyi için...herhangi orta kalite balata temizleme spreyi işi haylice görüyo (10 TL)..ki o da genelde tek kullanımlık..vakit varsa gaz yağı ve diş fırçası ile kendine iş edinmek isteyenler yapabilir

Efe Şenkader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konu aydınlandı mı?
    O ses bende de vardı ancak 6000 km 'den sonra kendi kendine kesildi. Sadece bende değil birkaç arkadaşımda da 5000 - 6000 km arasında herkesin kesildi.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konu aydınlandı mı?
    sesin kaynağı ya da sebebi aydınlanmadı ama bi çok kişide kesildi..artık lafı edilmiyo...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o ses benim kasklı kullanımlarda dahi duyuluyodu...şimdi en son ne zaman duyduğumu hatırlamıyorum...bi ara kesildi mi acaba derken nadiren geliyodu ses...

18 lira çok fazla zincir temizleme spreyi için...herhangi orta kalite balata temizleme spreyi işi haylice görüyo (10 TL)..ki o da genelde tek kullanımlık..vakit varsa gaz yağı ve diş fırçası ile kendine iş edinmek isteyenler yapabilir
    18 lira çok para değil bir temizlemede %10-15 ini kullanıyorsun ayrıca balata temizleme spreyi zincirin anasını ağlatır söyleyeyim ;) bütün forumlarda da yazar kesinlikle tavsiye edilmez ;))

CBR 250 R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax 250 abs
    Don't ride faster than your angels can fly

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    bi kaç saat önce basın expres yolunda akan trafikte karşıya geçerek tarihe adını altın harflerle yazdırmak isteyen bir denyoya sağ şeritten gelen bir motosiklet çarptı,denyonun anlı yarıldı, yere serildi ama bilincini yitirmedi, motorcu arkadaşı kaldırdık , kaskına rağmen sol kaş üstünde yarık vardı ,eldiven giymemiş elleri kan içindeydi, dizlik takmıştı , sol dizlik parçalanmış , muhtemelen sol bacakta çatlak var, tam basamıyordu, hafızasında da sorunlar vardı çarpmanın etkisiyle, ilk ambulans önce yerde yatan denyoyla ilgilendi, motorcu arkadaş için 2. sini bekledik.
    Korumalarınızı giymeyi ihmal etmeyin beyler...
    ASPANDA BÜRKÜT, JERDE KÖKBÖRÜ BOL

Emrevrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Dostum sagol Bende Repsol Marka zincir yagı aldım 30 TL gayet güzel Motul Vardı Oda 40 TL

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:49 ----------

Balata Temizleme spreyi bende aldım ama kullanmadım oringlere zarar veriyomuş adam benzinle yıkadı oda zararlıymış Bence en iyisi zincir spreyinden şaşmamak parası önemli degil temiz olsun için rahat olsun

Motosikleti
    tracer 900
    18 lira çok para değil bir temizlemede %10-15 ini kullanıyorsun ayrıca balata temizleme spreyi zincirin anasını ağlatır söyleyeyim ;) bütün forumlarda da yazar kesinlikle tavsiye edilmez ;))
    Alıntı Emrevrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Balata Temizleme spreyi bende aldım ama kullanmadım oringlere zarar veriyomuş adam benzinle yıkadı oda zararlıymış Bence en iyisi zincir spreyinden şaşmamak parası önemli degil temiz olsun için rahat olsun
    honda serviste zincir temizliği için balata spreyi kullanılmakta...

lordbarbaros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster FortyEight 2012
    Kayasertac hayırlı olsun, bende 4000 kmde Antakya dan aldım. Bende 20 günlük iznimde seninkine benzer bir tür hedefliyorum. Yaptığın tur hakkında bizi aydınlatırsan sevinirim. Yanına aldığın eşyalar nelerdir? Keske sunuda alsaydım dediklerin? Nerelerde durakladin, konakladin? Gibi. İyi seyahatler, yolun açık olsun
    Barbaros- Ankara 1981
    2015-Halen: Harley Davidson Sportster FortyEight XL1200 X
    2012-2013 : Honda CBR 250R

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    honda serviste zincir temizliği için balata spreyi kullanılmakta...
    Güvenmeyin servise.Neden balata spreyi kullanıyo sizce ? çünkü en kaliteli balata spreyi 15 tl.Balata spreyinin oringlere verdiği zarar bu forumda da yabancı forumlarda da kaç kez açıklandı.Testleriyle beraber..Burda anes motor balata spreyi kullanıyo ama konşuk kullanmıyo.İkisi de honda servisi

b.dog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    İyi akşamlar. B ehliyeti olan biri A2 ehliyet sınavına girdiğinde ilkyardım ve trafikten de sınava giriyor mu? yoksa sadece motoksiklet soruları mı var. bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler