Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    Alıntı mctsnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar tekrar merhaba,
    Gecen sayfalarda yazmıstım motorun parca bekledigini. Kısaca durumu tekrar ozetleyim 15 mayısta kaza yaptım. Eksper onayladı parca siparisi verildi ama sonra beni arayıp 3 parcanın yurtdısından gelecegi ici bir ay beklemem gerektigini soylediler. Bunun üzerine honda genel merkeze honda globale bayagı bir eleştirel mesaj atmıstım. Dun bana döndüler konuyla ilgili. Arayan bayan parcaların haziran sonunu bulabilecegini söyledi ve ben delirdim. Kendilerine böyle bir seyi kesinlikle kabul etmeyecegimi ve buna haklarının olmadıgını yasal olarak tedarikcinin elinde yedek parca bulunması gerektigini tüm mevzuatı anlattım. Daha sonra bana haziran basnda geminin yanasacagını felan söyledi ama hikaye. Motorun garantisi olsun olmasın azami tamir suresinin 1 ay oldugunu ve bu süre içinde motorum bana verilmesse muadil bir motorun tarafıma tahsis edilmesini talep ettim. eger verilmezse veya motorum gelmesse tüketici mahkemelerinde görüşecegimizi söyledim. Bakalım ne olacak. Beklenen parcada cok komiktirki grenaj, sırf bunun için bekliyorum yani. Yıllık iznimide haziran ayına almıstım uzun yola gidecektim ama hepsi yattı, hayatım allak bullak oldu yani

Özetle,

HONDA YEDEK PARCA KONUSUNDA İYİ FELAN DENİLİYOR AMA SADECE HIKAYE. BASINIZA BIRSEY GELİNCE ANLARSINIZ ARKADASLAR Kİ INSALLAH GELMEZ. BENIM ILK HONDA MOTORUM BU, BENDE YEDEK PARCADA IYIDIR DIYE BILYORDUM AMA GERCEKLER COK FARKLIYMIS, SIMDI TECRUBE EDIYORUM.

Hepinizin tekeri duz bassın, saglıcakla kalın, gelismelerden haberdar ederim yine

aynı dertten bende müzdaripim fakat bilmiyorum ne olacak ben nisanda verdim hala kafa karenajım gelmedi işin komik tarafı büyük parcalar geliyor küçükler gelmiyor türkiye honda ise yedek parça yı elinde tutamıyor elimde patlar diye tamam cbr250r çok güzel motor fakat yedek parça tedarik olmayınca a.q. böyle işin ben yarım yamalak biniyorum motora dün bide temmuz sonuna gelecek dedilerbu adamlar ne zannediyorlar kendilerini rekabetten sıkıldılar heralde yada hondanın müdürlerini gırtlağını birilerimi sıkıyor parça tedarik edilmesin diye öyle bişey varsa ben elimden geleni yaparım ama yok fanatiklerim var ne yapsam beni bırakmaz derselerde
    ehh artık bi pamuk borcum olsun
    honda cbr 250r siyah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Gecen sayfalarda yazmıstım motorun parca bekledigini. Kısaca durumu tekrar ozetleyim 15 mayısta kaza yaptım. Eksper onayladı parca siparisi verildi ama sonra beni arayıp 3 parcanın yurtdısından gelecegi ici bir ay beklemem gerektigini soylediler. Bunun üzerine honda genel merkeze honda globale bayagı bir eleştirel mesaj atmıstım. Dun bana döndüler konuyla ilgili. Arayan bayan parcaların haziran sonunu bulabilecegini söyledi ve ben delirdim. Kendilerine böyle bir seyi kesinlikle kabul etmeyecegimi ve buna haklarının olmadıgını yasal olarak tedarikcinin elinde yedek parca bulunması gerektigini tüm mevzuatı anlattım. Daha sonra bana haziran basnda geminin yanasacagını felan söyledi ama hikaye. Motorun garantisi olsun olmasın azami tamir suresinin 1 ay oldugunu ve bu süre içinde motorum bana verilmesse muadil bir motorun tarafıma tahsis edilmesini talep ettim. eger verilmezse veya motorum gelmesse tüketici mahkemelerinde görüşecegimizi söyledim. Bakalım ne olacak. Beklenen parcada cok komiktirki grenaj, sırf bunun için bekliyorum yani. Yıllık iznimide haziran ayına almıstım uzun yola gidecektim ama hepsi yattı, hayatım allak bullak oldu yani

Özetle,

HONDA YEDEK PARCA KONUSUNDA İYİ FELAN DENİLİYOR AMA SADECE HIKAYE. BASINIZA BIRSEY GELİNCE ANLARSINIZ ARKADASLAR Kİ INSALLAH GELMEZ. BENIM ILK HONDA MOTORUM BU, BENDE YEDEK PARCADA IYIDIR DIYE BILYORDUM AMA GERCEKLER COK FARKLIYMIS, SIMDI TECRUBE EDIYORUM.

Hepinizin tekeri duz bassın, saglıcakla kalın, gelismelerden haberdar ederim yine
    bende geçen sene bir ön grenaj için 1 ay beklemiştim, honda nın servisi iyi falan filan hikaye bunlar

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sadece honda'da değil tüm japonlarda bu böyle Türkiyede fazla yedek parça stogu yok yamahada 2 hafta beklemiştim.
    1 ay derler ama daha kısa sürede parçalarınız gelir.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900

Özetle,

Alıntı enginozan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı dertten bende müzdaripim fakat bilmiyorum ne olacak ben nisanda verdim hala kafa karenajım gelmedi işin komik tarafı büyük parcalar geliyor küçükler gelmiyor türkiye honda ise yedek parça yı elinde tutamıyor elimde patlar diye tamam cbr250r çok güzel motor fakat yedek parça tedarik olmayınca a.q. böyle işin ben yarım yamalak biniyorum motora dün bide temmuz sonuna gelecek dedilerbu adamlar ne zannediyorlar kendilerini rekabetten sıkıldılar heralde yada hondanın müdürlerini gırtlağını birilerimi sıkıyor parça tedarik edilmesin diye öyle bişey varsa ben elimden geleni yaparım ama yok fanatiklerim var ne yapsam beni bırakmaz derselerde
    ehh artık bi pamuk borcum olsun
    tükürem öyle hondaya da servisine de...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    siz parçadan şikayetçisiniz ben 1 aydır motor bekliyorum

o değilde adamlar hararet göstergesi koymuş ama motor fan açıyor yanıyom kardeş gazlada az rüzgar geldin diyo genede o gösterge 3 tırnaktan yukarı çıkmıyor

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    fanı actıgı ıcın hararetı o sevıyede tutabılıyor işte

anildurmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ya banada aynı sey oluyor devamlı fan acıyor alet benimkindemi bir problem var diyodum bende..

fan standart 106 derece devreye girer.O sıcaklıga kadar o tırnagın yükselmesi lazım yani oraya o zımbırtıyı koyduysan
    normal sıcaklıgı zaten 80 derecelerdir.Cıbırın biraz fazla fan açtığı aşıkar

Motosikleti
    pani / 3colore
    hepımızın termometresı bozuk olmayacagına gore dedıgın gıbı fazladan calısıyordur ne olur ne olmaz dıye benım 3 defa mı ne calıstı aldıgımdan berı. 2si izmir'de sıcakta acayıp bır dur kalktaydım arkadaslarımı arabada olduklarından terk edemedegım ıcın.bırınde foca'da arnavut kaldırımında 10dk gıtmek zorunda kaldım yavas yavas

foto - vıdeolar geldı

ses tam istedigim gibi artık. rolantım ve ara gazım tok&gurultulu + 8.000 sonrası ıncelen o guzel racing sesim tek basıma oldugum ıcın ve lojmanda oldugumdan yıne cok bagırtamadım bır daha gıttıgımde sahın abıden rıca ederım, arkamdan ceker guzel bır vıdeo

fotolar buyuk koydum.parcaları takmak ıstedıgınızde,ozellıkle grenaj takozunu,yardımcı olur sıze

http://www.youtube.com/watch?v=Ka_PI...ature=youtu.be
    GP500-1st, SonpoL, dogus2006 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Emeklerine değmiş ve çok güzel olmuş. Güle güle kullan..
    Önce emniyet, sonra hareket...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    güle güle kullan usta güzel olmuş, tiger egzozu burada satan ve takan var mı yoksa izmir'den isteyip burada ustaya mı taktırcaz ?

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı spawn1984 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güle güle kullan usta güzel olmuş, tiger egzozu burada satan ve takan var mı yoksa izmir'den isteyip burada ustaya mı taktırcaz ?
    Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emeklerine değmiş ve çok güzel olmuş. Güle güle kullan..
    tesekkurler arkadaslar gunboyu ugrastık ama degdı

ıstanbul-tiger

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...87061779/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...85929953/detay

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    izmir demişim bursa işte :D

Okur_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    arkadaslar motorumu satıp gt250 alsam çok mü kötü etmiş olurum? söyle 6 ya falan? benim krediler biraz kastirmaya başladı.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    teşekkürler kardeşim motor geldiği gibi arkadaşla bağlantı kurucam , sağolasın ;)
    wolrath bunu beğendi.

teocan94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Okur_tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar motorumu satıp gt250 alsam çok mü kötü etmiş olurum? söyle 6 ya falan? benim krediler biraz kastirmaya başladı.
    Bir Başka Değişle;
    Attan İnip, Eşeğe Bineyim mi ?

avcagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250 siyah
    arkadaşlar amortisörun yanından sarkan bu hortum nedir ve burada sarkar vaziyette durması rormal midir?

ASPANDA BÜRKÜT, JERDE KÖKBÖRÜ BOL

Alıntı avcagatay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar amortisörun yanından sarkan bu hortum nedir ve burada sarkar vaziyette durması rormal midir?

http://c1205.hizliresim.com/x/v/6xr04.jpg
    Tahliye o normaldir sorun yok.agzı kapalıdır gelen pislikti sıvılardı yere dökülüp arka lastigine gelmesin diye arada bi bişey var mı diye gözle kontrol etmen yeterli ;)

Motosikleti
    pani / 3colore
    yukarıda bırıken suyun drenajı dıye bılıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler