Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı spawn1984 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rica ederim, direk ön cene tarafından takıyorsun iterek geçmeli sertçe bastır şak diye geçiyor, evde olsam resim çeker gösterirdim çok basit ya direk ittiriyorsun geçiyor ;) vizörün kilit sisteminide çözmediysen eğer 3 farklı ayarı var aşağı indirirsen yarım cm kadar vizörü aralıyor alttan hava girsin diye , ortaya getirirsen tam kapalı oluyor ve kilitlenmemiş olduğu için istediğin zaman açabiliyorsun, en üste getirirsen vizörü kilitler uzun yolda aşırı rüzgarda açılmasın diye.
    Teşekkür ederim tekrar'dan. O iterek geçireceğim tarafı bulamadım . Neyse yordum seni. Bana bu sineklik konusun da müsait bir zamanın da yardımcı olursan çok sevinirim. Konunun kirlenmemesi amacıyla p.m yolu ile haberleşiriz. Kendine iyi bak..
    Önce emniyet, sonra hareket...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Teşekür ederim.
    teocan94 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim tekrar'dan. O iterek geçireceğim tarafı bulamadım . Neyse yordum seni. Bana bu sineklik konusun da müsait bir zamanın da yardımcı olursan çok sevinirim. Konunun kirlenmemesi amacıyla p.m yolu ile haberleşiriz. Kendine iyi bak..
    rica ederim dostum, biz burada ne için varız ;) her türlü yardımcı olmaya çalışırım, bende daha almadım motorumu kısmetse önümüzdeki hafta ptesi veya çarşamba gelecek bayiye. eve gidince videoya çekerim buraya koyarım nasıl takıldığını ;)
    SonpoL bunu beğendi.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı Efe Şenkader adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekzozu değiştirdiğimizde garantiyi bozuyor mu ? bilgisi olan var mı ?
    izmir yukselıs servıste bozulmayacagını soyledıler. ama bıkac yerde daha teyıd etmek lazım

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    arkadaşlar bu gün istinye parktakı 34bt..... plakalı trıcolor cbr250 burdamı?
    honda cbr 250r siyah

Motosikleti
    Honda CBR 250R

şimdi bu parçayı eline al ve tam orta noktasındaki çentiğin üstünde ok amblemi var göreceksin onu tam çene kısmının ortasına getir ve çeneye kaplı olan deri parçası ile lastik arasından içeri doğru bastır, ortayı içeri sabitledikten sonra diğer kenarlarıda yavaş yavaş içeri doğru it , sinekliğin 2 ucuda içeri tam oturduğunda çıt diye bi ses gelecek oturduğu anlamında, geçmiş olsun güle güle kullan
    SonpoL bunu beğendi.

Motosikleti
    -
    Valla süper adamsın hee. Allah razı olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:24 ----------

Ben onu nerelere takmaya çalışıyordum bir anlatsam... Susuyorum

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Allah senden de razı olsun kardeşim, Shoei bu işi biliyor
    SonpoL bunu beğendi.

Motosikleti
    -
    Bunlara şimdi vizör de almak lazım . Fakat istediğim, güneşin ışınlarını keserken aynı zaman da görüntü mü karartmaması. O yüzden siyah vizör tercih etmek istemiyorum. Fakat diğerleri de nasıl olur bilmiyorum. Örnek;

http://www.hondamototal.com/?urun-17...ilver-Cam.html

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @wolrath killer geldi mi senin?

ben bu çift odalıyı çok sevdim eski egzoz gibi boş bağırmıyor yüksek süratlerde otobanda felan hiç başağrısı yapmadı digeri ile 80km gittim geldim kafama ağrılar girmişti

Benimde xr1000'e aynalı yada siyah vizor almak istiyorumda vizor fiyatları almış başını gidiyo

Motosikleti
    -
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Benimde xr1000'e aynalı yada siyah vizor almak istiyorumda vizor fiyatları almış başını gidiyo
    200 TL civarların da güvenlik testinden 5 yıldız almış Nitro Aikido gibi kasklar varken, bir vizöre bu parayı vermek biraz garipsenebilir. Ben garipsenmeyi seçtim ve XR 1100 Spectra Silver Vizör sipariş ettim biraz önce. Daha sonra kask üzerinde görüntüleri paylaşırım.

Sağlıcakla kalın, iyi geceler herkese.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    34 L 3942 BAKIRKOY KARTALTEPE'deki arkadas forumdan mı ?

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    200 TL civarların da güvenlik testinden 5 yıldız almış Nitro Aikido gibi kasklar varken, bir vizöre bu parayı vermek biraz garipsenebilir. Ben garipsenmeyi seçtim ve XR 1100 Spectra Silver Vizör sipariş ettim biraz önce. Daha sonra kask üzerinde görüntüleri paylaşırım.

hayırlı olsun soner

@wolrath killer geldi mi senin?

ben bu çift odalıyı çok sevdim eski egzoz gibi boş bağırmıyor yüksek süratlerde otobanda felan hiç başağrısı yapmadı digeri ile 80km gittim geldim kafama ağrılar girmişti

yok gelmeyecek.yerınde yaptıracagım.ıstedıgım ton olana kadar uc kısmını degıstırecek

sevındım senın adına.ılk jenerasyonlar dusuk suratte cok zevklı ama uzun yolda sahıbıne bıle kufur ettırır :D

Motosikleti
    -
    Barışım teşekkür ederim .

Ben o netteki testlere pek güvenmiyorum çogu bilindik markaların yıldız testleri hep düşük bu testleri yapan ülkenin üretimi olan kasklar ise hep 5 yıldız.
    Birde yüksek süratlerde konfor önemli bundan önce Lazer Vertigo kaskım vardı 120'den sonra ugultu ve rüzgarda dans ediyorduk
    Shoei'de o sorun yok kapat vizörü dışarıyla bağlantıyı kes
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun soner

yok gelmeyecek.yerınde yaptıracagım.ıstedıgım ton olana kadar uc kısmını degıstırecek

sevındım senın adına.ılk jenerasyonlar dusuk suratte cok zevklı ama uzun yolda sahıbıne bıle kufur ettırır :D
    Teşekkürler.Alt devirler special crosslar gibi bildigin crf450 :D
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    -
    Ben o netteki testlere pek güvenmiyorum çogu bilindik markaların yıldız testleri hep düşük bu testleri yapan ülkenin üretimi olan kasklar ise hep 5 yıldız.
    Birde yüksek süratlerde konfor önemli bundan önce Lazer Vertigo kaskım vardı 120'den sonra ugultu ve rüzgarda dans ediyorduk
    Shoei'de o sorun yok kapat vizörü dışarıyla bağlantıyı kes
    Sharp testlerine tamamen güvenebilirsin. Sharp İngiliz ulaştırma bakanlığına bağlı resmi bir kuruluş. Özel bir şirket değil yani. Kasklar arasında ki uçurum fiyat farkları, güvenlikleri dışında konfor, görsellik ve rüzgar direnci gibi farklılıklarından büyüyor.

Kısacası otomobil de e-ncap neyse, kasklarda da sharp odur .

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:38 ----------

Arkadaşlar bir kaç gündür uzun yol için tulum almayı düşünüyordum. Uzun bir araştırma sonrasın da Furygan tulumları hakkında olumlu yorumlar okudum. Hatta deri kalitesinin dainese ve alpinestar dan daha iyi olduğunu iddaa edenler var. Tam korumalara ve geyik derisine sahip bu tulumu almaya karar verdim. Izdırap olmaması ve ayrı ayrı kullanabilme olnağı açısından iki parça olarak sipariş ettim. Fiyat konusuna gelirsek, deri ceket fiyatına tulum aldım diyebilirim. Daha sonra görüşlerimi aktarırım bu konu da. İlgilenen olursa diye aşağıda linkini paylaşıyorum. Şu anda kampanya da olduğunu unutmayalım.

http://www.motoplus.com.tr/urun/1065...Seperable-Suit

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Bu kadar iyi fiyata tek parça tulum bulmak çok zor. Şu an imkanım yok ama olsaydı kesin gidip bakardım...

Bunu da atlamayın derim, güzel tulum.

http://www.motoplus.com.tr/urun/1165...T-SILVER-BLACK

Tek sıkıntı sadece 56 beden kalmış sanırsam.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Fiyat çok çok iyi o paralara sadece mont alınabiliyor bu kalitede.

Şu sharp testlerine bi bakıyım tekrar o zaman

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Sharp testlerine tamamen güvenebilirsin. Sharp İngiliz ulaştırma bakanlığına bağlı resmi bir kuruluş. Özel bir şirket değil yani. Kasklar arasında ki uçurum fiyat farkları, güvenlikleri dışında konfor, görsellik ve rüzgar direnci gibi farklılıklarından büyüyor.

Kısacası otomobil de e-ncap neyse, kasklarda da sharp odur .

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:38 ----------

Arkadaşlar bir kaç gündür uzun yol için tulum almayı düşünüyordum. Uzun bir araştırma sonrasın da Furygan tulumları hakkında olumlu yorumlar okudum. Hatta deri kalitesinin dainese ve alpinestar dan daha iyi olduğunu iddaa edenler var. Tam korumalara ve geyik derisine sahip bu tulumu almaya karar verdim. Izdırap olmaması ve ayrı ayrı kullanabilme olnağı açısından iki parça olarak sipariş ettim. Fiyat konusuna gelirsek, deri ceket fiyatına tulum aldım diyebilirim. Daha sonra görüşlerimi aktarırım bu konu da. İlgilenen olursa diye aşağıda linkini paylaşıyorum. Şu anda kampanya da olduğunu unutmayalım.

http://www.motoplus.com.tr/urun/1065...Seperable-Suit

http://i48.tinypic.com/353cne9.jpg http://i46.tinypic.com/2qia7x4.jpg
    100tl verelim 4 yıldızlı ls2 alalım ozm hiç urasmıyalım ama gel gelelim otestlerde fiyatıda işini çine katığı için doğru bi yıldız derecesi yok ne zmn fiyatla bağlantılı derecelendirmeyi bırakır ozmn güvenirim şimdi sacma geliyor ls2 4 yıldızsa öpmüşüm agv yi shoei yi marushini
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

pol@ris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125, Hyosung GV 250, Honda CBR 250R
    Arkadaşlar pazar günü geziye katılmaya istekli yok mu??
    http://www.facebook.com/CBR250RFANCLUB
    Tüm CBR kullanıcı dostlarım davetlidirler...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler