Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nC 700S e bayide inceledim geçen. Beyaz abs li versiyon. ABS olması güzel tam istendiği gibi düşük devirli az yakma potansiyeline sahip sıralı 2 silindir motor. Ama dizayn çok sade ve iddiasız. Bence hayal kırıklığı.

Benzer fiyata yamaha XJ-6 çok daha tatmin edici. Nede olsa motosiklet zevk işi ve altınızdaki cihazın biraz ruhunuzu okşaması lazım. 20.000 e yakın para verip iddiasız bi görünüm ve sadece az yakıtla tatmin olmak zor.

XJ-6 nın aslında NC700S le üretim amaçları farklı Honda model gamında VTR veya CBR250 den sonra model yükseltmek isteyenler için uygun hp de ve fiyatta bir model NC700 ama bizde bunu Honda TR nin fiyat politikası ve yüksek ÖTV bozuyor.. NC700X se yeterince iyi görünüyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    CCMAN manetlerin çok güzel olmuş, çok beğendim.
    Carbon uygulamaların da güzel olmuş fakat haddim olmayarak söylüyorum ama ön camdaki carbon ve ön çamurluktaki tankped çok kötü
    görünüyor, Ön camı koyu renk bir camla değiştirirsen, tankpedi de söküp resimdeki gibi uç kısmı siyah kaplayıp üzerine de monster sticker
    yapıştırırsan çok daha güzel görüneceği fikrindeyim.
    [IMG][/IMG]

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    teşekkürler bilgilendirme için.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Merhaba arkadaşlar
    Şu bakım konusunda hala şüphelerim var, Kitapçığında 12.000Km yazarken servisler neden bize 4000'de gel diyorlar?
    Yani demekki içindeki yağ 12.000km bozulmuyor, hadi biz 6000km de bir gidelim ki periyodik olsun, 6,12,18,24....
    Şimdi ben 4000km ye geldim 6bin'i içim rahat bekleyebilir miyim?

Ben arada servise gidip zinciri temizletip yağlatıyorum, gittiğimde yağınıda kontrol ettireyim sorun yoksa 2bin km daha kullanıp bakımlara 6bin de gideceğim.

Bu arada bugün sabah karşılaştığım Kurtköy Tem girişinde Beyaz Kasklı Cbr250'li arkadaş forumdan mıydı
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar
    Şu bakım konusunda hala şüphelerim var, Kitapçığında 12.000Km yazarken servisler neden bize 4000'de gel diyorlar?
    Yani demekki içindeki yağ 12.000km bozulmuyor, hadi biz 6000km de bir gidelim ki periyodik olsun, 6,12,18,24....
    Şimdi ben 4000km ye geldim 6bin'i içim rahat bekleyebilir miyim?

Ben arada servise gidip zinciri temizletip yağlatıyorum, gittiğimde yağınıda kontrol ettireyim sorun yoksa 2bin km daha kullanıp bakımlara 6bin de gideceğim.

Bu arada bugün sabah karşılaştığım Kurtköy Tem girişinde Beyaz Kasklı Cbr250'li arkadaş forumdan mıydı
    Abi şimdi şöyle yağ ömrü km'den önce yağın bir ısınma ve soguma ömrü var,ee malum bizde iklimi sıcak ve trafiği bol olan bir memleketteyiz.Trafiğe girdiğimiz zaman makinaların canı çıkıyo.Yağ olması gerekenden daha fazla ısınıp soğudu için ömrü kısalıyor.Ben 6binde gitcem 3.500gibi kendim değişcem bikere.Yüksek devir çeviriyorlar ve ben trafikte çok debelleşiyorum.Yağ motorun canıdır

Bu arada jantların işi bitti sadece bilyalar 90 derece sıcağa dayanamayıp kitlemişler rulmancıdan yeni bilya alcam akşam fotoları atarım ;)

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    arkadaşlar kaza yapmıştım en son servis en küçük parçayı bile yazmıştı fiyat o yüzden 1.200 gibi bi rakama çıkmıştı en son oluşan fiyat 504 TL
    7 parça değişecek
    1- ön far
    2- ön farın üstündeki yer (honda yazan)
    3- öm farın yanındaki 2 küçük parça
    4- büyük parça karenaj
    5- küçük parça karenaj
    6- birde bu ön farın takıldığı bir demir varmış o değişecek

vallahi şunu söylemek istiyorum bu yedek parça fiyatlarını görünce şaşırmadım desem yalan olur
    250'lik sınıfta en kaliteli motor olmasına rağmen parça fiyatlarının bu denli ucuz olması çok hoşuma gitti
    severek almadım motoru ama kullandıkça seviyorum

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı yashukawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kaza yapmıştım en son servis en küçük parçayı bile yazmıştı fiyat o yüzden 1.200 gibi bi rakama çıkmıştı en son oluşan fiyat 504 TL
    7 parça değişecek
    1- ön far
    2- ön farın üstündeki yer (honda yazan)
    3- öm farın yanındaki 2 küçük parça
    4- büyük parça karenaj
    5- küçük parça karenaj
    6- birde bu ön farın takıldığı bir demir varmış o değişecek

vallahi şunu söylemek istiyorum bu yedek parça fiyatlarını görünce şaşırmadım desem yalan olur
    250'lik sınıfta en kaliteli motor olmasına rağmen parça fiyatlarının bu denli ucuz olması çok hoşuma gitti
    severek almadım motoru ama kullandıkça seviyorum
    en küçük parça bile ne anlamadım..arada 700 lira fark var..yani değişmesi gerekli olmayan 700 liralık neler var...

Okur_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    arkadaslar Atatürk havalimani personeli var mı aramızda? ben hergün farklı bir cbr250 görüyorum oralarda, otoparkta falan.

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı Okur_tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar Atatürk havalimani personeli var mı aramızda? ben hergün farklı bir cbr250 görüyorum oralarda, otoparkta falan.
    Bence artık toplu tanışma ve kaynaşma zamanı geldi,
    buluşmayı ben organize edip sizlere geçen ay bahsettiğim projemin sunumunu yapmayı planlıyorum.
    Buraı takip etmeye devam edin

Motosikleti
    HONDA CBR 250 R
    WALLA merakla bekliyoruz ÇILGIN PROJE'yi

buluşmayı ben organize edip sizlere geçen ay bahsettiğim projemin sunumunu yapmayı planlıyorum.
    http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTGoF6ap0qFQOPVDVW_OAWQW-dgRP9UrIzlnMnHoVRj0_Go1sLK

Motosikleti
    Honda CBR 250
    arkadaşlar cbr 250 ve transalp ile yaptığımız gezinin raporuna bu siteden ulaşabilirsiniz ; www.ciplakayakla.com iyi okumalar...
    Volkan Serezli bunu beğendi.

Kaynaşalım kaynaşalım da aşırı sıcaklar basmadan günübirlik 150+150 km max -civarında geziler yapalım hafta sonları. Çok yormayan ama motor sürmenin keyfini verecek mesafeler olsun

Can Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben varım bu haftasonu yapmayın ama nişan var :D

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    izmirRR uyuma
    sungurmete bunu beğendi.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    wolky-ksk arkadaşımız vardı forumda,bu fardaki küçük 2 gözü beyaz yapmıştı.Hangi tip ampul aldı acaba ? Dipsiz çift duy olur mu bizim motorlara ? Benim motora xenon taktım,sarılar çok sırıtıyo

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaynaşalım kaynaşalım da aşırı sıcaklar basmadan günübirlik 150+150 km max -civarında geziler yapalım hafta sonları. Çok yormayan ama motor sürmenin keyfini verecek mesafeler olsun
    Sizi Keramet ılıcasına götüreyim ılık suda yüzmenin keyfini yaşarsınız Ayrıca'da çok yakın

Hatta size bir teklif, akşam iş çıkışı gidebileceğimiz bir yer burası.
    Akşam 7:00'de buluşup yola çıkarsak 8:00'de orada oluruz, yüzüp eğlendikten ve yemek yedikten sonra gece yarısıda evde oluruz ?
    Dilerseniz organize edeyim, Perşembe veya Cuma Akşamına ?

Sizi Keramet ılıcasına götüreyim ılık suda yüzmenin keyfini yaşarsınız Ayrıca'da çok yakın

Hatta size bir teklif, akşam iş çıkışı gidebileceğimiz bir yer burası.
    Akşam 7:00'de buluşup yola çıkarsak 8:00'de orada oluruz, yüzüp eğlendikten ve yemek yedikten sonra gece yarısıda evde oluruz ?
    Dilerseniz organize edeyim, Perşembe veya Cuma Akşamına ?
    Suyla aram çok iyi değil ve hava kararınca pek sevmiyorum motor kullanmayı.. ama bi ara toplanıp olabilirde. Cbr 250 cilerde bi durgunluk var. Özellikle hafta sonları herkezin müsait olduğu zamanlarda toplu sürüşler yapılsa şehir trafiğinin biraz dışına çıkıp..katılmak isterim..

Projeniz neydi? ben kaçırdım heralde topiği. Konaklamalı tarzda gezi projelerimi?

erreeen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R Tricolor
    Arkadaslar Samsun'dan selam. Sonunda ruhsat ve plakama kavuştum. Cuma günü İstanbul'a dönüşte teslim alabileceğim motorumu nihayet. Yalnız ufacık bir sıkıntı var, yolcu sayısını 1 işlemişler ona biraz sinirlendim. Ancak emniyette tanıdık polis olduğu icin yarın hallettireceğim onu da. Ufak yerleri seviyorum, sabah başvurup aksam alabiliyorsun. Şimdilik bu kadar herkese iyi geceler ...

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mat Siyah jantlarımız ile caddelerdeyiz artık

Biraz kirli motor k.bakmayın akşam 3-4günün özlemini attık

---------- Post added at 01:14 ---------- Previous post was at 01:07 ----------

Jant Şeriti Önerilerini bekliyorum yandaki motorda 250 onuda parlak siyah yaptık şuan kafamda herzamanki gibi turuncu var
    Ama kırmızı ve yeşilde seçenekler arasında.

http://www.youtube.com/watch?v=uwif9...re=uploademail
    Aşk supermotodur ama 1:16'daki gibi düştümde 3 gun sol yanıma yatamadım

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en küçük parça bile ne anlamadım..arada 700 lira fark var..yani değişmesi gerekli olmayan 700 liralık neler var...
    sol karenaj çizik değişim yazılmış
    denge topuzları
    fren manetleri
    2 sinyal
    egzoz koruması
    2 ayna
    ön cam
    tabi bunlar işçilik hariç fiyatları yaklaşık 700 lira

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler