Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    daha once de sormustum.yıneleyeyım.bızım motora egzoz getırten fırma*sahıs var mı? (yoshı-twoB-akrep vs.)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Flashock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla arkadaşlar 3 gün oldu cbr kullanıyorum ilk vitesli motorum bundan öncesinde burgman 200 kullanmaktaydım Acuna falantakmayın gidin alın içiniz rahat olsun Ninja Ninja diye öve öve bitiremedikleri motor şahsi fikrim evlat olsa sevilmez.

250cc'lik motor zaten 10 km daha hızlı gidiyor diye öve öve bitiremediniz ve kardeşim girdim ninja kullanıcıları konusuna yok ben 190 yaptım gördüm gibi tabiri caiz ise sidik yarışı var ondan sonra neden motorcular trafikte saygı görmüyorlar diye söylenip duruyorlar buyurun bunun yüzünden 190 görsen nolucak görmesen nolucak 250cc'lk motorda hatta hiç bir motorda görmesen herkes için daha hayırlı.
    ben buna fanatik lik derim siz sahipsiniz die sizin motorunuz size güzel gelebilir bana görede cbr250r torku güzel bi alet honda sonuçta ama ninja için evlat olsa sevilmez tarzı söylemler hiç hoş değil herkezin kendi zevki kendi parası bende cbr250r alabilicekken gt250r aldım size göre salak olabilirim ama bu benim şahsi görüşüm böle yorumlanmamalı her modelin kendine göre + ve - leri var.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Öncelikle hakaret olarak algılanmışsa cidden özür dilerim ama orada da belirttim zaten şahsi fikrimden bahsettim ve fanatiklik konusuna gelirsek fanatıklık yapan arkadaşlar varsa ben onların genelde nşnjacılar olduğunu düşünüyorum ve bazılarının mantalitesininde çok anlamsız olduğunu düşünüyorum son 5 sayfadır top speed konuşuluyor başlıkta.

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı Flashock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla arkadaşlar 3 gün oldu cbr kullanıyorum ilk vitesli motorum bundan öncesinde burgman 200 kullanmaktaydım Acuna falantakmayın gidin alın içiniz rahat olsun Ninja Ninja diye öve öve bitiremedikleri motor şahsi fikrim evlat olsa sevilmez.

250cc'lik motor zaten 10 km daha hızlı gidiyor diye öve öve bitiremediniz ve kardeşim girdim ninja kullanıcıları konusuna yok ben 190 yaptım gördüm gibi tabiri caiz ise sidik yarışı var ondan sonra neden motorcular trafikte saygı görmüyorlar diye söylenip duruyorlar buyurun bunun yüzünden 190 görsen nolucak görmesen nolucak 250cc'lk motorda hatta hiç bir motorda görmesen herkes için daha hayırlı.
    190 değil ama 185 görenlerden biri de benim

top speed muhabbeti de motorunu olması gereken rahat hızlara çıkaramayan arkadaşlar için konuştuk. hangi viteste kaç km hıza ulaştığını yazdık.

ayrıca gözden kaçırmış olabilirsin, frenaj ve lastik seçimi hakkında da bir çok bilgi paylaşıldı o "son 5" sayfada.

bir de hyosung kullanan arkadaşlarla birlikte motorları kıyaslayıp test etmek için deneme yapmıştık geçen yıl. bir çok konuda faydalı gözlemler elde ettik. özellikle hızlanma, amortisör, yol tutuş ve oturuş pozisyonları hakkında. o zaman aramızda cbr250 kullanan arkadaşımız yoktu, teste çağıramadık.

neyse bunlar uzun uzun yazıldı konuşuldu konu başlıkları altında ama bilmek istersen seve seve tekrar yazarım

bu arada ninja konu başlığında cbr ve ninja testinin yapan bir ingiliz'in videosunu tercüme ettim dün akşam.

eğer okumak istersen faydalı bilgiler görebilirsin. burada tarafsız kullanıcıların yaptığı tüm yorumların doğru çıktığını söyleyebilrim, bence herkesin izlemesinde fayda var.

---------- Post added at 07:33 ---------- Previous post was at 07:24 ----------

Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskiden ses olarak egzoslar tatmin edici gelmiyordu.
    http://www.youtube.com/watch?v=sphPq...eature=related
    Artık yeterince tatmin edici gibi videonun sonlarına doğru
    DB killer söküldükten sonra seste inanılmaz fark var yalnız, o küçük zımbırtı sesi katletmiş resmen
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    CBR 250R
    evet sıyah taksıtle aldım 9500 normalde taksıtle aldım 400 lıra arttı fıyat =) aslında pesın fıyatına falan dıyolardı ılk zamanlar degısmıs sanırım bılemıyorum artık almıs bulundum cuma gunune kadar zor beklıcem galba anes motordan aldım tesekkurler

Yuce123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda Cbr 600f -- 2015 Honda Cbr 1000rr
    Yarın Ygs sınavına giricem ama ben hala burdayım sınavdan çok bugün motoru çıkartsammı diye düşünüyorum

Uploaded with ImageShack.us
    pol@ris, Zippo's ve funkyboys bunu beğendiler.

reonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    reonur arkadasim aldigin zaman degil de motorun uretim tarhine bakma imkanin var mi? subat mart 2011 lerde oldugunu duydum cunku, zincir sesi degil ,motordan da gelmiyormus, burda da genel konu cunku tayland uretimi 250liklerde ses, elbetteki bu motoru kotu yapmaz ama honda servisleri de sesi kabul ediyor ama sorun olarak gormuyorlarmis, yani motora sakincasi yok, bir iki arkadas grenajlari sokmus, naked gibi kullanmislar ses gitmis, kimisine gore grenajla alakali ama sonraki kasalarda sorun yok deniliyor, ben cbr250 alacagim biraz sagligim duzelsin bekliyorum, herseye ragmen alinacak bir motor cunku
    üretim 2011/2 tayland üretimli benimde ilk etapta granajdan geldiği yönünde izlenimim oldu sonrasında motordan da geldiğini farkettim ilk fırsatta servise götüreceğim istoç anes'e götüreceğim bakalım ne söyleyecekler..

Alıntı hoca01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    acun00.İnsanları bu formda saçma sapan yalan yanlış bilgilerle meşgul etme.adanaya gel sana motorsiklet konusundaki 22 yıllık deneyimimden biraz esintiler sunayım.laf değil haaaa.ciddi ciddi.bilgini (şayet varsa ki olduğuna inanmıyorum)kendine sakla.fazla konuşmada bi şeyler bildiğini zannetsinler. bu sana son yazışım.bi daha senin gibi honda ve kullanıcılarına düşmanca tavırlar takınan biriyle muhatap olmicam her ne kadar bu formda kendine muhatap aramak için ona buna saldırsanda.
    senin yorumlarına baktımda DOHC motorlarda eksantirik zinciri sesi olmayan motor yoktur. dedin. bu ne saçmalıktır. gelde benim cbf 1000 in sesini dinleteyim ses geliyormu? artı cbr 1000 in tek silindiri ile kıyaslaman oldukça güldürdü. cbr 1000 rr tek silindiri ile 43 hp çıkarıyor. senin motor 26 hp
    engin tecrubenden yararlanamak isterdim ama sen içi boş 22 sene geçirmişsin. bunu da ettiğin tercihten anlamak mümkün.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:55 ----------

Alıntı reonur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üretim 2011/2 tayland üretimli benimde ilk etapta granajdan geldiği yönünde izlenimim oldu sonrasında motordan da geldiğini farkettim ilk fırsatta servise götüreceğim istoç anes'e götüreceğim bakalım ne söyleyecekler..
    kardeşce sataşmadan içtenlikle yazıyorum. servis hiç bir şey yapamaz eğer şurayı burayı sökelim derlerse iz yaptırma sonuç yine aynı olacaktır. ilk model son model alakası yok . yabancı sitelerde tartışıldı bu konu. sim mi neydi olay. yani motorun üretim den doğan hali.

Arkadaslar ben de aranıza yeni katıldım uzun zamandır araştırıyordum sonunda kredi kartı çıkartıp 12 taksitle 9750 liraya aldım 500 lira kredi kartı komisyon ucretiydi bu arada ilk motorum olacak yeni yeni sürmeyi öğreniyorum trafik sigortası 42 liradan 140 liraya çıkmış bu arada merak edenler vardı önceki sayfalarda alim satım trafik sigortası hepsi icinde ücretin. Gaziosmanpaşa'dan aldım tanıdık vasıtasıyla gitmiştim oraya hala galeride yakında teslim alacağım ayrıca kasko yaptırmak istiyorum geniş kapsamlı bildiginiz onerebilrceginiz bir yer var mı acaba

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    beyler bu sabah kaza yaptım otomobil sürücüsünün aniden yola çıkması ve yolun ortasında durması yüzünden aracı stop etmiş oyüzden durmuş sol lastikten vurmak zorunda kaldım mesafe çok kısaydı durmam imkansızdı hızlı da değildim 55-60 la gidiyordum bende birşey yok ama motorda 7-8 parça değişecek

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı yashukawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bu sabah kaza yaptım otomobil sürücüsünün aniden yola çıkması ve yolun ortasında durması yüzünden aracı stop etmiş oyüzden durmuş sol lastikten vurmak zorunda kaldım mesafe çok kısaydı durmam imkansızdı hızlı da değildim 55-60 la gidiyordum bende birşey yok ama motorda 7-8 parça değişecek
    http://img826.imageshack.us/img826/5297/31032012307.jpg
    çok geçmiş olsun...yerde yatan bi motor fotosu görünce içim cız ediyo...(motor için değil sahibi için meraklandığımdan yanlış anlaşılmasın )

rq7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam çok geçmiş olsun sende birşey olmaması sevindirici geçen hafta bende buna benzer bir kaza yaptım motor serviste

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    kardeş çok geçmiş olsun çok üzüldüm aracın sigortasından falan yaptırma durumu yokmu rapor falan tuttursaydın belki bişiler olurdu
    PULSAR NS 200

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş çok geçmiş olsun çok üzüldüm aracın sigortasından falan yaptırma durumu yokmu rapor falan tuttursaydın belki bişiler olurdu
    çok teşekkür ederim arkadaşlar
    trafik çağırdım zaten hocam tutanak tuttular bende fotograflarını felan çektim servise bıraktım motoru artık beklicez

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Çok geçmiş olsun kardeşim,Allah beterinden korusun.Sana bişey olmamış ya gerisi halledilir
    Ferhat09 bunu beğendi.

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Çok geçmiş olsun kardeş sende birsey yokmus ya ona bak gerisi yalan yapılır...
    150HS > 2008 ST > 2012 ST >

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Çok geçmiş olsun ya

Yuce123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda Cbr 600f -- 2015 Honda Cbr 1000rr
    Geçmiş olsun dostum :s

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    geçmiş olsun...

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    beyler bu inazuma olayına ne diyosunuz...9500 lira olarak açıklamış fiyatı...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler