Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Egzostu kaça nerden temin ettiniz ? Keşke yoshimura'nın cbr 250 için ürettiği egzostu alsaydınız almışken.Fiyatı pahalı ama daha kaliteli ve uyumludur motora

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Alıntı sushida adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun.Keske video cekseydiniz de duyabilseydik :(En kisa surede video isteriz Gule gule kullanin.
    Teşekkürler, inşallah en kısa sürede sesli bir video paylaşımda bulunucam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:03 ----------

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egzostu kaça nerden temin ettiniz ? Keşke yoshimura'nın cbr 250 için ürettiği egzostu alsaydınız almışken.Fiyatı pahalı ama daha kaliteli ve uyumludur motora
    Dostum egzostu abimden temin ettim malum 0 yoshimura egzostlar oldukça pahalı, bu egzost allahın izniyle ömürlük gider.
    [B]Murat Günay[/B]
    2011 Honda Cbr 250 R
    Mail + Msn : mertmugen@gmail.com

motokurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki V stron dl1000 .HONDA CBR 250 R-SENATÖR 150
    Evet kardeşim aynen öyle , kusura bakmayın ben halâ kuruşlara geçemedim.
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzin tüketim değerinde bir yanlışlık olmasın, veyahut ben mi yanlış anladım acaba Sanırım kilometre başına 15.6 kuruş olacaktı ? Eğer böyleyse ortaya 100 km'de ~3.7 litre gibi bir değer çıkıyor ki gayet iyi.
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Hayırlı olsun dostum,video kaydı isteriz

Motosikleti
    Bu sitede bu işi olgunlaştıralım en az beş altı kişi olalım sonra burda anlaşarak havalar ısındığı zaman bir yerde buluşuruz.
    Alıntı CaptainHakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi ben Denizli'deyim ama buluşmalar uygun bir zamana denk düşerse en azından havalar ısındığında Denizli'den çıkıp gelebilirim

---------- Post added at 00:20 ---------- Previous post was at 00:15 ----------

İnşallah şöyle üç,beş CBR 250 R birleşip ilk önce marmaris bodrum gibi veya ona benzer yakın mesafe bir tur atar daha sonraki zamanlardada uzun bir tur düzenleriz burda tanışıp bir gurup oluşturabilirsek çok iy olur .
    Alıntı mertmugen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi okuma fırsatım yeni oldu, müthiş yol yapmışsın emeğine sağlık, darısı benim başıma inşallah.

---------- Post added at 00:42 ---------- Previous post was at 00:20 ----------

Sevgili arkadaşlar gördüğüm kadarıyla bazı arkadaşlar Nick lerinin altına bulundukları şehirleri yazmamış , Nick lerinin altına bulundukları şehirleride ilave ederlerse çok daha iyi olur diye düşünüyorum izmirdeki arkadaşlarla tanışmak üzere telefon numaramı veriyorum. ararsalar tanışmaya, ilerde tur düzenlemeye izmirden başlamış oluruz Erhan YILDIRIM 0555 669 04 04 görüşmek üzere hoşçakalın
    DİL BİR MİLLETİN SES BAYRAĞIDIR .LÜTFEN YAZIŞMALARIMIZDA ALFABEMİZDE OLMAYAN HARFLERİ,NOKSAN HARFLERLE YAZILMIŞ KELİMELERİ KULLANMAYALIM. Benim ayağımın altı da müsait ,başımın üstü de. Nerede duracağını sen belirle.

Motosikleti
    Dragstar 650 custom
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sitede bu işi olgunlaştıralım en az beş altı kişi olalım sonra burda anlaşarak havalar ısındığı zaman bir yerde buluşuruz.

---------- Post added at 00:20 ---------- Previous post was at 00:15 ----------

İnşallah şöyle üç,beş CBR 250 R birleşip ilk önce marmaris bodrum gibi veya ona benzer yakın mesafe bir tur atar daha sonraki zamanlardada uzun bir tur düzenleriz burda tanışıp bir gurup oluşturabilirsek çok iy olur .

---------- Post added at 00:42 ---------- Previous post was at 00:20 ----------

Sevgili arkadaşlar gördüğüm kadarıyla bazı arkadaşlar Nick lerinin altına bulundukları şehirleri yazmamış , Nick lerinin altına bulundukları şehirleride ilave ederlerse çok daha iyi olur diye düşünüyorum izmirdeki arkadaşlarla tanışmak üzere telefon numaramı veriyorum. ararsalar tanışmaya, ilerde tur düzenlemeye izmirden başlamış oluruz Erhan YILDIRIM 0555 669 04 04 görüşmek üzere hoşçakalın
    havalar güzel olduğu sürece muğla fethiyeden turlarınıza eşlik etmek isterim.

SARP AY52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC700X
    Tecrübeli motor kullanıcısı arkadaşlar motor kullanırken kask dışında gözlere ne gibi önlem almalı. Benim sağ gözüm tozdan galiba mikrop kaptı. Arasıra vizörü veya açılır çeneyi sıcak olunca açıyorum ister istemez toz giriyor kaskın içine. Antibiyotikli krem aldım eczaneden sürüp duruyorum...

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı motokurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel olmuş üretip piyasaya sunacakmısın ?
    Sağol abi çok teşekkür ederim. Henüz daha üretemedik. Kaliteli bir yerler arıyorum bu iş için.
    Bakalım henüz bir gelişme yok. Üretirsem ilk sizlerin haberi olacak, söz

Bu arada gezinizi okudum, gerçekten çok güzel seyahet etmişsiniz.
    İmrenmemek elde değil, tekerinize sağlık..
    Bu motoru alacak arkadaşlar için çok güzel referans olacak bilgiler içeriyor.

---------- Post added at 10:36 ---------- Previous post was at 10:10 ----------

Alıntı sushida adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun Istoc Anes Motor`da 1000 km bakimini gerceklestirdim arkadaslar.45 TL odedim.
    Gitmeden once Esengul Honda`yi aradim 80 TL fiyat verdi.
    Otosever 75 TL fiyat verdi.
    Bakim yaptiracak arkadaslarin isine yarayabilir diye yazayim dedim.Keyifli forumlar.
    Bende haftasonu 1.000 km bakımını Maltepe Konşuk Motor'da yaptırdım.
    Toplam 57 TL tuttu. Full Sentetik Mobil 10-40 yağ koydular.
    Bir dahaki bakıma 6.000'de geleceğimi söylediler. 6.000 biraz fazla gibi geldi ama neyse.

@mertmugen > Yoshi çok güzel olmuş, kazasız belasız kullanın inşallah.
    Arkadaşlara katılıyorum en kısa zamanda video bekliyoruz
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Arkadaşlar, bizim motorlar için elektrik şeması buldum. Bütün bağlantıları gösteriyor.
    Belki birilerinin işine yarar, mesela bana
    Xenon bağlantısı için bunu arıyordum bende.

honda_cbr250r_wiring_diagram.pdf

Bu linkteki şema doğrumudur arkadaşlar. Eğer öyleyse çok işime yarayacak.
    Bilen varsa bir el atsın..
    "Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç yenemedim!"
    İmam-ı Gazâli Hazretleri (k.s)

Motosikleti
    sevgili sarp ay 52 Tüm gözler rüzgarla gelen tozlardan rahatsız olur veya zarar görür senin gözlerin belkide daha hassastır . Benim önerilerime gelince 1- kesinlikle kasksız motor sürülmemeli2- Kask kullanırken vizörü açıyorsan muhakkak içinde gözlük kullanmalısın Yıllar önce yani 25,30 sene evvel,kask'ın gözlüğün önemini bilmediğimiz zamanlar ,muğla fetiye arasında yolculuk yaparken gözümün alt kapağına bir eşekarısı çarparak parçalandı iğnesi sonuna kadar saplandı kaza yapmaktan zor kurtuldum ,arı iki milim daha yukarı çarpmış olsa iğnesi sonuna kadar gözbebeğime batacaktı bugün dahi aklıma geldikçe tüylerim diken diken olur.( kısacası kasksız açık vizörlü gözlüksüz sürüşe hayır )
    Alıntı SARP AY52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tecrübeli motor kullanıcısı arkadaşlar motor kullanırken kask dışında gözlere ne gibi önlem almalı. Benim sağ 2- Kask kullanırken vizörü açıyorsan ,kesinlikle içinde gözlük kullanmalısınözüm tozdan galiba mikrop kaptı. Arasıra vizörü veya açılır çeneyi sıcak olunca açıyorum ister istemez toz giriyor kaskın içine. Antibiyotikli krem aldım eczaneden sürüp duruyorum...

Motosikleti
    cbr250r
    maximum hız ve yakıt hakkında tam bilgisi olan varsa paylaşsın..benim makina maximum 151 yapıyor ve 100km de 4lt cıvarı yakıyor!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:37 ----------

yakıt artar,çevreyi rahatsız eder ve önemlisi çok tipsiz bence!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:39 ----------

sen çin malına alşmışsın arkadaşım heheheehehe

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    kaskonuzu yaptırmak ıcın bosuna yuzlerce lıra fazla para vermeyın.
    yapı kredi ve ısık sigorta ali erbaş 0533 423 89 00
    furkan karataş ın motorunun aynısı dersenız 880 tl gibi bir fiyat cıkartıyor full kasko ıcın.

SARP AY52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC700X
    İzmir için dikkatli sürüş yağmur var.. Çevreyolu karşıyaka tunelde sabah kaza vardı...

afatsum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Merhaba ocak ayindan sonra fiyatlar artar mi ne dersiniz ?
    Ya da zam yaza mi denk getirilmeye calisilir ?

Motosikleti
    YAMAHA XJ6N
    büyyılbaşından sonra iyi bi zam gelebılır die duydum ama baklım hayırlısı

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    motorunuzda sevmediğiniz yönler varmı varsa neler ben mesela sıralıyayım

1. aynalar (geyik boynuzu gibi demişti bi abim :D )
    2. rahatsız edici olmasada titreşim
    3. lastikler berbat
    4. depo kapağı benzinlikte elimde kalıyo
    aklıma gelirse daha yazarım

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı yashukawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorunuzda sevmediğiniz yönler varmı varsa neler ben mesela sıralıyayım

1. aynalar (geyik boynuzu gibi demişti bi abim :D )
    2. rahatsız edici olmasada titreşim
    3. lastikler berbat
    4. depo kapağı benzinlikte elimde kalıyo
    aklıma gelirse daha yazarım
    Aynalar gercekten cok cirkin.Ebay`de soyle bir model gordum,ama fiyatlarin masallahi var.Gumruge takilma olayi da cabasi.

http://www.ebay.com/itm/CBR250R-Logo...item19c90c37e4

900rr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pc ve motosiklet
    forumdan okuyup abartmayın.eksiği yok motorun.adam 3000 km yol yaptı.sorun söylesin.sanki babalarınız jawa kullanmıyordu.

Motosikleti
    yok :(
    Alıntı funkyboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaskonuzu yaptırmak ıcın bosuna yuzlerce lıra fazla para vermeyın.
    yapı kredi ve ısık sigorta ali erbaş 0533 423 89 00
    furkan karataş ın motorunun aynısı dersenız 880 tl gibi bir fiyat cıkartıyor full kasko ıcın.
    Acaba istanbul için fiyat fark edermi kasko polıcesınden calınmaya karsı kapalı garaj vs ıstenıyormu calındıgında motor bedelının yuzde kacını oduyor

Motosikleti
    900 rr ye kesinlikle katılıyorum ,En sonki uzun gezim Etkinlik gezi fotoğrafları bölümünde ( motokurtun izmir trabzon gezisi 3350 km ) başlığı altında yayınlanmakta şu an motorum 10375 kmde CBR 250 R ile bu kadar kilometre yapmış, bu yaşıma kadar da daha büyük ve çeşitli katagorilerde motosiklet kullanmış biri olarak diyorum ki ; Bence , CBR 250 R Depo kapağı haricinde eksisi olmayan Türkiyedeki muadillerinin en iyisi ama bu motoru bir başka sınıfla , endru ile 650,veya bir 1000le kıyaslarsan ne kadar mantıklı olur ayrı konu
    Alıntı 900rr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumdan okuyup abartmayın.eksiği yok motorun.adam 3000 km yol yaptı.sorun söylesin.sanki babalarınız jawa kullanmıyordu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler