Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    o eğik yeri söküp düzeltip öyle yapaydın ya kardeş , bak karbonun altından bile hala çizik belli oluyo
    PULSAR NS 200

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tricolor un aslında böyle bişeye ihtiyacı yokmuş. ezik de hala dikkat çeliyor

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Arkadaşlar selam egzost değişimi yapıcam, bilip güvendiğiniz işinin ehli bir ustanız varmı, istanbul/beşiktaşta oturuyorum. Temiz işçilik çıkartacak bir usta arıyorum.
    [B]Murat Günay[/B]
    2011 Honda Cbr 250 R
    Mail + Msn : mertmugen@gmail.com

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Karbon kaplama hakkında birazda bi fotografta ben koyayım o zaman

theplatoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karbon kaplama hakkında birazda bi fotografta ben koyayım o zaman

http://img221.imageshack.us/img221/9680/img0484nd.jpg
    işte bu gayet güzel..karbon kaplamanın sağladığı avantajlar harcadığımız paraya değer mi arkadaşlar???

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı theplatoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte bu gayet güzel..karbon kaplamanın sağladığı avantajlar harcadığımız paraya değer mi arkadaşlar???
    Fiyatı zaten gayet makul,25 lira gibi bi fiyata baya büyük bi ebatta karbon geliyor.Avantaj derken görünüşü daha güzel.Egzost kapağı çok kolay çizilebiliyo.Bu yüzden hem yenisini almak istemeyen ve görünüş olarak daha güzel olsun diyen yapabilir.

Fiyatı zaten gayet makul,25 lira gibi bi fiyata baya büyük bi ebatta karbon geliyor.Avantaj derken görünüşü daha güzel.Egzost kapağı çok kolay çizilebiliyo.Bu yüzden hem yenisini almak istemeyen ve görünüş olarak daha güzel olsun diyen yapabilir.
    saol dostum..nereden alabiliriz?

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı theplatoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saol dostum..nereden alabiliriz?
    Reklamcılardan temin edebilirsin.Ben internetten aldım sahibinden de 20 lira.

Reklamcılardan temin edebilirsin.Ben internetten aldım sahibinden de 20 lira.
    teşekkürler dostum

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Sİyah karbonlar da hem uygun fiyatlıymış hem güzel duruyormuş. Ben benim egsoz kapağını boyatmıştım. Resimlerini bugün ekleyeceğim. Hep anlatıyorum hiç resim paylaşmadım. Jantları siyaha boyattım ve kırmızı reflektif şerit yaptım. Zippo senin reflektif şeritler çok düzgün yapışmış. Hangi marka kullandın? Kendin mi yapıştırdın?

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    egsozdaki eziği düzelttiğim halde öyle kaldı yinede yapıcak bişey yok çok içe doğru eğilmişti çünki

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı CaptainHakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sİyah karbonlar da hem uygun fiyatlıymış hem güzel duruyormuş. Ben benim egsoz kapağını boyatmıştım. Resimlerini bugün ekleyeceğim. Hep anlatıyorum hiç resim paylaşmadım. Jantları siyaha boyattım ve kırmızı reflektif şerit yaptım. Zippo senin reflektif şeritler çok düzgün yapışmış. Hangi marka kullandın? Kendin mi yapıştırdın?
    Keiti marka,servise çektirdim.

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Ben de Keiti marka kullandım. İnternetten alıp kendim yapıştırdım ama yapıştırmayı düzgün yapamadığımdan dolayı seninki kadar güzel olmadı. Tam çember şeklini almadı. Köşeleri var. Bir de bir tek kendim seviyorum şeritleri herhalde. Gösterdiğim kimse beğenmedi. Motoru ucuz göstermiş dediler. Düzgün yapışmamış dediler. Resmini eklemek istiyorum ki sizlerin de yorumlarınızı alayım

o
    Alıntı SARP AY52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Titremeyen motor isteyenler elektrikli bisiklete binecek

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:05 ----------

Arkadaşlar CBR250 R'a çanta demiri nerden bulucaz arka ve yan ??
    Dostlar merhaba,
    Foruma yeni katıldım.. CBR 250 R düşünüyorum bende..
    Ekli linkte sanırım bu motor için arka demir ..Kızıltoprak anes motor satıyor sanirim..
    sevgiler...
    http://www.givi.it/My-motorcycle/?ma...o=CBR-250-R-11

CBR 250 R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax 250 abs
    Arkadaşlar ben bişey sormak istiyorum. Bu yaz motorumla İKİ kişi olarak akdeniz ve ege turuna çıkmak istiyorum. İki kişi ile kullanılabilecek geniş hacimli arka çanta, yan çanta veya depo üstü çanta öneriniz varmı? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
    Don't ride faster than your angels can fly

Motosikleti
    honda cebere 250 re
    Alıntı CBR 250 R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben bişey sormak istiyorum. Bu yaz motorumla İKİ kişi olarak akdeniz ve ege turuna çıkmak istiyorum. İki kişi ile kullanılabilecek geniş hacimli arka çanta, yan çanta veya depo üstü çanta öneriniz varmı? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
    yaa müdür ne yapıcan çantayı motorun tadı kaçar öyle al bi sırt çantası artçının sırtına da tak takılın beraber bu motoru çirkin yapar yaww (tabii bu benim görüşüm takdir sizin ama takmayın hocam derim)
    honda cbr 250r siyah

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Alıntı yashukawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egsozdaki eziği düzelttiğim halde öyle kaldı yinede yapıcak bişey yok çok içe doğru eğilmişti çünki

dostum madem elinde hala fazladan karbon var o halde o egzoz muhafazayı vidalarında sök çıkart ve bir kaportacıya götür içeriden bikaç çekiç darbesiyle eski haline getirirler , sonrada yeniden elindeki karbondan kapla bu şekil olmamış
    PULSAR NS 200

Can Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese merhabalar,

Bugün CBR250R'mi teslim aldım. Ehliyet yok diye arkadan kardeşim markaj yaptı E5 trafiğinde ama bir sıkıntı yaşamadık, rahat rahat geldik. Motor çok deneyimli biri olmasamda rahat geldi. Vites geçişi rahat, debriyaj kontrolü CBF ile kıyaslarsam çok rahat cbfde yarım debriyaj yapamıyordum. 1 kere susturdum motoru esenyurden içinde oda dayının biri yoldan yürüyordu korna morna anlamadı. yavaşladım 2. vites büyük geldi gazı yetiştiremedim durdu motor. Deneyimsizlik. Bİr tek şeyvar aklımda düşük hızdayken gazı açtım 1 veya 2 fark etmiyor civ diye bi ses geliyor ilk sanki bişey sıyırıyor normalmi bu ses. Bİrde yağ seviyesini nasıl anlayacağız. Ben deliğe baktım yalnız hiç bir şey göremedim.

Hayırlı akşamlar, Rahat sürüşler.

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Hayırlı olsun Can. Birkaç kere benim de başıma geldi önüne yaya çıkması. Çok sinir bozucu oluyor. Yağ göstergesi motorun sağ yan tarafında içte kalıyor. Dikkatli bakarsan görürsün. Tam dolu olduğu için belki birşey görmemişsindir. max ile min arasında olması gerekli.
    Bugün işler çıktı motorun resimlerini çekip ekleyemedim. Yarın kesin yapıcam.

rq7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun motorunuz.yağ seviyesinin kontrolü için motoru yan ayak sehpasının üzerinde iken değil de dik bir şekil de tutmanız lazım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler