Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Honda Pcx 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    PCX
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birkac gune hondaya gidecegim servise bakim icin, o zaman tum parcalarin kod ve fiyatlarini ogrenirim, yalniz acikcasi kirmizi beyaz o kadar hos degil, resimde cok guzel, bayiye gittim bir aylik sira var beyazda,herkes beyaz aliyor dedi, diger renkleri hemen alabilirsin, bir iki ay icinde yollarda gordum, hic ilgimi cekmedi, bayiye gittim incelemek icin, bekledigim kadar hos degildi, resimde cok guzel cikmis, digerlerine bakmam demistim ama.

Aslında açık kahverengi olanları daha çok beğenmiştim.
    Bakabilirseniz çok müteşekkir olurum.

Birde KITACO markasını nasıl bilirsiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı insomnia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben düz yolda 110 gördüm. Yokuşa tırmanılmadığı sürece yokuş aşağı ya da düz yol farkı yaratmayacağını düşünüyorum. Diğer taraftan 110'da gayet iyi bir hız. Tabakhaneye yetişmeyeceğimize göre...
    ESP li olanının hız denemesi mevcut standart varyatorle.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    hafif meğim aşağı diyede belirtseydiniz:D
    Mustafa Kemal Atatürk

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resimi ben çekmedim.. Ancak düzde dipgazda cok rahat 110 a cıkıyorum ben..

Arkadaşlar bana bi yardım edin, henüz yeni ehliyete yazıldım ki motor alayım, 2-3 ay var almaya ben şimdiden motor almak niyetindeyim, alacam ama kararsız kaldım honda da takıldım beni etkiledi ama fiyatınada takıldım, bana fazla geldi, aklımda bir başka motorda mondial 150zc var ikisinden birini alacam, şimdi almam konusunda önemli bir kriterde aldıktan sonra çıkaracağı masraflar bu konuda ne dersiniz...

Motosikleti
    PCX
    Alıntı denizkadarde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bana bi yardım edin, henüz yeni ehliyete yazıldım ki motor alayım, 2-3 ay var almaya ben şimdiden motor almak niyetindeyim, alacam ama kararsız kaldım honda da takıldım beni etkiledi ama fiyatınada takıldım, bana fazla geldi, aklımda bir başka motorda mondial 150zc var ikisinden birini alacam, şimdi almam konusunda önemli bir kriterde aldıktan sonra çıkaracağı masraflar bu konuda ne dersiniz...
    Sakın derim..!
    Sakın öyle bir hata yapma derim.
    Önceki motorum 150ZC idi. PCX'in yanında söz konusu bile olamaz.

Motosikleti
    Alıntı death adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    110 yakın hız yaptığına bende kendi motorumla ölçtüm o doğru
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Honda PCX
    Aynen, 110 rahatlıkla yapıyor düz yolda. Ki bu da bana yetiyor.

Yahu motor eğim aşağı olmadan da düz yolda da, 110 görüyor zaten. Kaldı ki arkadaş fotoğrafla açıklık getirmek istemiş sadece. Niye inanmıyorsunuz anlamadım ki, forumda herkes birbirine yalancı gözüyle bakıyor. Bende görüyorum bu hızları düz yolda... Sanki, yalan borcumuz var sağa sola da, insanları sözlerimize inandıramıyoruz. Çok enteresan bir toplum haline geldik!

Motosikleti
    Alıntı insomnia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen, 110 rahatlıkla yapıyor düz yolda. Ki bu da bana yetiyor.

Yahu motor eğim aşağı olmadan da düz yolda da, 110 görüyor zaten. Kaldı ki arkadaş fotoğrafla açıklık getirmek istemiş sadece. Niye inanmıyorsunuz anlamadım ki, forumda herkes birbirine yalancı gözüyle bakıyor. Bende görüyorum bu hızları düz yolda... Sanki, yalan borcumuz var sağa sola da, insanları sözlerimize inandıramıyoruz. Çok enteresan bir toplum haline geldik!

dur arkadaş heyacan yapma biz aksini söylemedik yahu:D
    düzde o hıza yakın tek kişi yapıyo meğimdede 115 yapıyo doğruda bunu belirt dedim kimseye yalancı demedim yoksa cbf150 de meğim aşağıda 130 kopartıyo cbr125 de 150 yapıyor ama asıl hızı o değil onu dedim panik yok motoru kötülemedim

pcx125 lerin esp olanınıda esp olmayanınıda hertürlü denedik .sizin belirtmediğiniz yanları ben belirtiyorum , yakın cevremde ikiside var
    ayrıca pcx125 esp li arkadaşım 95 kilo pcx125 normal versiyon olanı 70 kusur kilolarda ,ikisi yan yanayken bastığında eski pcx125 de geçiyor bunuda belirteyim

topluma bakmak istiyorsan ilk önce kendine bakmalısın çünkü yazılanları tam anlıyamıyorsun çünkü okuma alışkanlığımız küçüklükten gelmiyor
    Mustafa Kemal Atatürk

dur arkadaş heyacan yapma biz aksini söylemedik yahu:D
    düzde o hıza yakın tek kişi yapıyo meğimdede 115 yapıyo doğruda bunu belirt dedim kimseye yalancı demedim yoksa cbf150 de meğim aşağıda 130 kopartıyo cbr125 de 150 yapıyor ama asıl hızı o değil onu dedim panik yok motoru kötülemedim

pcx125 lerin esp olanınıda esp olmayanınıda hertürlü denedik .sizin belirtmediğiniz yanları ben belirtiyorum , yakın cevremde ikiside var
    ayrıca pcx125 esp li arkadaşım 95 kilo pcx125 normal versiyon olanı 70 kusur kilolarda ,ikisi yan yanayken bastığında eski pcx125 de geçiyor bunuda belirteyim

topluma bakmak istiyorsan ilk önce kendine bakmalısın çünkü yazılanları tam anlıyamıyorsun çünkü okuma alışkanlığımız küçüklükten gelmiyor
    25 kilo az mı ya..

Motosikleti
    Honda PCX
    25 kilo az mı ya..
    motorcu48 adlı arkadaş kendi tezini kendi çürütüyor. Enteresan olan da bu.. Arka sayfalardan beri yapılan yorumları ve sohbeti okuyorum, yazılanlar oldukça komik. Yok o hız olmaz, yok yokuş aşağı yapar, yok şöyle, yok böyle.. Aslında beni düşündüren nokta, burada insanların söylediklerine birçok kişinin alaycı, kötüleyici ya da fazlaca skeptik yaklaşıyor oluşu. Bu arada sözlerim yalnızca sana değil motorcu48 kardeş, aslında genele.

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    O kadar çok sallama mesaj yazılıyor ki hangisine inanacağımızı şaşırıyoruz.Zaten buralardaki yorumlara bakıp da motor almaya kalkanlara allah kolaylık versin.

Motosikleti
    sallama konuları yazan sizsiniz
    herşeyi ile forumda doğrusunu yazıp kimseye şu güne kadar sürdüğüm motoru önermedim övmedim aksinide yapmam.
    ben kullanmasan bilmesem belki bende yerdim

6 bin tl ,yabancı üretimi aracı.. kendi malımız diye neden bukadar toz kondurmassınız olduğundan fazlasını gösterirsinizkii
    burası motosiklet forumu doğrusu yanlışını kaldıramıyorsanız neden burda takılırsınız ki
    sizin dediklerinize bu aracı kullanmayıp inansaydık ps150 ile arasında hiç bir fark yok derdik 115 120 son limit düz yolda .5 kmte yokuş aşağıda ekliyebiliyorum dahasını görmek imkansız

birdahada sizin başlığınız altında yazı yazmam kendinizi geliştirmeye bakın ünüversite okuyamıyorsanızda çeşitli alanlardan faydalanın
    belki o zaman bunun bir araç olduğunu bu kadar sallamanın faydasının olmadığını anlarsınız başka bir insanıda tehtit olarak algılamazsınız kendinize
    Mustafa Kemal Atatürk

Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    Motorun durumu ve kullanıcıya göre izlenimler değişik olabilir. Bu konuda tartışmak gereksizdir.
    Orhan KÖNİ

Motosikleti
    Honda PCX
    Alıntı Ahmet Orhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun durumu ve kullanıcıya göre izlenimler değişik olabilir. Bu konuda tartışmak gereksizdir.
    Kesinlikle! +1

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aslında bizi bukadar son sürat tartışmasına sokan yollardaki öküz şöförlerimiz... en sağ şeritte 90'la orta seritte 110'la selektör yiyen tek araç motosiklet..

Basın ekpres yolu, tem, e5 gibi yollarda bazen orta şeritte 125'lik cbrla a 100'le giderken sıkıştırılıyorum, sağa geçip yol veriyorum önce ardından solundan 130-135'le geçiyorum veya hızı 125'e arttırıp sola çıkabiliyorum...

Kısaca millet insan gibi sürse belli bir kültür seviyesine sahip olsa hiç bu süratlere çıkma ihtiyacı olmayaycak. 650 endronun bile en keyifli sürati 90-110 arası
    rahmi34 ve insomnia bunu beğendiler.

kagy48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125/'12
    Arkadaşlar öncelikle merhabalar.. J costa varyatörü nasıl temin edebiliriz ?

rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    merhaba arkadaşlar, 2012 CBF 150 2.100 km de bir motorum var, pcx ile takas etmek istiyorum üstüne bir miktar para vererek tabi ki. motorumun ilk sahibiyim haziran 12 de sıfır olarak aldım. bir iki çizik dışında herhangi bir sıkıntısı yok. 1000 km bakımını doğu batı motorda yaptırdım, kısmetse 2.500 ara bakımınıda orada yaptırcam. vergi borcu yoktur. muayenesi 2014 aralık ayına kadar. ilgilenen olursa konu altına mesaj atarsa burada takip edeceğim. teşekkürler

Motosikleti
    2012 Honda CB125E
    Selamlar ahali, önceki sayfaları okuyunca şöyle bir şey geldi aklıma, bu PCX'in fiyatı piyasaya çıktığı sene 4850 liraymış, şimdi 6100 lira. Bu fiyat artışı Japon Yeni/Dolar ve Dolar/TL kurlarının beraber zirve yapmasından mı kaynaklanıyordur yoksa 28 Şubat-3 Mart 2013'teki fuarda bizi 150cc'lik bir süpriz mi bekliyodur 6100 liraya?...

Şehre inmemin en uzun ama en hızlı yolu TEM'e çıkmak, CB125E'nin ucuz ama bu iş için pek uygun olmadığını anlamaya başladım, CBF150 de Honda'nın aile fotoğrafında garip duruyor, tasarımı sanki her an değişebilirmiş gibi geldi bana, ayrıca tabi beygir gücünü TEM'e uygun olacak şekilde arttırırlar mı bilinmez, Honda Unicorn Dazzler 150 (Hindistan) ve Honda Invicta 150 (Kolombiya) diye iki model geziyo internette, Türkiye'ye uğrama ihtimalleri varsa belllki düz vites düşünebilirim, şehir içerisinde otomatik vites kral... PCX'in selealtı bagajının ne kadar kullanışlı olduğunu XMax'tan hatırlıyorum, teker çapları XMax'a yakın, fiyatı XMax'ın yarısı, bu yüzden hala PCX öncelikli, 150cc'si olsa daha iyi tabi... 150cc de olsa, PCX TEM'deki trafikten ve köprüde rüzgardan ne kadar etkilendi kullanımlarınızda? Cevaplar için şimdiden teşekkürler...
    1991-2005 Kinetic (İlk göz ağrım) > 2005-... ZN 150T (Foresight'ın Çinli kopyası) > 2007-2010 CBR125R (Düz vites öğrendik) > 2007-2009 XMax (Kaza buna denk geldi) > 2012-... XCity (Uzun yol) > 2012-... CB125E (İstanbulda trafik-park-benzin) > ?

Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    Rüzgardan etkilenmemek imkansız. Ağırlık fazla olursa binebze faydalı olur. Çare suratli gitmemek, sert rüzgarda suratimi azaltıyorum.
    Orhan KÖNİ

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)